Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

City Trail Lublin - Bieg 4

Wyniki - 10 stycznia 2015, Lublin

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Kat
M
K
-
-
#1 105119Królikowski PiotrLUBLINWWW.IPSUM.STREFA.PLM303400:23:5400:23:5894-
#2 107154Sprawka MarcinLUBLINSKLEP BIEGACZA TEAMM202900:23:5800:24:0796-
#3 10890Sałbut GrzegorzLUBLINM303500:24:0100:24:0297-
#4 109471Koperczuk DanielLUBLINNO TEAM :)M16900:24:0100:24:1998-
#5 111379Starzyński StefanLUBLINPERFECT RUNNER LUBLINM401800:24:0600:24:16100-
#6 112378Całka KrystianLUBLINM303600:24:0800:24:18101-
#7 11424Śmiechowicz FilipLUBLINSKLEP BIEGACZA TEAMM401900:24:0900:24:17103-
#8 117113Kuk DanielLUBLINPOLITECHNIKA LUBELSKA BIEGAM203200:24:2200:24:28106-
#9 11855Bil MarcinLUBLINM303800:24:2700:24:43107-
#10 119131Kałakucki JarosławLUBLINORTOPEDIA PIERWSZAM402100:24:3000:24:44108-
#11 120151Szczuka JarekLUBLINLUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWEM402200:24:3400:24:34109-
#12 121122Kondzioła KrzysztofLUBLINPERFECT RUNNER LUBLINM303900:24:3500:24:42110-
#13 122487Dmitruk MarekLUBLINEUROCASHM402300:24:4100:24:52111-
#14 125429Bugała RobertLUBLINSOLID HOUSEM402400:24:5200:25:00114-
#15 127455Matuszak MariuszLUBLINM203300:24:5300:25:01116-
#16 128214Żytar PawełLUBLINSAM ZE SOBĄM203400:24:5500:25:00117-
#17 13020Kołtuniewicz AndrzejLUBLINWIEŚ TAŃCZY I BIEGAM304300:24:5700:25:03119-
#18 132258Jachymek ArkadiuszLUBLININPROM304500:24:5700:25:06121-
#19 133478Mitrus MarcinLUBLINTRICLUB LUBLINM304600:24:5900:25:13122-
#20 134102Kochaniec KarolinaLUBLINPERFECT RUNNER LUBLINK20400:25:0000:25:07-12
#21 13527Bernat PiotrLUBLINBER-SHOP FAMILY TEAMM304700:25:0400:25:19123-
#22 137294Kulik ŁukaszLUBLINDRUNK TEAMM203500:25:0800:25:18125-
#23 138503Ciężkal KamilLUBLINM203600:25:0900:25:21126-
#24 139276Drozd PiotrLUBLINM203700:25:1300:25:49127-
#25 141201Kloc MirosławLUBLINLUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWE / KTOZABIL.PLM304800:25:1600:25:27129-
#26 14356Oleszczuk LeszekLUBLININFINITE.PLM304900:25:1700:25:25131-
#27 145470Siedlaczek ZbigniewLUBLINM50700:25:2100:25:29133-
#28 147344Żabniak KazimierzLUBLINM60400:25:2700:25:31135-
#29 14859Wójcik RenataLUBLINPERFECT RUNNERK30500:25:2900:25:32-13
#30 149479Miśkiewicz MarekLUBLINTRICLUB LUBLINM402600:25:3000:25:37136-
#31 15070Tomaszewski PiotrLUBLINBRACIATM305100:25:3000:25:40137-
#32 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !15341Gajek MagdalenaLUBLINWIEŚ TAŃCZY I BIEGAK40100:25:3300:25:39-15
#33 156257Boguta MonikaLUBLINK30600:25:4200:25:52-17
#34 15754Badowski KrzysztofLUBLINTUPU TUP PO ŚNIEGUM305300:25:4300:26:04140-
#35 58406Kowalczyk WojciechMEŁGIEWAZS UMCS LUBLINM16600:21:5300:21:5552-
#36 281360Cieślak PrzemysławMILANÓWEKDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIM306100:27:1700:27:55165-
#37 31259Serafin DamianMOTYCZPERFECT RUNNER LUBLINM301000:20:4800:20:4930-
#38 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 71374Korzeniowska KarolinaMOTYCZAZS UMCSK20300:22:4300:22:44-8
#39 84224Skoczek MichałNAŁĘCZÓWM16800:23:2400:23:2874-
#40 115474Surdacki MateuszNAŁĘCZÓWSPROCHA BIEGAJ !M203100:24:1800:24:33104-
#41 20483Pawlak ŁukaszNIEMCEM306700:27:5400:28:23174-
#42 85283Małek PiotrNIEMCEM202500:23:2500:23:3175-
#43 131186Krawczyk PrzemysławNIEMCEBARAN CYCLING TEAMM304400:24:5700:25:07120-
#44 6862Orybkiewicz BartłomiejNOWOSIELCEM202200:22:3300:22:4061-
#45 54160Grządka MateuszOLBIĘCINM201600:21:4200:21:4649-
#46 239420Harmasz KatarzynaOSTRÓW LUBELSKIK201300:30:0000:30:19-46
#47 260490Młodożeniec PiotrOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM205200:32:2400:33:04203-
#48 270222Krzysiak MarekPARCZEWLUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWEM205300:34:5200:35:33207-
#49 155409Pich MaciejPRZEMYŚLM203900:25:4100:25:54139-
#50 33335Król RyszardRADZYŃ PODL.PE,DZIWIATRY&WOJOWNIK SWIATLARADZYNPM301200:20:5600:20:5932-
#51 47358Hajbos KarolROSSOSZKU AZS UP LUBLINM201300:21:3000:21:3344-
#52 146346Prażmo RomanSAMOKLĘSKIM50800:25:2700:25:33134-
#53 4175Siwek MarcinSTALOWA WOLAM201100:21:1700:21:1940-
#54 193482Olejnik RadosławSTAROŚCIN KOLONIAM306100:27:3100:28:04167-
#55 262332Olejnik MałgorzataSTAROŚCIN KOLONIAPERFECT RUNNER LUBLINK302800:32:3700:34:49-59
#56 34403Kępowicz MarcinSTRZYŻEWICEM301300:20:5900:21:0733-
#57 163206Kardyka AnetaŚWIDNIKBELFER TEAMK30700:26:0900:26:14-18
#58 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !179109Sekuła JoannaŚWIDNIKBELFER TEAMK40200:26:5600:27:00-24
#59 217189Nowak CezaryŚWIDNIKM403800:28:3300:28:53181-
#60 225244Skalińska-Królik MałgorzataŚWIDNIKBELFER TEAMK301600:28:5800:29:05-40
#61 237188Nowak AnnaŚWIDNIKBELFER TEAMK40700:29:4800:30:13-45
#62 278110Sekuła MagdalenaŚWIDNIKBELFER TEAMK16---
#63 87401Toporowski KamilŚWIDNIKBIEGAJĄCY ŚWIDNIKM302900:23:2800:23:3577-
#64 93229Maziarz DamianŚWIDNIKKLUB ŻEGLARSKI ŚWIDNIKM303100:23:4000:23:4783-
#65 123132Konowałek PawełŚWIDNIKM304000:24:4800:24:56112-
#66 126239Maj SławomirŚWIDNIKM304200:24:5300:24:58115-
#67 255494Bil MartaTARNOGRÓDK302500:31:3400:32:05-54
#68 189301Masłowski MarcinTOMASZOWICETRICLUB LUBLINM306000:27:2300:27:52163-
#69 213469Tarkowski BartoszTOMASZOWICEM307000:28:1600:28:32179-
#70 240439Hajduk AgnieszkaTOMASZOWICETRICLUBK302000:30:0700:30:36-47
#71 86481Lisowski JacekTOMASZOWICEM401100:23:2600:24:0976-
#72 116498Waręcki RomanTRAWNIKIM402000:24:1900:24:31105-
#73 52352Drob MarekURSZULINPERFECT RUNNER LUBLIN TEAMM201400:21:3800:22:1347-
#74 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !5512Kloc MartaURSZULINPERFECT RUNNER LUBLINK20200:21:4200:21:43-6
#75 183237Więch SebastianUŁĘŻBIEGUSIEM.PLM305800:27:0100:27:24158-
#76 256138Więch UrszulaUŁĘŻBIEGUSIEM.PLK302600:31:3700:32:01-55
#77 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !5242Piróg MichałWOHYŃM16200:18:2800:18:285-
#78 38295Mierzwiński PiotrWOHYŃLUBELSKI KLUB MORSÓWM201000:21:0500:21:1237-
#79 276502Michalski PiotrZAKRZÓWEKM308300:35:4700:36:25211-
#80 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !88225Kot LeszekŁĘCZNALW BOGDANKAM60200:23:3200:23:3478-

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności