Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Leśna Piątka 1 z 6

Wyniki - 30 kwietnia 2015, Koszalin

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
-
-
#1 1612187De Graay JosAMSTERDAM00:25:3300:25:40M
#2 4202147Barska KamilaBAŁAMĽTEK00:32:1000:32:12K
#3 7481761Kępiński JanBĘDZINORozbiegany Koszalin00:58:2600:59:47M
#4 7481759Romanowski JakubBĘDZINORozbiegany Koszalin00:58:2600:59:50M
#5 6161623Sobieraj MartaBIAŁ OGARD00:42:0000:44:00K
#6 5741435Szczepański StanisławBIAŁOGARD00:38:5400:40:52M
#7 3481444Kutnik AdrianBIAŁOGARD00:29:4900:30:40M
#8 3491226Zdanowicz MagdaBIAŁOGARD00:29:5000:30:41K
#9 1002207Rusinek DawidBIAŁOGARD00:23:5100:25:07M
#10 1481483Szczepański MarcinBIAŁOGARD00:25:0500:27:08M
#11 6691813Paprotna IwonaBIAŁOGARD00:46:4100:47:57K
#12 6691814Paprotny WiktorBIAŁOGARD00:46:4100:47:58M
#13 205130Krzemień MarekBIAŁOGARD00:26:2400:26:52M
#14 229474Nowak-Ignacak MonikaBIAŁOGARD00:26:5100:27:20K
#15 2581141Markowska IwonaBIAŁOGARD00:27:3200:28:03K
#16 2621880Ignacak MarcinBIAŁOGARD00:27:4000:28:10M
#17 47647Bończyk MateuszBIESIEKIERZ00:22:2700:24:58M
#18 658610Kulik TymonBIESIEKIERZB- RUN-EK00:45:5100:45:59M
#19 1471537Sacharzewska AnnaBIESIEKIERZ00:25:0200:25:06K
#20 4032130Rusiecki PawełBIESIEKIERZWSPL SP 202 w Koszalinie00:31:2600:32:31M
#21 158975Smółka DamianBIESIEKIERZBiegnijmy.pl00:25:2500:27:56M
#22 15834Bończyk DanielBIESIEKIERZ00:20:2400:22:55M
#23 72569Urban MaciejBISKUPIEC POMORSKI00:23:1100:23:32M
#24 346664Bortnik JoannaBOBOLICE00:29:4400:31:06K
#25 6202208Stefaniak IzabelaBOBOLICE00:42:0600:42:24K
#26 4161810Stefaniak KlaudiaBOBOLICEzsm Darłowo00:31:5100:32:10K
#27 565604Erlichowska KarolinaBONINB-RUN-EK00:38:3000:39:04K
#28 566607Erlichowska LidkaBONINB-RUN-ek00:38:3200:39:04K
#29 1251393Dąbrowski GrzegorzBONIN00:24:3400:27:33M
#30 213602Szulc MaciejBONIN00:26:3200:26:53M
#31 258675Kondrat JoannaBONIN00:27:3200:27:36K
#32 2751448Nowacki RafałBONIN00:27:5400:29:11M
#33 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !21225Gawron PiotrBOROWY MŁYNTalex Borzytuchom00:18:0100:18:01M
#34 31394Rasiak AdamBORZECHÓW00:21:2900:21:43M
#35 3862172Łosiewicz PaulinaBrojce00:30:5200:32:09K
#36 4182171Łosiewicz MonikaBrojce00:32:0100:33:16K
#37 153520Spera HubertCZAPLINEK00:25:1500:26:12M
#38 2001863Dęga PawełCZARNECZARNE PANTERY00:26:1400:27:52M
#39 73854Sominka AndrzejDARŁOWOsamsobie00:23:1200:26:17M
#40 1081234Siemiątkowski RobertDARŁOWODROGERIE JASMIN00:24:0400:24:16M
#41 1301771Kryszczuk MichałDARŁOWO00:24:3900:26:00M
#42 3941747Mordacz JolaDARŁOWO00:31:0400:31:57K
#43 3941746Mordacz TomaszDARŁOWO00:31:0400:31:58M
#44 2661529Wierzbicki SylwekDARŁOWO00:27:4300:27:54M
#45 3811822Kołczyk DawidDOBRZYCAbrak00:30:2600:32:34M
#46 1571764Szewczak RadosławDOBRZYCA00:25:2400:26:06M
#47 1811783Konieczna MarzenaDOBRZYCA00:25:5700:26:54K
#48 191785Chmielewski BartoszDOBRZYCA00:20:4000:20:52M
#49 5572153Sorbian JesikaGĽBINO00:37:4400:39:09K
#50 1322227Krawczuk DariuszGLENOWO 00:24:4100:25:09M
#51 5902158KuŒ Mierska ZuzannaGĽSKISquash Forma Koszalin00:40:1100:42:46K
#52 6352161KuŒ Mierska AleksandraGĽSKISquash Forma Koszalin00:43:3600:46:11K
#53 349558Maruszewska JustynaGORZEBĄDZ00:29:5000:29:59K
#54 841238Lewandowski MarekINOWROCŁAW00:23:2600:25:14M
#55 2581780Bodys IzabelaKARNIESZEWICE00:27:3200:28:24K
#56 64852Korab SzymonKĘPICEKORZYBSKIE REKINY00:22:5400:23:23M
#57 1501627Szczepaniak JacekKĘPICECzarni Ostrowite00:25:1200:25:40M
#58 173163Kołodziejczyk DanutaKĘPICE00:25:4900:26:42K
#59 4371522Kołodziejczyk MajaKĘPICE00:32:3700:34:02K
#60 223797Gajek ArturKĘPICEKORZYBSKIE REKINY00:26:4700:29:50M
#61 293776Pelech ŁukaszKONINKospel00:28:1300:29:00M
#62 2261418Anielski MichalKORLINO00:26:4900:28:12M
#63 119793Strzelecki ZbigniewKORZYBIEKORZYBSKIE REKINY00:24:2700:25:38M
#64 391851Słomski ZenonKORZYBIEKORZYBSKIE REKINY00:31:0100:34:04M
#65 77623Kruk MarcinKOSZALIMswój własny00:23:1600:23:25M
#66 23150Kościelniak RobertKOSZALINNero team00:20:5500:20:59M
#67 2791411Zięba PawełKOSZALIN00:27:5900:28:16M
#68 5351775Brzezińska AleksandraKOSZALINX00:36:5700:37:41K
#69 242205WiΠNik MarcinKOSZALINAMADEUS Cross Training GYM00:20:5700:21:03M
#70 2791721Krysiak AndrzejKOSZALIN00:27:5900:28:22M
#71 251703Kaniewski SebastianKOSZALIN00:21:1000:21:13M
#72 2812242Kulesza LeszekKOSZALIN00:28:0200:28:48M
#73 5371774Brzeziński PawełKOSZALINX00:36:5900:37:41M
#74 26959Pakulski MarcinKOSZALIN00:21:1100:21:36M
#75 2821253Lupzik RadoslawKOSZALIN00:28:0300:29:28M
#76 283132Mroczkowska MartaKOSZALIN00:28:0400:29:38K
#77 2841749Stachera MarlenaKOSZALIN00:28:0600:29:03K
#78 5401232Przygodzka AgataKOSZALIN00:37:0000:38:51K
#79 29363Harasym ZbigniewKOSZALINPoranne bieganie00:21:2600:21:40M
#80 285724Radlińska AlicjaKOSZALINPUPIL Koszalin00:28:0700:28:34K
#81 541300Trębacz IgorKOSZALIN00:37:0800:38:27M
#82 30138Nowak PawełKOSZALINContra PrimeFood00:21:2800:21:36M
#83 285889Siepracki AdamKOSZALIN00:28:0700:29:36M
#84 542418Majewski JulianKOSZALINSzkoła Podst. nr 9 Koszalin00:37:1200:37:34M
#85 2851754Juszczak KrzysztofKOSZALIN00:28:0700:29:41M
#86 5431107Gruchała BeataKOSZALIN00:37:1600:38:04K
#87 32250Kowalski RomanKOSZALINKOSPEL00:21:3000:21:38M
#88 2881449Zbylut KatarzynaKOSZALIN00:28:0800:29:12K
#89 5432249Różańska-Kałwak MałgorzataKOSZALIN00:37:1600:38:04K
#90 2891524Telega MichałKOSZALIN00:28:1000:28:19M
#91 5431712Tałaj WeronikaKOSZALIN00:37:1600:39:10K
#92 34239Ogrodnik GrzegorzKOSZALIN00:21:3800:21:50M
#93 2891475Chołuj JoannaKOSZALIN00:28:1000:29:12K
#94 5461713Tałaj AnnaKOSZALIN00:37:1700:39:10K
#95 291367Bąkowski RadosławKOSZALIN00:28:1200:28:59M
#96 5472115Mroczkowska HannaKOSZALIN00:37:2300:40:33K
#97 362226Robak PiotrKOSZALINTKKF TRIATHLON K-lin00:21:4000:21:59M
#98 547574Mroczkowski PiotrKOSZALINJW 122300:37:2300:40:34M
#99 371361Malinowski MariuszKOSZALIN00:21:4400:21:56M
#100 2931794Bernacki NorbertKOSZALINSamochodówka00:28:1300:28:28M

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności