Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Śladami Bogusława

Wyniki - 1 maja 2015, Łącko

Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
5
Km
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !19Grycko Tomasz1992MUKS BLIZA WŁADYSŁAWOWO (P-1100:15:36100:31:2600:31:26
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !215Drwal Piotr1973MUstka (POL)-2200:15:41200:31:4500:31:45
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 381Borychowski Mariusz1972MKB Tupot Ustka (POL)-3300:15:54300:32:3900:32:39
#4 411Pobłocki Piotr1965MUKS Ekonomik Maratończyk Lęb-4400:16:13400:33:2200:33:21
#5 553Kerszen Maciej1993MOlimpijczyk Skorzewo/ AZS UG (P-5500:16:37500:33:4600:33:44
#6 617Szremski Marek1970MKM PSP Słupsk (POL)-6600:17:29600:35:0600:35:04
#7 78Antosik Grzegorz1977MKB Bryza Postomino (POL)-7700:18:16700:37:3200:37:31
#8 82Szopiński Tomasz1983MKB Bryza Postomino (POL)-8800:19:08900:38:3400:38:32
#9 932Borusiński Piotr1976MSTOPA SŁUPSK (POL)-9900:19:05800:38:4000:38:40
#10 1070Rudnikowski Maciej1974MRunnerswalde Darłowo (POL)-101000:19:091000:39:0700:39:05
#11 1126Wąsicki Jacek1973MSTOPA SŁUPSK (POL)-111100:19:131100:39:0900:39:07
#12 1246Waszak Karol1989MKORZYBSKIE REKINY (POL)-121200:19:231200:39:2200:39:22
#13 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1312Pobłocka Katarzyna1994KUKS Ekonomik Maratończyk Lęb1-100:19:571400:40:1100:40:09
#14 1473Powarzyński Krzysztof1971M6 WOG Malechowo (POL)-131300:19:451300:40:1700:40:15
#15 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1574Wieleba Marlena1988KKB Tupot Ustka (POL)2-200:19:571500:40:3500:40:35
#16 165Januszewski Maciej1985MBRYZA Postomino/43 Baza Lotnic-141400:20:101700:40:4000:40:37
#17 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1722Łagutko Kamila1978KDarłowo Runnerswalde (POL)3-300:20:101800:40:4800:40:45
#18 1848Sadowski Paweł1979MSTOPA Słupsk (POL)-151500:20:081600:41:0100:40:59
#19 1920Gierlach Jacek1989MStopa Słupsk (POL)-161600:20:251900:42:2100:42:19
#20 203Leśniewski Konrad1994MKB Bryza Postomino (POL)-171700:20:402000:42:2900:42:26
#21 2125Mazur Emiliusz1976MRunnerswalde (POL)-181800:20:552100:42:4600:42:43
#22 2218Malinowski Adam1957MSławno (POL)-191900:21:092300:42:5700:42:54
#23 2354Ruszczyński Łukasz1984MSłupsk (POL)-202000:21:402700:43:1300:43:10
#24 2455Stachula Dariusz1975MSławno (POL)-212100:21:042200:43:2100:43:20
#25 2550Płaza Ryszard1970MDarłowo (POL)-222200:21:362500:43:2900:43:25
#26 266Kurkul Jan1999MKB Bryza Postomino (POL)-232300:21:392600:43:5500:43:52
#27 2780Rodziński Damian1978MSTOPA SŁUPSK (POL)-242400:21:523000:43:5900:43:56
#28 2840Bialek Jaroslaw1964MKB Bryza Postomino (POL)-252500:21:502900:44:0200:43:56
#29 297Kurkul Przemysław1995MKB Bryza Postomino (POL)-262600:21:182400:44:1500:44:11
#30 3062Oszmiański Stanisław1961MKB Bryza Postomino (POL)-272700:21:452800:44:1700:44:13
#31 3124Pancewicz Piotr1978MRunnerswalde (POL)-282800:22:293300:44:2000:44:15
#32 3275Zieliński Mateusz1987MSłoneczny Patrol Koszalin (POL)-292900:22:393400:44:2600:44:18
#33 3327Wójcik Damian1970MRunnerswalde (POL)-303000:22:023100:44:2900:44:24
#34 3469Oleszek Jerzy1971MGrabno (POL)-313100:22:143200:45:0400:45:02
#35 3513Pobłocka Bożena1968KUKS Ekonomik Maratończyk Lęb4-400:23:033800:45:5600:45:54
#36 3619Żylicz Paweł1993MSTOPA Słupsk (POL)-323200:23:023700:46:1200:46:09
#37 3733Borusińska Aleksandra1980KSTOPA SŁUPSK (POL)5-500:23:043900:46:1200:46:10
#38 3816Telesiewicz Henryk1947MSławno (POL)-333300:22:523600:46:1600:46:13
#39 3979Bojkowski Janusz1975MKB Bryza Postomino (POL)-343400:23:444400:46:5300:46:50
#40 4044Czepiel Łukasz1978MKORZYBSKIE REKINY (POL)-353500:23:164100:46:5800:46:53
#41 4156Mroczek Przemysław1976MSłupsk (POL)-363600:23:424300:47:0100:46:58
#42 4263Krakowiak Paweł1968MDarłowo Biega (POL)-373700:23:544700:47:1900:47:13
#43 4323Kruszynski Stanisław1960Mrunnerswalde (POL)-383800:23:384200:47:2000:47:14
#44 4476Gaca Radosław1987MSłoneczny Patrol Koszalin (POL)-393900:22:403500:47:2300:47:14
#45 4514Świetlik Tomasz1960MKoszalin (POL)-404000:23:474600:47:5500:47:55
#46 4658Szałkowski Wojtek1976MUSTKA (POL)-414100:24:315100:47:5800:47:50
#47 4765Banasik Jędrzej1982MPałowo (POL)-424200:23:104000:48:0200:47:58
#48 4852Demidok Mariusz1972MSławno (POL)-434300:24:054900:48:3300:48:32
#49 4936Przymorski Waldemar1971MUSTKA (POL)-444400:23:584800:48:3800:48:31
#50 5071Breszka Tomasz1979MDarłowo (POL)-454500:24:425300:48:4300:48:35
#51 5128Witkowski Krzysztof1962MMKS Święc Sławno (POL)-464600:23:464500:48:5900:48:54
#52 5237Korpal Krzysztof1971MWT Gdynia (POL)-474700:24:085000:49:1000:49:03
#53 5351Jędruszczak Izabela1978KSławno (POL)6-600:24:405200:49:4200:49:37
#54 5457Norek Ryszard1951MSławno (POL)-484800:24:515500:50:0700:49:59
#55 5541Gajek Artur1976MKORZYBSKIE REKINY (POL)-494900:24:505400:50:1100:50:05
#56 5631Konkel Joanna1966KSławno (POL)7-700:25:045900:50:1700:50:13
#57 5778Karpuk Aleksandra1996KPolska (POL)8-800:25:045800:50:2400:50:20
#58 5842Szczepaniak Jacek1967MKORZYBSKIE REKINY (POL)-505000:24:545600:50:3400:50:27
#59 5939Śnioch Sara1995KRun Forest run (POL)9-900:24:565700:50:5200:50:48
#60 6043Czepiel Iwona1979KKORZYBSKIE REKINY (POL)10-1000:25:226100:50:5700:50:51
#61 6129Koperski Jan1958MMKS Święc Sławno (POL)-515100:25:506300:51:4300:51:37
#62 6264Słupczewski Michał1981MGłobino (POL)-525200:26:036400:51:5100:51:47
#63 6310Struś Artur1964MUKS ,,Czarni" (POL)-535300:26:236900:51:5400:51:48
#64 6461Bąk Zbigniew1979MRunnerswalde (POL)-545400:25:186000:52:2300:52:17
#65 6535Turczyn Grzegorz1970MNight Runners Słupsk (POL)-555500:25:276200:52:3500:52:27
#66 6660Szlawski Bogdan1962MKB Bryza Postomino (POL)-565600:26:076500:52:4400:52:41
#67 671Ciemny Dominik1977MKB Bryza Postomino (POL)-575700:26:086700:52:4900:52:45
#68 6847Włodarczyk Marta1984KSTOPA SŁUPSK (POL)11-1100:26:086800:52:5100:52:47
#69 6966Sowiński Janusz1962MBRYZA Postomino/43 Baza Lotnic-585800:26:237000:53:0800:53:01
#70 7030Kulczyk Katarzyna1982KKB Bryza Postomino (POL)12-1200:26:086600:53:1800:53:15
#71 714Sielecki Krzysztof1993MKlub Politechnika Wrocławska (P-595900:27:147100:53:2500:53:21
#72 7267Tepurska Justyna1975KDarłowo (POL)13-1300:27:307200:55:2600:55:20
#73 7372Breszka Monika1979KDarłowo (POL)14-1400:27:307300:55:2600:55:20
#74 7434Gabryś Katarzyna1985KWarszkowo (POL)15-1500:28:097700:56:2700:56:20
#75 7559Wachholz Beata1970KKB Bryza Postomino (POL)16-1600:28:057400:57:3200:57:28
#76 7649Sadowska Marta1981KSTOPA Słupsk (POL)17-1700:28:087500:57:3300:57:29
#77 7745Słomski Zenon1946MKorzybie (POL)-606000:28:087600:57:5400:57:49
#78 7868Brzostowska Ewa1979KKB Bryza Postomino (POL)18-1800:29:447901:01:2201:01:18
#79 7921Budzyńska Elżbieta1966KSłupsk (POL)19-1900:31:048001:05:1201:05:09
#80 8038Szymański Grzegorz1990MRun Forest run (POL)-616100:33:018101:09:0501:09:01

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności