Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Maraton Beskid Niski

Wyniki - 24 maja 2015, Gorlice - Wysowa-Zdrój

Msc
Nr
Rok
P1
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1272Bartosz GorczycaM1991PLBUFF TEAM POLSKASKOŁYSZYN01:19:4802:36:1002:36:04
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2274Viktor StarodubtsevM1970UAJM DEMOLEX BARDEJOVLWOW01:20:2902:38:5702:38:55
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 396Paul KipropM1986KEBENEDEK-TEAMELDORET01:20:1602:41:0402:41:01
#4 452James EmuriaM1981KEBENEDEK-TEAMELDORET01:19:4802:41:1002:41:06
#5 538Rafał CzarneckiM1979PLSTS SKARŻYSKO-KAM.BLIŻYN01:21:5502:44:4802:44:45
#6 6267Jarek GniewekM1981PLFORMEDBIELSKO-BIAŁA01:21:5502:50:4502:50:42
#7 764Robert GleńM1976PLMUKS PODKARPACIE JEDLICZEJEDLICZE01:30:4102:58:5102:58:47
#8 8260Grzegorz ZiejewskiM1976PLWIELICZKA01:31:1902:59:2202:59:00
#9 937Paweł CieślikM1988PLKATOWICE01:30:4103:00:4003:00:36
#10 1013Grzegorz BastaM1970PLZADYSZKA OŚWIĘCIMCHEŁMEK01:32:1703:03:5203:03:47
#11 1172Mariusz GregorczykM1971PLFIZJO4SPORTOSIEK01:32:4603:08:5503:08:50
#12 129Artur BaranM1986PLKS LIMANOWA FORRESTDOBRA01:36:3403:09:3603:09:29
#13 13230Zbigniew ŚcigaM1969PLKRAKÓW01:34:1403:09:4703:09:43
#14 14213Piotr SmolakM1961PLMOSIR - DUKLAPORAJ01:39:0903:12:5803:12:52
#15 15198Marcin RembiaszM1977PLNOWY SĄCZ01:39:0903:13:5603:13:49
#16 16113Piotr KrygowskiM1985PLKK-KANCELARIA.PL TEAMGORLICE01:38:2503:17:3903:17:33
#17 17114Jozef KubikM1961PLROPCZYCE01:38:2703:17:5803:17:52
#18 18115Mirosław KuczokM1972PLFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI/MARATONY POLSKIEWODZISŁAW ŚLĄSKI01:42:2003:18:0303:17:56
#19 1947Robert DudzikM1984PLMSZANA DOLNA01:40:1803:18:2203:18:17
#20 2082Adam JagiełaM1973PLKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKASIEMIANOWICE ŚLĄSKIE01:34:1403:18:5503:18:52
#21 21132Andrzej MaciołM1954PLESKADRA MASTERSKRAKOW01:38:2603:20:1303:20:10
#22 22110Krzysztof KoziołM1971PLGORZÓW01:38:5603:20:3903:20:32
#23 2393Andrzej KęsickiM1967PLKRAKÓW01:39:5703:21:1103:21:04
#24 2455Krzysztof FeluchM1973PLWARSZAWA01:43:5203:22:2203:22:13
#25 25258Marcin ZdąbłarzM1983PLCHRZANÓW-POGORZYCE01:42:2703:22:4803:22:39
#26 2678Piotr HyżyM1980PLTARNOWIEC01:44:2103:23:1803:23:13
#27 27169Artur OleniczM1968PLVISEGRAD MARATON RYTRONOWY SĄCZ01:41:5603:24:4703:24:41
#28 28143Andrzej MichalskiM1988PLTARNÓW01:45:2903:25:2403:25:18
#29 29136Andrzej MajkutM1975PLSKB ST.WOLA/MARATONYPOLSKIE.PL TEAMCHMIELÓW01:46:3503:25:2603:25:07
#30 30238Bartłomiej TrelaM1981PLPOKONAJASTME.PLZGŁOBICE01:44:2103:25:4803:25:41
#31 3184Marek JaworskiM1973PLSTARY SĄCZ01:39:5503:26:0703:26:01
#32 32278Marek NowosielskiM1955PLBIEGAM DLA MARCINKASANOK01:40:1603:26:2903:26:26
#33 33117Bogdan KustrońM1965PLKROSSKI BRIKO MAPLUSKROSNO01:42:2303:26:4603:26:35
#34 34218Piotr StanekM1985PLPIOTRFIT.PLBIELSKO-BIAŁA01:47:3603:26:5703:26:45
#35 35188Jacek PorębaM1971PLVISEGRAD MARATON RYTRONOWY SĄCZ01:42:0203:28:0803:28:03
#36 36187Zbigniew PodsadowskiM1972PLAMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO W KRYNICYGORLICE01:44:5603:29:0703:28:58
#37 37125Krzysztof LesikM1974PLFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚLĄSKI01:42:2003:29:4503:29:38
#38 38229Wojciech ŚcieszkaM1973PL13 ELT KRAKÓW-BALICEKRAKÓW01:47:4603:30:1803:30:13
#39 3962Bogdan GawełM1956PLFESTIWAL BIEGOWY W KRYNICYOŚWIĘCIM-ZABORZE01:44:1003:30:4203:30:39
#40 40155Paweł MolczykM1972PLRADŁÓW01:50:2103:30:5603:30:48
#41 41216Michal SosnowskiM1970PLPGB SPORTOWA PACZKACHORZÓW01:41:2303:31:3503:31:23
#42 4234Boguslaw ChamielecM1967PLSTART ŚCINAWALUBIN01:50:0303:31:5103:31:45
#43 43185Tomasz PiecuchM1977PLMSZANKA01:47:1103:32:0303:31:56
#44 4494Michał KiecońM1988PLUSTROŃ MOUNTAIN TEAMUSTROŃ01:48:2803:32:2103:32:13
#45 4541Grzegorz DaniczM1994PLGORLICE01:40:4303:32:5503:32:48
#46 46148Łukasz MikulskiM1988PLVISEGRAD MARATON RYTRONOWY SĄCZ01:44:5603:33:1803:33:12
#47 47202Tadeusz SambakM1969PLZADYSZKA OŚWIĘCIMBRZESZCZE01:40:3903:36:3703:36:28
#48 48240Łukasz TrzepakM1990PLWYSOWA-ZDRÓJ01:49:3103:36:4903:36:44
#49 49211Anna SkalskaK1980PLFESTIWAL BIEGOWY W KRYNICY ZDRÓJBYTOM01:50:0503:38:2903:38:24
#50 5026Aleksander BorkowskiM1956PLMARYNARKA WOJENNA SWINOUJSCIESWINOUJSCIE01:47:3303:39:0703:39:03
#51 51165Robert NowakM1966PLPORANNY PATROLBALICE01:48:0003:39:2703:39:16
#52 5285Krzysztof JaworskiM1980PLSTARY SĄCZ01:39:4403:39:5803:39:52
#53 53270Marcin DomagałaM1972PLLOS BIEGANEROSZAGNAŃSK01:47:3003:40:2703:40:12
#54 54248Adam WiniarskiM1966PLWOLNY STRZELECCHOCHOŁÓW01:45:1003:40:5603:40:52
#55 55277Sławomir PapieżM1971PLKRAKÓW01:45:2903:40:5903:40:53
#56 56251Sebastian WolnyM1975PLFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIPSZÓW01:44:3503:42:2103:42:14
#57 5715Mariusz BączalskiM1976PLMARATON GORLICESĘKOWA01:50:3203:42:2603:42:11
#58 58150Janusz MiśkowiecM1972PLKLIFORNIA TRIDOBRA01:50:0703:42:4903:42:40
#59 59116Adam KustrońM1963PLKROSNO01:57:4803:43:0303:42:51
#60 60135Piotr MajewskiM1976PLMELEX/JSCJASŁO01:51:5503:43:3303:43:19
#61 61263Tymoteusz ZydrońM1975PLKRAKÓW01:54:0303:43:4803:43:39
#62 6261Artur FurmańskiM1987PLSOKÓŁ TARNÓWTARNÓW01:50:3303:44:0003:43:48
#63 63149Mateusz MikulskiM1988PLVISEGRAD MARATON RYTRONOWY SĄCZ01:50:3203:44:0603:43:57
#64 64239Szymon TrzcińskiM1992PLHERKULES ŁĘCZNAŁĘCZNA02:00:0203:44:0803:44:01
#65 6570Marek KlaraM1979PLBOBOWA01:59:2403:45:0303:44:51
#66 6668Adam GotfrydM1974PLAPSDATAJASŁO01:51:5603:46:1003:45:57
#67 67225Dionizy SzczudłoM1978PLMARATOŃCZYK DĘBICADĘBICA01:57:4703:47:0803:46:52
#68 6817Krzysztof BebakM1970PLZADYSZKA OŚWIĘCIMBOBREK01:56:3703:48:0103:47:39
#69 69234Zbigniew TobołaM1974PLKRAKÓW01:54:1003:48:2403:48:18
#70 70322Zenon LekawskiM1966PLVISEGRAD MARATON RYTRORYTRO01:50:4003:48:3803:48:35
#71 71276Mateusz KurucM1997PLUKS HAŃCZOWAHAŃCZOWA01:45:5603:49:1603:49:16
#72 72184Mirosław PawluśM1976PLJSCJASŁO01:51:5603:49:2303:49:09
#73 73269Andrzej ŚliwińskiM1957PLMIECHÓW01:50:0103:49:4903:49:44
#74 741Paweł MyśliwyM1973PLPROMET WYSOWIANKA TEAMWYSOWA-ZDRÓJ01:50:3903:50:0803:50:03
#75 75203Krzysztof SarkowiczM1982PLGORLICE01:58:0503:50:3103:50:13
#76 76223Piotr StróżykM1970PLBIECZ01:54:3803:51:2003:51:13
#77 77119Andrzej KuśnierzM1971PLMEKANIKA TEAMGORLICE01:49:5003:51:3803:51:29
#78 78174Edward PająkM1971PLPROMET WYSOWIANKA TEAMWYSOWA ZDRÓJ01:50:3803:51:5503:51:51
#79 79145Radosław MieszkowskiM1971PLUKS SKALARPIASTÓW02:03:2203:52:2903:52:05
#80 80172Mirosław OstrowskiM1965PLPRZEWODNIK BESKIDZKIBIELSKO-BIAŁA01:54:0803:52:5103:52:37
#81 81177Szymon PancerzM1994PLKRAKÓW01:50:3303:53:0903:53:03
#82 8211Bogusław BargiełM1983PLPRZEWODNIK GÓRSKIKROSNO02:00:1603:53:1503:53:04
#83 83209Maciej SchabińskiM1989PLGRÓDEK NAD DUNAJCEM01:57:3603:54:2303:54:00
#84 84323Krzysztof RyznerM1960PLJAROSŁAWJAROSŁAW01:56:3203:54:5603:54:50
#85 85247Robert WilkM1971PLKKB DYSTANS KRAKÓWKRAKÓW02:03:0203:55:3103:55:15
#86 86152Tomasz MlostM1985PLENDORFINY WADOWICEWADOWICE02:02:1403:55:4003:55:20
#87 8751Adam DziurlaM1958PLPOZNAŃ01:59:1403:56:3603:56:19
#88 88151Ryszard MitośM1953PLMYSŁOWICE01:59:1503:56:3703:56:20
#89 8987Waldemar KaczorM1972PLRES-VET TEAMRZESZÓW01:51:1403:56:4703:56:33
#90 90176Andrzej PancerzM1973PLSPEABIECZ01:55:3303:58:1303:58:08
#91 91178Piotr PanekM1976PLWEATER TEAMZIELONKI01:57:0503:58:1503:58:03
#92 92182Monika PasiutK1975PLBARTNIA BIEGASZYMBARK02:00:5003:58:2103:58:02
#93 93195Leszek PytelM1952PLKLĘCZANY01:59:5203:58:3403:58:26
#94 94105Andrzej KornagaM1959PLKATOWICE01:58:5203:58:3903:58:26
#95 95147Józef MikołajczykM1970PLFOLUSZ01:50:3903:58:4403:58:37
#96 96249Bogdan WitekM1964PLWATER TEAMBARYCZKA01:57:0303:58:5203:58:42
#97 97180Wiesław PaprockiM1963PLMCKIS JAWORZNOJAWORZNO02:03:5803:59:4003:59:32
#98 9836Robert ChmielewskiM1970PLKB MCKIS JAWORZNOJAWORZNO02:03:1803:59:4003:59:30
#99 9930Artur BrączykM1977PLLECE BO CHCEJARENIÓWKA02:00:2604:00:1804:00:09
#100 100193Ewelina PuchałaK1986PLNIGHT RUNNERS KATOWICEKATOWICE02:01:2404:00:1904:00:07

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności