Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XII Bieg Opolski - 10km

Wyniki - 5 lipca 2014, Opole

Msc
Nr
K
M
-
-
#1 461Szymaniak AdamCzęstochowa00:43:3100:43:15-43---
#2 952Figura ŁukaszKLA ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA, Częstochowa00:46:0200:45:46-89---
#3 613Osuch PiotrNYSA BIEGA, Nysa00:44:1100:44:01-58-45-
#4 3414Lipczak AmadeuszOpole00:58:5700:58:19-289118233-
#5 115Ambrozik AdamJW 2697 BRZEG, Brzeg00:38:4400:38:42-11-9-
#6 976Ostrowski RafałOpole00:46:0500:45:56-913371-
#7 1237Baszowiecki JanuszBrzeg00:47:4100:47:26-115-92-
#8 988Wypych TomaszKotwica Brzeg, Brzeg00:46:1000:46:02-92-72-
#9 2889Jedynak AnnaKotwica Brzeg, Lewin Brzeski00:55:5600:55:3637--31-
#10 26211Borowski RyszardKotwica Brzeg, Brzeg00:54:5200:54:31-234-188-
#11 22612Król Mieczysław666, Opole00:53:2200:53:06-204---
#12 31014Skrzynkowska JoannaOpole00:56:5700:56:3740-18341
#13 10615Cioch PawełBieg Opolski, Opole00:46:5700:46:51-1003679-
#14 27116Skrzynkowski PiotrOpole00:55:1700:54:46-24092193-
#15 21819Zamróz ZbigniewOpole00:53:0100:52:56-19881160-
#16 1620Palacz MarcinOptima Cardio BUNGE Runners Team, Brzeg00:40:0800:40:06-16-14-
#17 24921Szkudlarek MichałBrzeg00:54:2500:54:05-223-179-
#18 11122Kuczek KrzysztofBrzeg00:47:1000:47:02-105-83-
#19 14523Kociołek AndrzejOsowiec-Trzęsina00:48:4300:48:30-136-111-
#20 8725Kałuski JarosławGmina Strzelce Opolskie, Strzelce Opolskie00:45:4400:45:33-82-64-
#21 18330Korabiowski TomaszOpole00:51:0900:50:51-16669139-
#22 27831Kałuska BożenaOpole00:55:3300:55:1934-1628-
#23 4432Czupkiewicz MichałOpole00:43:2600:43:22-412034-
#24 3633Kowalik AndrzejOpole00:42:4400:42:40-341727-
#25 4534Kotala MichałKraków00:43:2900:43:23-42---
#26 23835Łabędzki MariuszKBA Ja się nie ścigam, Stargard Szczeciński00:53:5800:53:25-214---
#27 37937Zachara DominikaOpole01:02:4501:02:4173-3762-
#28 7938Ogorzelec MariuszFAST FOOT Opole, Opole00:45:2000:45:10-752658-
#29 15939Gruchalska MartaOpole00:49:3000:49:1010-39-
#30 20440Małek TomaszAntolin Biega, Oława00:52:3600:52:24-185---
#31 24141Wyspiańska GrażynaOpole00:54:1100:53:5925-1019-
#32 20242Antoś JurandOpole00:52:3000:52:19-1837615210
#33 26144Romanowski MirosławOpole00:54:4800:54:17-23389187-
#34 23145Rozmarynowski RafałKłodzko00:53:4100:53:11-208---
#35 42146Brzozowska - Zięba AnnaOpole01:09:3701:09:0995-4881-
#36 33049Tyka ZbigniewOpole00:58:2100:57:54-283116227-
#37 1750Śmigiel ŁukaszPrądy00:40:1700:40:14-17-15-
#38 4151Wiśniewski ŁukaszOpole00:43:0200:42:59-381831-
#39 40952Perka BarbaraProszków01:08:0601:07:3989--75-
#40 8653Perka MichałPrószków00:45:4400:45:26-81-63-
#41 34054Madejski PiotrGrodziec00:58:4700:58:16-288-232-
#42 7855Spyrczak Rafałbaumit.com, Wrocław00:45:1800:45:10-74---
#43 17756Jagielska MagdalenaNGB Kłobuck, Kłobuck00:50:3000:50:1615----
#44 14057Jagielski DamianKłobuck00:48:3300:48:22-131---
#45 39659Berus AnnaWrocław01:05:2801:04:5280----
#46 39560Berus TomaszGT RAT, Wrocław01:05:2801:04:52-316---
#47 3462Potocki MichałOpole00:42:3900:42:35-321525-
#48 5963Ryzner KrzysztofJarosław, Jarosław00:44:0300:43:58-56---
#49 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !3164Koczuła JustynaKędzierzyn-Koźle00:41:4900:41:462--2-
#50 34365Gibała IlonaCzęstochowa00:59:3000:58:5853----
#51 1066Brzenczek MichałGliwice00:38:2900:38:28-10--2
#52 1868Łabowski PawełSzymonków00:40:2000:40:14-18-16-
#53 3370Przytocki JanuszKłodzko00:42:1200:42:07-31---
#54 7271Miśkiewicz KrzysztofOLESNO BIEGA, Olesno00:44:5400:44:49-68-52-
#55 30773Janiaczyk RomanByczyna00:56:4900:56:23-268-215-
#56 29974Danik KrzysztofFENIKS, Opole00:56:2400:56:06-261103211-
#57 21476Gawłowski AndrzejKLUB MORSÓW "SOPEL", Lubliniec00:52:5000:52:34-194---
#58 14977Zieliński MateuszKujakowice Górne00:48:5800:48:36-140-114-
#59 12778Ruszczak BogdanOpole00:47:5300:47:48-11944966
#60 11081Radwan Krzysztofpjakprezent.pl, Wrocław00:47:0800:46:48-104---
#61 9982Bielawski MichałMarcinowice00:46:1800:46:05-93---
#62 31783Kowzan AdamOpole00:57:4000:57:08-274110220-
#63 34684Łabus MichałBieg Opolski, Branice00:59:3900:59:19-291120235-
#64 1386Kokot DanielOzimek00:39:2500:39:20-13-11-
#65 18287Kilian BartekZIP, Niemodlin00:51:0400:50:30-165-138-
#66 16188Baranowska BożenaJemielnica00:49:3100:49:1911--10-
#67 21790Nowainski FilipCzarnowąsy00:52:5700:52:32-197-159-
#68 31692Kowalczyk MariuszOpole00:57:3900:57:09-273109219-
#69 31893Hoffman ArturOpole00:57:4300:57:12-275111221-
#70 27594Pijanka MonikaOpole00:55:2500:54:5432-1426-
#71 13395Pijanka MariuszOpole00:48:1900:48:09-12546102-
#72 24896Czernia JarosławPZU Sport Team, Ozimek00:54:2300:54:15-222-178-
#73 10598Foryś JarosławByczyna00:46:5500:46:52-99-78-
#74 24799Leszkiewicz PiotrWrocław00:54:2200:53:47-221---
#75 30101Luzar RafałOpole00:41:3700:41:34-291323-
#76 332102Słotwińska DagmaraOpole00:58:3300:58:1948-2140-
#77 103103Mróz RemigiuszLędziny00:46:4200:46:31-97-76-
#78 91104Strzelczak MariuszKB Florian Zajączki Drugie, Zajączki Drugie00:45:5600:45:44-86---
#79 294105Woźniczka RomanBrzeg00:56:1700:55:51-257-207-
#80 141106Gałęzyka RafałOpole00:48:3300:48:22-13249107-
#81 367107Rybak MarcinOpole01:01:4701:01:13-301125243-
#82 350108Żdanow LenaOpole00:59:5700:59:4258-2748-
#83 223110Janeczek WaldemarLewin Brzeski00:53:1300:52:54-201-163-
#84 28111Wodarczyk MarcinPoczołków00:41:3300:41:31-27-22-
#85 153112Tyszkowski KrystianOpole00:49:1800:49:11-14453118-
#86 375113Topa KatarzynaRadzionków01:02:2801:01:5770----
#87 24114Bąk JacekOpole00:41:0800:41:05-231220-
#88 64116Dróżdż MaciejGepard Felinów, Felinów00:44:2800:44:23-60---
#89 228117Albert ŁukaszOpole00:53:3200:53:22-20583165-
#90 15119Gniła TomaszPraszka00:39:3700:39:35-15-13-
#91 54120Jastrzębski LeszekPrudnik00:43:5300:43:42-51-40-
#92 180121Boba AlicjaGliwice00:51:0400:50:4017----
#93 20122Pacuła AndrzejAKMB Pędziwiatr Gliwice, Gliwice00:40:3500:40:33-19---
#94 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1123Tyburek RafałSZUKAM SPONSORA, Oława00:35:0700:35:07-1--1
#95 116124Krawczyk TomaszKalety00:47:2500:47:19-109--5
#96 259125Jabłoński KazimierzPrądy00:54:4600:54:18-231-185-
#97 52128Szober GrzegorzOSiR Strzelce Opolskie, Strzelce Opolskie00:43:4800:43:37-49-38-
#98 374129Polak MichalinaOpole01:02:2401:01:5569-3459-
#99 230130Młynek KrystianDobrzeń Wielki00:53:3800:53:11-207-167-
#100 277131Janicki PawełMEXPOL Team, Opole00:55:3200:54:55-24495197-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności