Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

3 Bieg Mietkowski

Wyniki - 10 maja 2015, Mietków

Cityzen_ General
Msc
Nr
Kat
-
-
-
#1 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 483293Piotr GancarzJUNIOR_MOŁAWA-01:08:2301:08:2800:04:16
#2 514139Mikołaj SadowskiJUNIOR_MJANOWICE WIELKIENATURALNIE JANOWICE01:08:4101:08:4300:04:17
#3 665380Przemysław KrasińskiJUNIOR_MWAŁBRZYCHBIEGAJ ZAPOBIEGAJ01:10:2401:10:2600:04:24
#4 3459130Mateusz SmektałaJUNIOR_MJANOWICE WIELKIENATURALNIE JANOWICE01:28:2501:28:4100:05:32
#5 1396807Sebastian RodakJUNIOR_MWAŁBRZYCHGRUPA BIEGOWA WAŁBRZYCH01:15:2601:15:3200:04:43
#6 1467700Dominik DominasJUNIOR_MMIETKÓW01:15:5301:15:5600:04:44
#7 41310529Maciej StęchłyJUNIOR_MŻÓRAWINA-01:33:1501:33:4000:05:51
#8 1608167Daniel MichalakJUNIOR_MOŁAWAMACZETA TEAM OŁAWA01:16:2801:16:3200:04:47
#9 43311430Dawid BabiczJUNIOR_MBIELAWA-01:35:4701:36:2200:06:01
#10 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !21325Alan DobrowolskiJUNIOR_MBOGUSZÓW-GORCEBIEGAJ ZAPOBIEGAJ00:56:1800:56:1900:03:31
#11 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !272314Marcin CzyżJUNIOR_MKAMIENIEC ZĄBKOWICKIDRUŻYNA PIERŚCIENIA01:05:0601:05:1100:04:04
#12 31315258Natalia BiedrońK20WROCŁAW-01:26:0001:26:2000:05:23
#13 32216175Małgorzata ŚwiatłońK20CHOJNOW-01:26:1401:26:5200:05:25
#14 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !691535Karolina SapK20GLIWICEPRO-RUN WROCŁAW01:10:1801:10:2900:04:24
#15 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !702409Natalia BihunK20WROCŁAWGRUPA TRIATHLONOWARAT01:10:1601:10:3100:04:24
#16 33817438Sylwia TurekK20WARSZAWA-01:27:4801:28:0000:05:30
#17 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 833229Malwina GucwaK20WROCŁAWGVT 301:10:5901:11:0300:04:26
#18 874179Natalia MyślickaK20BORZYGNIEWGVT 101:11:2001:11:2300:04:27
#19 35018148Anna SzumskaK20WROCŁAW-01:28:1701:28:5400:05:33
#20 35619525Katarzyna StęchłaK20ŻÓRAWINA-01:28:5501:29:1900:05:34
#21 36320239Agata SiejkaK20ŚWIDNICA-01:29:0301:29:4700:05:36
#22 36621359Sylwia ProchowskaK20WROCŁAWNIGHT RUNNERS WROCŁAW01:29:1001:29:5300:05:37
#23 1155243Martyna StryjczakK20WROCŁAW-01:13:1501:13:2900:04:35
#24 1246376Siri AgK20WROCLAW-01:13:5301:14:0600:04:37
#25 38222311Karolina MatichK20WROCŁAW-01:30:5301:30:5300:05:40
#26 38823141Magdalena KinalK20WROCŁAW-01:30:3901:31:1300:05:42
#27 40224142Justyna MiliszewskaK20KUDOWA ZDRÓJ-01:32:0901:32:4900:05:48
#28 40425159Marta GrzybekK20KUDOWA ZDRÓJ-01:32:1601:32:5500:05:48
#29 40826195Ewa MoszyńskaK20LEGNICAKB LEW LEGNICA01:32:5001:33:2100:05:50
#30 41027348Karolina CytryckaK20JELENIA GÓRABIEGAM DLA ZDROWIA.PL01:33:0901:33:2400:05:50
#31 41228147Ewelina PiętakK20WROCŁAW-01:33:1501:33:2700:05:50
#32 41829475Patrycja FiedukiewiczK20ZAWIDÓWAIRCOM01:33:4101:34:0300:05:52
#33 41930505Anna GrobelnaK20ŚWIDNICA-01:33:3901:34:2800:05:54
#34 42631145Zuzanna WałkiewiczK20WROCŁAW-01:34:2601:35:1800:05:57
#35 1727431Kinga ŁapińskaK20RADWANICE-01:17:1301:17:1600:04:49
#36 43132357Sandra PłocińskaK20CHMIELÓW, K. KĄTÓW WROCŁAWSKICHANITA-PRZEWOZYOSOBOWE.PL01:35:2401:36:1400:06:00
#37 43733518Justyna GaleckaK20MIETKÓW-01:35:4601:36:3800:06:02
#38 43834117Magdalena CiupkaK20WROCŁAW-01:35:4901:36:4100:06:02
#39 1868171Paulina WalczakK20ŚWIDNICAGRUPA TRIATHLONOWARAT01:17:3601:17:4900:04:51
#40 44635482Karolina HaraczK20WROCŁAWAIRCOM01:37:1301:37:3500:06:05
#41 4633626Monika StolarczykK20WROCŁAWKOBIETY NA MEDAL01:39:5001:40:1800:06:16
#42 2089496Agnieszka OsmolakK20WROCŁAW-01:18:5901:19:2100:04:57
#43 46637480Aleksandra LewandowskaK20SZCZODREAIRCOM01:40:3601:40:5600:06:18
#44 21910185Julia IwanowK20WROCŁAWBIEGAMY WE WROCŁAWIU01:19:3201:19:4900:04:59
#45 47638447Julia ZającK20STARCZÓWEK-01:42:2801:42:5300:06:25
#46 4783965Marta KujawińskaK20BOLESŁAWIECKLUB BIEGACZA BOLESŁAWIEC01:42:1701:42:5400:06:25
#47 48040436Sylwia RewersK20WROCŁAWTRENUJ Z NAMI01:42:5401:43:1500:06:27
#48 48141223Małgorzata SulkaK20PSZENNO-01:43:3201:44:2300:06:31
#49 48242219Maria SobocińskaK20ŚWIDNICA-01:43:3501:44:2300:06:31
#50 4834376Agnieszka PalusK20TURAWA-01:43:5901:44:4000:06:32
#51 23611153Marlena JęczmieńK20ŚWIDNICA-01:20:3801:20:5600:05:03
#52 2511289Aleksandra KaszubaK20ZAWONIACIESIU TEAM01:21:2501:21:5200:05:07
#53 2541394Katarzyna GłuszkoK20GÓRAGUZIEC TEAM01:21:5401:22:0000:05:07
#54 27114818Adrianna AdamczakK20WROCLAW-01:23:0801:23:1300:05:12
#55 28521538Beata KucharskaK30OBORNIKI ŚLĄSKIE-01:23:5301:24:0100:05:15
#56 28922242Katarzyna WłodakówK30ŚWIDNICAZABIEGANI W ŚWIDNICY01:23:5201:24:1300:05:15
#57 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !392299Anna WięcekK30WROCŁAW-01:06:5901:07:0200:04:11
#58 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 453498Agata TekieliK30BYSTRZYCA KŁODZKAPRO-RUN WROCŁAW01:07:5001:07:5600:04:14
#59 30123244Marzanna BaryłaK30STRZELINSTRZELIŃSKI KLUBBIEGACZA GRANIT01:24:4401:25:0300:05:18
#60 31024165Katarzyna SkorupińskaK30BOLESŁAWIEC-01:26:0101:26:0600:05:22
#61 32025369Judyta MatelskaK30SOBÓTKAPRO-RUN WROCŁAW01:26:0401:26:3900:05:24
#62 3242679Emilia AntoszK30WROCŁAW-01:26:4601:27:1400:05:27
#63 32727805Monika GrajekK30UNISŁAW ŚLĄSKI01:27:2301:27:3300:05:28
#64 33128285Małgorzata PrzeździeckaK30KIEŁCZÓWEKTEAM ASA BIEGIEM PO ZDROWIE01:26:5301:27:4200:05:28
#65 3322924Katarzyna CiołkowskaK30WROCŁAW-01:27:0501:27:4600:05:29
#66 33330665Marta SzałacińskaK30WROCŁAWTRIBITION TEAM01:27:1001:27:4800:05:29
#67 784235Violetta PawlusK30SIECHNICE-01:10:3201:10:4700:04:25
#68 34131510Anna MiązekK30LUBINBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA01:27:4201:28:0700:05:30
#69 865467Ewa WaleńskaK30WROCŁAWGRUPA TRIATHLONOWARAT01:11:0401:11:2000:04:27
#70 3513245Kasia PawlakK30WROCŁAWRADIO WROCŁAW01:28:3501:28:5400:05:33
#71 3543397Beata SobczakK30WROCŁAW-01:28:4701:29:1600:05:34
#72 35734341Sylwia MajewskaK30LUBIN-01:29:0901:29:2100:05:35
#73 1036550Ola ŻelazowskaK30WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAW01:12:1401:12:2400:04:31
#74 3593583Aleksandra LeśniewskaK30WROCŁAW-01:28:4501:29:2300:05:35
#75 36036513Katarzyna ŚcisłowskaK30JAWORZYNA ŚL.-01:28:4901:29:2800:05:35
#76 36437152Katarzyna SzpyrnaK30WROCŁAW-01:29:1101:29:4900:05:36
#77 36538545Anna WasilewiczK30WAŁBRZYCHRONAL BIEGA01:29:4201:29:5100:05:36
#78 3683980Bożena CedzyńskaK30WROCŁAW-01:29:2901:29:5900:05:37
#79 36940192Izabela AugustowskaK30SKOKOWAKB GEOTERMIA UNIEJÓW01:29:3401:30:0100:05:37
#80 38041474Agnieszka SikoraK30WROCŁAWBIEGAMY WE WROCŁAWIU01:30:2401:30:4200:05:40
#81 38342814Ewa KwiatkowskaK30WROCŁAW01:30:1001:30:5900:05:41
#82 38643286Kamila ŁyskawaK30ŚRODA ŚLĄSKA-01:30:4101:31:0300:05:41
#83 1378457Żaneta GościmskaK30BRZEZIA ŁĄKAGVT 301:15:2401:15:2600:04:42
#84 39544315Marta DyminskaK30MALCZOW-01:31:4401:32:0900:05:45
#85 39645461Małgorzata BernyK30WYSOKAGVT 201:32:0901:32:1500:05:45
#86 39746249Marta DrabikK30KAMIENIEC ZĄBKOWICKI-01:32:1501:32:3000:05:46
#87 3994768Elżbieta PawlusK30BOLESŁAWIECKLUB BIEGACZA BOLESŁAWIEC01:32:1901:32:3800:05:47
#88 40048408Ewa PaczóskaK30OBORNIKI ŚLĄSKIE-01:31:5901:32:4500:05:47
#89 40549261Adriana TroninaK30WROCŁAW-01:32:3601:32:5800:05:48
#90 4065082Ewa MazurczakK30KIEŁCZÓWEKASA TEAM BIEGIEM PO ZDROWIE01:32:2001:33:1000:05:49
#91 40951210Magda SzałachaK30WROCŁAW-01:32:5301:33:2100:05:50
#92 1589279Izabela Stajniak-SteligaK30WILCZYNRADIO ESKA01:16:1201:16:2300:04:46
#93 4145298Alicja BiernackaK30KIEŁCZÓW-01:33:2101:33:4500:05:51
#94 4155370Magdalena RakowskaK30BRZEG DOLNY-01:33:2201:33:4600:05:51
#95 4245410Beata JędryszekK30WROCŁAWKOBIETY NA MEDAL01:34:3501:35:0300:05:56
#96 17010433Kinga ŁampikaK30SMOLECNIGHT RUNNERS WROCŁAW01:17:0401:17:0900:04:49
#97 42855427Katarzyna Niemczyk-MachałaK30BIELAWA-01:35:0201:35:3700:05:58
#98 42956429Anna BabiczK30BIELAWA-01:35:0101:35:3700:05:58
#99 17511441Anna TurkiewiczK30WISZNIA MAŁAWROCŁAW MARATHONTEAM01:16:5801:17:2100:04:50
#100 43257494Beata RogozińskaK30WROCŁAW-01:35:3201:36:2100:06:01

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności