Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego - Bieg 2

Wyniki - 10 stycznia 2015, Iwiny

Nr
Msc
Rok
Kat
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !361Belgrau TobiaszMLKS SOKÓŁ LUBIN1997M2000:19:11
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !632Pilichowski DanielMLKS SOKÓŁ LUBIN1996M2000:19:13
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 343Lubaś TomaszMLKS SOKÓŁ LUBIN1994M3000:19:20
#4 1314Kopeć MateuszBOLESLAVIA BOLESŁAWIEC1996M2000:19:32
#5 1515Regimowicz TomaszCONTOUR TECHNOLOGY WROCŁAW1976M4000:19:36
#6 946Jankowski GrzegorzZG POLKOWICE‑SIEROSZOWICE1972M5000:19:47
#7 697Szlendak ArkadiuszZG LUBIN1990M3000:19:50
#8 1698Grodecki SebastianKLUB BIEGACZA ZDYSZAAANI CHOCIANÓW1978M4000:20:10
#9 1049Pachnik WojciechUKS TUKAN IWINY1991M3000:20:21
#10 2710Kalawski MaciejBOLESŁAWIEC1983M4000:20:25
#11 14111Latała SzymonŚRODA ŚLĄSKA1978M4000:20:32
#12 2612Śmieiński FilipBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA LUBIN1985M4000:20:36
#13 9913Majewski PiotrZG LUBIN1984M4000:20:42
#14 2114Grosicki WitFENIKS LEGNICA1999M2000:20:55
#15 12615Wójtowicz MarekUKS TUKAN IWINY1992M3000:21:16
#16 8016Mazij PiotrKLUB BIEGACZA ZDYSZAAANI CHOCIANÓW1986M3000:21:22
#17 5917Batraniec TomaszKB LEW LEGNICA1982M4000:21:33
#18 17018Machoń PiotrKB ZDYSZAAANI CHOCIANÓW1977M4000:21:34
#19 12919Kozak MateuszOLAWS ZŁOTORYJA1995M3000:21:56
#20 11320Lachowski PrzemysławKLUB BIEGACZA BOLESŁAWIEC1977M4000:21:59
#21 521Bartuś JanGŁOGÓW1996M2000:22:03
#22 14722Jokiel MichałOLAWS ZŁOTORYJA1987M3000:22:27
#23 11823Jachimiecki RafałGŁOGÓW1979M4000:22:31
#24 3824Haba MaciejOLAWS ZŁOTORYJA,WILKÓW1998M2000:22:34
#25 125Socha WaldemarDELEGATURA SĘDZIOWSKA BOLESŁAWIEC1977M4000:22:38
#26 16726Ficner AnnaOLAWS ZŁOTORYJA1985K3000:22:40
#27 4527Chamielec BogusławSTART ŚCINAWA,LUBIN1967M5000:22:42
#28 16128Karyś ZbigniewSTART ŚCINAWA1965M6000:22:44
#29 4929Zukowski MarianKROKUS KWIATKOWICE1962M6000:22:45
#30 13330Kapusta RoksanaRCS LUBIN1984K3000:22:47
#31 13031Jóżwiak PiotrOLAWS ZŁOTORYJA1975M5000:22:48
#32 16632Olejnik TomaszEDI TEAM ZGORZELEC1991M3000:22:50
#33 3533Kwaśnik DariuszMTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM1963M6000:22:51
#34 17234Pachnik DariuszUKS TUKAN IWINY1969M5000:22:53
#35 13835Rudzik RafałKLUB BIEGACZA BOLESŁAWIEC1986M3000:22:55
#36 4036Olejniczak UrszulaCSGT GŁOGÓW1998K2000:22:56
#37 16237Modras PatrykBOLESLAVIA BOLESŁAWIEC1997M2000:22:57
#38 7938Macyszyn BartoszLUBIN, MSPORT TEAM1979M4000:22:59
#39 9639Muniak PawełBOLESŁAWIEC1978M4000:23:00
#40 640Kaczanowski MarcinMTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM1976M4000:23:01
#41 8441Harendarz ZbigniewBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA LUBIN1969M5000:23:02
#42 9842Majdan StanisławMLKS SOKÓŁ LUBIN1989M3000:23:13
#43 13943Jaworski StanisławKB LEW LEGNICA1962M6000:23:20
#44 10544Srokowski RafałFENIKS LEGNICA1987M3000:23:35
#45 16345Najdek DanielBOLESLAVIA BOLESŁAWIEC1998M2000:23:41
#46 946Pawłowski NikodemGŁOGÓW1980M4000:23:46
#47 12847Wilk BartoszOLAWS ZŁOTORYJA1981M4000:23:53
#48 7148Bogucki KamilFENIKS LEGNICA1983M4000:23:56
#49 349Rybak ŁukaszSTREFFA FIGHT TEAM LUBIN1982M4000:24:04
#50 9050Podstawka TomaszSTELEVIO MIŁKOWICE1987M3000:24:07
#51 18151Wieczorek MarcinUKS TUKAN IWINY1997M2000:24:10
#52 15652Grześkiewicz ZiemowitSMG KIELICH LUBIN1974M5000:24:14
#53 15453Siedlak TomaszBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA LUBIN1985M4000:24:25
#54 2954Kołodziej AndrzejBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA LUBIN1970M5000:24:35
#55 12255Olejniczak PiotrCSGT GŁOGÓW1969M5000:24:38
#56 9756Wieruszewski KamilCHOCIANÓW1981M4000:24:43
#57 17857Pińczyński MichałWILKOWIANKA WILKÓW1995M3000:24:44
#58 10258Hładki MichałBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA LUBIN1986M3000:24:45
#59 1459Dygudaj JerzyKB LEW LEGNICA,KUNICE1949M7000:24:47
#60 6760Krzewiński MarekOGRODZISKO1983M4000:24:48
#61 15061Jackiewicz AndrzejOGRODZISKO1970M5000:24:49
#62 7362Karankiewicz GrzegorzFENIKS LEGNICA1981M4000:24:53
#63 17663Maciejski MichałWILKOWIANKA WILKÓW1996M2000:24:54
#64 14464Kwapis MariuszKB LEW LEGNICA1997M2000:24:59
#65 5865Stadnicki RobertKOŹLICE1971M5000:25:01
#66 1066Pawłowska AnnaGŁOGÓW1980K3000:25:02
#67 3367Szołucha TadeuszLEGNICA, KB LEW1958M6000:25:05
#68 15268Tomczyk KrzysztofBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA LUBIN1981M4000:25:14
#69 14369Józefiak AnnaLEGNICA1977K3000:25:19
#70 9370Szeliga MałgorzataUKS TUKAN IWINY1993K2000:25:21
#71 11171Kowalczuk AlicjaKLUB BIEGACZA BOLESŁAWIEC1981K3000:25:29
#72 13472Kapusta AdrianLEGNICA1988M3000:25:41
#73 12073Król ŁukaszKLUB BIEGACZA BOLESŁAWIEC1988M3000:25:43
#74 16474Górski JanuszPOL MIEDŹ TRANS LUBIN1965M6000:25:45
#75 11775Głowacka EwaMTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM1982K3000:25:46
#76 1276Fedorowicz DariuszBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA LUBIN1985M4000:26:04
#77 10377Różycki MirosławGKS RACIBOROWICE1979M4000:26:28
#78 9578Kołakowski ArkadiuszBOLESŁAWIEC1976M4000:26:30
#79 10179Zener MateuszSTRYSZAWA1989M3000:26:31
#80 15580Krysa PiotrALBATROS JAŚKOWICE1980M4000:26:43
#81 2581Rozmus PatrycjaBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA LUBIN1982K3000:26:44
#82 9182Tatray WiktorSTELEVIO MIŁKOWICE1995M3000:26:45
#83 5083Malinowski WładysławPROCHOWICE1948M7000:26:46
#84 2884Sarama ArkadiuszBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA LUBIN1970M5000:26:47
#85 10085Frączek PiotrDELEGATURA SĘDZIOWSKA LUBIN/RCS LUBIN1958M6000:26:57
#86 3286Juszko DorotaMANUFAKTURA FITNESSU LUBIN1980K3000:27:00
#87 6687Naróg AleksandraMLKS SOKÓŁ LUBIN1998K2000:27:06
#88 17988Skrzypczak PatrykWILKOWIANKA WILKÓW1992M3000:27:07
#89 18089Baranowski ArturWILKOWIANKA WILKÓW1976M4000:27:08
#90 1190Frączek JustynaBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA LUBIN1987M3000:27:09
#91 1691Dzielnicki BogdanBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA LUBIN1978M4000:27:10
#92 11992Staniszewski DanielKLUB BIEGACZA BOLESŁAWIEC1976M4000:27:17
#93 17593Maciejski TomaszWILKOWIANKA WILKÓW1987M3000:27:27
#94 7294Oczeretko PawełLEGNICA1975M5000:27:44
#95 8795Stankiewicz IreneuszSTART ŚCINAWA, LUBIN1967M5000:27:55
#96 14296Baran EwaKB LEW LEGNICA1982K3000:28:00
#97 14697Haniszewska AngelikaUKS TUKAN IWINY1995K3000:28:07
#98 8698Miązek AnnaBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA LUBIN1982K3000:28:16
#99 8999Stokłosa SławomirBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA LUBIN1991M3000:28:57
#100 182100Kolasa SylwiaUKS TUKAN IWINY2001K1600:28:59

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności