Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

4. Mróz Śrem Półmaraton

Wyniki - 6 czerwca 2015, Śrem

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !570124Stasiński StanisławPoznańPOLKb Maniac Poznań44M701485-02:17:1100:06:3001:09:0300:30:0758501:02:3358401:43:49578
#2 311576Staniewski EugeniuszZgorzelecPOLAmator51M607292-01:54:4800:05:2600:46:4100:25:3232700:51:5530801:26:38321
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 232631Mozgawa WiesławŚremPOL51M603219-01:49:0600:05:1000:40:5800:26:2039100:52:2933601:23:56272
#4 233285Kalicki JerzyWitkowoPOLStrzałkowska Grupa Biegowa51M604220-01:49:0700:05:1000:40:5900:23:5521200:48:5419901:21:18218
#5 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !359345Mansfeld DorotaŚremPOL53K601-2701:57:5000:05:3500:49:4200:27:1342600:55:1040801:29:26379
#6 442328Siekierski MarekPoznańPOL53M609396-02:03:0600:05:5000:54:5800:28:1250900:57:2549401:33:15458
#7 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !41318Łuc JanSwarzędzPOLMercedes Benz Sts54M60139-01:31:2600:04:1900:23:1800:20:555300:42:385601:09:2942
#8 276543Szewczyk MarekPoznańPOLCybina Team55M605261-01:52:0400:05:1800:43:5600:24:1826100:50:3726201:24:18281
#9 298560Kopacz MirosławPoznanPOL55M606279-01:53:5000:05:2300:45:4200:25:3232800:52:0531901:25:38297
#10 317518Szwarc-Bereżecki AndrzejPoznańPOL55M608298-01:55:0900:05:2700:47:0100:25:0029200:52:0331601:26:21313
#11 615176Kurek JacekSzamotułyPOLNie Dotyczy55M6010510-02:32:0200:07:1201:23:5400:32:4262501:09:2962601:53:02614
#12 623516Cieśliński TelesforSwarzędzPOLNiezrzeszony55M6011515-02:37:5300:07:2901:29:4500:31:5661801:10:0862701:57:07624
#13 641639Kondras JerzyŚremPOL-55M6012523-02:52:1300:08:0901:44:0500:33:5563701:15:1664102:08:09641
#14 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !147183Skowroński PawełPoznańPOLNiezrzeszony55M602140-01:42:1000:04:5000:34:0300:22:5115100:46:2413601:16:44139
#15 401110Zdanowski MarianPoznańPOL56M5029365-01:59:5800:05:4100:51:5000:25:3634300:54:0537701:30:48402
#16 610291Ziętek KrzysztofPoznańPOL57M5046508-02:28:0800:07:0101:20:0000:29:4956001:07:0861301:50:26607
#17 132655Zeidler KrzysztofGnieznoPOL57M5012126-01:40:4700:04:4600:32:3900:23:0316000:46:4314801:16:21128
#18 480709Nadolny LeszekLesznoPOLDrużyna Szpiku57M5031421-02:06:2700:05:5900:58:2000:27:3244500:57:1448701:35:34485
#19 51767Grześ MarekŚremPOLRunner`s Power58M5038444-02:09:4600:06:0901:01:3800:30:0457101:01:0955601:39:16539
#20 558681Piotrowski KrzysztofPoznańPOL58M5041477-02:14:5700:06:2301:06:5000:27:4945700:57:5050201:40:00557
#21 561377Kopczyński WaldemarPuszczykowoPOLBrak58M5042478-02:15:1800:06:2401:07:1100:27:2743700:58:0250801:40:23558
#22 64010Lewandowski AdamŚremPOL58M5047522-02:48:2300:07:5801:40:1600:33:2963301:13:5863502:03:31639
#23 217180Matela JanuszSulęcinekPOLKopczynowo58M5015205-01:48:1100:05:0700:40:0400:24:1525900:49:2223501:21:28220
#24 239221Lis TomaszLubońPOL59M5021226-01:49:1200:05:1000:41:0400:25:3834700:51:4830401:23:32264
#25 51518Mitmański RyszardŚremPOLRunner`s Power59M5036442-02:09:4500:06:0901:01:3700:30:1359001:01:1156201:39:26544
#26 313186Pawlicki JacekŚremPOLKsa Fitness Zone59M5025294-01:54:5100:05:2600:46:4300:25:2431700:51:2428501:24:57290
#27 326471Panek RomanKożmin WlkpPOLMilosnicy Piłki Noznej59M5026306-01:55:4100:05:2900:47:3400:26:4641200:54:3038801:29:07367
#28 627380Genderka GenowefaKsiąż WielkopolskiPOLNiezrzeszona59K505-11002:39:3700:07:3301:31:3000:31:0661001:10:3162901:58:28627
#29 50138Salita LechGnieznoPOLAltom Gniezno60M5035434-02:08:5500:06:0601:00:4800:30:0557701:01:0955701:38:39529
#30 301647Lewandowski MiroslawGoleniówPOLRasch Polska Goleniów60M5024282-01:54:0300:05:2400:45:5600:26:1438800:52:3133701:26:19312
#31 187698Ogorzelec StanisławPolkowicePOL60M5013178-01:44:5800:04:5800:36:5100:23:1016700:47:5817201:19:33192
#32 291540Basiński MariuszKrotoszynPOLKs Krotosz Krotoszyn61M5023274-01:53:1100:05:2100:45:0400:25:4135300:52:5334901:26:31314
#33 581687Mankowski WojciechPoznańPOLPth Poznań61M5045492-02:19:3900:06:3701:11:3100:28:1951801:00:5155001:42:32567
#34 384293Łączny LeszekMosinaPOL61M5028351-01:59:1000:05:3800:51:0300:28:1251000:57:0447801:31:30413
#35 227475Kasprzak BogusławPoznańPOLNiezrzeszony61M5018214-01:48:4600:05:0900:40:3900:24:1025200:49:3224201:21:55230
#36 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !24708Duda DariuszZielona GóraPOLBractwo Biegaczy Zielona Góra62M50122-01:29:1600:04:1300:21:0800:21:126700:42:304901:08:2735
#37 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !38184Kurzawski WojciechOstrówPOL62M50236-01:31:1900:04:1900:23:1100:20:544600:42:134001:09:2039
#38 49497Tomczak HenrykWrocławPOLUniwersytet Wrocławski62M50547-01:33:0400:04:2400:24:5600:20:503900:42:325101:10:2254
#39 131616Przybył WładysławŚroda Wlkp.POLKb Aktywni Środa Wlkp.62M5011125-01:40:4700:04:4600:32:4000:22:5415400:46:3114301:16:26132
#40 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 493407Sękowska JolantaŚremPOLRunner`s Power62K503-6602:08:3000:06:0501:00:2300:28:0548200:57:0547901:35:22480
#41 272155Kaptur WojciechCzempińPOLTorpeda Czempin63M5022257-01:52:0100:05:1800:43:5300:24:2826800:50:5727001:23:54270
#42 546499Przybylska MałgorzataŚremPOL63K504-8002:13:4500:06:2001:05:3800:30:0156501:01:2257201:40:50561
#43 52389Rzepecki RobertKaliszPOLSupermaraton Kalisz63M50649-01:33:2400:04:2500:25:1600:20:534300:42:345201:10:3055
#44 11643Kaliszewski AdamPoznańPOL63M509111-01:39:3700:04:4300:31:2900:22:4314400:46:2914201:15:56125
#45 199528Dunajewski DariuszŚremPOLLedwo Dycham63M5014188-01:46:0900:05:0100:38:0200:24:0223700:49:0322201:20:25205
#46 220169Bartkowiak GrzegorzPoznańPOLDrużyna Szpiku63M5016208-01:48:1700:05:0700:40:0900:24:2026300:49:1522901:20:36208
#47 222508Nowicki JacekPoznańPOL63M5017210-01:48:2400:05:0800:40:1700:24:3327100:49:5024701:21:58232
#48 4821Grobelny RyszardPoznańPOLDrużyna Szpiku63M5032422-02:06:5600:06:0100:58:4800:28:3353100:59:1153101:36:40504
#49 499131Ratajczak EugeniuszŚremPOLKsa Fitness Zone64M5034433-02:08:5000:06:0601:00:4200:26:4941500:56:4744801:35:32484
#50 5169Panke GrzegorzŚremPOLRunner`s Power64M5037443-02:09:4500:06:0901:01:3800:30:0356901:02:1558301:39:28546
#51 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 39567Jędrzejczak KrzysztofKsiąż WlkpPOLNiezrzeszony64M50337-01:31:2000:04:1900:23:1200:20:463000:42:244601:09:1938
#52 4213Krawczyk WłodzimierzŚremPOLCiacho Team64M50440-01:31:3900:04:2000:23:3100:21:147000:43:086501:09:5245
#53 575228Beutler JacekBorówiecPOL64M5043488-02:17:5600:06:3201:09:4800:28:0749800:57:4550101:37:34514
#54 75496Ceglewski LeszekWęglew-koloniaPOL64M50772-01:35:4600:04:3200:27:3900:20:544900:42:315001:10:5158
#55 341251Urbański JarosławPoznańPOL64M5027320-01:57:0400:05:3200:48:5600:25:4335700:53:0935401:28:02344
#56 230434Taterski PawełŚremPOLKb Maniac Poznań64M5019217-01:49:0300:05:1000:40:5500:24:1726000:49:2824001:21:17217
#57 234126Marciniak RobertPyszącaPOL64M5020221-01:49:0800:05:1000:41:0100:23:3618900:47:5316901:19:25178
#58 497267Gruszka DariuszPoznańPOL65M5033431-02:08:4000:06:0501:00:3200:25:3333500:56:1142901:35:40487
#59 523455Górniak JerzySwarzędzPOL65M5039449-02:09:5200:06:0901:01:4400:25:5437300:55:2441501:35:02474
#60 530480Łukaszewski HieronimŚremPOLBrak65M5040454-02:10:2800:06:1101:02:2000:30:0557901:01:1155801:39:24542
#61 578243Karaśkiewicz MirosławTulcePOL65M5044490-02:19:2700:06:3601:11:2000:29:2255301:03:5459001:47:23595
#62 108425Menzel StanisławŚremPOLRunner`s Power65M508104-01:38:5000:04:4100:30:4200:21:479400:44:519401:14:30104
#63 124523Wróbel AndrzejPoznańPOL65M5010119-01:40:2800:04:4500:32:2000:21:238100:45:2911301:14:58111
#64 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !441385Sobkowiak EdytaPoznańPOL65K501-4602:03:0400:05:5000:54:5600:26:3240000:55:2541701:31:51424
#65 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !458694Pawlak MonikaGrotnikiPOL65K502-5202:04:5000:05:5500:56:4200:26:4241000:56:0642801:33:26462
#66 466520Jessa WłodzimierzŚremPOLRunner`s Power65M5030409-02:05:3300:05:5700:57:2500:28:0749500:56:5946401:35:21479
#67 522253Barański ArkadiuszKsiąż WielkopolskiPOL66M40115448-02:09:5200:06:0901:01:4500:29:0954500:59:0753001:37:58519
#68 564441Van Dijk Jean PaulKamionkiPOL66M40122481-02:15:3100:06:2501:07:2400:26:1438700:58:2551801:39:02537
#69 5564Matyśkiewicz KrzysztofGostyńPOLKlub Biegacza 365 Gostyń66M40652-01:33:3800:04:2600:25:3100:21:5810300:44:348501:11:3967
#70 611695Bąkowski MaciejŚremPOLBejot Team66M40132509-02:28:3400:07:0201:20:2600:28:2252301:02:0558101:48:03598
#71 368360Górny SławomirGostyńPOLWłasne Treningi66M4081338-01:58:2100:05:3600:50:1300:25:2731800:52:1933201:28:09347
#72 638283Morasz WojciechWieszczyczynPOL66M40137520-02:47:5300:07:5701:39:4600:33:4563501:14:0763602:03:04638
#73 14172Górka LeonardKórnikPOLTfp Sport Team66M4024134-01:41:2700:04:4800:33:2000:21:5710100:46:0912901:16:27134
#74 403587Kuzia IreneuszKoźmin WlkpPOLKlub Miłośników Piłki Nożnej66M4092367-01:59:5900:05:4100:51:5100:26:4541100:54:3038601:29:28380
#75 153489Rogala KrzysztofSośniePOLL.p. Nadleśnictwo Antonin66M4032146-01:42:4700:04:5200:34:3900:22:3913700:46:5915201:17:34153
#76 251304Wybierała AndrzejRawiczPOLRawicz67M4061238-01:49:5500:05:1200:41:4700:24:5328300:50:3325901:22:29241
#77 266322Niemców KrzysztofLesznoPOL67M4065252-01:51:1900:05:1600:43:1100:24:0023200:49:1022801:23:06250
#78 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !23719Flak-Marcinkowski JacekOpalenicaPOL-67M40221-01:29:1000:04:1300:21:0200:20:473200:42:002601:08:1728
#79 307242Faliszewski AndrzejKórnikPOLBrylant Kórnik67M4069288-01:54:2300:05:2500:46:1500:26:3239900:53:5937101:27:35335
#80 327264Ancuta WojciechPoznańPOLNiezrzeszony67M4072307-01:55:5000:05:2900:47:4200:25:3333300:51:3229201:25:44300
#81 362354Majek JarosławDąbrówkaPOL67M4080334-01:57:5500:05:3500:49:4800:25:1230200:52:4134201:27:46337
#82 39634Koszarek MaciejPoznańPOL67M4090361-01:59:4600:05:4000:51:3900:28:0850100:56:5545501:31:43417
#83 414224Jasiewicz MaciejLesznoPOL67M4096377-02:00:4200:05:4300:52:3500:23:5721700:50:5927201:30:03386
#84 425649Pawłowski MariuszŚremPOL-67M40102384-02:01:5400:05:4600:53:4700:24:2626600:52:3433901:30:01385
#85 213559Trzmielewski MariuszKoninPOL67M4048201-01:47:3600:05:0600:39:2800:21:006500:45:1110501:19:25177
#86 472684Sęk PiotrKrotoszynPOLMróz Team67M40106415-02:05:4500:05:5700:57:3800:29:0754300:59:1853301:36:16494
#87 22387Olejniczak KrzysztofGostyńPOLKlub Biegacza 365 Gostyń67M4051211-01:48:3000:05:0800:40:2200:23:4219700:48:5419801:21:29222
#88 489514Paul PrzemysławPoznańPOL67M40107425-02:07:4200:06:0300:59:3400:25:3132300:54:3339101:33:15459
#89 249450Mieszkowski PawełPoznańPOLZmęczeni Już Przed Biegiem68M4060236-01:49:4500:05:1200:41:3700:24:1525800:50:5026701:23:21259
#90 331608Cichy AndrzejLesznoPOL68M4073311-01:56:0200:05:3000:47:5500:25:2331500:52:1833101:26:42323
#91 595459Grajkowski TomaszGnieznoPOLBrak68M40129502-02:22:2300:06:4401:14:1600:31:0360801:04:4459701:46:46592
#92 601252Barańska JustynaKsiąż WielkopolskiPOL68K4017-9802:24:3500:06:5101:16:2700:31:0560901:06:2060701:49:47605
#93 616282Chibowski DariuszPoznanPOLPoznan Biega68M40133511-02:35:4400:07:2201:27:3600:30:4560601:06:5161001:54:15618
#94 139153Siuda MarekLubońPOLLuboński Klub Biegacza68M4023132-01:41:1900:04:4800:33:1200:22:2013000:46:1513101:16:21130
#95 149440Naglik TomaszKościanPOLKościańskie Towarzystwo Pływackie68M4029142-01:42:2200:04:5100:34:1400:23:4520000:47:5617001:18:26163
#96 419150Wasik JarekPyszącaPOLJrg Team68M40101382-02:01:0600:05:4400:52:5800:26:4040700:55:2341401:32:01432
#97 198448Jalowski AndrzejGnieznoPOLIntec68M4043187-01:46:0600:05:0100:37:5800:23:4720100:48:0217301:19:28182
#98 24812Matyjewicz TomaszŚremPOLŚremski Sport69M4059235-01:49:3600:05:1100:41:2900:21:439100:48:1618001:23:26261
#99 505191Ignaszewska DorotaŚremPOL69K4011-7002:09:1100:06:0701:01:0400:28:2152200:59:0352901:38:48532
#100 508190Ignaszewski RobertŚremPOL69M40111438-02:09:3500:06:0801:01:2800:30:0156701:00:5355101:38:53533

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności