Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

III Nocny Bieg Uliczny W Czerwionce Leszczynach

Wyniki - 13 września 2014, Czerwionka-Leszczyny

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
-
-
-
#1 101302Dudek MariuszRuda ŚląskaPOL80M303592-00:44:0300:43:474.2200:11:0900:10:1914400:21:3511600:32:48103
#2 102159Rakszawa KrzysztofM. RybnikPOLRybnicka Grupa Biegowa72M401593-00:44:0500:43:564.2300:11:1100:10:1213500:21:4112000:33:13115
#3 103270Luźniak DamianZebrzydowicePOL89M203394-00:44:1400:43:504.2300:11:2000:10:2515500:21:5012700:33:19118
#4 104114Smyczek RomanCzerwionka-leszczPOLNiezrzeszony79M303695-Gmin/1300:44:1500:43:584.2300:11:2100:10:0011700:21:2510800:33:08112
#5 105213Kretek AntoniCzerwionka-leszczPOL54M60596-Gmin/1400:44:2000:44:154.2500:11:2600:09:399300:20:529100:32:4098
#6 106196Bohm JacekMikołówPOLBrak63M50897-00:44:2200:44:154.2500:11:2800:09:5611200:21:2010500:32:57110
#7 10758Wojciechowski KrzysztofRadlinPOLBbj Sport74M401698-00:44:2300:44:114.2500:11:2900:10:2014500:21:4612500:33:14116
#8 108237Owczarek TomaszRybnikPOL70M401799-00:44:2700:44:124.2500:11:3300:10:1012900:21:2510900:32:50105
#9 1098Hensel KrzysztofCzerwionkaPOL77M3037100-Gmin/1500:44:2900:44:214.2600:11:3500:09:389000:21:2310600:33:05111
#10 110295Kowalczyk MarekRybnikPOLDrużyna Kopernika74M4018101-00:44:2900:44:254.2600:11:3500:09:409500:20:559400:32:44100
#11 111280Smołka SebastianRybnikPOL92M2034102-00:44:3000:44:244.2600:11:3600:09:238200:20:529200:32:56108
#12 112181Wenglorz MarcinCieszynPOLBiegnę Po Hotdoga91M2035103-00:44:3600:44:094.2400:11:4200:09:5611400:21:3211200:33:14117
#13 113151Mrozek MariuszOpolePOL85M2036104-00:44:4700:44:344.2700:11:5300:09:4810200:21:0610200:32:55107
#14 114191Domin PiotrSiemianowicePOL86M2037105-00:44:5800:44:494.2800:12:0400:10:0612700:21:4312400:33:44126
#15 115206Garczarek DariuszRybnikPOLNiezrzeszony73M4019106-00:44:5900:44:564.2900:12:0500:09:429800:20:539300:32:50104
#16 116248Cierpka DariuszKnurówPOL69M4020107-00:45:0000:44:514.2900:12:0600:09:258500:20:5810000:32:56109
#17 117160Michalik MirosławCzerwionkaPOL76M3038108-Gmin/1600:45:0900:45:054.3000:12:1500:08:565500:20:268300:32:4099
#18 1181034Gruszczyk GrzegorzBieslko BialaPOL82M3039109-00:45:1900:45:044.3000:12:2500:10:0612500:21:2711000:33:11114
#19 11925Wojtaszek TomaszKnurówPOLKlub Biegacza Endurance Solidarni Knurów91M2038110-00:45:2200:45:064.3000:12:2800:10:2415100:21:5212900:33:30120
#20 1201011Stefański AntoniRędzinyPOL65M4021111-00:45:2300:45:034.3000:12:2900:10:2815700:22:0114200:33:35123
#21 121285Kozłowicz BolesławKatowicePOL77M3040112-00:45:2500:45:184.3100:12:3100:09:5611300:21:3711700:33:34122
#22 122111Kukułka KrzysztofWieliczkaPOLKrakowski Klub Taternictwa Jaskiniowego72M4022113-00:45:3100:45:234.3200:12:3700:10:1113100:21:4212300:33:31121
#23 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !123141Wrońska MagdalenaJasłoPOL74K401-1000:45:3300:45:304.3300:12:3900:10:0412000:21:5313100:33:45127
#24 124115Abrahamowicz JakubRybnikPOLBrak88M2039114-00:45:3700:45:284.3200:12:4300:09:409400:21:0210100:33:10113
#25 125321Świerkot PiotrCzeladzPOL82M3041115-00:45:4000:45:344.3300:12:4600:09:4310000:21:3711800:33:46128
#26 126139Straszewski LeszekCzyżowicePOL79M3042116-00:45:4200:45:284.3200:12:4800:10:3216600:22:0714600:33:56131
#27 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !127259Sikora AlicjaBieslko BialaPOLSprint Bielsko Biała52K501-1100:45:4200:45:374.3300:12:4800:10:1113400:21:5213000:33:42124
#28 128167Żymełka EugeniuszOrnontowicePOL72M4023117-00:45:4800:45:354.3300:12:5400:09:399200:21:2811100:33:43125
#29 129249Chrzan TadeuszRydułtowyPOLForma Wodzisław Śląski60M509118-00:45:4900:45:374.3300:12:5500:10:2114700:22:1014700:34:01136
#30 13086Kulik TomaszGliwicePOL76M3043119-00:45:5000:45:274.3200:12:5600:10:4618200:22:1515500:34:01135
#31 131244Marek MaciejRybnikPOLBrak71M4024120-00:45:5400:45:474.3400:13:0000:10:1213600:21:5513300:33:55130
#32 13229Balcerzak SebastianBielsko - BiałaPOLNiezrzeszony89M2040121-00:45:5400:45:454.3400:13:0000:09:4310100:21:0810300:33:22119
#33 13360Czuga WojciechCzerwionka-POLNiezrzeszona79M3044122-Gmin/1700:45:5600:45:434.3400:13:0200:10:0812800:21:5913600:34:01134
#34 134215Pacuła PiotrGliwicePOLOpel Active Team Gliwice59M5010123-00:45:5600:45:544.3500:13:0200:09:5310700:21:5513200:34:02137
#35 135110Panek MarcinKuźnia RaciborskaPOL76M3045124-00:45:5800:45:514.3500:13:0400:10:3116400:22:0614500:33:57133
#36 136266Pelc CzesławRybnikPOLPędziwiatr Gliwice57M5011125-00:45:5800:45:534.3500:13:0400:10:3817500:22:2815900:34:10144
#37 137129Rutkowska EdytaŻoryPOLHrmax Żory85K204-1200:46:0100:45:404.3400:13:0700:10:5319000:22:3916900:34:26154
#38 138253Perenc EugeniuszRybnikPOLTeam Nutrilite54M606126-00:46:0300:45:404.3400:13:0900:10:5919600:22:3716800:34:15146
#39 139316Magalski DanielChorzówPOLBiegamynaslasku.pl80M3046127-00:46:0600:45:544.3500:13:1200:10:1614100:21:5913800:34:04140
#40 14069Szmigiel BartłomiejTychyPOLPer Aspera Ad Astra84M3047128-00:46:0600:45:514.3500:13:1200:09:5611100:21:5913700:34:05141
#41 141231Wandzel DariuszŻoryPOLHrmax Żory76M3048129-00:46:0800:45:584.3500:13:1400:09:4810300:21:3811900:33:51129
#42 142350Kiśluk ElżbietaŻoryPOL92K205-1300:46:0800:46:044.3600:13:1400:09:4810400:21:5112800:34:02138
#43 14381Ratajczak DariuszCzerwionka-leszczPOL75M3049130-Gmin/1800:46:0900:46:034.3600:13:1500:10:1413700:22:1215200:34:17147
#44 144238Uszyński GrzegorzGliwicePOLOtk Rzeźnik74M4025131-00:46:1100:45:474.3400:13:1700:10:5819300:22:5618100:34:32157
#45 14522Zawierucha JanŻoryPOL52M607132-00:46:1500:46:114.3700:13:2100:09:5110500:21:4212200:33:57132
#46 146165Róg MarcinMysłowicePOLNight Runners Katowice88M2041133-00:46:1800:45:534.3500:13:2400:09:399100:22:1214900:34:39160
#47 14716Grajner BartoszCzerwionka-leszczPOLNiezrzeszony89M2042134-Gmin/1900:46:1800:46:004.3600:13:2400:10:2415200:22:1215000:34:29156
#48 14851Szędzielorz KrystianSiemianowicePOLSilesia Runners Club82M3050135-00:46:2100:46:144.3700:13:2700:10:1113200:22:1415300:34:25152
#49 149314Weirakch AdamCzerwionka-leszczPOL79M3051136-Gmin/2000:46:2800:46:164.3700:13:3400:10:2915900:22:3316600:34:41162
#50 1501040Pilak SławomirŻoryPOL72M4026137-00:46:2800:46:064.3600:13:3400:10:3016100:22:2415800:34:26155
#51 15112Baranek MarekBytomPOLOpel Active Team70M4027138-00:46:2900:46:024.3600:13:3500:11:0420200:22:5618000:34:43164
#52 152291Guwia MariuszOświęcimPOLZadyszka Oświęcim65M4028139-00:46:2900:46:114.3700:13:3500:10:5018600:22:4017000:34:37158
#53 153338Laskowska KatarzynaGliwicePOLFc 24 Gliwice76K307-1400:46:3100:46:224.3800:13:3700:10:1614000:22:0114000:34:09143
#54 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !154197Brychcy WiolettaGliwicePOLSbd Energetyk Rybnik71K402-1500:46:3100:46:284.3800:13:3700:10:0311900:22:1215100:34:26153
#55 155310Piekarczyk BogusławŁaziska GórnePOL65M4029140-00:46:3700:46:254.3800:13:4300:10:3016000:22:1415400:34:21150
#56 156158Tyczyński RyszardGliwicePOL83M3052141-00:46:3800:46:294.3800:13:4400:10:1113300:21:5813500:34:15145
#57 157308Błutko GrażynaCzyżowicePOL88K206-1600:46:4400:46:314.3900:13:5000:10:3116500:22:0614400:34:09142
#58 158346Chrobak AnnaGliwicePOL86K207-1700:46:5000:46:404.4000:13:5600:10:1714200:21:5813400:34:17148
#59 159198Żmudka BartłomiejRybnikPOLRybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem78M3053142-00:46:5100:46:384.3900:13:5700:10:4618100:22:2916100:34:51167
#60 160152Górzyński MariuszRybnikPOLRybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem84M3054143-00:46:5300:46:444.4000:13:5900:10:2815800:22:4317200:34:56172
#61 161348Tutka JanZabrzePOLNiezrzeszony66M4030144-00:46:5500:46:494.4000:14:0100:10:1914300:22:1715700:34:39161
#62 162318Ficek HannaJejkowicePOL76K308-1800:46:5800:46:514.4100:14:0400:10:2415300:22:3316500:34:45165
#63 163351Kowalczyk TomaszGliwicePOL82M3055145-00:47:0000:46:514.4100:14:0600:10:3416900:22:2916000:34:42163
#64 164241Cukrowski EugeniuszRybnikPOLPkp Cargo55M5012146-00:47:0400:46:564.4100:14:1000:10:0612600:22:0114300:34:21149
#65 165228Baluch AndrzejBełkPOL85M2043147-Gmin/2100:47:0800:46:554.4100:14:1400:10:2415400:22:3216400:34:55171
#66 1661038Hylaszek AdrianOświęcimPOL88M2044148-00:47:0900:46:554.4100:14:1500:10:5719200:22:5617600:35:00174
#67 167345Mendecka DariaŁaziska GórnePOLMosir Łaziska Górne90K208-1900:47:1200:47:034.4200:14:1800:10:3116300:22:5718200:35:27181
#68 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1681068Ciepłak BogdanaRybnikPOLChemika Rybnik64K502-2000:47:1400:47:114.4300:14:2000:10:1013000:22:1214800:34:38159
#69 169201Krzystała ŁukaszCzerwionkaPOLBrak82M3056149-Gmin/2200:47:1400:47:034.4200:14:2000:10:4017900:22:3716700:34:45166
#70 17097Rusek MarcinCzuchówPOL91M2045150-Gmin/2300:47:1900:47:004.4200:14:2500:11:0020000:22:5617800:35:06175
#71 17142Ryszka PiotrBrzeszczePOL77M3057151-00:47:2400:47:104.4300:14:3000:10:3817600:22:5617900:35:16179
#72 17288Gałuch JustynaCzerwionka-leszczPOL91K209-21Gmin/2400:47:2400:47:064.4200:14:3000:10:3917800:22:5417500:35:10178
#73 17382Springwald AnnaLubliniecPOL91K2010-2200:47:3300:47:194.4300:14:3900:10:3316800:22:4117100:35:07176
#74 174330Leonard PawełRybnikPOLZpc Andrzej Podpłoński88M2046152-00:47:3300:47:174.4300:14:3900:09:5911600:22:0114100:34:54170
#75 175144Bujłow ArkadiuszKatowicePOLGiszowiec63M5013153-00:47:3300:47:144.4300:14:3900:11:1020500:23:0118500:35:20180
#76 17674Bryła JarosławLubliniecPOL89M2047154-00:47:3400:47:174.4300:14:4000:10:5919500:22:5117300:35:08177
#77 177251Kłosok ArekMarklowicePOL96M2048155-Gmin/2500:47:3600:47:284.4400:14:4200:10:0512200:21:4212100:34:03139
#78 178205Dancewicz TomaszNędzaPOL86M2049156-00:47:3700:47:164.4300:14:4300:10:2515600:22:3216300:34:53169
#79 179313Soczomski ŁukaszRybnikPOL82M3058157-00:47:4100:47:274.4400:14:4700:10:5118700:23:0618800:35:31183
#80 180209Pieróg MarekKnurówPOLTri-team Knurów76M3059158-00:47:4700:47:264.4400:14:5300:11:1421200:23:1519500:35:29182
#81 181252Szolc GrzegorzPaniówkiPOL74M4031159-00:47:5000:47:394.4500:14:5600:10:2014600:22:1715600:34:53168
#82 182349Wika SebastianTychyPOL75M3060160-00:47:5100:47:354.4500:14:5700:11:2122200:23:5520600:35:57192
#83 18314Polak KrzysztofRuda ŚląskaPOLOpel Active Team73M4032161-00:47:5200:47:234.4400:14:5800:11:1120700:23:0818900:35:39186
#84 184112Domański RobertRybnikPOL78M3061162-00:47:5400:47:324.4500:15:0000:11:1421300:23:3519700:35:57190
#85 185225Zabiegliński AndrzejJastrzębie-zdrójPOLKb Mosir Jastrzębie82M3062163-00:47:5700:47:434.4600:15:0300:10:5018500:23:0819100:35:51188
#86 186305Goleniowski IreneuszRybnikPOLZpc Andrzej Podpłoński86M2050164-00:47:5800:47:384.4500:15:0400:11:1821800:23:3920100:36:03198
#87 187166Holona DawidRybnikPOLBiegamy W Rybniku83M3063165-00:47:5800:47:464.4600:15:0400:10:4618300:23:0218600:35:41187
#88 1886Pepel KatarzynaCzerwionkaPOLLuxtorpeda Czerwionka82K309-23Gmin/2600:47:5900:47:514.4700:15:0500:10:3417100:22:5617700:35:33184
#89 189286Himel PiotrNędzaPOL92M2051166-00:48:0800:47:474.4600:15:1400:11:3423800:23:3719900:35:57191
#90 19068Barszcz BartoszRybnikPOL96M2052167-00:48:1900:47:574.4700:15:2500:10:3417000:22:3016200:34:58173
#91 191127Tykierka TomaszBudziskaPOL78M3064168-00:48:2000:47:574.4700:15:2600:10:3316700:23:0819000:35:38185
#92 192146Pidanty ŁukaszJastrzębie ZdrójPOL84M3065169-00:48:3500:48:064.4800:15:4100:11:3223700:23:3619800:35:59195
#93 193133Nawrot MarekŚwiętochłowicePOLBieg Z Chrystusem!57M5014170-00:48:3900:48:254.5000:15:4500:10:5118800:23:1419400:36:24200
#94 194265Florecki AndrzejGliwicePOLAkmb Pędziwiatr Gliwice55M5015171-00:48:3900:48:294.5000:15:4500:10:5318900:22:5818300:35:58193
#95 195194Goleniowski SylwesterRybnikPOLZpc Andrzej Podpłoński89M2053172-00:48:4300:48:224.5000:15:4900:10:4718400:23:0318700:36:00196
#96 196254Nowak RyszardKnurówPOLMopp Knurów69M4033173-00:48:4400:48:114.4900:15:5000:11:4224300:23:5920800:36:35202
#97 1971032Grabarczyk MateuszRybnikPOL85M2054174-00:48:5200:48:474.5200:15:5800:10:3517400:22:5217400:35:54189
#98 198174Formela GrzegorzSzczejkowicePOLOsp Szczejkowice60M5016175-Gmin/2700:49:0900:49:054.5400:16:1500:10:2315000:22:5818400:36:00197
#99 19999Prusowska-Brzózka JoannaRybnikPOLBrak79K3010-2400:49:1100:49:024.5400:16:1700:10:3917700:23:1019200:35:59194
#100 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 200327Granica DanutaCieszynPOL73K403-2500:49:1300:48:564.5300:16:1900:11:3123600:24:1022100:36:57203

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności