Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

3 Bieg Mietkowski

Wyniki - 10 maja 2015, Mietków

Cityzen_ General
Msc
Nr
Kat
-
-
-
#1 196381Marek SiemiątkowskiM40TRZEBNICA-01:18:3301:18:4300:04:55
#2 136265Andrzej KołodziejM40MIŁKOWICEBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA01:15:1801:15:2300:04:42
#3 58307Marek OleśkówM30KOSTOMŁOTY-01:09:1501:09:2700:04:20
#4 191319Krzysztof RobakM20GOGOŁÓWOSP GOGOŁÓW01:17:4401:18:1500:04:53
#5 4245410Beata JędryszekK30WROCŁAWKOBIETY NA MEDAL01:34:3501:35:0300:05:56
#6 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !10211Sebastian KołdaM40JUGOWICEGVT 101:02:0601:02:0800:03:53
#7 2354912Jarosław GolecM40WAŁBRZYCHGANG RÓŻOWYCH MISIÓW01:20:1001:20:5500:05:03
#8 3901613Agnieszka OpielaK40KIEŁCZÓWKOBIETY NA MEDAL01:31:1401:31:4200:05:43
#9 2956214Sławomir CzechM40KIEŁCZÓWKOBIETY NA MEDAL01:24:0901:24:3800:05:17
#10 1533016Krzysztof MularczykM40OBORNIKI ŚLĄSKIEKB SOMATYZACJA01:15:5701:16:1700:04:46
#11 347918Alicja FrąckiewiczK40WROCŁAWGRUPA TRIATHLONOWARAT01:28:3001:28:4300:05:32
#12 5018419Magdalena OwczarekK30WROCŁAWKOBIETY NA MEDAL02:03:2202:03:5200:07:44
#13 4446420Małgorzata Eichler-FałowskaK30WROCŁAWKOBIETY NA MEDAL01:36:4401:37:1500:06:04
#14 1597121Wojciech FałowskiM30WROCŁAWKOBIETY NA MEDAL01:16:0201:16:3000:04:46
#15 4778222Przemysław PucekM40SMOLECWKB PIAST01:42:1301:42:5400:06:25
#16 2399823Karol MaciejewskiM30NADOLICE WIELKIE-01:20:4701:21:0400:05:04
#17 3322924Katarzyna CiołkowskaK30WROCŁAW-01:27:0501:27:4600:05:29
#18 351725Mariusz PawłowskiM30JESZKOWICETRISFERA WROCŁAW01:06:3101:06:3700:04:09
#19 4633626Monika StolarczykK20WROCŁAWKOBIETY NA MEDAL01:39:5001:40:1800:06:16
#20 2224528Bogdan BednarczykM40WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAW01:19:4901:20:0000:05:00
#21 721132Tomasz ChmuraM40WROCŁAW-01:10:2701:10:3500:04:24
#22 633333Rafał WyczyńskiM30WROCŁAW01:10:0801:10:1300:04:23
#23 30511934Artur BaszczyszynM30KUDOWA ZDRÓJŚWIAT PRZESYŁEK01:25:1201:25:3300:05:20
#24 1122235Olgierd SobińskiM40WROCŁAWNOKIA01:12:5301:13:0200:04:33
#25 711037Robert KosteraM40WROCŁAW-01:10:2701:10:3400:04:24
#26 3717640Tomasz KałużaM40WROCŁAW-01:29:2001:30:1100:05:38
#27 914041Maciej RadeckiM30WROCŁAWTRIBITION TEAM01:11:1001:11:4600:04:29
#28 4532242Anna WójtowiczK40LUBINBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA01:37:4801:38:1200:06:08
#29 36113443Paweł GrehlM30WROCŁAWGVT 201:29:2901:29:3400:05:35
#30 3513245Kasia PawlakK30WROCŁAWRADIO WROCŁAW01:28:3501:28:5400:05:33
#31 29611647Marek PirógM30WROCŁAWTRIBITION TEAM01:24:0801:24:4400:05:17
#32 29311548Szczepan OrczykowskiM30BORZYGNIEW-01:24:2101:24:2400:05:16
#33 2825849Piotr PietraszekM40WROCŁAWRADIO WROCŁAW01:23:3001:23:4800:05:14
#34 23951Mateusz MaśluszczakM30OŁAWASCOTT TRISFERA01:04:2201:04:2900:04:01
#35 4938153Magdalena DąbkowskaK30WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAW01:50:0401:50:3200:06:54
#36 3036555Jacek BartodziejskiM40JAWORZYNA ŚL.-01:25:1101:25:1700:05:19
#37 1486556Marek MesjaszM30LUBINBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA01:15:5601:16:0500:04:45
#38 492558Błażej PietrzakM30WROCŁAWGVT 101:08:3101:08:3300:04:17
#39 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 73359Jarosław ManthajM50JELENIA GORAPRIVATE01:10:1001:10:3600:04:24
#40 14660Zbigniew GucwaM20ŚWIEBODZICEGVT 301:02:4701:02:5100:03:55
#41 496462Marlena ZazulaK50BOLESŁWIECKLUB BIEGACZA BOLESŁAWIEC01:52:0101:52:2000:07:01
#42 5028563Katarzyna PenkiewiczK30BOLESŁAWIECKLUB BIEGACZA BOLESŁAWIEC
#43 4877664Joanna LewandowskaK30BOLESŁAWIECKLUB BIEGACZA BOLESŁAWIEC01:44:2001:44:5700:06:33
#44 4783965Marta KujawińskaK20BOLESŁAWIECKLUB BIEGACZA BOLESŁAWIEC01:42:1701:42:5400:06:25
#45 3551167Katarzyna KujawińskaK40BOLESŁAWIECKLUB BIEGACZA BOLESŁAWIEC01:28:4001:29:1800:05:34
#46 3994768Elżbieta PawlusK30BOLESŁAWIECKLUB BIEGACZA BOLESŁAWIEC01:32:1901:32:3800:05:47
#47 4155370Magdalena RakowskaK30BRZEG DOLNY-01:33:2201:33:4600:05:51
#48 1064771Łukasz RakowskiM30BRZEG DOLNYPCC SQUAD01:12:2201:12:4600:04:32
#49 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 203372Magdalena RotK40WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAW01:18:4901:18:5900:04:56
#50 27611274Krzysztof ZawadzkiM30BIELANY WROCŁAWSKIEBIELAŃSKA POGOŃ01:23:2401:23:2900:05:13
#51 4476575Aneta JanickaK30WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAW01:36:5001:37:4300:06:06
#52 4834376Agnieszka PalusK20TURAWA-01:43:5901:44:4000:06:32
#53 3242679Emilia AntoszK30WROCŁAW-01:26:4601:27:1400:05:27
#54 3683980Bożena CedzyńskaK30WROCŁAW-01:29:2901:29:5900:05:37
#55 2279281Marcin MielcarekM30WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAW01:20:1001:20:2300:05:01
#56 4065082Ewa MazurczakK30KIEŁCZÓWEKASA TEAM BIEGIEM PO ZDROWIE01:32:2001:33:1000:05:49
#57 3593583Aleksandra LeśniewskaK30WROCŁAW-01:28:4501:29:2300:05:35
#58 2511289Aleksandra KaszubaK20ZAWONIACIESIU TEAM01:21:2501:21:5200:05:07
#59 2451091Aleksander WlizłoM50WROCŁAWWKB PIAST01:21:0201:21:2800:05:05
#60 45615492Piotr DąbrowskiM30WROCŁAWGRUPA TRIATHLONOWARAT01:38:2001:38:5900:06:11
#61 2541394Katarzyna GłuszkoK20GÓRAGUZIEC TEAM01:21:5401:22:0000:05:07
#62 2405095Adrian BiernackiM40KIEŁCZÓW-01:20:4101:21:0500:05:04
#63 19896Bartłomiej BuczekM20SKWIERZYNAGVT 101:03:2301:03:2500:03:57
#64 3543397Beata SobczakK30WROCŁAW-01:28:4701:29:1600:05:34
#65 4145298Alicja BiernackaK30KIEŁCZÓW-01:33:2101:33:4500:05:51
#66 40714699Damian KosM30TRZEBNICA-01:32:3601:33:1100:05:49
#67 29217101Aleksander KowalskiM50SZCZAWNO-ZDRÓJSZCZAWNORUN01:24:0701:24:1700:05:16
#68 2996102Hanna Kęsy-KowalskaK40SZCZAWNO ZDRÓJSZCZAWNORUN01:24:4401:24:5300:05:18
#69 175105Jacek MarciniakM30WROCŁAWGVT 101:03:1201:03:1400:03:57
#70 25353106Adam BrokM40JACZÓW-01:21:2101:22:0000:05:07
#71 49983107Agata RaszewskaK30WROCŁAW-01:57:4201:58:0600:07:22
#72 49078108Małgorzata KłepoK30WROCŁAW-01:49:5001:50:2600:06:54
#73 10820109Tomasz Adam KrauzeM40WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAW01:12:4101:12:5000:04:33
#74 17878110Piotr KuśM30WROCŁAWTRIBITION TEAM01:16:5201:17:3000:04:50
#75 19885111Jan PopielM30WROCŁAW-01:18:2501:18:4600:04:55
#76 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !4251112Renata SobczakK50OLEŚNICA-01:34:4201:35:1700:05:57
#77 18582113Konrad CzerwM30TRZEBNICA-01:17:1601:17:4900:04:51
#78 37422114Jerzy SzałajkoM50WROCŁAW-01:29:1301:30:1500:05:38
#79 34474115Tomasz MiłkowskiM40ŚWIDNICA-01:27:5001:28:2900:05:31
#80 24751116Jan KarbowskiM40SKALMIERZYCE-01:21:1901:21:4100:05:06
#81 43834117Magdalena CiupkaK20WROCŁAW-01:35:4901:36:4100:06:02
#82 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1681119Maria BogdanowiczK40WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAW01:16:4901:16:5900:04:48
#83 373137120Artur BobelM30WROCŁAWFB.COM/GRUBAS.BIEGA01:29:4601:30:1500:05:38
#84 272109121Bartosz TylakM30WROCŁAW-01:22:5901:23:2000:05:12
#85 8814122Cezary KupińskiM40WROCŁAWSIŁA OGRA01:11:2501:11:3500:04:28
#86 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !771123Andrzej WęclewskiM60BIELAWAWIELKA SOWA01:10:2401:10:4500:04:25
#87 16774124Łukasz LewickiM30JELCZ-LASKOWICE-01:16:4401:16:5600:04:48
#88 11450125Marcin Szczepankiewiczm30M30WROCŁAWPCC SQUAD01:13:1301:13:2200:04:35
#89 19313126Anna ŚwierkK30JANOWICE WIELKIENATURALNIE JANOWICE01:18:1801:18:2500:04:54
#90 6434127Seweryn ŚwierkM30JANOWICE WIELKIENATURALNIE JANOWICE01:10:0801:10:1400:04:23
#91 255102128Piotr ŁabędźM30WROCŁAW-01:21:5301:22:0000:05:07
#92 16333129Dariusz SmektałaM40JANOWICE WIELKIENATURALNIE JANOWICE01:16:2801:16:4400:04:47
#93 3459130Mateusz SmektałaJUNIOR_MJANOWICE WIELKIENATURALNIE JANOWICE01:28:2501:28:4100:05:32
#94 209131Paweł SadowskiM20JANOWICE WIELKIENATURALNIE JANOWICE01:03:2801:03:3600:03:58
#95 5227132Tomasz MarczykM30JANOWICE WIELKIENATURALNIE JANOWICE01:09:0101:09:0900:04:19
#96 13020133Mariusz KreczykM20JANOWICE WIELKIENATURALNIE JANOWICE01:14:4501:15:0200:04:41
#97 32120134Stanisław ŚwierkM50JANOWICE WIELKIENATURALNIE JANOWICE01:26:1601:26:4900:05:25
#98 3618136Tomasz LachowiczM30CZERNICANATURALNIE JANOWICE01:06:4001:06:4300:04:10
#99 42255137Mateusz DydynaM20WROCLAW-01:34:0301:34:5500:05:55
#100 27456138Piotr ChorążyM40JANOWICE WIELKIENATURALNIE JANOWICE01:22:5901:23:2200:05:12

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności