Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

14. PKO Cracovia Maraton

Wyniki - 19 kwietnia 2015, Kraków

Grupa zawodów :

BE3 karnet

Msc
Rok
Kat
M
K
Nr
5
Km
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Salo TarasLvivUKRUltra81M3011-02:17:033.14565400:15:47100:31:28100:47:01101:02:52101:06:29401:18:54101:35:24101:52:04102:09:23102:17:03
#2 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2Kiprono Justus KipchirchirEldoretKENBenedek-team87M2012-02:18:563.17512600:15:48200:31:29200:47:01201:02:52201:06:28301:18:54201:35:26201:52:04202:10:11202:18:55
#3 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !3Orzechowskiy AnatoliiMakeewkaUKRIce Mat Team Ostrow Wlkp87M2023-02:21:373.21428500:15:50300:31:49400:47:43401:04:14401:08:02601:20:50401:37:41401:54:47402:13:07302:21:36
#4 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !4Kilimo Julius KipkorirKapsowarKENAthletics80M3024-02:23:163.23100:15:59500:32:27500:48:49501:05:35501:09:16701:22:23501:39:17501:56:27502:15:01502:23:15
#5 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 5Komen Joel KosgeiMarakwetKENAthletics87M2035-02:23:263.23300:16:13600:32:28600:48:49601:05:38601:09:27801:22:55601:40:24601:57:42602:15:54602:23:25
#6 6Too Silas KipronoEldoretKENBenedek-team88M2046-02:23:553.24512500:15:55400:31:48300:47:43301:04:14301:07:56501:20:48301:37:40301:54:46302:14:04402:23:54
#7 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 7Lachowski AndrzejKrakówPOLLacho Team82M3037-02:25:243.26497100:16:27700:33:22700:50:08701:07:13701:11:05901:24:20701:41:45701:59:13702:17:21702:25:24
#8 8Kruhlenia AliaksandrMinskBLRAmatar83M3048-02:25:513.27471700:16:55800:34:07800:50:56801:08:03801:11:521001:25:02801:42:11801:59:21802:17:34802:25:51
#9 9Kalinowski ZbigniewCzęstochowaPOLZabiegani Częstochowa82M3059-02:30:533.34341600:16:55900:34:08900:50:56901:08:03901:11:541101:25:34901:44:16902:02:52902:22:08902:30:53
#10 10Woźniak JakubGielniówPOLDotsport Triathlon Team90M20510-02:35:223.40527700:17:321100:35:131100:52:421001:10:281001:14:321201:28:351001:47:081002:06:331002:26:581002:35:21
#11 11Klisz TomaszChoczniaPOLThe North Face81M30611-02:35:413.41521300:18:111800:36:481400:54:521301:13:121301:17:171601:31:171201:49:371102:08:031102:27:071102:35:40
#12 12Brachman TomaszKrakówPOLTeam Asa - Biegiem Po Zdrowie80M30712-02:35:573.41459500:18:101500:36:501900:54:521401:13:121401:17:141401:31:251301:50:091202:08:251202:27:451202:35:56
#13 13Humerski PiotrGozdzichowoPOLGrodziski Klub Biegacza89M20613-02:38:453.4544400:18:041200:36:471300:54:561501:13:171501:17:271701:32:101501:51:261502:10:461402:30:261402:38:43
#14 14Dyrlaga MarcinWęgierska GórkaPOLKs Halny Węgierska Górka84M30814-02:39:153.46403500:18:101400:36:481700:54:521201:13:111201:17:161501:31:251401:50:241302:09:371302:30:121302:39:13
#15 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !15Trener DariuszKrakówPOLBiegam Z Darkiem70M40115-02:40:463.48558900:18:141900:36:491800:55:161802:32:16452801:18:482101:33:591701:53:331802:13:0316-02:40:44
#16 16Glajcar JakubWisłaPOLWww.jakubglajcar.pl84M30916-02:41:103.49468900:17:051000:35:011000:53:001101:11:471101:16:021301:30:491101:50:491402:11:331502:32:171502:41:09
#17 17Nikolaievskyi IvanKyivUKRKm Running Club87M20717-02:41:403.49355600:19:303600:38:542900:57:523001:17:112501:21:273001:35:582501:55:032302:13:532002:33:121602:41:34
#18 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !18Kimutai Hellen JepkosgeiEldoretKENBenedek-team82K301-102:43:043.51512800:18:111700:36:481500:55:161901:14:251701:18:512301:34:001801:53:331702:13:191902:34:081802:43:02
#19 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !19Barsosio Stellah JepngetichEldoretKENBenedek-team93K201-202:43:083.51512700:18:111600:36:481600:55:161701:14:261801:18:502201:34:001901:53:351902:13:191802:34:081702:43:07
#20 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !20Cirlaix Elena DanielaSibiciROUBenedek Team80K302-302:43:383.52557800:18:262100:37:032100:55:162001:14:261901:18:472001:34:012001:53:352002:13:191702:34:091902:43:37
#21 21Sas DominikStarokrzepicePOLKb Florian Zajączki Drugie90M20818-02:45:373.55453900:18:242000:37:032200:55:182101:14:262001:18:471901:34:012101:53:362102:14:122102:35:552002:45:35
#22 22Stolarz PiotrDąbrowa GórniczaPOL77M301019-02:45:493.55425000:19:072800:38:272700:57:042601:16:152101:20:282501:35:252301:55:062402:15:052302:36:132102:45:47
#23 23Baran WojciechKrakówPOLOknoplast81M301120-02:46:143.5632200:19:444500:39:344100:58:574101:18:373501:23:024001:38:273801:58:003402:17:332902:37:282202:46:10
#24 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !24Kana FrantisekKezmarokSVKKezmarok Msk 186575M40221-02:46:233.56468300:19:072900:38:312800:57:322801:17:012301:21:252801:36:422801:56:592802:16:502602:37:282302:46:21
#25 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 25Czyż GrzegorzBogumiłowicePOLAutomatyka Tarnów-grupa Azoty67M40322-02:46:263.56570300:20:026000:40:035200:59:394701:20:055201:24:305301:39:524501:59:374302:18:543702:38:163002:46:25
#26 26Dolewski AndrzejGrudziądzPOLAkademia Biegania Grudziądz72M40423-02:46:333.56156200:19:323800:39:153900:58:373801:18:203201:22:433601:38:053601:58:033502:17:423102:37:502502:46:28
#27 27Jakubiec SzymonKrakówPOLLacho Team80M301224-02:46:373.5662100:20:066300:40:035100:59:304601:19:213801:23:404301:38:584001:58:583902:18:553802:38:163102:46:37
#28 28Gudemchuk MaksymKievUKRKmrc87M20925-02:46:373.56357700:19:313700:38:573300:57:553101:17:182601:21:423101:36:492901:57:042902:17:072702:37:522702:46:32
#29 29Makowski MarcinKrakówPOL78M301326-02:46:473.5724000:18:472300:37:512400:56:482401:16:182201:20:422601:36:042601:55:582602:16:092502:37:312402:46:46
#30 30Nagy GyörgyBudapestHUN73M40527-02:46:473.57368000:19:424100:39:123600:58:403901:18:203401:22:443701:38:053501:57:563302:17:383002:37:522602:46:43
#31 31Preisner RobertPrzemyślPOLPkb I Przemyski Klub Podkarpacie68M40628-02:46:513.57274300:19:203200:38:583400:58:143301:17:562901:22:213401:37:413101:57:343002:17:322802:37:572802:46:49
#32 32Borys MaciejKrakówPOL88M201029-02:46:543.57221300:20:025900:40:155701:00:045601:20:025001:24:295201:39:524401:59:374202:18:563902:38:313202:46:51
#33 33Duliński ŁukaszKrakówPOLNiezrzeszony83M301430-02:48:053.58412500:19:283400:38:573200:57:522901:17:102401:21:252901:35:572401:55:032202:15:232402:38:142902:48:03
#34 34Miny OlivierBiersetBELJog`in Attitude80M301531-02:48:523.59380900:19:424300:38:563000:58:013201:17:442801:22:133301:37:373001:57:433102:18:073402:39:283502:48:44
#35 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 35Varjic MarijaZagrebCRO76K303-402:49:234.00571400:19:153100:38:573100:58:193401:18:103101:22:473801:38:253701:58:573802:19:234102:40:113602:49:21
#36 36Nowak AndrzejSosnowiecPOLTriathlon-x Team79M301632-02:49:374.01524500:18:272200:37:002000:55:111601:13:531601:18:051801:32:501601:52:451602:14:332202:39:103402:49:34
#37 37Przystał MateuszKrakówPOL83M301733-02:50:024.01510100:19:505300:39:214000:58:444002:41:07454901:23:084101:38:503901:59:234002:19:5242-02:49:54
#38 38Wojtysiak ZbigniewPacierzówPOL72M40734-02:50:244.02285100:19:303500:39:123700:58:373701:18:203301:22:483901:38:053401:58:043602:17:433202:39:053302:50:21
#39 39Majcher PiotrKrakówPOLEskadra Masters72M40835-02:50:404.02382000:20:015700:40:125401:00:055701:20:035101:25:175801:40:465302:01:175102:21:334502:42:053902:50:33
#40 40Fonta SebastienKrakowPOLTchin-tchin Club76M301836-02:50:524.02114800:19:444700:39:394400:59:164301:19:344001:24:134601:39:534602:01:074702:22:575202:41:093702:50:49
#41 41Ignacak MariuszJaworznoPOLKb Mckis Jaworzno77M301937-02:51:424.04396700:19:414000:39:133800:58:363601:18:093001:22:293501:37:513301:57:523202:18:153502:41:133802:51:36
#42 42Musiał MateuszOleśnicaPOLHotel Amber Business & Spa86M201138-02:51:494.04205400:18:492400:37:552500:56:562502:42:12455001:20:552701:36:172701:56:452702:19:1840-02:51:37
#43 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !43Ziębowicz MirosławKrakówPOLKrakowskie Ścieżki Biegowe62M50139-02:52:064.0485300:19:465000:39:394500:59:164201:19:343901:24:094501:39:584702:00:574602:21:414602:42:524002:52:02
#44 44Sojda MariolaCzęstochowaPOLCks Budowlani Częstochowa82K304-502:52:204.05492700:19:323900:39:374300:59:394801:19:574301:24:315401:40:195102:01:185202:21:554802:43:194202:52:18
#45 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !45Fedorova OlenaKievUKRKmrc92K202-602:52:524.05357600:20:036100:40:135601:00:045501:20:024901:24:295101:39:504302:00:254402:21:224402:43:034102:52:45
#46 46Klatka MariuszKatowicePOLYang.pl79M302040-02:53:024.05441900:19:575600:40:075300:59:424901:19:584401:24:375501:40:275202:01:235302:22:144902:43:334302:52:57
#47 47Pająk ŁukaszWieliczkaPOLFather At Home79M302141-02:53:194.06496300:20:247400:40:487301:00:526101:21:035501:25:446101:41:435802:02:325602:23:065402:44:264502:53:06
#48 48Jałocha MieczysławPrzemyślPOLPrzemyski Klub Biegacza67M40942-02:53:254.06303200:20:237200:40:487001:01:036701:21:295701:26:036201:42:116002:02:505702:23:255602:44:304602:53:21
#49 49Olszowski KrzysztofMiędzybrodzie BialskiePOLMiędzybrodzie Bialskie76M302243-02:53:314.06346900:19:062700:38:583500:58:353501:18:593601:23:324201:39:364102:00:324502:21:514702:43:494402:53:30
#50 50Magnusson MagnusGöteborgSWENavÅsens Fk68M401044-02:53:474.07472900:18:592600:37:472300:56:192202:42:35455101:19:582401:35:152201:55:292502:17:5633-02:53:43
#51 51Śnieżek AdamŻernicaPOLGoggle Pae Team80M302345-02:53:534.07342800:19:535400:40:376401:01:086901:22:186901:26:557301:43:157302:04:086902:24:326002:44:5047
#52 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 52Delewska DaliaDąbrowa GórniczaPOLMks-mos Płomień Sosnowiec86K203-702:53:594.07522500:20:398800:41:318401:01:498201:22:257401:27:038001:43:147102:04:087002:24:205902:44:5848
#53 53Niedźwiadek KamilWarszawaPOLNiedźwiadki Running Team89M201246-02:54:424.08508000:19:454900:39:474800:59:455001:20:024801:24:435701:41:005502:02:105502:23:045302:45:0749
#54 54Drabik KrzysztofKrakówPOL73M401147-02:54:464.08157300:20:216900:40:466801:00:566401:21:335901:26:166501:42:336402:03:215902:24:045802:45:3652
#55 55Podsiadło AdamKrakówPOL81M302448-02:55:014.08163200:19:273300:39:354200:59:194401:19:484201:24:254901:40:185002:01:165002:22:465002:45:0750
#56 56Wachulec WładysławKrakówPOLBiegam Bo Lubię Kraków79M302549-02:55:074.09105800:20:237100:40:487201:01:026601:21:456201:26:196601:42:306302:03:466502:25:196702:46:2155
#57 57Shchensna- RadzikovskaŚwidnicaPOLKlub Biegacza Sobótka81K305-802:55:344.095200:20:4810000:41:267901:01:407701:22:076501:26:467201:42:556702:03:516602:24:456202:46:0654
#58 58Dzięgielowski PawełŻoryPOLHrmax Żory80M302650-02:55:394.09367500:20:5110400:41:499601:02:159101:22:598301:27:398801:43:567802:05:157702:26:187102:46:5258
#59 59Pietrzyk WojciechKrakówPOL77M302751-02:55:574.10195700:20:317900:41:127701:01:237501:22:086601:26:447101:42:346502:03:426202:24:426102:46:3256
#60 60Rykała WojciechMyślenicePOL77M302852-02:56:084.10264000:20:399100:41:037501:01:117301:21:325801:26:126401:42:146102:03:396102:24:536402:46:3757
#61 61Mossoczy ZbigniewZabierzówPOLWertykal Bikeboard73M401253-02:56:364.11357200:20:116500:40:396601:00:546201:21:446101:26:206701:42:306202:03:446302:24:556502:46:5959
#62 62Taczkowski JarosławBydgoszczPOLZespół Szkół Nr5 Mistrzostwasportowego75M401354-02:56:364.11194200:21:0413600:42:1713001:03:1011701:24:1911301:28:5911501:45:1810502:06:329502:26:567902:47:3961
#63 63Agiejczyk WojciechKrakówPOLDelphi Running Team85M302955-02:56:554.11367700:20:015800:40:346101:00:355801:20:475301:25:215901:41:065602:01:385402:22:505102:45:5153
#64 64Górecki GrzegorzGliwicePOL82M303056-02:57:144.12328300:21:0814400:42:2914601:03:1412201:23:5810101:28:3610601:44:389502:05:438002:26:317702:47:5962
#65 65Jagniontkowski JarosławKrasnystawPOLKrasnystaw Biega84M303157-02:57:324.12377700:21:1816700:42:0510701:02:299601:23:128601:27:499101:44:068302:04:587202:26:126902:48:1464
#66 66Gandzel KrzysztofZabrzegPOLNiezrzeszony71M401458-02:57:424.12354400:21:1415600:42:2714401:03:2113301:24:1811001:28:5411101:45:1410402:06:259002:27:308502:48:4872
#67 67Piskorz ŁukaszBorek StrzelińskiPOLStrzeliński Klub Biegacza81M303259-02:57:464.12288200:21:1014700:42:1913301:02:5810901:24:0110301:28:4510701:45:009902:06:248902:27:388902:48:5976
#68 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !68Przewoźnik MarekBrzeszczePOLZadyszka Oświęcim63M50260-02:57:494.1225000:20:368400:41:348701:01:588401:22:567901:27:318301:43:557702:05:127402:26:207302:48:1465
#69 69Tylek RafałKrakówPOL71M401561-02:57:524.12214100:21:4221900:42:4517601:03:0611401:23:5010001:28:3610501:45:1010102:06:279302:27:288302:48:5675
#70 70Oczkowski BartoszZielona GóraPOLRun4fun80M303362-02:57:544.12147600:21:1917300:42:4317201:03:3815301:24:4012501:29:2012901:45:2910902:06:389802:27:248202:48:4071
#71 71Juraj HudákTrenčínSVKDurikam Team1373M401663-02:58:184.13426800:19:424200:39:544900:59:495101:19:584501:24:395601:40:595402:03:125802:26:207202:48:5574
#72 72Mendrek BłażejBrennaPOLUks Brenna-górki76M303464-02:58:194.13194600:20:5611700:42:1411801:02:4610401:23:309401:28:069601:44:248902:05:157602:26:287602:48:3870
#73 73Szczepański AndrzejZielona GóraPOLSuper-sport73M401765-02:58:214.1351400:21:2919300:42:4617901:03:4115901:24:5613601:29:3413701:45:5913002:07:0610802:27:509002:49:0377
#74 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 74Risian FrantisekDolny KubinSVKR-bike+zrno64M50366-02:58:224.13538100:21:0112600:42:1211101:02:4510201:23:309601:28:1210001:44:289202:05:458302:27:168002:49:0879
#75 75Szczepaniuk MarekKrakówPOL70M401867-02:58:254.13438500:21:1315200:42:3815901:03:3414701:24:4612901:29:2913201:45:5012402:07:1211402:28:019602:49:2382
#76 76Siatka KrzesimirLublinPOL85M303568-02:58:314.1396200:20:449700:41:499501:02:158901:23:198801:28:099801:44:449602:06:279102:27:318702:49:0778
#77 77Leśniak MaciejKrakówPOLAccor85M303669-02:58:314.13496700:20:469800:41:318301:01:558301:22:487801:27:338401:43:507502:05:047302:26:177002:48:3669
#78 78Ząbecki PrzemysławTomaszów MazowieckiPOLPo Co Tyle Latać?82M303770-02:58:354.13372100:20:378500:41:379101:02:058801:22:588101:27:398701:44:208602:06:028602:27:298402:49:1480
#79 79Lisieński MichałSiemianowice Śl.POLChop Ze Żelaza Tri Team87M201371-02:58:404.1466300:21:0413500:42:1813201:03:1111801:24:2011401:29:0411701:45:4211702:07:0510702:28:019702:49:3184
#80 80Malina PiotrKrakówPOL78M303872-02:58:424.1427200:20:409200:41:358801:02:018601:22:588201:27:429001:43:567902:05:137502:26:347802:48:5473
#81 81Jaworski JarosławWadowicePOLEndorfiny Wadowice88M201473-02:58:434.146100:21:0313300:42:2914501:03:1612801:24:2311501:29:0511801:45:4211802:07:0811102:28:049802:49:3183
#82 82Vallejo EduardoKrakówPOLJacekbiega Running Team85M303974-02:58:454.1458700:20:5110300:42:1311501:03:0511201:24:0710601:28:5411201:45:2410602:06:5610202:27:599502:49:3585
#83 83Topa JerzyChrzanówPOLMksw Trzebinia65M50475-02:58:484.14146100:20:378700:41:308101:01:488101:22:237301:27:017901:43:126902:04:066802:25:236802:48:2567
#84 84Dybczyński TomaszGórki WielkiePOLUks Brenna-górki80M304076-02:58:484.14437900:20:5611600:42:1512201:02:4610301:23:309201:28:119901:44:228702:05:167802:26:287402:49:1581
#85 85Remuszko MaciejWielbarkPOLKlub Biegających Leśników80M304177-02:58:494.14259300:18:542500:38:252600:57:312701:17:282701:22:083201:37:453201:58:113702:20:434302:47:0960
#86 86Błachewicz MarcinBydgoszczPOLBydgoskie Charty / Sportzdrowiepasja.pl75M401978-02:58:494.1491400:20:5010200:42:1411701:03:1112001:24:2711901:29:0612101:46:2114302:07:4613302:28:3810802:49:4887
#87 87Szopa PiotrKrakówPOLEskadra Masters82M304279-02:58:544.14342000:21:3520500:42:4818001:03:4516701:25:0715401:29:5215301:46:2114202:07:4813402:28:2710302:49:4888
#88 88Starzec AdamKrakówPOL74M402080-02:58:574.1462600:20:277500:40:466901:00:425901:21:005401:25:416001:41:535902:03:226002:25:166602:48:3068
#89 89Kołda SebastianJugowicePOLGrupa Biegowa Walim75M402181-02:58:584.14333500:21:1415400:42:3415301:03:3214201:24:4512701:29:1912801:45:4912302:07:1111202:27:579402:49:3786
#90 90Nagło PiotrSosnowiecPOLSolvere Team80M304382-02:59:074.14291900:20:378600:41:318201:01:488001:22:237201:26:597501:43:137002:04:066702:24:476302:48:1866
#91 91Kokoszka ZygmuntKrakówPOL77M304483-02:59:124.14305900:19:444600:39:414600:59:274501:19:464101:24:214701:40:014802:01:094802:23:095502:48:0663
#92 92Kanniainen JuhaJärvenpääFINHämeenlinnan Tarmo66M402284-02:59:134.14434900:21:0012300:41:5610101:02:5710801:24:0310401:28:4810801:45:2710802:06:5410102:28:2510202:49:5990
#93 93Burchacki PrzemysławSkokowaPOLAthletics Team Prusice88M201585-02:59:344.15136400:21:0713900:41:529901:02:299701:23:429801:29:0712201:46:4515602:07:5714002:29:1111902:50:3799
#94 94Naesheim Hakon LundbladKrakowPOLCopernica Running Team84M304586-02:59:354.15475400:20:328000:42:0310501:03:0611301:24:0910801:28:5511301:45:4211602:07:1211502:28:079902:50:1394
#95 95Dyś PawełLublinPOLInsane Runners83M304687-02:59:374.15124000:21:2518300:42:5118201:03:5017701:25:1416201:29:5815901:46:4215302:08:2014402:29:4513102:51:00105
#96 96Ślaski RadosławStrzyżówPOLPrzebiegli Strzyżów73M402388-02:59:394.15213000:21:2117600:42:3916301:03:3715101:24:5613401:29:3814101:46:1213202:07:3512502:29:0111402:50:2896
#97 97Prażmowski MateuszKokotówPOLAzs Awf Kraków Masters90M201689-02:59:394.15251000:21:3219800:42:5218601:03:4616901:25:0615001:29:5115201:46:2714702:07:4513202:29:0911702:50:3197
#98 98Ceremuga MateuszMikołówPOLBbl Mikołów91M201790-02:59:404.15125500:21:1415700:42:3816001:03:3113901:24:4612801:29:3013401:45:5212802:07:0210502:27:579302:49:5789
#99 99Ciuraszkiewicz KonradOlkuszPOLUltraspire Polska84M304791-02:59:434.15205200:21:2618400:42:5118401:04:1619301:25:5718301:30:4518501:46:5816102:08:1714302:29:2312302:50:45102
#100 100Bufton SebGatesheadENG81M304892-02:59:454.15554900:20:409300:41:409201:02:169201:23:138701:27:579301:44:238802:05:438102:27:318602:50:0591

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności