Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

II Słupski Bieg Charytatywny na Rzecz Zwierząt

Wyniki - 19 października 2014, Słupsk

Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !177Farjaszewski Jakub1984M-1Słupsk (POL)-1100:24:13
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !261Burzyński Aleksander1977M-1Team Spirit (POL)-2200:25:12
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 372Skorupski Robert1978M-1Stopa Słupsk (POL)-3300:27:06
#4 414Wąsicki Jacek1973M-1Stopa Słupsk (POL)-4400:27:35
#5 597Ślefarski Andrzej1974M-1Słupsk (POL)-5500:28:16
#6 680Kobierowski Sławomir1981M-1K.B. Goch Bytów (POL)-6600:28:30
#7 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !7112Karolak Anna1985K-1Stopa Słupsk (POL)1-100:29:25
#8 846Dyjas Klaudiusz1979M-1MOPR Słupsk (POL)-7700:29:27
#9 9116Huruk Jan1960M-1Słupsk (POL)-8800:29:35
#10 1019Szymański Tomasz1972M-1Słupsk (POL)-9900:30:17
#11 1135Kosicki Tomasz1979M-1Team Spirit (POL)-101000:30:18
#12 1274Bikon Łukasz1985M-1Mechanik (POL)-111100:30:18
#13 1358Kmita Krzysztof1980M-1Siemianice (POL)-121200:30:39
#14 1455Majerowski Zbigniew1960M-1Słupsk (POL)-131300:30:56
#15 1581Terefenko Tomasz1987M-1Słupsk (POL)-141400:31:07
#16 1629Stawicki Marek1970M-1Smołdzino (POL)-151500:31:37
#17 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1720Kasprowicz Małgorzata1981K-1Stopa Słupsk (POL)2-200:31:38
#18 1833Firlong Maciej1982M-1Night Runners Słupsk (POL)-161600:31:54
#19 1911Kucharek Marcin1972M-1Słupsk (POL)-171700:31:58
#20 2073Rawski Jarosław1965M-1Stopa Słupsk (POL)-181800:32:03
#21 21104Bondarenko Jan1954M-1Biegajło (POL)-191900:32:04
#22 2210Żylicz Paweł1993M-1Night Runners Słupsk (POL)-202000:32:09
#23 2382Konwiński Zbigniew1974M-1Słupsk (POL)-212100:32:18
#24 2493Teodorowicz Jarosław1974M-1Słupsk (POL)-222200:32:29
#25 255Jakima Szymon1983M-1Biegam bo Lubię (POL)-232300:32:31
#26 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 2632Kowal Wiktoria2001K-1SKLA Słupsk (POL)3-300:32:33
#27 2731Kowal Zbigniew1977M-1Słupsk (POL)-242400:32:34
#28 2825Krumplewski Jarosław1976M-1Night Runners Słupsk (POL)-252500:32:41
#29 29106Chamera Krzysztof1972M-1BMG Słupsk (POL)-262600:32:48
#30 3088Łakomski Wojciech1987M-1Słupsk (POL)-272700:33:09
#31 3112Theil Arkadiusz1975M-1Night Runners Słupsk (POL)-282800:33:13
#32 32114Szwarc Grzegorz1979M-1BBL Słupsk (POL)-292900:33:23
#33 3323Szewczuk Andrzej1953M-1BBL Słupsk (POL)-303000:33:23
#34 34107Zduńczyk Tomasz1976M-1Krępa Słupska (POL)-313100:33:45
#35 3538Nachyła Piotr1971M-1BBL Słupsk (POL)-323200:33:58
#36 367Wojciekian Stanisław1956M-1Rędzikowo (POL)-333300:33:58
#37 3757Węsierska-Mułyk Marzena1985K-1Słupsk (POL)4-400:34:13
#38 3860Majkowski Krzysztof1988M-1Słupsk (POL)-343400:34:18
#39 3924Kila Mateusz1988M-1Kępice (POL)-353500:34:26
#40 40100Mińkowski Marcin1986M-1Słupsk (POL)-363600:34:40
#41 41113Zblewski Patryk1984M-1Słupsk (POL)-373700:34:43
#42 4254Przybyszewska Edyta1978K-1Ustka (POL)5-500:34:52
#43 4392Skulski Piotr1983M-1Słupsk (POL)-383800:35:28
#44 4421Kwaśniak Zdzisław1960M-1Piast Słupsk (POL)-393900:35:52
#45 4576Dzadz Krzysztof1979M-1Jezierzyce (POL)-404000:36:01
#46 46105Janowicz Milena1987K-1Night Runners Słupsk (POL)6-600:36:33
#47 4794Dziadosz Anna1981K-1Słupsk (POL)7-700:36:36
#48 4834Kosicka Iwona1979K-1Team Spirit (POL)8-800:36:39
#49 4947Dyjas Piotr1968M-1Słupsk (POL)-414100:36:46
#50 5089Radzik Tomasz1977M-1Słupsk (POL)-424200:36:53
#51 5148Mielczarek Mateusz1986M-1Night Runners Słupsk (POL)-434300:36:56
#52 522Smagieł Mirosław1970M-1Siemianice (POL)-444400:37:05
#53 5339Kaczmarek Dariusz1972M-1Słupsk (POL)-454500:37:26
#54 541Zganiacz Andrzej1978M-1Słupsk (POL)-464600:37:29
#55 5551Holak Kamila1982K-1BBL Słupsk (POL)9-900:37:39
#56 5662Kopiniak Jacek1985M-1BBL Słupsk (POL)-474700:37:45
#57 5715Waniewski Sławomir1963M-1Słupsk (POL)-484800:38:00
#58 58115Nazarko Małgorzata1976K-1BBL Słupsk (POL)10-1000:38:00
#59 5971Moroń Tomasz1976M-1Night Runners Słupsk (POL)-494900:38:01
#60 6027Lewandowska Oliwia2004K-1Słupsk (POL)11-1100:38:14
#61 6152Strzelecka-Dragun Halina1955K-1Słupsk (POL)12-1200:38:18
#62 6279Damps Adrian1988M-1Słupsk (POL)-505000:38:36
#63 6391Leński Sebastian1977M-1Gdynia (POL)-515100:38:59
#64 6442Kaziój Ryszard1953M-1Słupsk (POL)-525200:39:06
#65 6596Bork Karolina1980K-1Słupsk (POL)13-1300:39:17
#66 6670Dacz Edyta1982K-1Słupsk (POL)14-1400:39:20
#67 679Cisło Grzegorz1972M-1Łosino (POL)-535300:39:24
#68 6887Soroka Tomasz1986M-1Słupsk (POL)-545400:39:35
#69 696Włodarczyk Marta1984K-1BBL Słupsk (POL)15-1500:39:45
#70 7053Dąbrowska-Bałasz Joanna1977K-1BBL Słupsk (POL)16-1600:39:45
#71 7199Świdzińska Urszula1987K-1Kobylnica (POL)17-1700:39:48
#72 7222Szóstakiewicz-Litych Aneta1973K-1Słupsk (POL)18-1800:40:21
#73 73108Kamiński Witold1973M-1Krępa Słupska (POL)-555500:40:24
#74 7463Stranc Agnieszka1975K-1Night Runners Słupsk (POL)19-1900:40:25
#75 7537Łukasiak Michał1970M-1Słupsk (POL)-565600:40:36
#76 7636Puczyńska Katarzyna1987K-1Night Runners Słupsk (POL)20-2000:40:38
#77 7790Macko Agnieszka1978K-1BBL Słupsk (POL)21-2100:40:39
#78 7886Dane Ukryte1990M-1Stopa Słupsk (POL)-575700:40:47
#79 7940Borysiewicz Dawid1982M-1Słupsk (POL)-585800:40:50
#80 8095Gabryś Sławomir1970M-1Słupsk (POL)-595900:40:57
#81 8183Kamińska-Gabryś Anna1971K-1Słupsk (POL)22-2200:40:57
#82 8226Kwiatkowska Sylwia1979K-1BBL Słupsk (POL)23-2300:40:57
#83 8316Pępko Joanna1981K-1Słupsk (POL)24-2400:41:00
#84 8445Czarnowska Jolanta1965K-1Słupsk (POL)25-2500:41:01
#85 8528Lewandowska Beata1978K-1Słupsk (POL)26-2600:41:13
#86 8666Twitchett Iain1971M-1lone badger (GBR)-606000:41:45
#87 8769Bednarczyk Bożena1975K-1Kobylnica (POL)27-2700:41:47
#88 8875Piotrowski Tomasz1980M-1Stopa Słupsk (POL)-616100:41:47
#89 8968Bednarczyk Arkadiusz1973M-1Stopa Słupsk (POL)-626200:41:48
#90 908Rowiński-Kolas Tomasz1973M-1BBL Słupsk (POL)-636300:42:13
#91 9150Rządkowska Maria1975K-1Ustka (POL)28-2800:42:16
#92 9230Rudnik Janina1977K-1Słupska Krępa (POL)29-2900:42:24
#93 9385Krassowski Tomasz2008M-1Słupsk (POL)-646400:43:10
#94 9449Rządkowski Hubert1970M-1Ustka (POL)-656500:43:11
#95 95111Rozental Magdalena1987K-1Kobylnica (POL)30-3000:43:23
#96 9618Marciniec-Koprowska Iwona1977K-1Słupsk (POL)31-3100:43:25
#97 97103Lesner-Mączyńska Monika1983K-1Ustka (POL)32-3200:43:25
#98 983Gąciarz Edward1943M-1Dębnica Kaszubska (POL)-666600:43:36
#99 99102Borodziuk Aneta1981K-1Słupsk (POL)33-3300:43:44
#100 10044Żytkowski Michał1973M-1Krępa Słupska (POL)-676700:43:44

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności