Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XII Bieg Opolski - 10km

Wyniki - 5 lipca 2014, Opole

Msc
Nr
K
M
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1123Tyburek RafałSZUKAM SPONSORA, Oława00:35:0700:35:07-1--1
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2467Uciechowski MarcinJW 2286 Opole, Opole00:35:4400:35:44-211-
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3443Zaremba MariuszOpole00:35:5100:35:50-322-
#4 4186Brzeszcz MiłoszStrzelce Opolskie00:35:5500:35:54-4-3-
#5 5261Pachuta KrzysztofOPOLE, Opole00:36:1900:36:19-534-
#6 6482Ruszała PawełAKS AZS Politechnika Wrocławska, Opole00:36:3900:36:39-645-
#7 7428Hryniów ŁukaszBieg Opolski, Chrząszczyce00:36:5900:36:57-7-6-
#8 8265Bartela MateuszOpole00:37:2100:37:21-857-
#9 9492Łopianiak TomaszLUKS Żurawina, Opole00:37:2700:37:26-968-
#10 1066Brzenczek MichałGliwice00:38:2900:38:28-10--2
#11 115Ambrozik AdamJW 2697 BRZEG, Brzeg00:38:4400:38:42-11-9-
#12 12202Piotrowski AdamOpole00:39:1900:39:18-12710-
#13 1386Kokot DanielOzimek00:39:2500:39:20-13-11-
#14 14178Kardasiński Krzysztofpolicja opole, Opole00:39:2900:39:28-14812-
#15 15119Gniła TomaszPraszka00:39:3700:39:35-15-13-
#16 1620Palacz MarcinOptima Cardio BUNGE Runners Team, Brzeg00:40:0800:40:06-16-14-
#17 1750Śmigiel ŁukaszPrądy00:40:1700:40:14-17-15-
#18 1868Łabowski PawełSzymonków00:40:2000:40:14-18-16-
#19 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !19404Uryga WiolettaKluczbork00:40:3100:40:291--1-
#20 20122Pacuła AndrzejAKMB Pędziwiatr Gliwice, Gliwice00:40:3500:40:33-19---
#21 21528Ozdoba TomaszOpole00:40:4500:40:41-20917-
#22 22172Piotrowski JacekOpole00:40:5400:40:52-211018-
#23 23413Olszewski EligiuszECO SA, Opole00:40:5500:40:52-221119-
#24 24114Bąk JacekOpole00:41:0800:41:05-231220-
#25 25197Tołłoczko ArkadiuszKB harcownik Jelcz-Laskowice, Jelcz-Laskowice00:41:1200:41:09-24---
#26 26405Stachacz RadosławLubliniec00:41:1500:41:13-25---
#27 27262Kołodziej RafałGórażdże00:41:2900:41:27-26-21-
#28 28111Wodarczyk MarcinPoczołków00:41:3300:41:31-27-22-
#29 29242Klich RobertDZIK DZIKIE DZIKI, Wroclaw00:41:3400:41:31-28---
#30 30101Luzar RafałOpole00:41:3700:41:34-291323-
#31 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !3164Koczuła JustynaKędzierzyn-Koźle00:41:4900:41:462--2-
#32 32217Szewczyk MichałOpole00:42:0700:42:01-301424-
#33 3370Przytocki JanuszKłodzko00:42:1200:42:07-31---
#34 3462Potocki MichałOpole00:42:3900:42:35-321525-
#35 35328Strzelczak Robertkb biegambolubie opole, Opole00:42:4000:42:36-331626-
#36 3633Kowalik AndrzejOpole00:42:4400:42:40-341727-
#37 37388Chamala KrzysztofLuboszyce00:42:4800:42:41-35-283
#38 38421Lach SebastianGrodków00:42:5100:42:47-36-29-
#39 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 39479Uciechowska TeresaOpole, Opole00:42:5300:42:533-13-
#40 40486Mekitów MaciejNamysłów00:43:0000:42:50-37-30-
#41 4151Wiśniewski ŁukaszOpole00:43:0200:42:59-381831-
#42 42509Kabata JakubLZS Falstart Rudniki, Rudniki00:43:1400:43:05-39-32-
#43 43471Stania PawełOpole00:43:1900:43:02-401933-
#44 4432Czupkiewicz MichałOpole00:43:2600:43:22-412034-
#45 4534Kotala MichałKraków00:43:2900:43:23-42---
#46 461Szymaniak AdamCzęstochowa00:43:3100:43:15-43---
#47 47468Czekaj PawelDobrzen Wielki00:43:3200:43:27-44-35-
#48 48409Łobodziński AdamOpole00:43:3400:43:29-452136-
#49 49142Siudmak TomaszWieluń00:43:4000:43:33-46---
#50 50188Ibrom MateuszBiegamy z Sercem.pl, Zabrze00:43:4300:43:33-47---
#51 51431Szczepaniak RafałJRG Brzeg, Karłowice00:43:4700:43:47-48-37-
#52 52128Szober GrzegorzOSiR Strzelce Opolskie, Strzelce Opolskie00:43:4800:43:37-49-38-
#53 53284Musiał MirosławDylaki00:43:5100:43:42-50-39-
#54 54120Jastrzębski LeszekPrudnik00:43:5300:43:42-51-40-
#55 55190Łubniewski ŁukaszMASAJ Prudnik, Prudnik00:43:5300:43:48-52-41-
#56 56355Zwolenkiewicz SławomirLeśnica00:43:5300:43:45-53-42-
#57 57302Duczek ŁukaszGogolin Biega, Gogolin00:43:5700:43:43-54-43-
#58 58454Jaworski RobertCzęstochowa00:43:5700:43:50-55---
#59 5963Ryzner KrzysztofJarosław, Jarosław00:44:0300:43:58-56---
#60 60515Bosy JacekFAST FOOT Opole, Opole00:44:1100:44:06-5722444
#61 613Osuch PiotrNYSA BIEGA, Nysa00:44:1100:44:01-58-45-
#62 62175Golasz PiotrFOOTSTEP CEREKIEW, Polska Cerekiew00:44:1400:44:01-59-46-
#63 63497Ryguła AnnaOpole00:44:2500:44:224-24-
#64 64116Dróżdż MaciejGepard Felinów, Felinów00:44:2800:44:23-60---
#65 65472Kulesa ŁukaszKolegium Sędziów Kędzierzyn - Koźle, Kędzierzyn -00:44:3700:44:30-61-47-
#66 66489Hryniów DariuszOkręgowa Izba Radców Prawnych w Opolu,00:44:3700:44:28-62-48-
#67 67223Wiącek MarcinEWST, Opole00:44:3800:44:35-632349-
#68 68281Witkiewicz WojciechKotórz Mały00:44:4000:44:27-64-50-
#69 69530Halos MirosławWrocław00:44:4300:44:34-65---
#70 70300Andrzejewski RafalOpole00:44:4700:44:41-662451-
#71 71231Lasota RafałSidor Team, Wrocław00:44:5100:44:39-67---
#72 7271Miśkiewicz KrzysztofOLESNO BIEGA, Olesno00:44:5400:44:49-68-52-
#73 73239Dobrzycki TomaszKS Ślimaki Nysa, Nysa00:44:5700:44:49-69-53-
#74 74274Szywalski AlanKrapkowice00:44:5800:44:51-70-54-
#75 75267Wójcik PawełKluczbork00:45:0300:44:49-71-55-
#76 76264Jakubczyk Piotrbieganie.pl, Kedzierzyn-Kozle00:45:0600:44:50-72-56-
#77 77293Żurek MarekOpole00:45:1800:45:05-732557-
#78 7855Spyrczak Rafałbaumit.com, Wrocław00:45:1800:45:10-74---
#79 7938Ogorzelec MariuszFAST FOOT Opole, Opole00:45:2000:45:10-752658-
#80 80329Skrzypek MariaO.O, Wrocław00:45:2200:45:095----
#81 81191Hetmańczyk IreneuszFAST FOOT Opole, Opole00:45:2200:45:12-762759-
#82 82326Rupik JakubO.O, Wrocław00:45:2200:45:09-77---
#83 83483Szetela ŁukaszPomologia Prószków, Krapkowice00:45:2700:45:06-78-60-
#84 84277Bielecki ŁukaszGarageGym Krapkowice, Krapkowice00:45:3100:45:23-79-61-
#85 85177Garbowski PrzemysławWołczyn00:45:3600:45:26-80-62-
#86 8653Perka MichałPrószków00:45:4400:45:26-81-63-
#87 8725Kałuski JarosławGmina Strzelce Opolskie, Strzelce Opolskie00:45:4400:45:33-82-64-
#88 88165Myszor TomaszOpole00:45:4600:45:41-832865-
#89 89510Pawlik TomaszOpole00:45:4900:45:34-842966-
#90 90517Soll DawidOpole00:45:5200:45:37-853067-
#91 91104Strzelczak MariuszKB Florian Zajączki Drugie, Zajączki Drugie00:45:5600:45:44-86---
#92 92201Goerlich GüntherTeam Germany, Lauterbach00:45:5900:45:58-873168-
#93 93505Margos DominikaWęgry00:45:5900:45:456--5-
#94 94520Vreuls GuidoMasita Akademia Sportu, Chróścina00:46:0000:45:57-88-69-
#95 952Figura ŁukaszKLA ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA, Częstochowa00:46:0200:45:46-89---
#96 96247Nowakowski Bronisławpolicja, Opole00:46:0400:45:52-903270-
#97 976Ostrowski RafałOpole00:46:0500:45:56-913371-
#98 988Wypych TomaszKotwica Brzeg, Brzeg00:46:1000:46:02-92-72-
#99 9982Bielawski MichałMarcinowice00:46:1800:46:05-93---
#100 100410Miluniec KonradECO SA, Popielów00:46:2500:46:17-94-73-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności