Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XII Bieg Opolski - 5km

Wyniki - 5 lipca 2014, Opole

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
K
M
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1821Karbowiak KamilBrzeg00:16:1000:16:10-1-1-
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2752Szymański PawełNiewymiękacze, Katowice00:16:4600:16:46-2---
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3743Prochera BartoszLZS Zryw Pawłowiczki, Pawłowiczki00:16:5800:16:58-3-2-
#4 4694Fedorowicz JacekKB Vamos Amigos Wrocław, Wrocław00:17:0400:17:04-4---
#5 5790Krysik MarcinKB ERGO, Wujówka00:17:0900:17:09-5---
#6 6685Kołodziejczyk JarosławZabiegani Częstochowa, Częstochowa00:17:2000:17:20-6---
#7 7702Tomiczek IgorNamysłów, Namysłów00:17:4800:17:48-7-3-
#8 8797Tyburek RafałTORK VOLVO OCEAN RACE, Oława00:17:5500:17:55-8--1
#9 9625Bednarek AdamDECATHLON Opole, Opole00:17:5900:17:59-914-
#10 10820Bugdol JakubVege Runners, Racibórz00:18:0300:18:03-10---
#11 11897Prystasz KrzysztofKlemme Oława, Oława00:18:3100:18:31-11---
#12 12675Glensk ŁukaszKS AZS Politechnika Wrocławska, Daniec00:18:4100:18:41-12-5-
#13 13684Sobota MartinChróścice00:18:5200:18:52-13-6-
#14 14648Marchewka PiotrJW 1907, Sieradz00:18:5600:18:56-14---
#15 15780Opałka PawełNYSA BIEGA, Nysa00:19:0600:19:06-15-7-
#16 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !16728Polek-Duraj KorneliaLUKS ŻURAWINA, Murów00:19:1000:19:101--1-
#17 17645Weissensteiner DawidSkoroszyce00:19:1200:19:12-16-8-
#18 18658Wróblewski AdamOpole00:19:2100:19:21-1729-
#19 19672Weissensteiner ArturSkoroszyce00:19:2900:19:29-18-10-
#20 20647Kowalski WojtekITACY BIEGACZE, Leśnica00:19:3200:19:32-19-11-
#21 21895Draganek JakubNokia, Opole00:19:4200:19:42-20312-
#22 22661Uciechowski PiotrOZPR Opole, Opole00:19:4700:19:47-21413-
#23 23796Stefanides PiotrKędzierzyn-Koźle00:19:5100:19:51-22-14-
#24 24753Kochanowski RafałGITD.PL, Opole00:19:5500:19:55-23515-
#25 25660Skrzypek WiesławKlub Biegających Leśników, Tułowice00:19:5700:19:57-24-16-
#26 26635Pietrzak PrzemekINTERSPORT, Krapkowice00:19:5900:19:59-25-17-
#27 27665Holik SebastianLuboszyce00:20:2700:20:27-26-18-
#28 28740Janik RafałStrzelce Opolskie00:20:3300:20:33-27-19-
#29 29896Olas KrzysztofOtmęt Krapkowice, Krapkowice00:20:4900:20:49-28-20-
#30 30631Łukowski DariuszGmina Strzelce Opolskie, Strzelce Opolskie00:20:4900:20:49-29-21-
#31 31686Chmiel PawełOpole00:20:5300:20:53-306222
#32 32793Stokłosa MichałBełk00:20:5500:20:55-31---
#33 33656Tistek DanielPomologia Prószków, Namysłów00:20:5600:20:56-32-23-
#34 34688Pasternak MirosławKraków00:20:5900:20:59-33--3
#35 35742Gostyński MateuszLubin00:21:0100:21:01-34---
#36 36776Ludewicz WojciechOpole00:21:2900:21:29-35724-
#37 37613Mularczyk DawidJRG JELCZ - LASKOWICE, Biskupice Oławskie00:21:3300:21:33-36---
#38 38651Janiuk MariuszOpole00:21:3400:21:34-37825-
#39 39727Howis JerzyWołczyn/wrocław00:21:3800:21:38-38-26-
#40 40677Wójcik RobertITACY BIEGACZE, Opole00:21:4300:21:43-39927-
#41 41771Rydzewski EdwardKędzierzyn Koźle00:21:4600:21:46-40-28-
#42 42867Sapok DanielOpole00:21:4700:21:47-411029-
#43 43700Szaforz MarekOpole00:21:5200:21:52-421130-
#44 44811Gogała RyszardGłubczyce00:21:5500:21:55-43-31-
#45 45646Zemlak BartoszKędzierzyn-Koźle00:21:5800:21:58-44-32-
#46 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !46618Popławska EwaJW 1907, Ciechanowiec00:22:1300:22:132----
#47 48657Mielczarek GrzegorzOpole00:22:1700:22:17-461233-
#48 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 49746Uciechowska JolantaUKS MOS Opole, Opole00:22:2800:22:283-12-
#49 50611Goerlich GüntherTeam Germany, Opole00:22:3100:22:31-471334-
#50 51736Baranek MarekOpel Active Team, Bytom00:22:3200:22:32-48---
#51 52758Kowohl AdrianKrapkowice00:22:3400:22:34-49-35-
#52 53819Polak RafałOpole00:22:4500:22:45-501436-
#53 54739Mogielnicki Michał47-330, Rozwadza00:22:5000:22:50-51-37-
#54 55784Urbański MichałFlunkyball Team Lądek-Zdrój, Lądek-Zdrój00:23:0300:23:03-52---
#55 56785Urbański TomaszFlunkyball Team Lądek-Zdrój, Lądek-Zdrój00:23:0300:23:03-53---
#56 57814Małłek BartoszFundacja Piastowska, Opole00:23:0500:23:05-5415384
#57 58765Księżyk MirosławMacrologic, Katowice00:23:1000:23:10-55--5
#58 59755Kalata GrzegorzGliwice00:23:1200:23:12-56---
#59 60762Słomka Mareksolo opole, Opole00:23:1400:23:14-571639-
#60 61774Kwaśniok RafałToszek00:23:2000:23:20-58---
#61 62624Zieliński MarcinNiemodlin00:23:2200:23:22-59-40-
#62 63701Gębarski KrzysztofThe Reds, Głogówek00:23:2700:23:27-60-41-
#63 64699Boba MarcinGliwice00:23:2800:23:28-61---
#64 65671Szewczyk RadosławSławice00:23:2900:23:29-62-42-
#65 66900Radzik JakubOpole00:23:3400:23:34-631743-
#66 67803Samsel GrzegorzKędzierzyn-Koźle00:23:3500:23:35-64-44-
#67 68764Księżyk AnnaMacrologic, Katowice00:23:3800:23:384----
#68 69747Pawłowski MarekKotulin00:23:4800:23:48-65---
#69 70789Giedrojc PrzemysławStrzelce Opolskie00:23:5200:23:52-66-45-
#70 71691Ostropolski HenrykDzierżoniów00:23:5400:23:54-67---
#71 72630Dziwińska EwelinaOpole00:23:5400:23:545-23-
#72 73812Garbowski TomaszOpole00:23:5400:23:54-681846-
#73 74768Dul SławomirJuvenia Głuchołazy, Głuchołazy00:23:5500:23:55-69-47-
#74 75680Bialik KrzysztofITACY BIEGACZE, Opole00:24:1000:24:10-70---
#75 76679Korzen DamianITACY BIEGACZE, Opole00:24:1000:24:10-711948-
#76 77633Barańska MałgorzataBieg Opolski, Opole00:24:1200:24:126-34-
#77 78795Dabrowski GrzegorzOpole00:24:3300:24:33-722049-
#78 79737Osiewacz AnnaUKS Jagięłło Lipie, Lipie00:24:5000:24:507----
#79 80729Komorek PawełDąbrowa00:24:5000:24:50-73-50-
#80 81807Wirski AdamGmina Strzelce Opolskie, Strzelce Opolskie00:24:5600:24:56-74-51-
#81 82760Kubista BartoszŚwiętochłowice00:24:5900:24:59-75---
#82 83717Starzec MirosławKrzyżowice00:25:0100:25:01-76-52-
#83 84634Piątkowski ŁukaszOpole00:25:0500:25:05-772153-
#84 85621Springer MartaRacławiczki00:25:0600:25:068--5-
#85 86709Konieczny PiotrFC Dolinka Pyskowice, Pyskowice00:25:0900:25:09-78---
#86 87708Konieczny JacekFC Dolinka Pyskowice, Pyskowice00:25:0900:25:09-79---
#87 88754Czok JacekOpole00:25:2000:25:20-8022546
#88 89809Klima DariuszKędzierzyn-Koźle00:25:2900:25:29-81-55-
#89 90726Kielanowski TomaszOpole00:25:3100:25:31-822356-
#90 91730Mazurek GrzegorzGreat Idea, Opole00:25:3300:25:33-832457-
#91 92748Błaut HannaOpole00:25:3500:25:359-46-
#92 93788Zientek IwonaPZU Sport Team, Opole00:25:3600:25:3610-57-
#93 94808Migoń-Wirska AnnaGmina Strzelce Opolskie, Strzelce Opolskie00:25:4100:25:4111--8-
#94 95659Pałgan MateuszOpole00:26:0400:26:04-842558-
#95 96786Kołodziej WaldemarGórki00:26:0700:26:07-85-59-
#96 97606Wośko AniaGliwice00:26:0900:26:0912----
#97 98810Konopka PiotrLUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWE, Lublin00:26:0900:26:09-86---
#98 99804Sikorski RafałBrzeg00:26:2500:26:25-87-60-
#99 100605Raczkowski AlbertKędzierzyn-Kożle00:26:2600:26:26-88-61-
#100 101668Trojan PawełITACY BIEGACZE, Opole00:26:2800:26:28-892662-

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności