Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Szóstka Pogorii

Wyniki - 10 maja 2015, Dąbrowa Górnicza

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
K
M
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1576Marcinek TomaszAZS AWF Katowice, Racibórz00:16:06-1
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2489Brembor TomaszKS AZS AWF Katowice, Chorzów00:16:10-2
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3408Formicki RafałZawiercie00:16:17-3
#4 4508Kowalik DamianUKS Chromik Mysłowice, Mysłowice00:16:21-4
#5 5419Neuman MarcinKS AZS AWF Katowice, Sosnowiec00:16:27-5
#6 6410Rosiński ArturKRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska, Ruda Śląska00:16:46-6
#7 7409Panchyrz TomaszChorzów00:17:20-7
#8 8407Jarzębowicz PawełZadyszka Oświęcim, Oświęcim00:17:30-8
#9 9512Seweryn JacekMysłowice, Mysłowice00:17:34-9
#10 10543Niestroj RobertAZS AWF Katowice, Racibórz00:17:36-10
#11 11401Gągol PrzemysławKRS TKKF Triathlon Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza00:17:52-11
#12 12495Hangiel KrzysztofHarpagan Sosnowiec, Sosnowiec00:17:54-12
#13 13406Basa PrzemysławKRS TKKF JAST, Ruda Śląska00:18:00-13
#14 14483Cis AdamAS Sosnowiec, Sosnowiec00:18:16-14
#15 15403Pietrasiak DanielSport Poziom 450 / Harpagan Sosnowiec, Sosnowiec00:18:21-15
#16 16404Hyla DariuszCafemobil, Dąbrowa Górnicza00:18:21-16
#17 17398Pszczoła MarcinBędzin00:18:24-17
#18 18211Bednarczyk MarcinKatowice00:18:24-18
#19 19402Lubnau MarekHARPAGAN SOSNOWIEC, Sosnowiec00:18:27-19
#20 20369Motyl ArturRUN BUTTERFLY OLKUSZ, Olkusz00:18:41-20
#21 21460Birecki MaciejPrudnik00:18:44-21
#22 22383Chaba ArturDąbrowa Górnicza00:18:45-22
#23 23400Hołda MarekSiemianowice Śląskie00:18:45-23
#24 24397Turek RafałDąbrowa Górnicza00:18:57-24
#25 25437Witkowski DariuszDąbrowa Górnicza00:18:57-25
#26 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !26405Delewska DaliaMKS-MOS Płomień Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza00:19:021-
#27 27497Sztukiewicz Grzegorz18 Bielski Batalion Powietrznodesantowy, Dąbrowa Górnicza00:19:07-26
#28 28473Żesławski RobertKS Victoria zawiercie, Zawiercie00:19:19-27
#29 29441Smaczynski Dariuszdabrowa nordic team, Dabrowa Gornicza00:19:26-28
#30 30362Cieślik PiotrSosnowiec00:19:27-29
#31 31390Szymański KrzysztofHarpagan Sosnowiec, Sosnowiec00:19:31-30
#32 32378Kowalczyk PawełDąbrowa Górnicza00:19:47-31
#33 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !33399Kantyka BeataNiewymiękacze, Oświęcim00:19:502-
#34 34387Chuchla JacekMiechowicka Grupa Biegowa, Bytom00:19:50-32
#35 35393Abrahamowicz JakubRybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem, Rybnik00:19:56-33
#36 36389Wieczorek DanielSosnowiec00:19:56-34
#37 37592Kalaga KarolDąbrowa Górnicza00:19:56-35
#38 38487Skworc GrzegorzSiemanowice Śląskie00:19:58-36
#39 39385Piątek MichałSiemianowice Śląskie00:20:05-37
#40 40468Sałat AdrianSławków00:20:06-38
#41 41395Hrabia ŁukaszDąbrowa Górnicza00:20:07-39
#42 42391Koścień BartoszBIEGAJ Z BRAZYLIĄ / SPARTA, Dąbrowa Górnicza00:20:16-40
#43 43379Bień MariuszDąbrowa Górnicza00:20:17-41
#44 44364Dudwał MateuszSosnowiec00:20:18-42
#45 45380Langner MaurycyDąbrowa Górnicza00:20:19-43
#46 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 46565Rogacz KatarzynaAZS AWF Katowice, Racibórz00:20:203-
#47 47413Żywiołek AlbertStary Kocin/czetochowa00:20:23-44
#48 48376Słomiany ŁukaszMysłowice00:20:24-45
#49 4940Zasępa MichałBędzin00:20:28-46
#50 50507Godlewski BogdanDąbrowa Gónicza00:20:39-47
#51 51444Jurek Łukaszbiegam bo lubię, Sławków00:20:43-48
#52 52374Pleszek JarosławDąbrowa Górnicza00:20:46-49
#53 53320Bilnik KonradDąbrowa Górnicza00:20:46-50
#54 54451Sobala WitoldChorzów00:20:48-51
#55 55382Banaś MateuszNight Runners Śląsk, Katowice00:20:48-52
#56 56313Sadowski MieczysławBiegaj Razem z Nami, Zawiercie00:20:49-53
#57 57381Adamczyk-Nowak BeataMiechowicka Grupa Biegowa, Bytom00:20:514-
#58 58490Brzezińska EwaDąbrowa Górnicza00:20:545-
#59 59417Żelichowski MarekSosnowiec00:20:56-54
#60 60277Jagieła MariuszZawiercie00:20:58-55
#61 61309Majewski DawidBiegaj z Bananem, Łazy00:21:00-56
#62 62327Krawczyk MichałDąbrowa Górnicza00:21:02-57
#63 63428Małyska Michał SebastianEkosfera Herbalife, Częstochowa00:21:02-58
#64 64348Podgórski RafałRefraserwis, Dąbrowa Górnicza00:21:04-59
#65 65301Rojek PawełW pogoni za duchem, Dąbrowa Górnicza00:21:05-60
#66 66375Szaraniec KrzysztofHarpagan Sosnowiec, Sosnowiec00:21:09-61
#67 67281Piróg KonradDąbrowa Górnicza00:21:11-62
#68 68372Piłko MarcinDąbrowa Górnicza00:21:12-63
#69 69361Bomba RobertDare2Run.pl, Będzin00:21:14-64
#70 70258Działabij KrzysztofOlkusz00:21:15-65
#71 71442Straś AndrzejPozytywnie zakreceni, Sosnowiec00:21:18-66
#72 72345Rzytka ŁukaszChorzów00:21:18-67
#73 73251Nowak WojciechSRS Aktywna Dąbrowa / Pozytywnie Zakręceni, Sosnowiec00:21:18-68
#74 74165Zwolan MałgorztaBiegaj Razem z Nami, Z-Cie Kromołów00:21:206-
#75 75601Trzęsimiech AdamSosnowiec00:21:21-69
#76 76365Grzyb KarolinaDąbrowa Górnicza00:21:227-
#77 7778Leśniewski ArturCzeladź00:21:23-70
#78 78423Mykala RafałKatowice00:21:25-71
#79 7974Zając AdamSpeleoklub Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza00:21:26-72
#80 80357Rogowicz PiotrTruchtacz Mysłowice, Dąbrowa Górnicza00:21:28-73
#81 81363Ciślak GrzegorzDąbrowa Górnicza00:21:28-74
#82 82415Hajduk JanSosnowiec00:21:30-75
#83 83501Jakóbczak ŁukaszZieloni Żarki, Żarki00:21:30-76
#84 84295Czubala MichałDąbrowa Górnicza00:21:31-77
#85 85338Krawczyk ŁukaszBędzin00:21:31-78
#86 86138Nowak KrzysztofSpeleoklub Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza00:21:32-79
#87 87354Pielka RobertDąbrowa Górnicza00:21:33-80
#88 88367Kozłowski ArturDąbrowa Górnicza00:21:35-81
#89 89339Kubiczek Joannaaijkubiczek, Sławków00:21:368-
#90 90373Wierzchowski MarekBędzin00:21:37-82
#91 91342Cieślik PawełSosnowiec00:21:37-83
#92 92325Kurczyna PrzemysławDąbrowa Górnicza00:21:38-84
#93 93340Kwaśniak RadosławDąbrowa Górnicza00:21:39-85
#94 94332Błaszczyszyn ŁukaszSosnowiec00:21:39-86
#95 95350Waszkiewicz TomaszW pogoni za duchem, Dąbrowa Górnicza00:21:39-87
#96 96219Płaziński SzczepanDąbrowa Górnicza00:21:40-88
#97 97368Markowski Przemysławbiegam bo lubię, Bytom00:21:41-89
#98 98352Buczkowski MariuszKatowice00:21:41-90
#99 99265Kwaśniewski WojciechBędzin00:21:43-91
#100 100328Kwaśkiewicz OliwiaKRS TKKF Triathlon Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza00:21:489-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności