Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

X Międzynarodowy Kościański Półmaraton

Wyniki - 9 listopada 2014, Kościan

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
P1
P2
M
K
-
-
-
-
-
#1 583321Gorynia MarianSUCHY LAS1956-00:04:5400:36:0801:23:5501:43:1801:43:28--
#2 5201288Steinbauer StefanPOZNAŃAustria1985M2010400:04:4900:38:1401:24:4501:40:1801:41:29488-
#3 2681207Seda JosefNOWA SÓLNOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWACzechy1979M3010400:04:2900:33:4901:17:4301:34:2901:34:41250-
#4 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11664Mukule Mia MartinKB BYDGOSZCZKenia1989M20100:03:0300:22:5800:53:0801:04:2601:04:271-
#5 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 31677Sirma Haron KiptooELDORET/ SKKS DORUS SPORTKenia1991M20300:03:0400:22:5900:53:0701:04:3401:04:343-
#6 41652Kwalia Launen MarkELDORET/ SKKS DORUS SPORTKenia1993M20400:03:0400:23:0000:53:0701:04:3501:04:374-
#7 51639Kipruto Kipchirchir JustusBENEDEK-TEAMKenia1987M20500:03:0600:23:0900:53:2801:05:1601:05:175-
#8 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !61637Kibire Kipruto MosesBENEDEK-TEAMKenia1981M30100:03:0600:22:5700:53:2601:05:3201:05:326-
#9 91680Soy Solomon KipsangELDORET/ SKKS DORUS SPORTKenia1988M20700:03:0700:23:2400:54:0401:05:5401:05:549-
#10 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 121695Wambura Ndura BonifaceKB BYDGOSZCZKenia1984M30300:03:1500:23:4900:55:5501:08:3201:08:3312-
#11 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !151630Jerono PerisBENEDEK-TEAMKenia1990K20100:03:2900:26:0900:59:4601:13:2301:13:23-2
#12 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !221638Kiprotich Agnes JerutoELDORET/ SKKS DORUS SPORTKenia1979K30200:03:3700:26:5101:02:2301:16:1501:16:16-3
#13 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !291607Arusei Nancy JebichiKAPTAGAT/ SKKS DORUS SPORTKenia1986K20200:03:3900:26:5101:03:0101:17:0701:17:08-4
#14 701764Kosgei EverlineELDORETELDORETKenia1985K20500:03:5800:29:3201:09:0201:23:3401:23:34-8
#15 131609Berzanscis JustinasWILNOLitwa1989M201000:03:1700:24:1900:56:4901:09:1601:09:1713-
#16 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !181675Saucikovas DainiusWILNOLitwa1973M40100:03:3400:26:5201:01:4901:15:1801:15:1916-
#17 231673Rinkus AurinasWILNOLitwa1988M201300:03:3700:28:0201:02:4101:16:1801:16:1920-
#18 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 321636Kerqyte RenaldaWILNOLitwa1985K20300:03:4200:27:4601:03:4701:17:5501:17:56-5
#19 8051731Kondratiene RomualdaLITWA1985K202500:05:1200:40:4901:30:2701:48:2701:49:39-65
#20 2421161Rosołowski GrzegorzNOWE MIASTECZKODRUŻYNA SZPIKU SITECHPolska1972M404000:04:2500:33:3301:16:2701:32:5601:33:11225-
#21 498316Gołembiewski DariuszSREMKSA FITNESS ZONEPolska1971M408700:04:4600:36:4301:22:5801:40:1001:40:35467-
#22 7541421Uchmanowicz BogusławLEGNICAPolska1964M503900:05:0700:39:2901:29:0701:47:2101:48:00698-
#23 1010668Szumnarski JakubKOŚCIANPolska1983M3038000:05:2900:43:3401:36:1001:54:3701:55:46901-
#24 12661298Stolarz AniaPOZNANNIGHT RUNNERSPolska1985K206300:05:5600:46:4701:44:3002:03:2202:05:09-183
#25 15221413Twardowska RomanaKROBIABIEGAJ Z KROBIĄ WOMENPolska1989K2010400:07:2200:52:1502:06:1002:33:5902:35:23-313
#26 2431595Ziółkowski PrzemysławJUTROSINJUTROSIN TEAMPolska1968M451600:04:2500:33:3601:17:0801:33:0301:33:11226-
#27 499657Krawczyk WłodzimierzŚREMCIACHO TEAM TRIATHLONPolska1964M503000:04:4600:34:4901:22:3201:40:2601:40:37468-
#28 7551101Tyll AgnieszkaPOZNAŃPolska1990K202100:05:0700:39:2501:29:2501:47:4001:48:06-56
#29 1011308Glazaczow AndrzejKRZYSZKOWOPolska1978M3038100:05:2900:40:4401:34:2301:54:5401:55:49902-
#30 1267745Liberski KrzysztofPOZNAŃAZS UAM POZNAŃPolska1962M506700:05:5600:45:3501:43:0802:03:3202:05:121083-
#31 152363Bąk TomaszSANTOCKOPolska1977M3049600:07:2800:52:0002:06:2702:35:4902:37:271209-
#32 2441478Wichłacz MichałDOBRZYCATRUCHTACZ DOBRZYCAPolska1982M309000:04:2500:34:0901:17:1501:33:0701:33:15227-
#33 500735Lenarciak MarekGDAŃSK-Polska1978M3019700:04:4600:36:2501:23:0201:40:2601:40:37469-
#34 75659Bawiec KatarzynaWAŁBRZYCHBIEGAJ-ZAPOBIEGAJ WAŁBRZYCHPolska1982K302400:05:0700:40:0501:29:4201:47:1301:48:07-57
#35 1012324Gosieniecki ŁukaszPUSZCZYKOWOPolska1980M3038200:05:2900:40:1801:32:5401:54:4001:55:51903-
#36 1268386Hejnar-Glumińska KatarzynaKOŚCIANTGV CLUBPolska1980K308100:05:5600:40:5501:38:5502:03:5802:05:13-184
#37 15241503Witkowska JustynaPOZNAŃWWW.KOBIETYBIEGAJA.PLPolska1987K2010500:07:3000:52:3602:06:5402:36:4002:38:17-314
#38 2451648Krężelewski WojciechBOREK WLKPPolska1975M309100:04:2500:33:0301:16:3101:33:1701:33:20228-
#39 5011268Spychała SławomirSAPOWICE GM.STĘSZEWPolska1966M453400:04:4600:37:0801:23:1401:40:0301:40:37470-
#40 7571634Kaczmarczyk UrszulaWROCŁAWPolska1979K302500:05:0700:40:0301:29:0001:47:0701:48:07-58
#41 1013828Matusiak KrzysztofLESZNOPolska1964M505400:05:2900:43:3301:36:0701:54:2601:55:51904-
#42 1269476Jezierski KrzysztofŚREMPolska1974M4019400:05:5600:44:2801:42:5302:03:4102:05:151084-
#43 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 15251175Ruskowiak BarbaraCZEMPIŃPolska1958K55300:07:3200:52:2202:07:1202:38:3002:39:02-315
#44 246895Mikulski AndrzejGLIWICEPolska1966M451700:04:2600:32:5401:16:1501:33:0901:33:24229-
#45 502748Lipiński KrzysztofPŁOCKPolska1979M3019800:04:4600:37:1601:23:0001:40:0001:40:43471-
#46 758114Brink ŁukaszPONIECSEKCJA BIEGOWA GCKSTIR W PONIECUPolska1977M3029600:05:0800:40:1201:29:4901:47:2301:48:08699-
#47 1014136Buk SławomirGOSTYŃBIEGAM BO LUBIĘPolska1981M3038300:05:3000:40:3901:34:4601:54:5501:55:52905-
#48 1270725Lange-Szczepaniak BognaŚREMVEGE RUNNERSPolska1987K206400:05:5600:46:4001:43:4202:03:4102:05:17-185
#49 1526560Kirej MariuszLEGNICANGB KORONAPolska1965M459100:07:3500:56:2602:12:1202:38:0802:40:021210-
#50 24736Banaszczak WojciechLESZNOWALKA O ŻYCIE KRYSTIANKAPolska1974M404100:04:2600:32:4701:16:1801:33:2201:33:27230-
#51 5031187Rydlewski MarekMOSINAPolska1994M2010300:04:4600:37:3201:23:5201:40:0501:40:43472-
#52 7591772PrzemysławGOSTYŃPolska1978M3029700:05:0800:39:1001:28:2101:47:1501:48:09700-
#53 10151502Witkowska AleksandraKAMIONKIALTO KAMIONKIPolska1973K402100:05:3000:42:0601:35:3701:55:0501:55:52-109
#54 12711425Urbaniak MarcinŚREMPolska1991M2021700:05:5600:44:4401:42:1202:03:4802:05:171085-
#55 1527561Kirej ŻanetaLEGNICANGB KORONA LEGNICAPolska1964K501300:07:3500:56:2602:12:1302:38:0902:40:02-316
#56 2481223Sierżant KarolGOSTYŃPolska1976M309200:04:2600:33:3501:16:5901:33:2201:33:30231-
#57 5041257Sobociński GrzegorzPOZNAŃPolska1979M3019900:04:4700:36:4301:22:4501:40:1001:40:46473-
#58 760405Hryszkiewicz AndrzejPOZNAŃPolska1987M2014600:05:0800:41:1301:29:4801:47:0201:48:11701-
#59 10161769Kasprowicz SzymonPUSZCZYKOWOPolska1970M4016200:05:3000:42:0701:35:3901:54:4801:55:59906-
#60 12721217Siebert DamianPOZNAŃPolska1988M2021800:05:5600:45:5301:42:4202:04:0102:05:201086-
#61 15281211Serafin AdamLEGNICANGB KORONA LEGNICAPolska1957M555100:07:3500:56:2602:12:1302:38:0902:40:021211-
#62 2491051Piaskowski TomekSTARY KISIELINBRACTWO BIEGACZY ZIELONA GÓRAPolska1972M404200:04:2700:32:3201:16:0401:33:3801:33:44232-
#63 5051357Szygenda JarosławPOZNAŃMARATOŃCZYK POZNAŃPolska1972M408800:04:4700:37:1601:23:1901:40:0701:40:47474-
#64 7611182Rybiński PrzemysławSWARZĘDZPolska1982M3029800:05:0800:41:1101:29:4801:47:0201:48:11702-
#65 10171391Tomaszewska MonikaLEGNICAKB LEW LEGNICAPolska1975K304400:05:3000:41:5801:35:1601:54:5501:56:00-110
#66 1273130Brzęczek IzabelaWILKOWICEDRUŻYNA SZPIKUPolska1971K402900:05:5700:46:3001:43:1802:03:4402:05:22-186
#67 1529401Hojka RyszardWROCŁAWPolska1941M70400:07:3500:52:1002:09:5502:38:3802:40:081212-
#68 250601Konopniak KrzysztofRAWICZGRUPA BIEGOWA "ROZBIEGANY RAWICZ"Polska1974M404300:04:2700:33:3201:16:4801:33:2601:33:45233-
#69 5061202Sawicki JanŁĘŻYCAPolska1958M551200:04:4700:35:4201:22:3901:40:3501:40:53475-
#70 762419Jackiewicz ArkadiuszGŁOGÓWWKU W GŁOGOWIEPolska1966M455500:05:0800:39:2701:29:0501:47:3301:48:16703-
#71 1018987Olszewski StanisławWOLSZTYNPolska1964M505500:05:3000:42:0001:34:3401:54:5601:56:02907-
#72 1274726Langner KrzysztofWROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPolska1962M506800:05:5700:46:1901:42:1302:03:2502:05:241087-
#73 1530440Jankowska KatarzynaNOWE MIASTOPolska1978K3013100:07:3600:52:1902:09:3202:38:4902:40:27-317
#74 251986Olichwer ArturLESZNOMARATON LESZNOPolska1979M309300:04:2700:34:1001:17:1701:33:3801:33:47234-
#75 5071270Stachowiak MarekROKIETNICANIGHT RUNNERSPolska1978M3020000:04:4700:38:2701:24:0901:40:1301:40:54476-
#76 763818Marciniak RomanPOZNAŃROMAN MARCINIAKPolska1976M3029900:05:0800:40:5101:30:1201:47:0101:48:16704-
#77 1019897Milejczak DariuszPOZNAŃCORBENSPolska1985M2018500:05:3000:41:2501:35:0801:55:2801:56:04908-
#78 1275943Niedosik SylwiaSZAMOTUŁY4HEALTHPolska1988K206500:05:5700:44:2401:42:4802:03:5602:05:33-187
#79 2521520Wolnik GrzegorzKOŚCIANTGV CLUBPolska1981M309400:04:2700:33:3701:16:2801:33:2901:33:48235-
#80 5081545Wujek MarcinGOSTYŃPolska1976M3020100:04:4700:37:0501:23:1801:40:2801:40:58477-
#81 76447Bartkowiak ŁukaszKOŚCIANENERGOBUD LESZNOPolska1987M2014700:05:0800:39:3801:29:0001:47:1801:48:23705-
#82 10201586Zieliński SławomirNOSKOWOPolska1985M2018600:05:3000:40:0301:33:3501:55:4401:56:06909-
#83 12761219Siebert EwelinaPOZNAŃPolska1990K206600:05:5700:45:5301:42:4702:04:2202:05:41-188
#84 253269Flotyński JakubPOZNAŃPolska1987M205500:04:2700:33:3801:16:2701:33:4101:33:54236-
#85 5091287Stefanowska-Golec DorotaPOZNAŃEPIDEMIASPORTU.PLPolska1980K301300:04:4700:37:1301:23:4801:40:3201:41:00-32
#86 765403Horłoza AndrzejWIELICHOWOPolska1990M2014800:05:0800:43:3101:31:5301:46:4901:48:23706-
#87 1021119Brok MałgorzataPLEWISKAPolska1974K402200:05:3100:40:5401:34:4901:55:3001:56:15-111
#88 1277229Rydzewski AdamKOŚCIANPolska1977M3045000:05:5800:40:3701:41:4202:04:3602:05:451088-
#89 2541470Wesołek MarekWROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPolska1980M309500:04:2700:34:0201:17:1901:33:3601:33:55237-
#90 510511Kalak JaroslawKROTOSZYNPolska1981M3020200:04:4700:37:2401:23:2701:40:2901:41:05478-
#91 766441Jankowska MagdalenaGOSTYŃPolska1983K302600:05:0800:38:5901:28:5801:48:1301:48:23-59
#92 1022676Kuberka MalwinaCZERWONAKPolska1991K203800:05:3100:43:1701:36:3601:54:5701:56:18-112
#93 12781385Terczewska MałgorzataKOŚCIANPolska1978K308200:05:5800:45:0001:42:5102:04:2202:05:47-189
#94 255965Nowak LeszekJABŁONNAE-ELEKTRYKPolska1972M404400:04:2700:33:3901:17:1801:33:5001:33:57238-
#95 5111473Węglarz TomaszPOGORZELAPGB SPORTOWA PACZKAPolska1980M3020300:04:4700:37:2401:23:2701:40:3001:41:05479-
#96 7671260Socha AleksandraPOZNAŃPolska1986K202200:05:0800:40:1201:30:1701:48:0101:48:26-60
#97 102333Banaszak MarcinKOŚCIANPolska1981M3038400:05:3100:41:3301:34:3101:55:1401:56:32910-
#98 1279723Lange HannaŚREMPolska1978K308300:05:5800:46:4101:43:4202:04:1502:05:51-190
#99 256259Feledziak WitoldGOSTYŃAMATORPolska1980M309600:04:2700:33:4301:17:1301:33:5001:33:58239-
#100 512649Kozłowski TomaszLESZNOPolska1970M408900:04:4800:37:0801:23:0101:40:3201:41:06480-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności