Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XXXII Bieg Bł. E.Bojanowskiego

Wyniki - 30 maja 2015, Piaski

Msc
Nr
Rok
Kat
-
-
-
#1 10134Grzeszczak KarolGostyń1973M40-49238900:45:4100:04:3400:45:29
#2 102257Grabkowski RobertŻmigródKB SUKCES ŻMIGRÓD1969M40-49249000:45:4200:04:3400:45:32
#3 10333Przybył PiotrGostyńEASY RUNNERS1972M40-49259100:45:4400:04:3400:45:33
#4 104279Jeż JolantaGostyńKLUB BIEGACZA 365 GOSTYŃ1976K30-3951300:45:5400:04:3500:45:49
#5 105111Smektała PatrykGostyń1987M16-29249200:45:5900:04:3500:45:40
#6 10686Ostojski KamilPiaskiNajszybszy w mieście :)1990M16-29259300:46:0500:04:3600:45:47
#7 107157Leśniak MichałPoznańceRUNdz1984M30-39289400:46:0700:04:3600:45:59
#8 108161Wybierała Andrzejrawicz1967M40-49269500:46:1700:04:3700:46:09
#9 109256Janowicz WojciechRydzyna1976M30-39299600:46:2300:04:3800:46:19
#10 110247Dajewski AndrzejKościan1959M50-59109700:46:2700:04:3800:46:17
#11 111229Tomczak ZbigniewgNIEZNOAltom Gniezno1954M60+59800:46:3100:04:3900:46:22
#12 11263Tomaszewski ArturBorek Wlkp.1984M30-39309900:46:3600:04:3900:46:28
#13 1139Grzemski BłażejBorek WielkopolskiRun Controll1988M16-292610000:46:3600:04:3900:46:28
#14 11420Rybicki JacekGostyń1970M40-492710100:46:4200:04:4000:46:38
#15 115239Gembalski MarcinGostyńNETBOX BIEGA1981M30-393110200:46:5100:04:4100:46:42
#16 11618Naskręt DariuszPiaskiTR Piaski1984M30-393210300:46:5400:04:4100:46:42
#17 117159Frański ŁukaszNOWY TOMYŚLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL DRUŻYNA1976M30-393310400:47:0300:04:4200:46:53
#18 1184Dudkiewicz KatarzynaGostyń1981K30-3961400:47:0500:04:4200:47:02
#19 119271Talikadze DawidKościanLKS SANA KOŚCIAN1985M30-393410500:47:1000:04:4300:46:57
#20 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !12045Ciekańska KamillaGostyńKLUB BIEGACZA 365 GOSTYŃ1974K40-4911500:47:1300:04:4300:47:08
#21 12142Kozaczek AdrianGOLA1988M16-292710600:47:1600:04:4300:47:04
#22 122296Brandys HenrykGostyń1951M60+610700:47:2700:04:4400:47:09
#23 123147Łakomy JarosławGostyń1968M40-492810800:47:3700:04:4500:47:29
#24 12489Dajewska MartaStare Obrzyska1990K16-2951600:47:5800:04:4700:47:48
#25 125265Jaraczewski BartoszGostyń1983M30-393510900:48:0000:04:4800:47:48
#26 126134Chmielewski WitoldKraków1981M30-393611000:48:0300:04:4800:47:44
#27 12798Furmann JarosławGOSTYŃGostyń1966M40-492911100:48:0300:04:4800:47:50
#28 128258Wojciechowski PawełGostyń1976M30-393711200:48:0700:04:4800:47:57
#29 12936Przywecki LechKościanKP PSP RAWICZ1971M40-493011300:48:1800:04:4900:48:13
#30 130142Jasiewicz MaciejLeszno1967M40-493111400:48:2500:04:5000:48:09
#31 13170Małecki MariuszGostyń1984M30-393811500:48:3400:04:5100:48:24
#32 132154Skrzypczak MarianKościanSekcja Biegacza OKFiR1959M50-591111600:48:3400:04:5100:48:26
#33 133225Kasztelan PatrycjaŻytowiecko1997K16-2961700:48:4200:04:5200:48:38
#34 134130NapierkowskiKOŚCIANLKS SANA KOŚCIAN1948M60+711700:48:4500:04:5200:48:34
#35 135127Jankowski TomaszKsiąż Wlkp.1985M30-393911800:48:4800:04:5200:48:37
#36 13614Biernacka EdytaGostyń1979K30-3971800:48:4800:04:5200:48:44
#37 13759Waleński MichałPiaski1982M30-394011900:48:5400:04:5300:48:46
#38 13821Olejniczak KrzysztofGostyńKLUB BIEGACZA 365 GOSTYŃ1967M40-493212000:48:5900:04:5300:48:52
#39 139189Nowaczyk PawełGostyń1982M30-394112100:49:0300:04:5400:48:56
#40 14032Kozłowski PiotrŚrem1977M30-394212200:49:0300:04:5400:48:53
#41 14161Jankowska MagdalenaGostyń1983K30-3981900:49:0500:04:5400:48:57
#42 142198Ratuszny JakubGostyń1989M16-292812300:49:1900:04:5500:48:57
#43 143186Nowacki MaciejGostyń1983M30-394312400:49:1900:04:5500:49:10
#44 144152Brandenburg MichałKrzemieniewo1981M30-394412500:49:2300:04:5600:49:08
#45 145262Tomczak DariuszGostyń1988M16-292912600:49:2700:04:5600:49:13
#46 146231Biskup BłażejGostyń`1982M30-394512700:49:2800:04:5600:49:07
#47 147173Górny SławomirGOSTYN1966M40-493312800:49:3500:04:5700:49:22
#48 148195Górny PiotrGostyń1993M16-293012900:49:3600:04:5700:49:23
#49 14955Kaliszan MarcinGostyńNETBOX BIEGA1987M16-293113000:49:3900:04:5700:49:31
#50 15096Majewski ZbigniewKrobiaBiegaj z Krobia1985M30-394613100:49:4000:04:5800:49:33
#51 15140Marchwicka JolantaLesznoLucky Luki1977K30-3992000:49:4200:04:5800:49:32
#52 152223Młodożeniec RafaelLipno1973M40-493413200:49:4400:04:5800:49:28
#53 153197Rolnik TomaszPIASKI1972M40-493513300:49:4800:04:5800:49:29
#54 154146Urbaniak MarianGostyń1962M50-591213400:49:5200:04:5900:49:47
#55 155273Kiałka MichałRawicz1970M40-493613500:49:5500:04:5900:49:38
#56 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !15628Burdajewicz KatarzynaDolskUKS KUSY DOLSK1971K40-4922100:49:5600:04:5900:49:49
#57 157132Kuczma MilenaGostyń1985K30-39102200:50:0300:05:0000:49:59
#58 158133Knychała MagdalenaGostyń1986K16-2972300:50:0400:05:0000:49:59
#59 159163Frąckowiak WładysławKrzemnieniewo1963M50-591313600:50:1300:05:0100:50:02
#60 160276Celka KrzysztofGostyńNETBOX BIEGA1981M30-394713700:50:3000:05:0300:50:21
#61 161270Kurnatowski MaciejDolsk1964M50-591413800:50:3400:05:0300:50:18
#62 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 162202Zielińska KingaOborzyska StareSekcja Biegacza OKFiR1973K40-4932400:50:3600:05:0300:50:28
#63 16362Jankowski PrzemysławGostyń1978M30-394813900:50:4500:05:0400:50:36
#64 164290Piętrzyk JanuszGostyńNight Runners1966M40-493714000:50:4800:05:0400:50:35
#65 165305Mazur KrzysztofSzczwno ZdrójMaratonypolskie.pl Team1964M50-591514100:50:5800:05:0500:50:48
#66 166268Baraniecki ZbigniewPoznańBrylant Kórnik1958M50-591614200:51:1000:05:0700:50:50
#67 16768Kubicki Dominikleszno1977M30-394914300:51:1500:05:0700:51:01
#68 168236Radoła PiotrKunowo1986M16-293214400:51:2700:05:0800:51:14
#69 169282Sobalski StanisławGostyńKLUB BIEGACZA 365 GOSTYŃ1957M50-591714500:51:3300:05:0900:51:22
#70 170150Prętkowski TomaszGostyń1987M16-293314600:51:3500:05:0900:51:23
#71 171171Celmer JakubChomęciceOCTOPUS1976M30-395014700:51:3700:05:0900:51:22
#72 172106Rogalewicz AnnaOsieczna1990K16-2982500:51:4000:05:1000:51:36
#73 173105Gabryszak MarianBorek Wielkopolski1986M16-293414800:51:4000:05:1000:51:36
#74 174212Jezierski KrzysztofŚremRunner's Power1974M40-493814900:51:4000:05:1000:51:35
#75 175209Gościniak AlinaGostyń1982K30-39112600:51:4400:05:1000:51:35
#76 17638Sroka RenataPiaski1970K40-4942700:51:4800:05:1000:51:44
#77 17737Sroka RafałPiaski1970M40-493915000:51:4800:05:1000:51:43
#78 17824Tokarski LeszekGostyń1961M50-591815100:51:5400:05:1100:51:43
#79 179277Gorynia DominikGostyńbiegam bo lubię -)1979M30-395115200:52:0000:05:1200:51:53
#80 18090Hebel MarcinNiechlów1982M30-395215300:52:1400:05:1300:52:07
#81 181125Górny JakubGostyń1989M16-293515400:52:1500:05:1300:52:02
#82 182274Kurnatowski PiotrDolsk1992M16-293615500:52:1600:05:1300:52:00
#83 183222Gościniak BartłomiejBorek WlkpSTRAŻ POŻARNA GOSTYŃ1993M16-293715600:52:2000:05:1400:52:11
#84 184181Gałat JakubGostyńKLUB BIEGACZA 365 GOSTYŃ1974M40-494015700:52:2000:05:1400:52:13
#85 18599Grabny HenrykDolsk1967M40-494115800:52:2400:05:1400:52:14
#86 18654Witkowski JakubPiaski1989M16-293815900:52:3400:05:1500:52:16
#87 187227Mróz MartaBorek Wielkopolski1987K16-2992800:52:3500:05:1500:52:21
#88 188160Bogdanski GrzegorzKkobiabiegam dla siebie ... :)1979M30-395316000:52:4100:05:1600:52:27
#89 189166Burkiewicz ŁukaszPudliszki1973M40-494216100:52:4700:05:1600:52:35
#90 19010Maźwa MaksPoznań1982M30-395416200:52:4900:05:1600:52:42
#91 19148Nowak MaciejKrobia1975M40-494316300:52:5100:05:1700:52:38
#92 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !192267Sobkowiak EwaPoznańBrylant Kórnik1963K50-5922900:52:5300:05:1700:52:33
#93 19312Błoch AleksandraPlewiska1986K16-29103000:52:5500:05:1700:52:37
#94 194233Szymanowski DamianNARATÓW1979M30-395516400:52:5800:05:1700:52:37
#95 195115Jańczak JacekKrobia1986M16-293916500:53:0100:05:1800:52:40
#96 19674Gendera KatarzynaGostyń1979K30-39123100:53:0900:05:1800:53:03
#97 197102Pawlak MariaPiaski1983K30-39133200:53:1700:05:1900:53:03
#98 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !19883Czerniak ElżbietaBorzykowoKB KOSYNIER WRZEŚNIA1954K60+13300:53:2400:05:2000:53:10
#99 1998Gadomski PiotrCZERWONAK1970M40-494416600:53:3000:05:2100:53:18
#100 200167Giezek-BurkiewiczPudliszki1974K40-4953400:53:3100:05:2100:53:19

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności