Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

15. Poznań Maraton

Wyniki - 12 października 2014, Poznań

Grupa zawodów :

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
-
-
-
-
#1 1182994Blimel SebastianKOŚCIANPOL1987M183600:42:4301:25:0401:29:3902:07:0202:50:0402:59:3302:59:44-110
#2 1193266Góralski KrzysztofTORUŃTS Opatrunki ToruńPOL1964M50700:41:2001:23:2301:28:0302:06:2202:50:1102:59:4102:59:45-111
#3 1201015Rdzanek TomaszZAKRZEWPOL1972M401200:42:2101:24:2601:29:0402:06:3002:49:4402:59:2502:59:45-111
#4 1213368Pająk MichałDĄBROWA GÓRNICZAKRS TKKF TRIATHLON Dąbrowa GórniczaPOL1982M305300:42:0901:23:3801:28:0502:05:3502:49:4302:59:3902:59:46-113
#5 1236818Wojtas MarekKALISZSupermaraton KaliszPOL1970M401300:42:2401:24:5701:29:3402:06:5902:50:1502:59:3702:59:53-115
#6 1243929Dubberstein RainerMÜNSTERGER1961M50800:41:4101:23:1501:27:5202:06:4302:50:2102:59:5403:00:05-116
#7 1256187Chrobot PrzemysławTABYSWE1983M305600:43:0201:25:3101:30:1602:08:2502:51:0103:00:0103:00:11-117
#8 1263328Płonka WojciechCZERWONAKPOL1985M183700:42:3201:25:0401:29:4202:07:0402:50:2003:00:0303:00:12-118
#9 12721Kazimirowa OlgaMAKEEWKAUKR1975K30500:42:1501:24:3301:29:1202:07:1102:50:3603:00:1503:00:169-
#10 1282346Hviid PerBIRKER?DClub Running26 DenmarkDEN1965M45500:40:4601:22:2301:27:0202:06:1202:50:5503:00:1203:00:17-119
#11 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !12965Cichończuk AntoniGDYNIAPOL1949M65100:41:3801:23:3401:28:1002:06:2702:50:3903:00:2103:00:22-120
#12 1307073Wardaszka AndrzejOSTRÓW MAZOWIECKIPOL1970M401401:29:4102:07:1302:50:3003:00:2503:00:25-121
#13 1316399Gramacki PawełTRZCIELINGeopartners.plPOL1984M305700:42:0901:24:2601:29:0502:06:4902:50:3703:00:1003:00:33-122
#14 1327450Owśnicki WojciechLIPNICAPOL1976M305500:41:2101:23:3401:28:1702:06:5802:50:1402:59:5203:01:25-123
#15 1337300Pelchen TomaszGRÓJECPOL1974M401500:43:0201:24:5501:29:3002:06:5202:51:1603:01:0903:01:29-124
#16 1355456Zając ŁukaszSZCZECIN12 BZ - JW 1749POL1979M305800:42:2201:24:4801:29:2302:07:0202:51:2003:01:1703:01:36-126
#17 1364164Kaczmarek ArturPOZNAŃPOL1984M305900:42:1301:24:3001:29:1702:07:0502:51:2203:01:4203:01:50-127
#18 1375135Kawecki JózefWRZEŚNICAWrześnicaPOL1961M50900:42:1801:24:1301:28:5402:07:0902:51:4903:01:4903:01:51-128
#19 1385819Jędraszyk RyszardGÓRAConcordia Runners TeamPOL1987M183900:42:4301:25:1001:29:5602:08:1702:52:3603:01:4003:01:55-129
#20 1394551Kolasiński DanielSTARY KISIELINPOL1973M401600:43:1301:25:5401:30:3402:08:3202:52:0903:01:4903:02:09-130
#21 1406543Rzywucki WojciechPIŁARunnersclub.plPOL1975M306100:42:1201:24:3501:29:1902:07:1502:51:5703:02:0803:02:16-131
#22 1414702Kaźmierczak TomaszLESZNOPOL1976M306000:42:4301:25:0901:29:4402:07:3402:52:1403:02:0703:02:22-132
#23 1422663Basiński LeszekCZERNICAPOL1964M501000:41:4501:23:2001:27:5702:06:2302:51:4503:02:1903:02:25-133
#24 1436094Wasniewska KarolinaRADOMBiegiem Radom!POL1980K30600:44:3001:28:1101:33:0202:10:3202:52:5803:02:2203:02:3110-
#25 144530Filuś StanisławMYSŁOWICEPOL1965M45600:44:0401:26:5301:31:3402:08:5802:52:2303:02:2303:02:32-134
#26 1454790Śnieżek AdamŻERNICAGoggle PAE TeamPOL1980M306200:41:3501:22:5301:27:2702:05:5802:51:1403:02:2903:02:34-135
#27 1466376Budnik JarosławZŁOTÓWPracownik PKO Bank PolskiPOL1973M401700:43:3401:26:2801:31:0402:09:2802:53:0003:02:2703:02:35-136
#28 1475426Flisiński ŁukaszSOSNOWIECPOL1981M306300:42:0001:25:4001:30:2502:08:3602:52:5803:02:3303:02:35-136
#29 1483145Wujtak DominikLUBINPOL1983M306400:40:4901:21:3601:26:0002:02:2302:47:4603:02:3703:02:49-138
#30 1495907Jarosiński DawidMYŚLIBÓRZMojito Pub MyślibórzPOL1978M306500:41:4001:22:5401:27:2502:05:0602:51:2503:02:4703:02:59-139
#31 1503886Formaniyk RyslanWŁODZIMIERZ WOŁYŃSKIUKR1989M184100:42:2201:23:5001:28:2302:06:3302:51:4403:02:4203:03:00-140
#32 1514964Majłowski PiotrGORZÓW WLKP.Turbo ŻółwiePOL1988M184200:39:0801:18:4601:23:1002:01:1502:52:0203:03:0103:03:03-141
#33 1523676Tuszewski BartoszPOZNANVestbjergPOL1976M306600:41:4101:23:0101:27:3602:05:2002:52:0903:03:0103:03:06-142
#34 1535019Dudka PiotrGORZÓWWarta GorzówPOL1978M306700:41:3901:22:4901:27:2202:05:0902:52:2503:03:0503:03:10-143
#35 1544952Kokociński DariuszGDAŃSKPOL1975M306800:42:2901:25:0201:29:3902:07:5202:52:5903:03:1003:03:22-144
#36 1554454Agaciak MateuszMIĘDZYCHÓDPOL1991M184300:45:2901:29:2001:34:0602:12:3102:54:1603:03:0403:03:26-145
#37 1565050Janiszewski WaldemarLWÓWEKKM LwówekPOL1963M501100:42:4301:25:3301:30:1902:08:2702:53:4803:03:1803:03:26-145
#38 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1574903Lisek MieczysławLWÓWEK WIELKOPOLSKIKM Lwówek wielkopolskiPOL1959M55200:42:5001:25:1601:29:5002:07:0602:52:1403:03:1903:03:26-145
#39 158105Stykowski RobertWARSZAWAApteka Błękitna PruszkówPOL1977M306900:42:2101:24:3701:29:2102:07:0902:52:1803:03:2403:03:28-148
#40 1596775Olchawa JoannaKRAKÓWPOL1975K30700:42:1801:24:3601:29:2302:08:0402:53:2403:03:2703:03:2911-
#41 1616790Kledzik ZbigniewCHOMIĄŻĄ SZLACHECKAPOL1991M184400:46:0601:27:1401:31:2802:07:3402:52:0303:03:1503:03:40-150
#42 1636312Terlikowski GrzegorzSTARGARD SZCZECIŃSKIGranatowiPOL1985M184600:44:0401:26:5301:31:3402:08:5702:53:1503:03:3903:03:48-152
#43 1655260Mamet DominikPOZNAŃPOL1982M307000:42:5401:25:0301:29:4302:08:1502:53:4903:03:3303:03:52-154
#44 1662929Tomaszewski MariuszGNIEZNOPOL1976M307300:41:0201:21:5301:26:2602:05:5402:53:1003:03:4703:03:55-155
#45 1673195Adamski MichałPOZNAŃDrużyna SzpikuPOL1982M307400:41:0701:22:3901:27:1702:06:2502:53:0003:03:5103:04:03-156
#46 1692006Adamczyk MariuszGNIEZNOGranatowiPOL1973M401800:41:4301:23:0701:27:4402:05:5002:52:3803:04:1303:04:16-158
#47 1706373Łukomski JanuszWARSZAWAPracownik PKO Bank PolskiPOL1978M307700:41:4101:22:3601:27:0302:04:5702:53:2703:04:1303:04:19-159
#48 1713218Goiński JakubPLEWISKAPOL1983M307600:40:3501:21:2101:25:5202:03:2702:51:5603:04:0903:04:21-160
#49 1725960Haczyk JarosławOPOLEBieg OpolskiPOL1968M45700:43:4601:26:3001:31:1002:09:1202:54:1103:04:2503:04:45-161
#50 1743005Kulas SławomirDOBRZYCATruchtacz DobrzycaPOL1971M401900:41:5001:23:5601:28:4302:08:1702:54:4803:04:4303:04:47-163
#51 1755444Bartula PiotrKRAKÓWPOL1974M402000:41:0801:22:5301:27:2702:05:3102:54:0203:04:4403:04:51-164
#52 1767446Osiński RyszardMALBORKPOL1965M45800:40:1801:22:5701:27:4702:07:3902:54:2603:04:5003:04:51-164
#53 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 177189Łukaszewicz JózefRUMIAPOL1958M55300:42:2001:25:1301:29:5902:09:2202:54:3803:04:5203:04:57-166
#54 1786535Sacewicz MarekSZCZECINTT SzczecinPOL1974M402100:42:5501:25:0801:29:4502:07:5202:52:2503:05:0203:05:10-167
#55 1803465Samborski PawełPOZNAŃPOL1984M307900:44:0101:27:4101:32:2402:10:5202:55:0303:05:0103:05:19-169
#56 1815450Kasperski ArkadiuszOLSZTYNAKM OLIMP OLSZTYNPOL1970M402200:41:5701:23:5101:28:2802:07:0702:54:1903:05:2203:05:27-170
#57 1826776Bachorski TomaszOWSISZCZEKF Gryf KietrzPOL1969M45900:42:1801:24:3601:29:3602:08:1602:54:4803:05:2703:05:29-171
#58 1834296Shchensna- Radzikovska HalynaŚWIDNICAKB SobótkaPOL1981K30800:42:1301:24:4001:29:2202:08:0802:55:0803:05:2603:05:2912-
#59 1846946Warżała RafałSZYDŁOWOStowarzyszenie Biegaczy Gminy SzydłowoPOL1975M308000:43:3701:27:2401:32:1702:11:0102:55:3403:05:3803:05:47-172
#60 1852514Stronka DawidPOZNANCityZen_ Be3BeFreePOL1987M184000:44:0801:26:4401:31:2202:08:4302:52:2603:02:0703:05:48-173
#61 1865493Mierzejewski BartoszPOZNAŃPOL1983M308100:41:5501:24:1001:28:5002:08:0002:55:1903:05:5003:05:56-174
#62 1872097Frencel JędrzejSWARZĘDZ2B ACTIVE FITNESSPOL1992M184800:44:0601:28:0101:32:5102:12:2202:56:1003:05:5003:05:58-175
#63 1884211Żywicki JanuszSZCZECINKB Pionier SzczecinPOL1968M451000:42:2901:25:0501:29:4502:09:2102:55:5803:05:5003:05:58-175
#64 1895001Wachowiak PiotrGŁOGÓWBądź zdrowy z wyboru ZG RudnaPOL1974M402300:42:2901:25:0501:29:4202:07:3202:54:2303:05:5203:06:03-177
#65 19034Petkevicius KastytisLITWALTU1978M308300:43:2201:26:4201:31:3002:10:3602:56:2403:06:0803:06:09-178
#66 1915518Jankowski PawełWsoloPOL1972M402400:40:3701:23:1401:27:5702:07:1102:55:3103:06:0903:06:11-179
#67 192610Kobierski PiotrWARSZAWAUniwersytecki Klub AlpinistycznyPOL1977M308300:42:3401:25:0701:29:4302:07:3602:54:4603:06:0803:06:14-180
#68 1937182Ajchelman RafałKSIĄŻ WLKP.POL1978M308200:43:1501:26:0901:30:5102:09:1402:54:2403:05:5703:06:16-181
#69 1953114Kaproń SebastianRAKOWNIAPOL1974M402600:40:4501:21:4601:26:1702:05:0802:55:5703:06:3303:06:35-183
#70 1971306Gwóźdź JacekDREZDENKOAZS UP POZNAŃPOL1989M185000:45:3001:29:2001:34:0602:12:4502:56:2103:06:3003:06:52-185
#71 1996811Kaleta DariuszKIELCEPOL1975M308500:39:4001:19:2701:24:0202:02:3102:53:0803:06:5403:07:02-187
#72 2011967Liedes JarmoKOKKOLAKälviän TarmoFIN1967M451100:42:1301:24:5601:29:3402:08:3602:56:0703:07:0403:07:11-189
#73 2021021Fajdek PiotrSTARACHOWICEPOL1983M308600:41:1201:23:1101:27:4802:07:2602:56:2603:07:1303:07:18-190
#74 2032235Mich ŁukaszWROCŁAWGrupa Biegowa WałbrzychPOL1985M185300:43:3801:27:1701:32:0002:10:3002:56:4203:07:1003:07:18-190
#75 2044468Szcześniak MaciejGNIEZNOWATPOL1992M185400:41:5001:22:3201:27:0902:05:2502:56:0403:07:1803:07:28-192
#76 2057371Kryske BartoszBIAŁE BŁOTA4Run Team BydgoszczPOL1985M185500:49:0901:33:1401:37:2802:12:2802:57:4803:07:2003:07:30-193
#77 2067286Misztal MichałPOZNAŃPOL1996M185100:46:1001:30:2301:35:0302:13:1502:56:2303:06:3303:07:31-194
#78 2072901Krajewski TomaszKOŁUDA WIELKAJanikowo Na SportowoPOL1988M185700:44:0301:28:1901:33:1002:12:4702:57:3503:07:2803:07:32-195
#79 2086974Budniok RafałPIŁAPOCZTOWA GRUPA BIEGOWAPOL1975M308700:42:1201:24:2801:29:0802:07:4602:56:4703:07:2503:07:33-196
#80 2095164Spychała RadosławCHRZYPSKO WIELKIEPOL1979M308800:42:2601:25:0001:29:3802:08:2202:56:2103:07:3003:07:46-197
#81 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2106925Łuc JanSWARZĘDZPOL1954M60100:44:2701:29:0801:33:5502:13:3302:57:5603:07:3103:07:50-198
#82 2111522Bajran PawełNOWA SÓLPOL1979M309000:39:2501:19:0701:23:2901:58:4402:53:1103:07:4403:07:51-199
#83 2124389Bandurowski AndrzejNOWA SÓLKB Spoceni Nowa SólPOL1972M402800:41:4401:23:2901:28:0902:06:3702:54:2303:07:4403:07:51-199
#84 2157094Kujawiński ArturPOZNAŃPOL1976M309100:41:5301:24:3501:29:1702:08:3202:57:4903:07:5003:07:53-202
#85 2166162Staniszczak TomaszPRZYBYSZEWOPOL1983M308900:42:1801:24:5101:29:2702:10:0202:57:5203:07:3903:08:02-204
#86 2176798Nalewalski RafałBYDGOSZCZPOL1994M185600:45:0701:30:1201:35:0602:13:5702:58:0003:07:2103:08:06-205
#87 2183747Olesiński ErnestLEGNICAPOL1978M309200:44:1701:27:3901:32:3002:12:2102:58:1303:08:0403:08:09-206
#88 220145Polcyn CzesławGAJEWOLZS CzarnkówPOL1976M309300:43:3401:26:5301:31:4202:11:3902:57:4403:08:1703:08:19-208
#89 2225322Sienkiewicz CzesławKROTOSZYNKS KrotoszPOL1958M55600:43:5601:29:2701:34:1902:13:5002:57:5403:08:0903:08:25-210
#90 2233236Nowak MarcinBOREK WLKP.KB 'Miś' Borek Wlkp.POL1971M403000:43:0801:25:5901:31:1102:10:5102:57:5803:08:1103:08:27-211
#91 2243377Mazur MarekPIASECZNORCZPIPOL1967M451200:44:5901:29:5301:34:4602:14:2702:58:5803:08:1503:08:30-212
#92 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2253927Huryń EwaSZCZECINDRACZYŃSKI TEAMPOL1973K40100:45:0801:30:0601:34:5902:14:0802:58:2203:08:2803:08:3113-
#93 2267188Popis PiotrKOZIENICEPOL1970M403100:42:2901:24:3101:29:1702:09:0602:57:5403:08:3003:08:39-213
#94 2276532Rokicki LeszekELBLĄGPOL1973M403300:44:2601:28:2801:33:1402:12:4602:58:3303:08:3603:08:45-214
#95 2284162Szczepański AndrzejZIELONA GÓRASUPER-SPORTPOL1973M403400:42:2001:24:4901:29:3402:07:4402:56:1303:08:4103:08:47-215
#96 2294452Melonek PawełGRODZISK WLKPGrodziski klub biegaczaPOL1966M451300:42:2101:24:5301:29:3002:07:3102:57:0003:08:2903:08:49-216
#97 2304113Szymański PiotrPOŁCZYN ZDRÓJPOL1985M185800:39:4801:20:3601:25:0502:04:3702:57:1503:08:3703:08:52-217
#98 2316092Górka PiotrMYŚLIBÓRZPOL1970M403200:42:2001:24:4501:29:1902:09:0802:58:3403:08:3303:08:53-218
#99 2331419Butler JonathanDUBLINBrothers Pearse A.CIRE1981M309600:41:4201:23:4801:28:3102:08:0602:57:3203:08:5403:09:05-220
#100 2343532Szrejter MarcinPOZNAŃPOL1978M309700:44:4001:28:2401:33:0602:12:4202:58:3603:08:5603:09:07-221

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności