Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Maraton Beskid Niski

Wyniki - 24 maja 2015, Gorlice - Wysowa-Zdrój

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
P1
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1272Bartosz GorczycaM1991PLBUFF TEAM POLSKASKOŁYSZYN01:19:4802:36:1002:36:04
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2274Viktor StarodubtsevM1970UAJM DEMOLEX BARDEJOVLWOW01:20:2902:38:5702:38:55
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 396Paul KipropM1986KEBENEDEK-TEAMELDORET01:20:1602:41:0402:41:01
#4 452James EmuriaM1981KEBENEDEK-TEAMELDORET01:19:4802:41:1002:41:06
#5 538Rafał CzarneckiM1979PLSTS SKARŻYSKO-KAM.BLIŻYN01:21:5502:44:4802:44:45
#6 6267Jarek GniewekM1981PLFORMEDBIELSKO-BIAŁA01:21:5502:50:4502:50:42
#7 764Robert GleńM1976PLMUKS PODKARPACIE JEDLICZEJEDLICZE01:30:4102:58:5102:58:47
#8 8260Grzegorz ZiejewskiM1976PLWIELICZKA01:31:1902:59:2202:59:00
#9 937Paweł CieślikM1988PLKATOWICE01:30:4103:00:4003:00:36
#10 1013Grzegorz BastaM1970PLZADYSZKA OŚWIĘCIMCHEŁMEK01:32:1703:03:5203:03:47
#11 1172Mariusz GregorczykM1971PLFIZJO4SPORTOSIEK01:32:4603:08:5503:08:50
#12 129Artur BaranM1986PLKS LIMANOWA FORRESTDOBRA01:36:3403:09:3603:09:29
#13 13230Zbigniew ŚcigaM1969PLKRAKÓW01:34:1403:09:4703:09:43
#14 14213Piotr SmolakM1961PLMOSIR - DUKLAPORAJ01:39:0903:12:5803:12:52
#15 15198Marcin RembiaszM1977PLNOWY SĄCZ01:39:0903:13:5603:13:49
#16 16113Piotr KrygowskiM1985PLKK-KANCELARIA.PL TEAMGORLICE01:38:2503:17:3903:17:33
#17 17114Jozef KubikM1961PLROPCZYCE01:38:2703:17:5803:17:52
#18 18115Mirosław KuczokM1972PLFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI/MARATONY POLSKIEWODZISŁAW ŚLĄSKI01:42:2003:18:0303:17:56
#19 1947Robert DudzikM1984PLMSZANA DOLNA01:40:1803:18:2203:18:17
#20 21132Andrzej MaciołM1954PLESKADRA MASTERSKRAKOW01:38:2603:20:1303:20:10
#21 22110Krzysztof KoziołM1971PLGORZÓW01:38:5603:20:3903:20:32
#22 2393Andrzej KęsickiM1967PLKRAKÓW01:39:5703:21:1103:21:04
#23 2455Krzysztof FeluchM1973PLWARSZAWA01:43:5203:22:2203:22:13
#24 25258Marcin ZdąbłarzM1983PLCHRZANÓW-POGORZYCE01:42:2703:22:4803:22:39
#25 2678Piotr HyżyM1980PLTARNOWIEC01:44:2103:23:1803:23:13
#26 27169Artur OleniczM1968PLVISEGRAD MARATON RYTRONOWY SĄCZ01:41:5603:24:4703:24:41
#27 28143Andrzej MichalskiM1988PLTARNÓW01:45:2903:25:2403:25:18
#28 30238Bartłomiej TrelaM1981PLPOKONAJASTME.PLZGŁOBICE01:44:2103:25:4803:25:41
#29 3184Marek JaworskiM1973PLSTARY SĄCZ01:39:5503:26:0703:26:01
#30 32278Marek NowosielskiM1955PLBIEGAM DLA MARCINKASANOK01:40:1603:26:2903:26:26
#31 33117Bogdan KustrońM1965PLKROSSKI BRIKO MAPLUSKROSNO01:42:2303:26:4603:26:35
#32 35188Jacek PorębaM1971PLVISEGRAD MARATON RYTRONOWY SĄCZ01:42:0203:28:0803:28:03
#33 36187Zbigniew PodsadowskiM1972PLAMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO W KRYNICYGORLICE01:44:5603:29:0703:28:58
#34 37125Krzysztof LesikM1974PLFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚLĄSKI01:42:2003:29:4503:29:38
#35 3962Bogdan GawełM1956PLFESTIWAL BIEGOWY W KRYNICYOŚWIĘCIM-ZABORZE01:44:1003:30:4203:30:39
#36 40155Paweł MolczykM1972PLRADŁÓW01:50:2103:30:5603:30:48
#37 41216Michal SosnowskiM1970PLPGB SPORTOWA PACZKACHORZÓW01:41:2303:31:3503:31:23
#38 4234Boguslaw ChamielecM1967PLSTART ŚCINAWALUBIN01:50:0303:31:5103:31:45
#39 43185Tomasz PiecuchM1977PLMSZANKA01:47:1103:32:0303:31:56
#40 4494Michał KiecońM1988PLUSTROŃ MOUNTAIN TEAMUSTROŃ01:48:2803:32:2103:32:13
#41 4541Grzegorz DaniczM1994PLGORLICE01:40:4303:32:5503:32:48
#42 46148Łukasz MikulskiM1988PLVISEGRAD MARATON RYTRONOWY SĄCZ01:44:5603:33:1803:33:12
#43 47202Tadeusz SambakM1969PLZADYSZKA OŚWIĘCIMBRZESZCZE01:40:3903:36:3703:36:28
#44 48240Łukasz TrzepakM1990PLWYSOWA-ZDRÓJ01:49:3103:36:4903:36:44
#45 5026Aleksander BorkowskiM1956PLMARYNARKA WOJENNA SWINOUJSCIESWINOUJSCIE01:47:3303:39:0703:39:03
#46 51165Robert NowakM1966PLPORANNY PATROLBALICE01:48:0003:39:2703:39:16
#47 53270Marcin DomagałaM1972PLLOS BIEGANEROSZAGNAŃSK01:47:3003:40:2703:40:12
#48 54248Adam WiniarskiM1966PLWOLNY STRZELECCHOCHOŁÓW01:45:1003:40:5603:40:52
#49 55277Sławomir PapieżM1971PLKRAKÓW01:45:2903:40:5903:40:53
#50 56251Sebastian WolnyM1975PLFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIPSZÓW01:44:3503:42:2103:42:14
#51 5715Mariusz BączalskiM1976PLMARATON GORLICESĘKOWA01:50:3203:42:2603:42:11
#52 58150Janusz MiśkowiecM1972PLKLIFORNIA TRIDOBRA01:50:0703:42:4903:42:40
#53 59116Adam KustrońM1963PLKROSNO01:57:4803:43:0303:42:51
#54 60135Piotr MajewskiM1976PLMELEX/JSCJASŁO01:51:5503:43:3303:43:19
#55 61263Tymoteusz ZydrońM1975PLKRAKÓW01:54:0303:43:4803:43:39
#56 63149Mateusz MikulskiM1988PLVISEGRAD MARATON RYTRONOWY SĄCZ01:50:3203:44:0603:43:57
#57 64239Szymon TrzcińskiM1992PLHERKULES ŁĘCZNAŁĘCZNA02:00:0203:44:0803:44:01
#58 6570Marek KlaraM1979PLBOBOWA01:59:2403:45:0303:44:51
#59 6668Adam GotfrydM1974PLAPSDATAJASŁO01:51:5603:46:1003:45:57
#60 67225Dionizy SzczudłoM1978PLMARATOŃCZYK DĘBICADĘBICA01:57:4703:47:0803:46:52
#61 6817Krzysztof BebakM1970PLZADYSZKA OŚWIĘCIMBOBREK01:56:3703:48:0103:47:39
#62 70322Zenon LekawskiM1966PLVISEGRAD MARATON RYTRORYTRO01:50:4003:48:3803:48:35
#63 71276Mateusz KurucM1997PLUKS HAŃCZOWAHAŃCZOWA01:45:5603:49:1603:49:16
#64 72184Mirosław PawluśM1976PLJSCJASŁO01:51:5603:49:2303:49:09
#65 73269Andrzej ŚliwińskiM1957PLMIECHÓW01:50:0103:49:4903:49:44
#66 741Paweł MyśliwyM1973PLPROMET WYSOWIANKA TEAMWYSOWA-ZDRÓJ01:50:3903:50:0803:50:03
#67 75203Krzysztof SarkowiczM1982PLGORLICE01:58:0503:50:3103:50:13
#68 76223Piotr StróżykM1970PLBIECZ01:54:3803:51:2003:51:13
#69 77119Andrzej KuśnierzM1971PLMEKANIKA TEAMGORLICE01:49:5003:51:3803:51:29
#70 78174Edward PająkM1971PLPROMET WYSOWIANKA TEAMWYSOWA ZDRÓJ01:50:3803:51:5503:51:51
#71 79145Radosław MieszkowskiM1971PLUKS SKALARPIASTÓW02:03:2203:52:2903:52:05
#72 80172Mirosław OstrowskiM1965PLPRZEWODNIK BESKIDZKIBIELSKO-BIAŁA01:54:0803:52:5103:52:37
#73 81177Szymon PancerzM1994PLKRAKÓW01:50:3303:53:0903:53:03
#74 83209Maciej SchabińskiM1989PLGRÓDEK NAD DUNAJCEM01:57:3603:54:2303:54:00
#75 84323Krzysztof RyznerM1960PLJAROSŁAWJAROSŁAW01:56:3203:54:5603:54:50
#76 85247Robert WilkM1971PLKKB DYSTANS KRAKÓWKRAKÓW02:03:0203:55:3103:55:15
#77 86152Tomasz MlostM1985PLENDORFINY WADOWICEWADOWICE02:02:1403:55:4003:55:20
#78 8751Adam DziurlaM1958PLPOZNAŃ01:59:1403:56:3603:56:19
#79 88151Ryszard MitośM1953PLMYSŁOWICE01:59:1503:56:3703:56:20
#80 8987Waldemar KaczorM1972PLRES-VET TEAMRZESZÓW01:51:1403:56:4703:56:33
#81 90176Andrzej PancerzM1973PLSPEABIECZ01:55:3303:58:1303:58:08
#82 91178Piotr PanekM1976PLWEATER TEAMZIELONKI01:57:0503:58:1503:58:03
#83 92182Monika PasiutK1975PLBARTNIA BIEGASZYMBARK02:00:5003:58:2103:58:02
#84 93195Leszek PytelM1952PLKLĘCZANY01:59:5203:58:3403:58:26
#85 94105Andrzej KornagaM1959PLKATOWICE01:58:5203:58:3903:58:26
#86 95147Józef MikołajczykM1970PLFOLUSZ01:50:3903:58:4403:58:37
#87 96249Bogdan WitekM1964PLWATER TEAMBARYCZKA01:57:0303:58:5203:58:42
#88 97180Wiesław PaprockiM1963PLMCKIS JAWORZNOJAWORZNO02:03:5803:59:4003:59:32
#89 9836Robert ChmielewskiM1970PLKB MCKIS JAWORZNOJAWORZNO02:03:1803:59:4003:59:30
#90 9930Artur BrączykM1977PLLECE BO CHCEJARENIÓWKA02:00:2604:00:1804:00:09
#91 10131Leszek BrzozowskiM1955PLMARATON GORLICEGORLICE01:51:1804:00:2804:00:20
#92 102189Milena PragnącaK1975PLPORANNY PATROLKRAKÓW01:58:2204:00:3504:00:25
#93 103268Andrzej DlugoszM1968PLROWNE02:01:2604:00:4404:00:31
#94 10427Roman BorowieckiM1969PLBRZYSKA01:54:3804:01:0004:00:51
#95 10586Tadeusz KacprowskiM1951PLWARSZAWA02:02:2204:01:0404:00:46
#96 106138Witold MalinowskiM1960PL-NOWY SĄCZ02:00:5404:01:0504:00:42
#97 107190Dariusz PrądzyńskiM1954PLCALIDRIS MINUTAWARSZAWA02:04:0504:01:2604:01:08
#98 108284Paweł CzerwiakM1986PLKIELCE02:00:2604:01:5404:01:47
#99 109173Sylwester PachoM1971PLPAPIKIGRYBÓW02:00:3104:02:2604:02:23
#100 11024Bartosz BoguszM1974PLKRAKÓW01:57:3204:03:2304:03:12

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności