Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

II Mistrzostwa Polski Nordic Walking w Maratonie

Wyniki - 11 kwietnia 2015, Osielsko

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Kat
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Marcin Michalec122KKB MOSIR KROSNOKrosnoM18-2900:00:0104:43:5704:43:5843.00
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Marek Dołęgowski145Bks Maniak WOLINKolczewoM40-4900:00:0404:54:3304:54:3758.00
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Wojciech Kolasa113FIZJO-PLUS TEAMŁódźM40-4900:00:0505:06:4305:06:4816.00
#4 4Grzegorz Kanigowski144AGdańskM30-3900:00:0105:09:3805:09:3920.00
#5 5Beata Kołodziejczak154Socho TeamSochaczewK40-4900:02:1205:14:4305:16:5527.00
#6 6Przemek Stupnowicz116Forever Young ŁódźŁódźM18-2900:00:0105:14:4605:14:4727.00
#7 7Sławomir Bogacki100Brzozówka k. ToruniaM40-4900:00:0305:16:3305:16:3630.00
#8 8Adam Niedbał152Silesia Nordic TeamSiewierzM30-3900:00:0205:16:5205:16:5430.00
#9 9Waldemar Wełnicki164Gosir Nordic Development Osielsko/ ŻółtkiOsielskoM40-4900:00:0605:17:2905:17:3531.00
#10 10Ryszard Walendziak174Pochodzę z Malborka/22.BLT MalborkMalborkM40-4900:00:0405:20:4905:20:5336.00
#11 11Piotr Antoszewski125Krok King GnieznoGnieznoM40-4900:00:0705:22:0905:22:1638.00
#12 12Piotr Wetoszka121Kb Biała BiegaBiała PodlaskaM18-2900:00:0105:22:4005:22:4138.00
#13 13Karol Waruszewski105Biegający TczewTczewM30-3900:00:0205:26:4905:26:5144.00
#14 14Wojciech Wesołowski117GnieznoGnieznoM60-6400:00:0905:29:4205:29:5148.00
#15 15Janusz Sobkowski133Silesia Nordic WalkingŁodygowiceM60-6400:00:0605:30:1805:30:2449.00
#16 16Jan Kocimski123KM AKTYWNI SochaczewSochaczewM65+00:00:0405:31:4705:31:5151.00
#17 17Jacek Szczebak136TARNÓWTarnówM40-4900:00:0305:32:0805:32:1152.00
#18 18Karol Stawniak138UTW ŻninŻninM65+00:00:1005:34:4005:34:5055.00
#19 19Marcin Ślusarczyk155Wesoły Borsuk TeamPrudnikM30-3900:00:0305:35:0405:35:0756.00
#20 20Jarosław Komajda165Gosir Nordic Development Osielsko/ ŻółtkiOsielskoM50-5900:00:0605:35:2105:35:2756.00
#21 21Joanna Stopa143\"BŁĘKITNI\"" NW DZIEMIANY"DziemianyK18-2900:02:1205:35:2805:37:4056.00
#22 22Leszek Zamrzycki106Gorzów WielkopolskiM50-5900:00:0905:35:3205:35:4157.00
#23 23Marta Szpilman1033city teamGdyniaK18-2900:02:1205:36:1205:38:2458.00
#24 24Mariusz Kowalczyk118GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZielona GóraM40-4900:00:0505:36:2005:36:2558.00
#25 25Mariusz Auguścik167niezrzeszonyMysiadłoM50-5900:00:1005:36:3505:36:4558.00
#26 26Piotr Bajer135FromborkM50-5900:00:0505:37:2105:37:2659.00
#27 27Tatiana Galińska119Jurajski Klub Nordic Walking Lider Support TeamParkoszowiceK40-4900:02:1305:40:3905:42:524.00
#28 28Rafał Galiński120Jurajski Klub Nordic Walking Lider Support TeamParkoszowiceM40-4900:00:0405:42:4905:42:537.00
#29 29Paweł Mitura-Zielonka132Silesia Nordic Team / SpacermistrzRybnikM30-3900:00:0205:44:4305:44:4510.00
#30 30Sławek Kacprzak127LZS JustynówJustynówM40-4900:00:0605:45:4205:45:4811.00
#31 31Aleksa Motylska162Drużyna SzpikuMogilnoK18-2900:02:1205:47:3005:49:4214.00
#32 32Jan Kołpak126LKS Zantyr Sztum-SztumM65+00:00:1105:47:5005:48:0114.00
#33 33Maria Antczak-Kretkowska161WrześniaK50-5900:02:1505:51:3405:53:4919.00
#34 34Wanda Śliwka130CzepinoK50-5900:02:1605:52:1805:54:3420.00
#35 35Andrzej Burdanowski166Gosir Nordic Development Osielsko/ ŻółtkiOsielskoM30-3900:00:0305:56:2605:56:2926.00
#36 36Katarzyna Jankowska128MOSiRRypinK50-5900:02:1705:56:5305:59:1027.00
#37 37Krzysztof Widerkiewicz157# gruGrudziądzM50-5900:00:0905:57:1205:57:2127.00
#38 38Boguslawa Kupibida134Silesia Nordik TeamKatowiceK50-5900:02:1705:57:1705:59:3427.00
#39 39Andrzej Dana151KLUB NW \"PATYCZAKI\"""GRUDZIĄDZM65+00:00:0705:58:4105:58:4829.00
#40 40Tomasz Domeracki169TUCHOLA NW TEAMTucholaM40-4900:00:0206:00:4606:00:4832.00
#41 41Bogdan Wierchanowski160BKS MANIAK WOLINGOLCZEWOM50-5900:00:0806:01:1606:01:2433.00
#42 42Elżbieta Kaczmarek107Stare MiastoK50-5900:02:1506:04:2706:06:4238.00
#43 43Marianna Jasiński172ElblągM65+00:00:0806:04:4706:04:5538.00
#44 44Mieczysław Bytniewski139Biała PodlaskaM65+00:00:1006:06:0706:06:1740.00
#45 45Marianna Jóźwiak156WTW WłocławekWłocławekK40-4900:02:1306:09:0106:11:1444.00
#46 46Kazimiera Dana150KLUB NW \"PATYCZAKI\"""GRUDZIĄDZK60+00:02:1806:09:0706:11:2544.00
#47 47Maciej Kulka109Drużyna SzpikuPoznańM50-5900:00:0906:09:4906:09:5845.00
#48 48Katarzyna Marondel168Silesia Nordic TeamBytomK18-2900:02:1206:09:5806:12:1046.00
#49 49Łukasz Jóźwiak158WTW WłocławekWłocławekM40-4900:00:0506:10:0506:10:1046.00
#50 50Małgorzata Potrykus101BojanoK50-5900:02:1606:11:0906:13:2547.00
#51 51Katarzyna Wolniewicz111FabrikaNordikaRuda ŚlaskaK40-4900:02:1406:11:1006:13:2447.00
#52 52Izabela Wolniewicz110Fabrika NordikaRuda ŚląskaK18-2900:02:1306:11:1006:13:2347.00
#53 53Marcin Ubych112FIZJO-PLUSŁódźM30-3900:00:0506:12:3906:12:4449.00
#54 54Monika Pokorniecka102Damy radeKołobrzegK40-4900:02:1306:14:1106:16:2452.00
#55 55Krystyna Piernicka124KPChwaszczynoK50-5900:02:1506:14:5506:17:1053.00
#56 56Irena Karasiewicz146BraniewoK50-5900:02:1406:17:5406:20:0857.00
#57 57Barbara Węsierska142GrudziądzK60+00:02:1806:26:1806:28:369.00
#58 58Katarzyna Nessel140GrudziądzK40-4900:02:1506:26:2106:28:369.00
#59 59Agata Kordalska141GrudziądzK40-4900:02:1606:31:3406:33:5016.00
#60 60Jolanta Rozmus108chodzezkijamiGdyniaK60+00:02:1706:31:5006:34:0717.00
#61 61Alicja Szulc129MOSiR MławaMławaK30-3900:02:1406:35:2906:37:4322.00
#62 62Ryszard Kaziów173Stopa SłupskSłupskM60-6400:00:0806:39:0506:39:1327.00
#63 63Zbyszko Cegła131PiasecznoM60-6400:00:1006:41:2106:41:3130.00
#64 64Joanna Stupnowicz115Forever Young ŁódźŁódźK40-4900:02:1406:42:0806:44:2231.00
#65 65Radosław Kołodziejczak170Socho teamSochaczewM30-3900:00:0406:44:2006:44:2434.00
#66 66Jerzy Appel149GOSIR OSIELSKOBydgoszczM65+00:00:0806:49:1306:49:2141.00
#67 67Ewa Świderska-Mądry159RedaK50-5900:02:1606:58:2907:00:4555.00
#68 68Monika Lewandowska176OlsztynK18-2900:02:1307:46:3507:48:4811.00
#69 69Filip Zinkiewicz175M18-2900:00:0807:48:4007:48:4811.00
#70 70Andrzej Lenz104altomGnieznoM50-5900:00:0718.00
#71 71Przemysław Uklejewski163Gosir Nordic Development OsielskoPolskaM40-4900:00:0421.00
#72 72Jerzy Ciesielski171Fundacja KrwinkaŁódźM60-6400:00:1010.00
#73 73Bogdan Cyrus153Silesia Nordic TeamStrzebińM40-4900:00:0310.00
#74 74Bogdan Ścibisz137TKKF Saturn CzeladzSosnowiecM65+00:00:0737.00

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności