Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XLPL Ekiden

Wyniki - 15 czerwca 2014, Poznań

Nr
-
-
-
-
-
#1 11-KM TRUCHCIK ŁUBIANKA-02:22:54
#2 -11KM TRUCHCIK ŁUBIANKALeśniak Kamil439500:00:0000:13:5800:13:5802:22:54
#3 -12KM TRUCHCIK ŁUBIANKAWiligalski Bartosz1080000:13:5800:31:3400:49:5800:36:0002:22:54
#4 -13KM TRUCHCIK ŁUBIANKAZimmer Łukasz1080000:49:5801:08:3001:27:3600:37:3802:22:54
#5 -14KM TRUCHCIK ŁUBIANKAMechliński Bartłomiej540001:27:3601:46:1600:18:3902:22:54
#6 -15KM TRUCHCIK ŁUBIANKASzymański Piotr540001:46:1602:04:3300:18:1702:22:54
#7 -16KM TRUCHCIK ŁUBIANKAPrzyjemski Artur540002:04:3302:22:5400:18:2102:22:54
#8 82-" PARKRUN LESZNO "-02:47:33
#9 -21" PARKRUN LESZNO "Mierzyński Michał439500:00:0000:19:1600:19:1602:47:33
#10 -22" PARKRUN LESZNO "Lis Piotr1080000:19:1600:39:5201:01:0200:41:4602:47:33
#11 -23" PARKRUN LESZNO "Kaźmierczak Tomasz1080001:01:0201:21:5701:42:4700:41:4402:47:33
#12 -24" PARKRUN LESZNO "Fiebich Zbigniew540001:42:4702:07:0900:24:2302:47:33
#13 -25" PARKRUN LESZNO "Matuszak Paweł540002:07:0902:27:2100:20:1202:47:33
#14 -26" PARKRUN LESZNO "Stachowiak Łukasz540002:27:2102:47:3300:20:1202:47:33
#15 1173-"PIOTR I PAWEŁ" MARKA FORMY-03:29:17
#16 -31"PIOTR I PAWEŁ" MARKA FORMYStanek Agata439500:00:0000:23:4800:23:4803:29:17
#17 -32"PIOTR I PAWEŁ" MARKA FORMYDolata Wojciech1080000:23:4800:47:2501:11:4000:47:5203:29:17
#18 -33"PIOTR I PAWEŁ" MARKA FORMYMalinowski Marcin1080001:11:4001:37:0502:01:5200:50:1103:29:17
#19 -34"PIOTR I PAWEŁ" MARKA FORMYSewiło Magdalena540002:01:5202:30:3400:28:4203:29:17
#20 -35"PIOTR I PAWEŁ" MARKA FORMYBazarnik Zbigniew540002:30:3403:00:3300:29:5903:29:17
#21 -36"PIOTR I PAWEŁ" MARKA FORMYPawłowski Szymon540003:00:3303:29:1700:28:4403:29:17
#22 1214-"PIOTR I PAWEŁ" MARKA FORMY II-03:30:22
#23 -41"PIOTR I PAWEŁ" MARKA FORMY IIKucharski Michał439500:00:0000:22:4800:22:4803:30:22
#24 -42"PIOTR I PAWEŁ" MARKA FORMY IIJeremicz Mieczysław1080000:22:4800:52:0401:21:4500:58:5703:30:22
#25 -43"PIOTR I PAWEŁ" MARKA FORMY IISzymański Marcin1080001:21:4501:46:4002:11:5200:50:0803:30:22
#26 -44"PIOTR I PAWEŁ" MARKA FORMY IIWoś Paweł540002:11:5202:38:2700:26:3503:30:22
#27 -45"PIOTR I PAWEŁ" MARKA FORMY IIWittoń Dominika540002:38:2703:06:1000:27:4303:30:22
#28 -46"PIOTR I PAWEŁ" MARKA FORMY IIPiekarek Mariusz540003:06:1003:30:2200:24:1203:30:22
#29 1145-"SMAKMAK TEAM"-03:28:39
#30 -51"SMAKMAK TEAM"Średziński Tomasz439500:00:0000:26:0600:26:0603:28:39
#31 -52"SMAKMAK TEAM"Radek Dziubała10800-00:26:0600:51:0701:17:3700:51:3103:28:39
#32 -53"SMAKMAK TEAM"Woźniczak Maciej1080001:17:3701:41:0002:03:3400:45:5603:28:39
#33 -54"SMAKMAK TEAM"Rypińska Dominika540002:03:3402:34:1000:30:3603:28:39
#34 -55"SMAKMAK TEAM"Gimziński Robert540002:34:1003:03:4900:29:3903:28:39
#35 -56"SMAKMAK TEAM"Woźniczak Adam540003:03:4903:28:3900:24:5003:28:39
#36 756-"ZIOŁOLEK" TEAM POZNAŃ-03:19:39
#37 -61"ZIOŁOLEK" TEAM POZNAŃJagielski Bartłomiej439500:00:0000:22:4600:22:4603:19:39
#38 -62"ZIOŁOLEK" TEAM POZNAŃKrug Maciej1080000:22:4600:46:3801:12:2200:49:3603:19:39
#39 -63"ZIOŁOLEK" TEAM POZNAŃTrzepacz Gabriela1080001:12:2201:36:3702:01:0400:48:4203:19:39
#40 -64"ZIOŁOLEK" TEAM POZNAŃŚwiderska Joanna540002:01:0402:26:5300:25:5003:19:39
#41 -65"ZIOŁOLEK" TEAM POZNAŃGlapka Paulina540002:26:5302:53:4200:26:4903:19:39
#42 -66"ZIOŁOLEK" TEAM POZNAŃDudziak Rajmund540002:53:4203:19:3900:25:5703:19:39
#43 887-(NIE)DZIELNA DRUŻYNA-03:22:27
#44 -71(NIE)DZIELNA DRUŻYNASurowiak Karolina439500:00:0000:25:4400:25:4403:22:27
#45 -72(NIE)DZIELNA DRUŻYNAAugustyniak Michał1080000:25:4400:50:2601:15:3400:49:5003:22:27
#46 -73(NIE)DZIELNA DRUŻYNABuchnat Marek1080001:15:3401:40:0602:05:3900:50:0503:22:27
#47 -74(NIE)DZIELNA DRUŻYNAMaciejewski Piotr540002:05:3902:32:3400:26:5503:22:27
#48 -75(NIE)DZIELNA DRUŻYNAWiśniewski Arkadiusz540002:32:3402:56:3300:23:5903:22:27
#49 -76(NIE)DZIELNA DRUŻYNAWojtkowiak Elżbieta540002:56:3303:22:2700:25:5403:22:27
#50 1398-4HEALTH-03:35:19
#51 -814HEALTHPopiela Anna439500:00:0000:22:5000:22:5003:35:19
#52 -824HEALTHJebut Marcin1080000:22:5000:48:5101:15:1300:52:2303:35:19
#53 -834HEALTHSobczyk Bartosz1080001:15:1301:43:5402:13:4900:58:3603:35:19
#54 -844HEALTHNiedosik Sylwia540002:13:4902:41:4600:27:5703:35:19
#55 -854HEALTHGórnowicz Maciej540002:41:4603:10:4000:28:5403:35:19
#56 -864HEALTHStasiak Adrian540003:10:4003:35:1900:24:3903:35:19
#57 699-AIRWAVES RUNNING TEAM-03:17:23
#58 -91AIRWAVES RUNNING TEAMDropińska Joanna439500:00:0000:22:1200:22:1203:17:23
#59 -92AIRWAVES RUNNING TEAMBartczak Jarosław1080000:22:1200:46:2501:10:3100:48:1803:17:23
#60 -93AIRWAVES RUNNING TEAMMieścicki Łukasz1080001:10:3101:35:3801:59:1300:48:4203:17:23
#61 -94AIRWAVES RUNNING TEAMWysocki Maciej540001:59:1302:25:4600:26:3403:17:23
#62 -95AIRWAVES RUNNING TEAMGratkowski Marek540002:25:4602:53:1800:27:3103:17:23
#63 -96AIRWAVES RUNNING TEAMOkrzesik Marek540002:53:1803:17:2300:24:0503:17:23
#64 4810-AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ-03:11:45
#65 -101AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZJodko Magda439500:00:0000:20:2800:20:2803:11:45
#66 -102AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZRóżycka Alicja1080000:20:2800:44:4801:09:5600:49:2803:11:45
#67 -103AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZUrbański Marcin1080001:09:5601:33:3801:57:1400:47:1803:11:45
#68 -104AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZCzajkowski Maciej540001:57:1402:22:4400:25:3103:11:45
#69 -105AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZUrbański Wojciech540002:22:4402:46:2700:23:4303:11:45
#70 -106AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZJurczyk Ewa540002:46:2703:11:4500:25:1803:11:45
#71 3311-AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ II-03:05:00
#72 -111AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ IIGniot Joanna439500:00:0000:21:0800:21:0803:05:00
#73 -112AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ IIJaskulski Kazimierz1080000:21:0800:41:4701:03:0500:41:5703:05:00
#74 -113AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ IIGniot Jacek1080001:03:0501:26:0101:49:5700:46:5203:05:00
#75 -114AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ IIBunk Daria540001:49:5702:16:0700:26:1003:05:00
#76 -115AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ IINowacka Gabriela540002:16:0702:41:0500:24:5803:05:00
#77 -116AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ IIJaskulska Mirela540002:41:0503:05:0000:23:5503:05:00
#78 1412-AL-KO TEAM-02:55:03
#79 -121AL-KO TEAMBogielczyk Dawid439500:00:0000:19:0300:19:0302:55:03
#80 -122AL-KO TEAMRybarczyk Robert1080000:19:0300:40:5201:02:4800:43:4502:55:03
#81 -123AL-KO TEAMFrencel Jędrzej1080001:02:4801:23:5401:44:4000:41:5202:55:03
#82 -124AL-KO TEAMPsiuk Tomasz540001:44:4002:07:3700:22:5702:55:03
#83 -125AL-KO TEAMMakowski Piotr540002:07:3702:31:3000:23:5202:55:03
#84 -126AL-KO TEAMRybicki Piotr540002:31:3002:55:0300:23:3402:55:03
#85 13613-ALBINOSKI-03:34:58
#86 -131ALBINOSKIFirkowska Monika439500:00:0000:25:4900:25:4903:34:58
#87 -132ALBINOSKIPaszak Krzysztof1080000:25:4900:52:3401:24:4600:58:5703:34:58
#88 -133ALBINOSKIZięta Andrzej1080001:24:4601:50:2502:14:5800:50:1203:34:58
#89 -134ALBINOSKIWarmińska Marta540002:14:5802:46:5800:32:0003:34:58
#90 -135ALBINOSKIMarczak Dominik540002:46:5803:12:2100:25:2303:34:58
#91 -136ALBINOSKISip Sławomir540003:12:2103:34:5800:22:3803:34:58
#92 18914-ALFA TEAM-03:53:47
#93 -141ALFA TEAMŻółtek Anna439500:00:0000:28:2000:28:2003:53:47
#94 -142ALFA TEAMOstrowska Małgorzata1080000:28:2001:00:0801:34:5201:06:3203:53:47
#95 -143ALFA TEAMBigus Łukasz1080001:34:5201:59:4102:24:4700:49:5503:53:47
#96 -144ALFA TEAMWaszkiewicz Katarzyna540002:24:4702:53:3000:28:4303:53:47
#97 -145ALFA TEAMSzczepaniak Magdalena540002:53:3003:27:5300:34:2303:53:47
#98 -146ALFA TEAMBorsting Petersen Jens540003:27:5303:53:4700:25:5403:53:47
#99 4315-KANCELARIA PISZCZ, NOREK I WSPÓLNICy-03:09:06
#100 -151KANCELARIA PISZCZ, NOREK I WSPÓLNICy Neja Weronika439500:00:0000:22:1500:22:1503:09:06

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności