Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XIV Ogólnopolski Bieg Mikołajkowy Powitanie Zimy

Wyniki - 6 grudnia 2014, Jarosławiec

Msc
Nr
Rok
K
M
5
Km
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1185Pobłocki Piotr1965MUKS Ekonomik Maratończyk Lębor-100:16:53100:33:46
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !226Gałkowski Damian1994MGmina Sławno, AZS AWFiS GdańskS (1)-200:16:53200:34:16
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3205Czerniewski Marcin1990MSKLA Słupsk (POL)-300:17:04300:34:28
#4 4120Szymański Sylwester1973MULKS Barwice (POL)-400:17:35500:35:06
#5 574Mielewczyk Łukasz1987MLKB BRACI PETK Lębork (POL)-500:17:33400:35:26
#6 6178Guzowski Dariusz1969MTalex-Borysław Borzytuchom (POL-600:17:39600:35:55
#7 7133Went Jakub1981MŁeba (POL)-700:18:15700:36:12
#8 8198Wojtkiewicz Mateusz1995MKB "DZIESIĄTKA" Białogard (POL)-800:18:27800:37:24
#9 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !9183Pobłocka Kamila1990KUKS Ekonomik Maratończyk Lębor1-00:18:27900:37:37
#10 10197Witkiewicz Eryk1976MKB "DZIESIĄTKA" Białogard (POL)-900:18:461200:37:45
#11 1113Burzyński Aleksander1977MTEAM SPIRIT Słupsk (POL)-1000:18:371000:37:57
#12 1275Mierzwa Witold1974MDarłowo (POL)S (2)-1100:18:391100:38:07
#13 1346Kamieniecki Rafał1979MTupot Ustka (POL)-1200:18:541400:38:30
#14 14129Urzędowski Przemysław1987MSiemierowice (POL)-1300:18:531300:38:34
#15 15118Szopiński Tomasz1983MKB Bryza Postomino (POL)P (1),-1400:19:101600:38:51
#16 163Antosik Grzegorz1977MKB Bryza Postomino (POL)P (2),-1500:19:171700:38:51
#17 17106Skoneczny Kacper1989MDarłowo (POL)S (3)-1600:18:541500:39:22
#18 1828Gostkowski Łukasz1987MKB Goch Bytów (POL)-1700:20:202700:39:51
#19 19145Zatorski Piotr1996MLębork (POL)-1800:19:501900:40:01
#20 20180Krajewski Andrzej1994MGąbino (POL)-1900:19:542200:40:04
#21 21204Skrzybalski Kamil1988M(POL)-2000:20:192400:40:04
#22 2250Kędzierski Andrzej1980MSzczecinek (POL)-2100:19:261800:40:16
#23 2321Elendt Tomasz1990MBytów (POL)-2200:20:353000:40:37
#24 24135Wieczorek Daniel1972MSZCZECINEK (POL)-2300:20:342900:41:00
#25 25152Cichy Adam1985MKB Bryza Postomino (POL)P (3),-2400:20:413300:41:00
#26 2615Chudy Henryk1955MKS Olszewski i synowieSławsko (PS (4)-2500:19:542000:41:00
#27 2764Kozłowski Adrian1997MMKS ŚWIĘC Sławno (POL)S (5)-2600:19:542100:41:10
#28 2884Odwrot Hubert1971M3:33 TEAM (POL)-2700:20:353100:41:13
#29 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2971Maciejewska Angelika1996KUKS "Traper" - Złocieniec (POL)2-00:19:562300:41:27
#30 30158Kurkl Przemek1995MKB Bryza Postomino (POL)P (4),-2800:20:192600:41:41
#31 31181Okołotowicz Sebastian1983MSłupsk (POL)-2900:20:212800:41:52
#32 32156Kołtonowski Mateusz1998MSSI Aktywni Damnica (POL)-3000:20:463500:41:52
#33 33155Januszewski Maciej1985MKB Bryza Postomino (POL)P (5),-3100:20:413400:41:54
#34 34105Skierka Grzegorz1984MSławno (Kwasowo) (POL)S (6)-3200:20:192500:42:09
#35 3599Rudnikowski Maciej1974MDarłowo (POL)S (7)-3300:20:373200:42:36
#36 36167Wilkowski Wojtek1966MSSI Aktywni Damnica (POL)-3400:21:193700:43:12
#37 37144Zatorski Grzegorz1992MLębork (POL)-3500:21:224000:43:15
#38 38154Gajewski Andrzej1977MSSI Aktywni Damnica (POL)-3600:21:203800:43:27
#39 3979Mrówka Michał1984MGdańsk (POL)-3700:21:334300:43:37
#40 40122Szymański Tomasz Piotr1972MSłupsk (POL)-3800:21:294200:43:47
#41 4192Prędki Grzegorz1985MDarpol Barzowice (POL)S (8)-3900:22:365900:43:53
#42 421Andryskowski Zdzisław1970MAndrys-pol (POL)-4000:21:284100:43:56
#43 4369Krzewniak Sergiusz1976MLębork (POL)-4100:21:203900:44:01
#44 44111Staszewski Karol1984MSTOPA Słupsk (POL)-4200:22:285600:44:13
#45 4586Pancewicz Piotr1978MDarłowo Biega (POL)S (9)-4300:21:464600:44:13
#46 46187Rumiński Wojciech1976MSTOPA Słupsk (POL)-4400:22:285500:44:15
#47 4716Ciesielski Dawid1993MKB Bryza Postomino (POL)P (6),-4500:20:573600:44:19
#48 4885Oleszek Jerzy1971MGrabno (POL)-4600:21:454500:44:24
#49 49206Malinowski Adam1957MMKS ŚWIĘC SŁAWNO (POL)S (1),-4700:21:564700:44:32
#50 5082Niwiński Grzegorz1958MTupot Ustka (POL)-4800:22:285400:44:33
#51 51136Wiernicki Remigiusz1986MDarłowo (POL)S (10)-4900:22:134900:44:47
#52 5232Grodzki Tomasz1974MZSM Darłowo (POL)-5000:22:135000:44:51
#53 53190Sadowski Paweł1979MSTOPA Słupsk (POL)-5100:22:285300:44:56
#54 54131Wąsicki Jacek1973MSTOPA Słupsk (POL)-5200:22:265200:44:56
#55 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 5548Kasprowicz Małgorzata1981KSTOPA Słupsk (POL)3-00:22:295800:44:56
#56 56157Kurkul Janek1999MPałówko (POL)P (7),-5300:22:155100:45:15
#57 5796Rajner Krzysztof1981MKoszalin (POL)-5400:22:416100:45:15
#58 58138Wójcik Darłowo1970MDarłowo Biega (POL)S (11)-5500:22:114800:45:19
#59 5978Moszyński Jacek1964MKoszalin (POL)-5600:22:426200:45:42
#60 6061Kordylas Michał1986MSłupsk (POL)-5700:22:556800:45:43
#61 61132Waszczuk Aleksandra1995KTraper -Złocieniec (POL)4-00:22:285700:45:49
#62 6293Prus Mikołaj1993MSłupsk (POL)-5800:21:434400:45:57
#63 63151Bondarenko Jan1954MBiegajło Słupsk (POL)-5900:22:536700:45:58
#64 64182Pobłocka Bożena1968KUKS Ekonomik Maratończyk Lębor5-00:22:536600:46:30
#65 6514Cholcha Sławomir1970MLKB BRACI PETK Lębork (POL)-6000:22:496400:46:32
#66 6681Nędzusiak Dariusz1962MAleksandrów Kujawski (POL)-6100:23:087000:46:38
#67 67112Stawicki Marek1970MSmołdzino (POL)-6200:22:516500:46:51
#68 68202Alaba Jerzy1959MBiałogard (POL)-6300:23:427600:47:12
#69 69150Żylicz Paweł1993MSTOPA Słupsk (POL)-6400:23:437700:47:14
#70 70173Ciemny Dominik1977MJaroslawiec (POL)P (8),-6500:22:456300:47:25
#71 71147Zieliński Mateusz1987MOborniki Wielkopolskie (POL)-6600:24:089000:47:28
#72 72153Dudkiewicz Leszek1950MSTRUŚ (POL)-6700:23:247100:47:44
#73 73115Strzelecki Zbigniew1956MKorzybskie Rekiny (POL)-6800:23:407500:47:47
#74 74186Rawski Jarosław1965MSTOPA Słupsk (POL)-6900:23:548100:47:58
#75 7583Nowak Piotr1990MKępice (POL)-7000:25:0311300:48:00
#76 76175Czyż Izabella1975KSTOPA Słupsk (POL)6-00:23:548000:48:02
#77 7756Koiszewski Krzysztof1972M"MIRAP" Lębork (POL)-7100:23:277200:48:06
#78 7853Kilar Tomasz1974MHill Killer Koszalin (POL)-7200:23:598300:48:11
#79 79143Wysocki Piotr1964MSłupsk (POL)-7300:24:089100:48:12
#80 80127Turowski Wojciech1967MUstka (POL)-7400:23:046900:48:17
#81 81113Stolarczyk Adrian1996MKoszalin (POL)-7500:23:477800:48:18
#82 82161Olechnowicz Zbigniew1948MTupot Ustka (POL)-7600:23:287400:48:22
#83 8397Reszkowski Sebastian1987MSiemierowice (POL)-7700:23:487900:48:26
#84 8490Pełka Janusz1961MKoszalin (POL)-7800:24:109200:48:37
#85 8591Piotrowski Mirosław1964MSłupsk (POL)-7900:24:078900:48:38
#86 8680Nagel Anna1976KBojano (POL)7-00:24:159400:48:39
#87 872Antosik Grażyna1981KKS Olszewski i synowieSławsko (PS (12)8-00:24:129300:48:49
#88 88164Telesiewicz Henryk1947MSławno Olszewscy i Synowie (POL)-8000:24:048700:49:11
#89 8945Kaczmarowski Andrzej1985MSłupsk (POL)-8100:24:169500:49:11
#90 9030Grachel Darek1990MKępice (POL)-8200:25:0411400:49:17
#91 9131Grachel Przemysław1984MKorzybskie Rekiny (POL)-8300:24:5010700:49:17
#92 928Białek Jarosłąw1964MKB Bryza Postomino (POL)P (9),S (13)-8400:24:4710400:49:21
#93 93148Żelechowska Magdalena1977KBabeczki Koszalin (POL)9-00:24:058800:49:24
#94 9417Cyngler Marcin1980MUM Gliwice (POL)-8500:24:008500:49:32
#95 95134Wiatrzyk Krzysztof1970MDarłowo (POL)S (14)-8600:23:277300:49:34
#96 96107Skoneczny Marek1966MDarłowo (POL)S (15)-8700:24:008400:49:46
#97 97207Mazurek Ryszard1954MSłupsk (POL)-8800:24:4910600:49:49
#98 98200Andryskowski Marek1965MLębork (POL)-8900:24:339900:49:51
#99 9967Krzewińska Małgorzata1959KRozbiegany Koszalin biegnijmy.pl(10-00:24:3510000:49:52
#100 100101Rutecka Sylwia1982KUstka (POL)11-00:24:5411000:49:59

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności