Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

15. Poznań Maraton

Wyniki - 12 października 2014, Poznań

Grupa zawodów :

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
-
-
-
-
#1 62861381Zakrzewski JacekWARSZAWAPOL1953M6011501:13:1802:31:0702:40:4103:59:2505:28:0905:47:2305:49:04-5397
#2 32173912Kędzierski AndrzejPOZNAŃPOL1950M604700:50:2401:41:2301:49:1802:43:3903:51:4204:05:3904:06:22-2981
#3 659121Walczak LeszekLESZNOPOL1954M60800:46:3901:33:3701:38:5102:23:3103:14:1903:25:1303:25:46-628
#4 16843690Pilch MarekKRAKÓWBBL KrakówPOL1954M602400:50:1101:40:5901:46:4902:34:1403:32:0903:45:1203:45:25-1594
#5 27093088Spychała StanisławWRONKIPOL1954M603800:55:0201:50:2101:56:4202:47:2803:45:0703:58:0403:59:50-2527
#6 29683209Mandosik JerzyGRUDZIĄDZTEAMOCHALPOL1953M604000:57:1101:53:1501:59:3602:49:4603:46:3103:59:0504:02:05-2762
#7 5278874Łączyński HenrykSZAMOTUŁYPOL1951M608500:59:5801:59:4102:06:2303:03:4104:22:5204:40:5604:45:02-4648
#8 11833350Bonfils YvesMONT SUR LAUSANNEFooting club LausanneSUI1951M601201:03:2602:03:5602:11:0103:16:3103:32:2503:36:43-1127
#9 6306117Olkowski EugeniuszBYDGOSZCZPOL1954M6011601:07:2602:33:0702:43:4904:06:2105:35:5205:54:4705:58:00-5410
#10 3496174Parusiński JanGDAŃSKPOL1954M604900:56:3701:52:0301:58:1002:47:1103:53:2604:08:4804:11:41-3216
#11 4263417Kirpu PeeterTALLINNtäppsportlasedEST1953M60400:44:3801:29:5801:35:1302:17:4703:06:3203:17:3103:17:39-407
#12 11942584Piątek BogdanZIELONKALECHICI ZielonkaPOL1953M601700:49:4601:38:3201:43:5502:27:4103:23:2003:35:3003:36:55-1138
#13 55532362Wróblewski BolesławGORZÓW WIELKOPOLSKIPOL1951M609300:58:5302:03:3602:11:4903:15:4904:34:0804:50:2904:53:19-4857
#14 37664806Frontczak MarekKALISZPOL1952M605300:58:5801:55:1502:01:3202:56:5703:58:2904:12:3304:16:36-3444
#15 45364742Chrapkiewicz ZdzisławWROCŁAWPOL1954M607500:53:3601:50:1001:57:5202:57:5404:10:2704:27:5504:29:34-4080
#16 45404660Fabiański CzesławKALISZSupermaraton KaliszPOL1954M606501:03:2702:05:2602:12:2703:08:1604:11:1704:25:0404:29:41-4083
#17 24932334Dąbrowski JerzySZCZECINPOL1950M603600:53:4401:47:5301:53:5702:44:0203:41:5803:54:4803:57:12-2335
#18 5568197Marciniak JanuszKOSTRZYNNKB Chyży Nowy TomyślPOL1952M609400:59:1501:57:5102:05:4703:09:5904:34:1204:50:4204:53:50-4872
#19 40335166Fechner IreneuszBORÓWIECBiegaj z WSLPOL1952M605800:59:5801:59:3702:06:0402:59:3604:01:4604:16:2404:20:29-3662
#20 4549175Wojtowicz MirosławWROCŁAWWOJTOWICZ TEAM MARATHONPOL1954M606900:58:2601:58:4802:06:4203:05:1704:11:5004:26:2304:29:45-4089
#21 7116491Wojciechowski LechGRODZISK WLKP.POL1953M60900:48:4401:36:4801:42:0902:25:1003:14:5703:26:2103:26:43-677
#22 58346650Borowicz CzesławWIECBORKTKKF WODNIK WIĘCBORKPOL1953M6010101:07:2002:12:2802:20:0603:21:0904:38:4104:58:0205:03:40-5075
#23 3532169Głowacki JerzyPOZNAŃPOL1951M605000:56:2301:54:3102:00:5402:55:0603:57:5804:11:2404:12:23-3251
#24 4558159Ofierzyński RomanLUBOŃarchPOL1952M607300:56:1601:54:0602:00:5803:01:1904:12:1904:27:0604:29:54-4094
#25 55826450Majchrzak TadeuszPOŁCZYN-ZDRÓJPOŁCZYN-ZDRÓJ BIEGAPOL1953M609500:54:5401:49:1701:55:4002:48:5704:34:4204:51:3204:54:21-4881
#26 43026163Szewc MarianBIŁGORAJPOL1954M606301:00:3102:00:3202:07:1503:01:2904:05:5204:21:3704:25:03-3890
#27 1232182Opałka JanPŁOŃSKKB im.Piotra SękowskiegoPOL1950M601800:49:3601:38:5901:44:3902:30:5803:24:4803:36:1703:37:22-1174
#28 9786638Rusiecki HenrykSZCZECINKB Hermes GryfinoPOL1953M601000:49:0801:37:0601:42:4102:26:4703:18:1503:29:5103:31:50-934
#29 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2106925Łuc JanSWARZĘDZPOL1954M60100:44:2701:29:0801:33:5502:13:3302:57:5603:07:3103:07:50-198
#30 5845186Szczerbiński KrzysztofGRYFINOPGE El.DOLNA ODRA Nowe CzarnowoPOL1953M6010301:04:5502:12:1702:20:1503:25:2304:44:0305:00:0405:04:00-5084
#31 53387143Manikowski JanGŁOGÓWPOL1954M608601:03:3602:07:5602:15:4103:16:3204:26:5704:41:5404:46:384694-
#32 55973455Bernacki ZbigniewGRODZISK WLKPGrodziski Klub BiegaczaPOL1950M609101:03:1402:05:3202:12:3203:15:1104:35:2804:50:0404:54:54-4892
#33 58613533Wydra StanisławCYCHRYNETTO GRUPA BIEGOWA 42195 DĘBNOPOL1950M6010400:56:3601:54:4102:01:3203:07:2704:42:0705:01:4005:04:50-5094
#34 61181372Pupecki EugeniuszPOZNAŃPOL1951M6010701:11:4302:24:2702:32:5403:40:5105:00:0405:17:3505:22:31-5279
#35 2281184Prądzyński DariuszWARSZAWAPOL1954M603400:55:1101:49:4901:55:4502:44:1603:39:1103:52:2103:54:13-2147
#36 30491025Jablkowski MaciejPOZNANPOL1954M604100:56:2601:52:1801:58:2702:48:3603:47:4404:00:5504:03:02-2831
#37 48424099Muszyński AndrzejDOBRZYCATruchtacz-DobrzycaPOL1953M607801:02:5202:04:4202:11:4503:08:1104:16:5804:32:0104:34:12-4315
#38 1002595Oi NobuoHOKUTOJPN1954M601100:45:1401:30:4101:35:4902:19:3203:17:5303:32:0803:32:21-957
#39 4844680Brzeziński EdmundTARNOWO PODGÓRNEPOL1954M607601:02:2802:04:5602:12:0503:09:3204:16:4804:31:2104:34:23-4318
#40 51003719Schoepe RyszardKOZIEGŁOWYPOL1951M608001:02:0702:01:0002:08:0703:06:1104:20:2604:36:1304:40:49-4514
#41 30561861Graba EugeniuszPOZNAŃPOL1953M604500:50:1501:42:1301:49:3402:42:2203:48:4404:02:1204:03:12-2838
#42 2545136Szymków HenrykRZESZÓWResovia RzeszówPOL1950M603700:53:4601:48:5401:55:2702:47:5103:45:2703:57:0503:57:51-2380
#43 4339882Jasiński BogusławKARPACZPOL1953M606600:53:2101:49:4201:56:5902:54:3904:09:1004:25:0504:25:48-3921
#44 58802250Majeryk EdwardJASIEŃPOL1949M653401:10:1602:21:5202:29:4003:31:3404:43:4005:00:1205:05:45-5111
#45 15462603Leśniak MarianKRAKÓWAZS-AWF Kraków MastersPOL1947M65400:49:5501:40:2601:47:0402:32:5803:28:1903:42:2103:43:07-1468
#46 41217000Gawel JanGDYNIAPOL1948M651700:51:3601:45:0301:51:4002:47:3604:04:1504:21:4604:21:58-3741
#47 54042841Koscinski TomaszPOZNANPOL1949M652701:04:4602:07:0602:13:5503:13:4004:28:0204:44:4504:48:43-4746
#48 43856702Hinnel GrzegorzSZCZECINPOL1948M651900:55:4301:55:1002:01:5703:00:3904:10:2904:26:2604:26:40-3959
#49 23462711Rutkowski MarianKOŻUCHÓWŚWIAT MARATOŃCZYKA KOŻUCHÓWPOL1947M651000:52:0501:45:3401:51:3202:41:3803:41:2603:54:4103:55:06-2202
#50 51694441Rembowski JacekŁOWICZPOL1946M652201:03:3902:06:3002:13:2203:11:5504:22:0204:37:3904:42:11-4563
#51 54321746Zawadzki JózefPOZNAŃPOL1949M652501:03:3202:06:4702:14:0703:15:1204:30:0004:44:2504:49:19-4762
#52 62061318Bańka JanCZĘSTOCHOWAPOL1946M653801:08:4802:24:2002:33:5103:47:5505:10:5905:28:5905:33:56-5340
#53 4939192Tatarynowicz MarianZIELONA GÓRAPOL1948M652101:00:4902:02:2602:10:0203:08:4504:18:0004:33:1204:36:30-4392
#54 62296302Krupiński RyszardKOTLINTeem PleszewPOL1947M653901:08:1402:22:2802:31:2803:46:1705:14:1305:34:0805:37:38-5359
#55 39254697Czysty ZenonODOLANÓWPOL1947M651600:56:3401:54:0002:00:3302:53:2003:59:3804:15:0004:18:18-3582
#56 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !11116397Bronowicki RyszardNOWY TOMYŚLNKB Chyży Nowy TomyślPOL1949M65200:51:2901:40:0101:45:3202:29:5003:19:3603:30:5603:34:46-1059
#57 36723233Tyborowski JózefŁOMŻAPOL1945M651500:56:2301:54:4902:01:2302:54:2404:00:4804:14:2804:14:52-3365
#58 5985627Działak MarianKONINKB Aktywni KoninPOL1948M653601:02:2702:04:5002:11:5203:15:3804:47:4305:12:0105:13:21-5189
#59 57304555Gieruszyński MarekCIBÓRZPOL1948M653201:04:5302:07:4402:15:1603:20:3604:38:4404:54:2705:00:05-4988
#60 24061134Wanat WacławWROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPOL1946M65800:54:0601:47:4801:53:5002:43:1803:41:3503:54:2403:55:51-2254
#61 54802069Dawid JerzySULECHÓWPOL1946M652801:03:5902:08:1102:16:0103:19:2904:30:5904:46:1704:50:20-4801
#62 5495139Kalinowski ZygmuntPOZNAŃPOL1945M652601:06:4402:13:1802:20:2303:20:3004:29:3004:44:4004:50:54-4815
#63 16611441Fajer MarkusDOBRA SZCZECIŃSKARAZ SZCZECINPOL1948M65500:53:4201:43:2801:48:5902:36:1703:30:5203:43:2703:45:11-1574
#64 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !12965Cichończuk AntoniGDYNIAPOL1949M65100:41:3801:23:3401:28:1002:06:2702:50:3903:00:2103:00:22-120
#65 32112963Reiter EugeniuszPOZNAŃBieg na bosoPOL1947M651200:53:4001:47:3401:54:0502:45:0303:51:3804:05:1804:06:15-2977
#66 52652433Jankowski IreneuszPOZNAŃPOL1948M652400:54:2701:58:0002:06:3503:14:5704:29:0604:42:5004:44:54-4638
#67 24526669Kondratas RonaldasVILNIUSInzinerijaLTU1945M65900:53:4001:46:4601:52:5702:43:2403:41:4703:54:3603:56:40-2297
#68 55256502Wilczyński MarekPOZNAŃPOL1946M652901:03:4302:07:1902:14:3203:15:4004:31:1404:47:5004:52:09-4838
#69 50166589Pokorny EdwardUSTKATupot UstkaPOL1948M652301:03:2402:07:2102:14:3803:13:0304:22:3404:38:0104:38:22-4449
#70 62965651Szkolnicki StanisławOPOLEPOL1949M654001:13:3002:30:2702:40:0203:56:2905:29:5405:48:4905:53:12-5406
#71 63072677Kalecki JanuszPOZNAŃPOL1948M654100:54:4002:14:5902:24:3904:07:1905:27:1905:55:5405:59:30-5411
#72 6312118Bednarz JerzyPOZNAN-CHYBYPOL1946M654201:23:4602:59:4203:10:4104:40:5706:47:5006:48:02-5414
#73 35003186Detko ArturWARSZAWAPOL1947M651400:57:5901:55:4602:02:1202:54:5903:55:4504:09:1004:11:46-3221
#74 5809109Burdzy MieczysławSTARGARD SZCZECIŃSKISZWLA Stargard SzczecińskiPOL1946M653301:04:3602:09:3902:17:3903:23:2404:41:2404:58:4105:03:16-5055
#75 55623459Mędrala CzesławBIELSKO-BIAŁAPOL1946M653001:01:0102:05:0002:12:5403:18:0404:34:2204:50:4104:53:38-4865
#76 4284168Olejniczak WitoldOSTRÓW WLKPKs Maraton Ostrow Wlkp.POL1949M651800:57:4001:56:1702:03:2503:01:0604:08:0904:23:0204:24:49-3876
#77 48251267Kolańczyk MaciejPOZNAŃPOL1948M652001:00:3802:01:2902:08:2103:05:3704:15:3804:30:2304:33:56-4302
#78 58572161Sarnecki JerzyWARSZAWAPOL1946M653501:03:5402:07:4202:15:0203:19:2604:43:0205:00:2305:04:35-5092
#79 30462461Kaźmierczak MarianWEJHEROWOPOL1947M651100:54:1101:48:4001:54:5702:44:4803:46:4004:01:0204:02:56-2828
#80 330254Sobiegraj JerzyPOZNAŃKB im.Macieja FRANKIEWICZAPOL1949M651300:55:2701:51:1101:57:1202:47:5203:53:4904:08:1104:08:15-3049
#81 56093879Wersel JerzyTYCHYPOL1946M653101:01:1201:59:4702:07:2803:09:3404:33:4204:51:0204:55:20-4899
#82 20252761Malinowski WładysławPROCHOWICEKLUIB BIEGACZA KROKUSPOL1948M65600:56:5201:52:4101:58:4902:46:4503:37:1703:47:4103:50:13-1909
#83 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 12591763Łukaszuk ZenonWARSZAWAPOL1947M65300:50:3001:41:2001:47:5502:34:0503:25:1503:36:3903:37:56-1198
#84 6133110Mantycki PiotrBYDGOSZCZPOL1945M653701:05:5502:16:5802:27:5703:35:3405:00:5805:19:4805:24:36-5290
#85 2293974Deska JanPOZNAŃPOL1948M65700:53:2801:46:2501:52:1702:40:5103:39:2403:52:4603:54:20-2158
#86 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 20702642Mikołajczyk PiotrBĘDZINPOL1940M70300:52:2801:45:0201:51:0702:39:4803:36:5403:50:1803:51:06-1949
#87 43911225Nowicki MarianWARSZAWAPOL1944M70601:02:2502:02:0502:08:4303:00:0604:05:1204:21:1604:26:48-3962
#88 36293884Silkin PiotrKRETINGALTU1941M70500:55:4401:52:4501:59:2202:53:3503:58:0004:12:0204:14:14-3329
#89 51781969Michałowski HenrykPOZNAŃPOL1941M70801:03:1602:07:1002:14:1503:10:5904:21:3804:38:0504:42:24-4570
#90 62044189Lenartowicz ZbigniewPOZNAŃPOL1942M701101:05:0802:15:1802:23:3603:35:3605:10:0205:29:0305:33:33-5338
#91 46815306Ropiak RyszardMYSZYNIECKURPIE MyszyniecPOL1944M70701:01:4302:02:4102:10:1203:10:0804:13:0204:26:5304:32:06-4183
#92 6282194Żuk JózefWAŁBRZYCHWKB WałbrzychPOL1940M701201:12:1002:28:1002:36:4503:51:1805:24:0005:44:1105:46:48-5395
#93 55177001Majszak JozefGDYNIAPOL1940M70900:57:2201:54:4002:01:2902:59:2104:28:1104:48:5004:51:45-4833
#94 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !9136182Sarosiek TadeuszGDAŃSKPOL1943M70200:45:2701:31:4801:37:1702:23:0803:17:2403:30:2203:30:34-872
#95 6294107Maciejewski HenrykMARIANOWOSZWLA Stargard SzczecińskiPOL1940M701301:12:3802:31:3202:41:5804:00:5405:28:3705:46:4705:51:35-5404
#96 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !665901Fidecki WiesławPOZNAŃPOL1944M70100:47:5301:35:5301:41:1102:24:4503:14:3803:25:1903:25:50-634
#97 3228115Brzeziński BolesławCZERWIEŃSKPOL1944M70400:56:3701:54:5002:02:0102:53:5203:51:5204:04:2304:06:39-2991
#98 60494130Pärn ReinTALLINNEST1940M701001:08:3002:19:5602:28:1503:37:0804:56:3105:14:1305:17:04-5230
#99 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !59216120Szkudlarek MichałŚMIGIELOKFiR ŚmigielPOL1933M75101:05:4402:13:2102:21:4103:27:5804:48:0505:05:2705:08:39-5140
#100 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !63111038Witczak MikołajBIELAWAPOL1935M75201:17:4702:49:2202:59:2404:23:1205:58:3006:20:0506:24:36-5413

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności