Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XLPL Ekiden

Wyniki - 15 czerwca 2014, Poznań

Nr
-
-
-
-
-
#1 -341BLACHARZEPiątkowiak Jerzy439500:00:0000:23:3900:23:3903:30:42
#2 -2061ZABIEGANIŚniegowski Sławomir439500:00:0000:21:2500:21:2503:11:49
#3 -1291PIJAKI I SPORTOWCYBartkowiak Joanna439500:00:0000:25:2300:25:2303:42:43
#4 -1511RUN FOR ITPogrebniak Kateryna439500:00:0000:25:1300:25:1303:22:19
#5 -921KB MANIAC TEAMBotorowicz Tomasz439500:00:0000:17:0800:17:0802:54:31
#6 -1501RUN ABOUT RUNBielaczyk Maciej439500:00:0000:27:4200:27:4204:00:48
#7 -1731STOWARZYSZENIE KSIĘGOWYCH POZNAŃHopko Andrzej439500:00:0000:19:5100:19:5103:31:09
#8 -1541RUN4EVERMarszałek Marcin439500:00:0000:18:0100:18:0103:12:00
#9 -441CIUAM TEAMMytko Bartłomiej439500:00:0000:22:0300:22:0303:42:44
#10 -1641SCIM IVKlaja Katarzyna439500:00:0000:19:0400:19:0403:22:26
#11 -121AL-KO TEAMBogielczyk Dawid439500:00:0000:19:0300:19:0302:55:03
#12 -1031KTÓRĘDY NA LODY?Plucińska Irena4395KOBIET00:00:0000:27:1100:27:1104:02:44
#13 -511CYBINA TEAM 5Wydymus Marta439500:00:0000:26:2400:26:2403:31:19
#14 -1951WINGINEERSRybarczyk Grzegorz439500:00:0000:17:4000:17:4003:12:15
#15 -1141MIESZANKA WYBUCHOWA PKO BPStebner Mikołaj439500:00:0000:22:0200:22:0203:42:50
#16 -71(NIE)DZIELNA DRUŻYNASurowiak Karolina439500:00:0000:25:4400:25:4403:22:27
#17 -1061LUBOŃSKI KLUB BIEGACZAMatuszak Radek439500:00:0000:18:2800:18:2802:55:09
#18 -461CONCORDIA RUNNERS TEAMPaciej Anna439500:00:0000:21:5300:21:5304:03:10
#19 -251BIEG ORTOPEDÓW I ICH PRZYJACIÓŁ -Wnoz Łukasiak Jakub439500:00:0000:20:0300:20:0303:31:44
#20 -1261ORŁY RSM POLAND KZWSKlimczyk Katarzyna439500:00:0000:26:1400:26:1403:12:26
#21 -1101MAŁPKA EXPRESS RUNNING TEAM IISzturemski Maciej439500:00:0000:25:3100:25:3103:43:09
#22 -1371POLICZMYSIE.PLOgórkiewicz Sylwia4395KOBIET00:00:0000:21:4800:21:4803:22:38
#23 -191ART TEAM PEGAZ TEATR WIELKI P-ŃStrzelczyk Remigiusz439500:00:0000:17:3300:17:3302:57:42
#24 -1841UPGREAT SYSTEMY KOMPUTEROWEBłaszkiewicz Piotr439500:00:0000:27:4500:27:4504:08:11
#25 -1041LAFRENTZ-POLSKA TEAMKrzos Mariusz439500:00:0000:24:4600:24:4603:31:51
#26 -1521RUN OUT OF SUGARSroka Janna439500:00:0000:23:2400:23:2403:12:43
#27 -2091WOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWY IIDomagalska Weronika439500:00:0000:20:4600:20:4603:43:36
#28 -1341PKO BANK POLSKI RODZIANIEBocian Kinga439500:00:0000:27:0800:27:0803:23:00
#29 -391BUKOWSKI KLUB BIEGACZARusin Piotr439500:00:0000:22:4300:22:4302:58:42
#30 -661EGALSokowicz Magdalena439500:00:0000:38:5000:38:5004:10:33
#31 -501CYBINA TEAM 4Kępa Jan439500:00:0000:29:5600:29:5603:32:09
#32 -1851UTAL TEAMRoszak-Surków Sylwia439500:00:0000:23:0800:23:0803:13:00
#33 -1461QUAY POZNAŃBorowicz Maciej439500:00:0000:30:0300:30:0303:44:03
#34 -291BIEG ORTOPEDÓW I PRZYJACIÓŁ NIUSIA Team Dziamski Łukasz439500:00:0000:21:1300:21:1303:23:04
#35 -1751SZYBCY I WŚCIEKLIGzyl Jakub439500:00:0000:19:5700:19:5702:58:59
#36 -491CYBINA TEAM 3Kuraczyk Paulina439500:00:0000:24:1200:24:1204:12:29
#37 -1321PKO BANK POLSKI BRYGADA RRPilarczyk Tomasz439500:00:0000:27:3300:27:3303:32:30
#38 -1761TAK SIĘ NIE BIEGABiałasik Monika439500:00:0000:19:4400:19:4403:13:22
#39 -761FUNCLUB RUN TEAMCiesielska Anna439500:00:0000:22:2400:22:2403:44:11
#40 -621EASY RUNNERSPrzybył Jolanta439500:00:0000:24:5500:24:5503:23:05
#41 -1081MALTA SKIDopierała Przemysław439500:00:0000:20:5800:20:5803:00:10
#42 -1331PKO BANK POLSKI DWÓJKA GÓRĄChodzidło Jacek439500:00:0000:24:3000:24:3004:14:02
#43 -531CZERWONA TOREBKAGubański Adam439500:00:0000:24:4200:24:4203:14:02
#44 -1311PKO BANK POLSKI - PRZYSZLIŚMY POPATrzeć Pawlak Paulina439500:00:0000:27:2800:27:2803:44:36
#45 -321BIEGAJ Z WSLZalewski Wojtek439500:00:0000:21:3600:21:3603:23:11
#46 -981KIBOLE W BIEGUKowalski Michał439500:00:0000:16:2900:16:2903:00:18
#47 -1481ROCHE RUNNERS IIMariak Katarzyna439500:00:0000:25:2300:25:2304:14:22
#48 -271BIEG ORTOPEDÓW I ICH PRZYJACIÓŁ KOD-2 Jóźwiak Marek439500:00:0000:27:1400:27:1403:32:54
#49 -1671SŁOWIANIE-GOSTYNIANIERomanko-Sierżant Joanna439500:00:0000:23:0200:23:0203:14:11
#50 -1971WOAFCOGrocka Inga439500:00:0000:24:2200:24:2203:45:30
#51 -2031WZKOSZ REFEREE TEAMDworaczek Piotr439500:00:0000:23:3000:23:3003:23:19
#52 -231AZS UNIWERSYTET MEDYCZNY POZNAŃIgnaszak Natalia4395UCZELNIA00:00:0000:19:5400:19:5403:00:35
#53 -181APLAUZ DĄBRÓWKA GIRLZTrojanek Anna4395KOBIET00:00:0000:25:2000:25:2004:15:23
#54 -1621SCIM IISzabelska Małgorzata439500:00:0000:23:3900:23:3903:33:29
#55 -171APLAUZ DĄBRÓWKA BOYZSkrzypek Piotr439500:00:0000:22:0900:22:0903:14:23
#56 -771GENMEDAndrzejczak Katarzyna439500:00:0000:22:4300:22:4303:45:40
#57 -671EKIPARewerenda Magdalena439500:00:0000:26:2000:26:2003:23:31
#58 -851IMPLIXPokulski Piotr439500:00:0000:18:5500:18:5503:01:45
#59 -791GREEN TEAM RAKOWNIALeszczyc-Sumińska Basia439500:00:0000:34:1300:34:1304:53:28
#60 -1701SONTRONICKlamrowski Sebastian439500:00:0000:23:5500:23:5503:33:36
#61 -831HOCHTIEF POLSKADolata Adam439500:00:0000:21:0300:21:0303:14:33
#62 -541CZERWONA TOREBKA IINowak Maciej439500:00:0000:23:3200:23:3203:45:55
#63 -801GRUPA VERBICOMArtymowicz Martyna439500:00:0000:23:1700:23:1703:23:46
#64 -1901WALECZNE PSY/3 KP.OPP P-ŃNowak Adam439500:00:0000:21:0900:21:0903:02:06
#65 -641EDICA KALENDARZEBerwińska Ewelina439500:00:0000:27:3000:27:3003:33:42
#66 -281BIEG ORTOPEDÓW I ICH PRZYJACIÓŁ-SKN Kazmierczak Patrycja439500:00:0000:17:1200:17:1203:14:49
#67 -331BIURO PLUSGazda Wojciech439500:00:0000:21:5200:21:5203:46:11
#68 -521CYBINA TEAM 6Kaszyński Michał439500:00:0000:17:3200:17:3203:23:51
#69 -2011WOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWY IIIPietruszka Marcin439500:00:0000:16:3100:16:3103:02:23
#70 -731FITPO RACING TEAMGorączniak Maciej439500:00:0000:22:2300:22:2303:34:28
#71 -1211NIVEA_VISAGEKoszewski Michał439500:00:0000:18:4000:18:4003:15:04
#72 -1181NIVEA_DEOŁawnik Adam439500:00:0000:20:4200:20:4203:46:22
#73 -891ALGLOB TEAMSobański Bartosz439500:00:0000:27:0500:27:0503:24:00
#74 -471CYBINA TEAM 1Pietrzak Artur439500:00:0000:18:2700:18:2703:02:23
#75 -481CYBINA TEAM 2Szumiński Darek439500:00:0000:20:5200:20:5203:34:49
#76 -611DRUŻYNA ZENKACzub Karol439500:00:0000:23:2100:23:2103:15:11
#77 -1891VISUAL HEADSKlęk Marcin439500:00:0000:23:4100:23:4103:46:30
#78 -1651SKÓRZEWO BYLE DO METYBarcińska Katarzyna439500:00:0000:25:5600:25:5603:24:35
#79 -1241NYHA IV SZCZECINWawrzyniak Mariusz439500:00:0000:16:4500:16:4503:03:12
#80 -131ALBINOSKIFirkowska Monika439500:00:0000:25:4900:25:4903:34:58
#81 -841ILIM POZNAŃ TEAMNowak Filip439500:00:0000:22:3300:22:3303:15:29
#82 -551DARK STORK STUDIOSMarks Joanna439500:00:0000:23:5400:23:5403:46:36
#83 -1491ROSSBIEGANIKrystosik-Jackowiak Edyta439500:00:0000:20:2900:20:2903:24:47
#84 -941KB UE POZNAŃ 1Budner Waldemar4395UCZELNIA00:00:0000:19:3800:19:3803:03:15
#85 -2041XIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W POZNAniu Dudka Małgorzata439500:00:0000:23:2000:23:2003:35:08
#86 -681ESC R.A.C.EMikołajczak Maciej439500:00:0000:18:0100:18:0103:15:45
#87 -1771TEAM A'LASKIPietrzak Iwona4395KOBIET00:00:0000:28:1200:28:1203:47:12
#88 -631EDICA DRUKARNIAPolak Tomasz439500:00:0000:22:1300:22:1303:25:21
#89 -571DM BZ WBKPęczek Marcin439500:00:0000:18:1200:18:1203:03:30
#90 -1051LOTTO TEAMKijanka Karolina439500:00:0000:22:5100:22:5103:35:12
#91 -1561RUUKKI PŁYTOWCYSadecki Michał439500:00:0000:19:5000:19:5003:16:10
#92 -1531RUN&FUNBabicz Anna439500:00:0000:27:0800:27:0803:47:23
#93 -201ASAP!Szołkowska Anna439500:00:0000:22:1400:22:1403:26:00
#94 -2021WYBIEGANIOrlicki Dominik439500:00:0000:19:1100:19:1103:04:17
#95 -814HEALTHPopiela Anna439500:00:0000:22:5000:22:5003:35:19
#96 -581DRAGONS WFOŚIGW W POZNANIUKierzkowski Jakub439500:00:0000:21:2900:21:2903:16:36
#97 -1691SOLLVER TEAMChwastyniak Małgorzata439500:00:0000:24:0800:24:0803:47:46
#98 -711FIBARO TEAMGrzyb Piotr439500:00:0000:22:0500:22:0503:26:17
#99 -721FILTRON THE ORIGINALBugzel Marcin439500:00:0000:19:3600:19:3603:04:48
#100 -1741SZYBCIEY RUNNING TEAMKowalczyk Krzysztof439500:00:0000:21:5000:21:5003:35:34

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności