Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

III Słupski Bieg Orkiestrowy Biegam z Sercem

Wyniki - 11 stycznia 2015, Słupsk

Msc
Nr
Rok
K
M
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !177Borychowski Mariusz1972MKB Tupot Ustka (POL)-1100:14:53
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !228Treder Sebastian1992MTalex Borzytuchom- KP PSP Bytów-2200:15:03
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 39Farjaszewski Jakub1984MSłupsk (POL)-3300:15:23
#4 487Szremski Marek1970MKM PSP Słupsk JRG 2 (POL)-4400:15:31
#5 556Skocelas Grzegorz1990MJW 1872 (POL)-5500:15:54
#6 620Rudnik Krzysztof1980MKrępa Słupska (POL)-6600:16:02
#7 7110Burzyński Aleksander1977MTEAM SPIRIT Słupsk (POL)-7700:16:08
#8 875Kamieniecki Rafał1979MUstka (POL)-8800:17:04
#9 92Gierlach Jacek1989MSTOPA Słupsk (POL)-9900:17:39
#10 1058Nagórek Krzysztof1957MTUPOT Ustka (POL)-101000:17:43
#11 11100Nagórek Kamil1983MSłupsk (POL)-111100:17:46
#12 1229Dziemianko Karol1989MBorzytuchom (POL)-121200:17:47
#13 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1376Wieleba Marlena1988KKB Tupot Ustka / 7 BOW Słupsk (P1-100:17:52
#14 1441Wit Wojciech1997MSłupsk (POL)-131300:18:04
#15 1527Pela Zdzisław1971M"GOCH" Bytów (POL)-141400:18:17
#16 1690Wąsicki Jacek1973MSTOPA Słupsk (POL)-151500:18:23
#17 1778Żyła Robert1977MSłupsk (POL)-161600:18:33
#18 1880Kobierowski Sławomir1981MKB GOCH Bytow (POL)-171700:18:34
#19 198Wiśniewski Mieczysław1954MSTOPA Słupsk (POL)-181800:18:38
#20 2088Skorupski R1978MSTOPA Słupsk (POL)-191900:18:43
#21 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2161Kasprowicz Małgorzata1981KSTOPA Słupsk (POL)2-200:18:44
#22 22114Staszewski Karol1984MSTOPA Słupsk (POL)-202000:19:03
#23 2314Piotrkowski Tomek1980MSTOPA Słupsk (POL)-212100:19:15
#24 2494Jaskólski Piotr1965MNight Runners Słupsk (POL)-222200:19:20
#25 25123Łakomski Wojciech1987MSłupsk (POL)-232300:19:24
#26 2679Dyjas Klaudiusz1979MNight Runners Słupsk (POL)-242400:19:24
#27 2716Schulz Tomasz1984MSłupsk (POL)-252500:19:25
#28 2883Struniawski Jan1965MUKS Orzeł Kołczygłowy (POL)-262600:19:35
#29 2933Bednarczyk Arkadiusz1973MSTOPA Słupsk (POL)-272700:19:41
#30 30108Kucharek Marcin1972MSTOPA Słupsk (POL)-282800:19:50
#31 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 31104Karolak Joanna1985KSTOPA Słupsk (POL)3-300:19:51
#32 3226Adach Kazimierz1957MCzarni (POL)-292900:19:52
#33 3366Bondarenko Jan1954MSłupsk (POL)-303000:19:54
#34 346Bińczak Paweł1984MMLKS Tucholanka Tuchola (POL)-313100:20:19
#35 3559Szymański Tomasz1972MSłupsk (POL)-323200:20:24
#36 3631Kołodyński Sebastian1988MKobylnica (POL)-333300:20:26
#37 3754Prus Mikołaj1993MSłupsk (POL)-343400:20:27
#38 38117Huruk Jan1960MSłupsk (POL)-353500:20:29
#39 3934Zabielski Sebastian1980MSTOPA Słupsk (POL)-363600:20:31
#40 4073Tyszka Michał1978MNight Runners Słupsk (POL)-373700:20:31
#41 417Hann Grzegorz1973MSTOPA Słupsk (POL)-383800:20:39
#42 4210Klinkusz Adrian1978MSłupsk (POL)-393900:20:40
#43 4345Kosicka Iwona1979KTEAM SPIRIT/Stopa Słupsk (POL)4-400:20:40
#44 4430Żylicz Paweł1993MSTOPA Słupsk (POL)-404000:20:41
#45 4544Kosicki Tomasz1979MTEAM SPIRIT/Stopa Słupsk (POL)-414100:20:43
#46 46101Kowal Wiktoria2001KSKLA Słupsk (POL)5-500:20:53
#47 4799Kowal Zbigniew1977MSTOPA Słupsk (POL)-424200:20:53
#48 48118Olesiński Marcin1991MSłupsk (POL)-434300:20:54
#49 493Theil Arkadiusz1975MNight Runners Słupsk (POL)-444400:21:00
#50 5081Niwiński Grzegorz1958MTUPOT Ustka (POL)-454500:21:19
#51 5123Kozłowicz Robert1977MTEAM SPIRIT Słupsk (POL)-464600:21:23
#52 5284Kubarko Robert1968MSłupsk (POL)-474700:21:25
#53 5374Rutecka Sylwia1982KUstka (POL)6-600:21:26
#54 5493Karolak Ania1985KSTOPA Słupsk (POL)7-700:21:27
#55 5549Świętoń Norbert1972MAktywna Fabryka (POL)-484800:21:27
#56 5692Półtorzycki Piotr1971MSTOPA Słupsk (POL)-494900:21:28
#57 5791Olechnowicz Magdalena1978KSłupsk (POL)8-800:21:29
#58 5860Szczur Daniel1974MSłupsk (POL)-505000:21:31
#59 59119Misztal Miłosz1985MSłupsk (POL)-515100:21:43
#60 60134Hurko Andrzej1985M(POL)-525200:21:58
#61 61128Czyż Izabella1975KSTOPA Słupsk (POL)9-900:21:59
#62 62109Rawski Jaroslaw1965MSTOPA Słupsk (POL)-535300:21:59
#63 635Christyniuk Piotr1974MSiemianice (POL)-545400:22:11
#64 64115Śledź Michał1985MSłupsk (POL)-555500:22:15
#65 654Węsierska-Mułyk Marzena1985KNight Runners Słupsk (POL)10-1000:22:18
#66 6643Soroka Tomasz1986MSłupsk (POL)-565600:22:22
#67 67125Bezdel Jarema1985KSłupsk (POL)11-1100:22:24
#68 68133Pluta Adam1981MSTOPA Słupsk (POL)-575700:22:28
#69 69130Kowalski Krzysztof1957MSTOPA Słupsk (POL)-585800:22:33
#70 7035Czech Roman1949MKB GOCH Bytow (POL)-595900:22:45
#71 7113Bałasz Paweł1977MBBL (POL)-606000:22:53
#72 7268Orłowski Leszek1958MTroll Team (POL)-616100:22:57
#73 73113Kanigowski Lech1954MSłupsk (POL)-626200:23:07
#74 74127Chołody Wojciech1984MSłupsk (POL)-636300:23:08
#75 7555Mielczarek Mateusz1986M(POL)-646400:23:30
#76 7640Szewczuk Andrzej1953MSTOPA Słupsk (POL)-656500:23:30
#77 7742Turczyn Grzegorz1970MNight Runners Słupsk (POL)-666600:23:34
#78 7815Dominiak Sławomir1980MSłupsk (POL)-676700:23:39
#79 7953Pępko Joanna1981KSłupsk (POL)12-1200:23:41
#80 8011Tórz Andrzej1955MUstka (POL)-686800:23:42
#81 8172Barchanowski Andrzej1969M(POL)-696900:23:48
#82 8248Ćmiel Tomasz1975MGłobino (POL)-707000:23:50
#83 8322Borodziuk Aneta1981KSłupsk (POL)13-1300:24:03
#84 84102Klauz Barbara1978KBBL (POL)14-1400:24:03
#85 85106Bork Karolina1980KSłupsk (POL)15-1500:24:04
#86 86121Łakomska Wanda1955KSłupsk (POL)16-1600:24:04
#87 8786Klimowicz-Nejman Agata1979KSłupsk (POL)17-1700:24:10
#88 8889Skorupska Anna1977KSTOPA Słupsk (POL)18-1800:24:11
#89 89116Motyczyńska Patrycja1990KSłupsk (POL)19-1900:24:16
#90 901Konecki Józef1958MFK OLDBOJE Słupsk (POL)-717100:24:16
#91 91103Drzewicki Tomasz1985MDecathlon (POL)-727200:24:16
#92 9265Kępa Eliza1999KGimnazjum nr 4 (POL)20-2000:24:18
#93 9312Dąbrowska-Bałasz Joanna1977KBBL (POL)21-2100:24:24
#94 9450Dąbrowska Dagmara1985KNight Runners Słupsk (POL)22-2200:24:26
#95 9521Kośla Justyna1980KNight Runners Słupsk (POL)23-2300:24:28
#96 9646Koził Krystian1976MSłupsk (POL)-737300:24:28
#97 9798Świdzińska Katarzyna1962K(POL)24-2400:24:32
#98 9896Bibrowska Magdalena1978KBBL (POL)25-2500:24:32
#99 9962Kulak Rafał1978MGłobino (POL)-747400:24:35
#100 10097Świdziński Piotr1961M(POL)-757500:24:39

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności