Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

4. Mróz Śrem Półmaraton

Wyniki - 6 czerwca 2015, Śrem

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
-
-
-
#1 419150Wasik JarekPyszącaPOLJrg Team68M40101382-02:01:0600:05:4400:52:5800:26:4040700:55:2341401:32:01432
#2 429675Kozicki BartoszŚremPOLK.s. Rapid Śrem76M30148388-02:02:1000:05:4700:54:0200:27:3844800:55:0440401:29:17373
#3 117163Mendyka ŁukaszŚrodaPOLKb Aktywni Środa Wlkp.86M1835112-01:39:4300:04:4300:31:3500:21:197600:44:559801:15:05113
#4 131616Przybył WładysławŚroda Wlkp.POLKb Aktywni Środa Wlkp.62M5011125-01:40:4700:04:4600:32:4000:22:5415400:46:3114301:16:26132
#5 541122Ozdoba MarekPoznańPOLKb Intrex Poznań78M30185462-02:12:4000:06:1701:04:3300:27:1542900:58:0750901:38:33526
#6 189121Strabel JacekKomornikiPOLKb Intrex Poznań80M3074180-01:45:1100:04:5900:37:0300:24:0023100:49:0221801:19:33190
#7 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !570124Stasiński StanisławPoznańPOLKb Maniac Poznań44M701485-02:17:1100:06:3001:09:0300:30:0758501:02:3358401:43:49578
#8 572702Łątkowski KrzysztofPoznańPOLKb Maniac Poznań79M30193486-02:17:3300:06:3101:09:2500:29:2955401:00:4854801:42:24566
#9 230434Taterski PawełŚremPOLKb Maniac Poznań64M5019217-01:49:0300:05:1000:40:5500:24:1726000:49:2824001:21:17217
#10 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !22512Wira MariuszBorek Wlkp.POLKb Miś Borek Wlkp.73M40120-01:28:5100:04:1200:20:4300:21:288300:42:365401:08:1224
#11 63411Kędziora HubertBorek WlkpPOLKb Miś Borek Wlkp.92M182260-01:34:2900:04:2800:26:2100:20:503700:42:083201:09:3843
#12 71376Nowak MarcinBorek Wlkp.POLKb Miś Borek Wlkp.71M401168-01:35:2300:04:3100:27:1600:21:408900:44:298301:12:4479
#13 8078Koralewski JakubPoznańPOLKb Msz Pck86M182876-01:36:4200:04:3500:28:3500:20:514000:42:204501:11:1763
#14 602324Tomczyk MichalinaPoznańPOLKb Msz Pck87K1836-9902:25:3200:06:5301:17:2400:30:0758301:04:2959401:48:52599
#15 440325Adamczak TomaszPoznańPOLKb Msz Pck85M30153395-02:03:0000:05:4900:54:5300:28:0447300:57:0146901:32:01434
#16 113369Synowiec AdamŻmigródPOLKb Sukces Żmigród72M4019108-01:39:2400:04:4200:31:1700:22:3913800:45:5512301:15:20117
#17 44675Łukaszewski ŁukaszBrodnicaPOLKb Zadyszka Nochowo :)78M30155399-02:03:4500:05:5100:55:3800:28:0246800:56:5045101:31:58428
#18 462429Handke MarzenaGostyńPOLKlub Biegacza 36571K407-5602:05:0800:05:5500:57:0000:26:3740400:56:1943501:33:51468
#19 5564Matyśkiewicz KrzysztofGostyńPOLKlub Biegacza 365 Gostyń66M40652-01:33:3800:04:2600:25:3100:21:5810300:44:348501:11:3967
#20 375189Gałat JakubGostyńPOLKlub Biegacza 365 Gostyń74M4083344-01:58:4200:05:3700:50:3500:26:3840500:55:2541801:30:32391
#21 13491Mendyka KatarzynaGostyńPOLKlub Biegacza 365 Gostyń78K304-701:41:0200:04:4700:32:5500:22:4414500:46:3914701:16:49141
#22 22387Olejniczak KrzysztofGostyńPOLKlub Biegacza 365 Gostyń67M4051211-01:48:3000:05:0800:40:2200:23:4219700:48:5419801:21:29222
#23 226554Jeż JolantaGostyńPOLKlub Biegacza 365 Gostyń76K308-1301:48:3400:05:0800:40:2700:24:3827300:50:5326801:23:10254
#24 403587Kuzia IreneuszKoźmin WlkpPOLKlub Miłośników Piłki Nożnej66M4092367-01:59:5900:05:4100:51:5100:26:4541100:54:3038601:29:28380
#25 344141Rybarczyk MarcinPoznańPOLKm Psp Poznań75M4076322-01:57:0500:05:3300:48:5800:27:0142000:54:3939401:29:10369
#26 603524Zagórski PiotrŚremPOLKmp Instal-projekt92M18122504-02:25:5500:06:5501:17:4700:33:4063401:09:0462501:51:28611
#27 392525Kozak MateuszKalejePOLKmp Instal-projekt89M1894357-01:59:3100:05:3900:51:2400:28:0749700:57:0147101:32:03440
#28 294670Wawrzyniak ZofiaPoznańPOLKobietybiegaja.pl86K188-1801:53:2900:05:2200:45:2100:25:3132200:52:4034101:26:32315
#29 390368Marciniak IzabelaSuchy LasPOLKobietybiegaja.pl90K1813-3501:59:2700:05:3900:51:2000:27:0742300:55:1541101:32:02437
#30 42450Szaroleta JoannaKamionkiPOLKobietybiegaja.pl89K1816-4102:01:4500:05:4600:53:3800:25:0929900:53:1535701:30:33392
#31 217180Matela JanuszSulęcinekPOLKopczynowo58M5015205-01:48:1100:05:0700:40:0400:24:1525900:49:2223501:21:28220
#32 149440Naglik TomaszKościanPOLKościańskie Towarzystwo Pływackie68M4029142-01:42:2200:04:5100:34:1400:23:4520000:47:5617001:18:26163
#33 34106Tolala WiktorNowy TargPOLKpp Nowy Targ79M301432-01:30:5200:04:1800:22:4400:20:586300:42:144201:08:4536
#34 37894Kruczkiewicz MateuszWrocławPOLKruki79M30138345-01:58:4600:05:3700:50:3800:28:0247000:56:3743901:30:46400
#35 86638Cegiełka DawidŚremPOLKs Bachmaty81M303182-01:37:0800:04:3600:29:0000:20:342500:42:062901:10:5460
#36 212222Idkowiak ŁukaszMosinaPOLKs Idmar79M3080200-01:47:3600:05:0600:39:2800:25:5036800:52:0031401:23:29262
#37 291540Basiński MariuszKrotoszynPOLKs Krotosz Krotoszyn61M5023274-01:53:1100:05:2100:45:0400:25:4135300:52:5334901:26:31314
#38 137570Szarzyński ŁukaszŚroda Wlkp.POLKs Polonia Środa Wlkp.82M3053130-01:41:1400:04:4700:33:0600:22:1011800:46:2113401:16:02127
#39 287358Majek AnnaDąbrowkaPOLKs Posnania Rbw96K187-1701:52:4800:05:2000:44:4100:23:5621600:49:4924601:24:17280
#40 499131Ratajczak EugeniuszŚremPOLKsa Fitness Zone64M5034433-02:08:5000:06:0601:00:4200:26:4941500:56:4744801:35:32484
#41 504416Matyjewicz JustynaŚremPOLKsa Fitness Zone86K1826-6902:09:0800:06:0701:01:0100:29:4755701:01:0855501:39:03538
#42 282171Biernat RafałCzempińPOLKsa Fitness Zone76M30100266-01:52:3400:05:2000:44:2600:24:4928000:51:2328401:24:23285
#43 566248Cichocki MichałŚremPOLKsa Fitness Zone75M40123482-02:15:4400:06:2601:07:3700:29:4855801:01:1155901:39:47554
#44 313186Pawlicki JacekŚremPOLKsa Fitness Zone59M5025294-01:54:5100:05:2600:46:4300:25:2431700:51:2428501:24:57290
#45 608465Staśkiewicz KatarzynaŚremPOLKsa Fitness Zone81K3041-10202:27:1800:06:5801:19:1100:29:4955901:05:0159901:49:25600
#46 110526Michalski ArkadiuszŚremPOLKsa Fitness Zone81M3045106-01:38:5300:04:4100:30:4600:21:388600:44:569901:14:1098
#47 382274Szulc KrzysztofŚremPOLKsa Fitness Zone97M1891349-01:59:0100:05:3800:50:5300:25:2831900:52:2133301:29:11370
#48 412410Adamiak DawidŚremPOLKsa Fitness Zone96M1897375-02:00:3000:05:4200:52:2300:28:0648900:57:0146701:32:01433
#49 155387Kimmel MariuszKomornikiPOLKttk Komorzanka69M4033148-01:42:5100:04:5200:34:4300:22:0611300:46:1813201:17:23150
#50 36568Konieczny SławekDolskPOLKusociński Biega91M181534-01:31:0600:04:1800:22:5800:20:544800:42:083101:08:2734
#51 62558Konieczny WaldekDolskPOLKusociński Biega89M182159-01:34:2800:04:2800:26:2000:20:382600:42:063001:09:5246
#52 153489Rogala KrzysztofSośniePOLL.p. Nadleśnictwo Antonin66M4032146-01:42:4700:04:5200:34:3900:22:3913700:46:5915201:17:34153
#53 199528Dunajewski DariuszŚremPOLLedwo Dycham63M5014188-01:46:0900:05:0100:38:0200:24:0223700:49:0322201:20:25205
#54 277452Polowczyk ŁukaszLesznoPOLLeszno87M1871262-01:52:1700:05:1900:44:1000:23:2017400:49:0222001:23:09253
#55 139153Siuda MarekLubońPOLLuboński Klub Biegacza68M4023132-01:41:1900:04:4800:33:1200:22:2013000:46:1513101:16:21130
#56 289600Fiebich ZbigniewLesznoPOLLucky Luki76M30103272-01:53:0400:05:2100:44:5600:24:1025100:51:2828801:26:06305
#57 58355Matuszak PawełKrzywińPOLLucky Luki Leszno84M302355-01:33:4700:04:2600:25:4000:19:542000:41:212201:09:5548
#58 366486Wysocki MarcinPoznańPOLMalta Poznań/wszystkoobieganiu.pl78M30134337-01:58:0600:05:3500:49:5900:25:3634000:52:2333401:28:06345
#59 309650Jankowski TomaszKsiąż WielkopolskiPOLMapito Speed85M30112290-01:54:3400:05:2500:46:2700:25:5437200:52:4834701:26:34317
#60 454412Kozłowski PiotrŚrem/mechlinPOLMapito Speed77M30158404-02:04:4000:05:5400:56:3200:25:5336900:53:4136601:31:54426
#61 38682Wleklik MarekLesznoPOLMaraton Leszno70M4088353-01:59:1400:05:3900:51:0700:29:0454100:57:1348601:31:43418
#62 26211Białas AdrianGostyńPOLMaratończyk Poznań92M181124-01:29:3500:04:1400:21:2700:20:555400:42:123601:08:1627
#63 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !41318Łuc JanSwarzędzPOLMercedes Benz Sts54M60139-01:31:2600:04:1900:23:1800:20:555300:42:385601:09:2942
#64 183422Sobociński GrzegorzPoznańPOLMeta79M3071174-01:44:3100:04:5700:36:2400:23:3018200:48:1317801:18:58168
#65 338334Wulbach BartoszMieczewoPOLMieczewko92M1883318-01:56:5100:05:3200:48:4400:25:2331600:52:1532901:27:35334
#66 326471Panek RomanKożmin WlkpPOLMilosnicy Piłki Noznej59M5026306-01:55:4100:05:2900:47:3400:26:4641200:54:3038801:29:07367
#67 3060Bieleń BartoszLubońPOLMonster Triathlon Team80M301228-01:30:0200:04:1500:21:5400:20:534500:42:123501:08:1831
#68 371421Fabisiak MarzenaKrosinkoPOLMosina Biega---3101:58:2700:05:3600:50:1900:25:4936300:53:5036801:29:05364
#69 125431Załuski PiotrPecnaPOLMosina Biega73M4020120-01:40:3700:04:4600:32:3000:19:531900:42:495801:14:1499
#70 154395Dymarski RobertMosinaPOLMosina Biega80M3058147-01:42:4900:04:5200:34:4200:21:398800:45:3111401:17:04146
#71 467420Fabisiak TomaszMosinaPOLMosina Biega73M40105410-02:05:3300:05:5700:57:2600:26:1438900:54:3038701:31:19412
#72 42742Kostka MateuszŚremPOLMoto Team86M18100386-02:02:0500:05:4700:53:5800:28:0850300:57:0147001:32:05442
#73 262641Mróz SławomirBorek Wlkp.POLMróz Team79M3092248-01:50:4600:05:1500:42:3800:26:3340100:53:4236701:25:48303
#74 321643Łajp SebastianPoznańPOLMróz Team83M30118302-01:55:2300:05:2800:47:1500:25:3934900:52:1633001:26:08307
#75 587642Hojan DanielPoznańPOLMróz Team81M30195496-02:20:4800:06:4001:12:4000:29:1154801:01:0055301:43:42577
#76 81646Dymowski ArturGdyniaPOLMróz Team74M401377-01:36:4600:04:3500:28:3900:20:576200:43:226701:12:0472
#77 469644Biskup MaciejBorek Wlkp.POLMróz Team78M30163412-02:05:4100:05:5700:57:3400:29:1054600:59:2153601:36:19496
#78 472684Sęk PiotrKrotoszynPOLMróz Team67M40106415-02:05:4500:05:5700:57:3800:29:0754300:59:1853301:36:16494
#79 479640Mróz AnetaBorek Wlkp.POLMróz Team76K3025-5902:06:2600:05:5900:58:1900:29:1154900:59:2053501:36:30500
#80 486683Burnos-Paszczak AleksandraPoznańPOLMróz Team87K1824-6402:07:2400:06:0200:59:1700:28:5953800:58:5652501:36:19495
#81 487682Paszczak PawełPoznańPOLMróz Team81M30169423-02:07:2700:06:0200:59:1900:29:0154000:58:5952701:36:21497
#82 89231Andrzejewski DominikMurowana GoślinaPOLMsics Poznań84M303485-01:37:3600:04:3700:29:2800:21:459200:44:288201:13:3991
#83 335381Osiński BartoszPalędziePOLNie Dotyczy82M30126315-01:56:4400:05:3200:48:3700:27:2643600:55:0140201:29:19375
#84 615176Kurek JacekSzamotułyPOLNie Dotyczy55M6010510-02:32:0200:07:1201:23:5400:32:4262501:09:2962601:53:02614
#85 369400Adamiak ŁukaszŚremPOLNie Dotyczy94M1889339-01:58:2100:05:3600:50:1300:23:2217600:49:2123301:27:09331
#86 60565Dzierżawczyk DawidŚremPOLNiepubliczne Przedszkole Leśne Skrzaty89M181957-01:34:1400:04:2800:26:0600:21:147100:43:076401:11:0361
#87 612403Florecka EwelinaChojnikPOLNiezrzeszona93K1838-10302:30:1400:07:0701:22:0700:31:4961701:07:5161901:52:39613
#88 617596Figisiak KarolinaBojanowoPOLNiezrzeszona91K1840-10602:35:5000:07:2301:27:4300:30:3560101:04:5259801:51:42612
#89 627380Genderka GenowefaKsiąż WielkopolskiPOLNiezrzeszona59K505-11002:39:3700:07:3301:31:3000:31:0661001:10:3162901:58:28627
#90 197272Przybylak DorotaSwarzedz/jasinPOLNiezrzeszona93K185-1101:45:4700:05:0000:37:3900:23:0115900:47:4116101:20:21202
#91 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 8437Ajchelman RafałKsiąż WielkopolskiPOLNiezrzeszony78M3038-01:23:1500:03:5600:15:0700:19:101100:38:47801:03:329
#92 265307Jankowiak DominikŚremPOLNiezrzeszony84M3094251-01:51:1200:05:1600:43:0500:25:4235500:52:0531801:24:12277
#93 526146Matysek WojciechKamionkiPOLNiezrzeszony75M40116451-02:10:0200:06:0901:01:5400:30:1158901:01:1356501:39:30548
#94 274474Chudziński TomaszŚremPOLNiezrzeszony71M4067259-01:52:0200:05:1800:43:5400:23:5621500:50:2025101:23:57274
#95 280382Jasiak PrzemysławKrosnoPOLNiezrzeszony91M1872264-01:52:2600:05:1900:44:1800:23:3018000:48:5119301:22:27240
#96 545417Andrzejczak ŁukaszŚremPOLNiezrzeszony81M30188466-02:13:2600:06:1901:05:1800:30:2259601:02:1558201:41:47564
#97 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 39567Jędrzejczak KrzysztofKsiąż WlkpPOLNiezrzeszony64M50337-01:31:2000:04:1900:23:1200:20:463000:42:244601:09:1938
#98 40245Skalski MateuszWłościejewicePOLNiezrzeszony90M181638-01:31:2500:04:1900:23:1700:20:565900:42:123401:08:1729
#99 318550Borowczyk MarcinPoznańPOLNiezrzeszony76M30115299-01:55:1400:05:2700:47:0700:26:3039800:54:0437401:28:01342
#100 327264Ancuta WojciechPoznańPOLNiezrzeszony67M4072307-01:55:5000:05:2900:47:4200:25:3333300:51:3229201:25:44300

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności