Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

City Trail Lublin - Bieg 4

Wyniki - 10 stycznia 2015, Lublin

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Kat
M
K
-
-
#1 15948Biegaj JacekLUBLINM402700:25:5700:26:09142-
#2 16044Peciak RobertLUBLINM50900:25:5900:26:14143-
#3 161372Skwarzyński ArturLUBLINM402800:26:0000:26:07144-
#4 164495Pająk AndrzejLUBLINM402900:26:1900:26:40146-
#5 165488Matys MaciejLUBLINM305600:26:2000:26:22147-
#6 167139Wawrzykowski JarosławLUBLINM403000:26:3100:26:40148-
#7 16945Peciak PiotrLUBLINM161100:26:3300:26:49150-
#8 171480Lewandowski MarcinKRASNYSTAWM204000:26:4100:26:54151-
#9 173135Szczuka KrzysztofLUBLINM204100:26:4500:26:51153-
#10 175285Welman PiotrLUBLINM403200:26:4700:26:56154-
#11 17629Bąkowski PiotrLUBLINM403300:26:4700:26:57155-
#12 181472Miksza SzymonLUBLINM161200:26:5900:27:17157-
#13 186380Derlukiewicz AgnieszkaLUBLINK20800:27:2000:27:32-26
#14 188430Makuch ArkadiuszKAMIONKAM403700:27:2100:27:39162-
#15 190473Radzikowski PrzemysławLUBLINM204200:27:2800:27:59164-
#16 193482Olejnik RadosławSTAROŚCIN KOLONIAM306100:27:3100:28:04167-
#17 194296Cisz EmilLUBLINM204500:27:3300:27:53168-
#18 19550Kruszyńska AnnaLUBLINK20900:27:4100:28:07-27
#19 196326Kuczmowski TomaszLUBLINM306200:27:4100:27:51169-
#20 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 198427Najman KatarzynaLUBLINK40300:27:4400:27:57-29
#21 200175Chałaj PatrykLUBLINM306400:27:4700:28:03171-
#22 201428Wójcik MarcinLUBLINM306500:27:4900:28:06172-
#23 20483Pawlak ŁukaszNIEMCEM306700:27:5400:28:23174-
#24 205385Wierzbicki MarcinLUBLINM204600:27:5400:28:32175-
#25 206112Góral MałgorzataLUBLINK201000:27:5500:28:15-31
#26 209261Pastucha MalgorzataLUBLINK301200:28:0400:28:36-33
#27 210144Czerniak AnnaKRASNYSTAWK201100:28:0700:28:27-34
#28 212293Babkiewicz SzymonLUBLINM306900:28:1300:28:24178-
#29 213469Tarkowski BartoszTOMASZOWICEM307000:28:1600:28:32179-
#30 214209Dachno DanielLUBLINM501000:28:2000:28:46180-
#31 215187Kuniewicz EwaLUBLINK301300:28:2500:28:35-35
#32 217189Nowak CezaryŚWIDNIKM403800:28:3300:28:53181-
#33 220212Paszczyk AnnaLUBLINK301400:28:4800:29:07-38
#34 221197Skała RafałLUBLINM204800:28:4900:29:03183-
#35 222489Błaszczak JacekJAKUBOWICE KONIŃSKIE KOLONIAM307200:28:5200:29:17184-
#36 223336Brzostowski WiesławLUBARTÓWM501100:28:5300:29:08185-
#37 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 226238Ziółek TeresaJACKÓWK50300:28:5900:29:10-41
#38 228369Kępka AdrianLUBLINM204900:29:0300:29:26187-
#39 229454Janiuk JakubLUBLINM161300:29:0400:29:30188-
#40 232440Guz MagdaLUBLINK301700:29:0900:29:23-42
#41 233484Głowacki LeszekLUBLINM501200:29:1000:29:27191-
#42 235213Zaręba AgnieszkaLUBLINK301900:29:1600:29:35-44
#43 238147Grubecki AndrzejLUBLINM501300:29:5200:30:09193-
#44 239420Harmasz KatarzynaOSTRÓW LUBELSKIK201300:30:0000:30:19-46
#45 241450Gustaw KrzysztofLUBLINM501400:30:0700:30:16194-
#46 24579Pawęzka MirosławLUBLINM307600:30:4100:30:57197-
#47 246468Szponar KarolinaLUBLINK201400:30:4100:31:14-49
#48 24728Dąbek AnnaLUBLINK302200:30:4200:31:02-50
#49 248323Mucha MariuszLUBLINM307700:30:5000:30:56198-
#50 249115Woźniak MichałLUBLINM307800:31:0100:31:09199-
#51 251233Foks KonradLUBLINM307900:31:1100:31:28200-
#52 252492Prygoń KatarzynaLUBLINK302300:31:1300:31:45-52
#53 253493Pitura ElizaLUBLINK302400:31:1300:31:45-53
#54 254449Joński TomaszLUBLINM205100:31:1800:31:23201-
#55 255494Bil MartaTARNOGRÓDK302500:31:3400:32:05-54
#56 258342Golas MichałDĄBROWICAM161400:31:5500:32:18202-
#57 259404Madej JuliaLUBLINK302700:32:0900:32:37-57
#58 260490Młodożeniec PiotrOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM205200:32:2400:33:04203-
#59 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !5242Piróg MichałWOHYŃM16200:18:2800:18:285-
#60 261400Olechowska AleksandraKOPRZYWNICAK201500:32:2500:33:04-58
#61 26471Molenda ZbigniewLUBLINM501500:32:4700:33:27204-
#62 265129Nycz TomaszDĄBROWICAM404000:33:1200:33:44205-
#63 266128Nycz KingaDĄBROWICAK40900:33:1300:33:44-61
#64 267424Michalczuk DominikLUBLINM308000:33:2700:33:57206-
#65 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1282Terentowicz StanisławLUBLINM40300:19:2100:19:2312-
#66 268425Michalczuk KatarzynaLUBLINK302900:33:2800:33:56-62
#67 269324Fryc AnnaLUBLINK303000:33:3300:34:09-63
#68 27216Rybak MichałLUBLINM308100:35:1400:35:49208-
#69 273143Stefański ŁukaszLUBLINM308200:35:1400:35:49209-
#70 276502Michalski PiotrZAKRZÓWEKM308300:35:4700:36:25211-
#71 277321Jankowska MartaLUBLINK303300:38:5500:39:30-66
#72 27340Pożak GrzegorzLUBARTÓWM30900:20:2600:20:3026-
#73 34403Kępowicz MarcinSTRZYŻEWICEM301300:20:5900:21:0733-
#74 37496Kawalec KrzysztofJABŁONNAM301400:21:0700:21:1136-
#75 4175Siwek MarcinSTALOWA WOLAM201100:21:1700:21:1940-
#76 45434Dobrowolski PiotrLUBLINM40800:21:2100:21:2543-
#77 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !46412Dessauer WiolettaLUBARTÓWK30200:21:2400:21:26-3
#78 53232Dachno MarekLUBLINM201500:21:4000:21:4448-
#79 54160Grządka MateuszOLBIĘCINM201600:21:4200:21:4649-
#80 57142Ślusarz KrzysztofLUBLINM201700:21:4700:21:5051-
#81 61447Pietrykowski KonradLUBLINM302100:22:0600:22:0855-
#82 65273Adynowski ŁukaszLUBLINM302200:22:2300:22:2758-
#83 66269Bronecki KamilCYCÓWM302300:22:3200:22:3659-
#84 6862Orybkiewicz BartłomiejNOWOSIELCEM202200:22:3300:22:4061-
#85 70413Sadowski MateuszLUBLINM302400:22:3800:22:4163-
#86 72485Dudziak MichałLUBLINM302500:22:4800:22:5264-
#87 7338Jóźwiak AdrianLUBLINM202300:22:5900:23:0265-
#88 75444Bogaczewicz DawidKAMIONKAM202400:23:0300:23:1367-
#89 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 76391Bogdanow AndrzejLUBLINM50300:23:0300:23:0968-
#90 7865Dołba ArekLUBLINM302600:23:0900:23:1270-
#91 79395Kurek ArkadiuszLUBLINM302700:23:1500:23:2371-
#92 80114Michałowska AnnaLUBLINK30400:23:1600:23:19-9
#93 8295Maciejewski PiotrLUBLINM302800:23:2000:23:2572-
#94 84224Skoczek MichałNAŁĘCZÓWM16800:23:2400:23:2874-
#95 85283Małek PiotrNIEMCEM202500:23:2500:23:3175-
#96 86481Lisowski JacekTOMASZOWICEM401100:23:2600:24:0976-
#97 97181Wiśniewski WojciechLUBLINM202700:23:4600:23:5587-
#98 100177Zygmunt AleksanderLUBLINM50400:23:4700:23:5390-
#99 102357Kral KrystianBIAŁA PODLASKAM202800:23:5300:24:0592-
#100 10639Zbiciak AdamLUBARTÓWM401700:23:5500:24:0295-

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności