Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

8 Wysokogórski Bieg im. druha Franciszka Marduły

Wyniki - 6 czerwca 2015, Zakopane

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
M
K
Rok
Kat
-
-
#1 10181Martini Dawid93-1991Senior M76POLSBL TeamLędziny04:26:1801:24:59
#2 102103Elantkowski Paweł94-1973Masters M15POLŻywczańskie - sforaZakopane04:27:4701:26:28
#3 103100Woźniak Michał95-1990Senior M77POLodcięci.pl TeamChełm04:28:5501:27:36
#4 10460Maślanka Jarosław96-1973Masters M16POLPega RunnersKraków04:29:0101:27:42
#5 105198Leja Piotr97-1970Masters M17POLarch ARQZakopane04:29:3301:28:14
#6 106205Perez Arnold98-1993Senior M78POLKKS Victoria Stalowa WolaStalowa Wola04:30:0101:28:42
#7 107106Bakalarz Emil99-1989Senior M79POLWrocław04:32:0601:30:47
#8 108174Hałubiec Jarosław100-1977Senior M80POLKrapkowice04:32:1301:30:54
#9 109229Smolis Ivo101-1988Senior M81POLOpole04:32:3701:31:18
#10 11042Ratajczak Marek102-1975Masters M18POLSwarzędz04:32:5301:31:34
#11 111298Fojcik Grzegorz103-1967Masters M19POLRybnik04:33:0801:31:49
#12 112231Tymicki Zbigniew104-1969Masters M20POLENTRE.PL TeamWarszawa04:33:1101:31:52
#13 113158Popiołek Maciej105-1989Senior M82POLmasana.plKraków04:33:2701:32:08
#14 114152Świerad Dariusz106-1985Senior M83POLNight RunnersKraków04:33:5001:32:31
#15 115113Starzyński Wojciech107-1971Masters M21POLENTRE.Pl TeamWarszawa04:33:5201:32:33
#16 116225Mileszczyk Karol108-1982Senior M84POLDrużyna dla SercaUścimów04:34:0001:32:41
#17 117263Koch Piotr109-1988Senior M85POLCzeladź04:34:3401:33:15
#18 11844Mikołajczyk Bartłomiej110-1983Senior M86POLTG ''SOKÓŁ'' ZAKOPANEBytom04:34:5601:33:37
#19 119276Linkowski Michał111-1977Senior M87POLMaratończyk PoznańSuchy Las04:35:2001:34:01
#20 120179Dersiewicz Adam112-1984Senior M88POLcalanaprzod.orgGliwice04:35:4501:34:26
#21 12197Moskalik Tomasz113-1978Senior M89POLT.G. Sokół ZakopaneSzczawnica04:36:0001:34:41
#22 12219Zielinski Marek114-1987Senior M90POLJaworzno04:36:1101:34:52
#23 12386Wagner Robert115-1971Masters M22POLBytom04:36:1601:34:57
#24 124286Kopkowicz Piotr116-1983Senior M91POLSkawina04:36:1701:34:58
#25 12532Zych Adam117-1987Senior M92POLWataha Trail TeamNowy Targ04:36:5501:35:36
#26 126202Hanczka Piotr118-1981Senior M93POLŁKWPabianice04:37:5501:36:36
#27 127108Piecuch Marcin119-1983Senior M94POLLacho TeamKraków04:38:1001:36:51
#28 128300Stasiak Marek120-1979Senior M95POLTychy04:38:2201:37:03
#29 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !129310Bolechowska Dominika-91975Masters K1POLAttiq TeamZakopane04:38:2901:37:10
#30 13038Struś Marcin121-1980Senior M96POLKW KrakówKraków04:39:0401:37:45
#31 13118Mamcarz Kacper122-1983Senior M97POLKościelisko04:39:1601:37:57
#32 132186Bednarczyk Aleksander123-1982Senior M98POLKatowice04:39:1701:37:58
#33 133320Michalik Tomasz124-1974Masters M23POLWrocław04:40:1501:38:56
#34 13441Nowak Krzysztof125-1976Senior M99POLAven SosnowiecDąbrowa Górnicza04:40:4501:39:26
#35 135156Biskupski Piotr126-1976Senior M100POLPoznań04:40:5401:39:35
#36 13680Bobla Walenty127-1986Senior M101POLSBL TeamBierun04:41:0701:39:48
#37 13755Jachowicz Malwina-101983Senior K9POLSalco Sport TeamWrocław04:41:2401:40:05
#38 138154Kurdziel Marta-111984Senior K10POLTenczynek04:41:3401:40:15
#39 139260Kocoń Paweł128-1988Senior M102POLVisegrad Maraton RytroNowy Sącz04:42:2201:41:03
#40 14030Sadowski Tomasz129-1977Senior M103POLKraków04:43:3401:42:15
#41 14129Zbijowska Ewelina-121984Senior K11POLbb RunnerBielsko biała04:45:1001:43:51
#42 14295Chodakowski Marceli130-1978Senior M104POLk.b.geotermia uniejówPoddębice04:45:1101:43:52
#43 14345Kubin Ireneusz131-1972Masters M24POLTG SOKÓŁ Zakopanezakopane04:45:1701:43:58
#44 14427Pyrek Joanna-131981Senior K12POLKraków04:45:5801:44:39
#45 145317Wójcik Bartosz132-1978Senior M105POLski associationSzczawnica04:46:0401:44:45
#46 146172Grubarek Dariusz133-1969Masters M25POLSZAFLARY04:46:1001:44:51
#47 147147Palka Zbigniew134-1981Senior M106POLARTeamKatowice04:46:1701:44:58
#48 148206Parzyszek Marcin135-1978Senior M107POLExtereme Tatras TeamWarszawa04:46:2401:45:05
#49 14952Major Stefan136-1956WeteranIM4POLAMBITNI AMATORZYŻARKI04:46:3101:45:12
#50 150316Nigot Krzysztof Kropeczka137-1973Masters M26POL9 DywersyjnaWarszawa04:46:3401:45:15
#51 151311Basiński Michał138-1975Masters M27POLAZS AWF Kraków MastersKraków04:47:0801:45:49
#52 152129Lewiak Michał139-1990Senior M108POLPean PaszcząGałków Mały04:47:1701:45:58
#53 153239Bernacki Bartosz140-1983Senior M109POLŁąka Prudnicka04:47:3001:46:11
#54 154236Kowal Amadeusz141-1987Senior M110POLZadyszkaLubaczów04:47:3601:46:17
#55 15561Mazurek Tomasz142-1971Masters M28POLkardia.plWarszawa04:47:4401:46:25
#56 156199Trąmpczyński Jakub143-1987Senior M111POLFCWSWarszawa04:48:1301:46:54
#57 157141Zaczek Maciej144-1984Senior M112POLBiegnę,żeby Bartek mógł biegaćKIELCE04:48:1401:46:55
#58 158246Haręża Jan145-1978Senior M113POLWartkie Kiyrpcenowy targ04:48:3001:47:11
#59 159138Grzyb Karolina-141986Senior K13POLDąbrowa Górnicza04:48:4301:47:24
#60 160132Plizga Magdalena-151986Senior K14POLGdańsk04:49:0601:47:47
#61 161327Kowalski Adam146-1983Senior M114POLJ.W. NILTychy04:49:2201:48:03
#62 16256Behounek Leszek147-1959WeteranIM5POLTG Sokół ZakopaneZakopane04:49:3201:48:13
#63 163201Witek Bogusław148-1968Masters M29POLAA TARNÓWTarnów04:49:4601:48:27
#64 164115Walczak Maciej149-1978Senior M115POLQUAY POZNANPoznań04:50:1101:48:52
#65 165181Jaszkaniec Adam150-1977Senior M116POLHAGERKatowice04:50:3401:49:15
#66 166303Szlachtowski Andrzej151-1969Masters M30POLNowy Targ04:50:5601:49:37
#67 16753Szecówka Zbigniew152-1974Masters M31POLAmbitni AmatorzyPoraj04:51:5101:50:32
#68 16813Czerwiński Rafał153-1973Masters M32POL"Piotr i Paweł" Marka FormyPoznań04:52:1101:50:52
#69 169294Marciniec Damian154-1982Senior M117POLMISSION IMPOSSIBLE TEAMWieliczka04:52:1901:51:00
#70 17064Mych Bartosz155-1978Senior M118POLTychy04:53:1601:51:57
#71 17171Paluch Tobiasz156-1986Senior M119POLRunForFun RYGLICERYGLICE04:54:0301:52:44
#72 172123Kołodziej Andrzej157-1988Senior M120POLobozybiegowe.plWarszawa04:54:3301:53:14
#73 173157Śliwiński Paweł158-1991Senior M121POLDrużyna Wilka-12tri.pl/SliwaatripBartoszyce04:54:3701:53:18
#74 174265Gąsiorowski Piotr159-1978Senior M122POLDynafit PLZakopane04:54:5701:53:38
#75 175185Niezgódka Tomasz160-1970Masters M33POLWrocław04:55:0001:53:41
#76 176277Kotysz Waldemar161-1964WeteranIM6POLBBL OpoleOpole04:55:0901:53:50
#77 177301Majewski Arkadiusz162-1972Masters M34POLWodzisław Śląski04:55:2901:54:10
#78 178166Kijowski Marcin163-1975Masters M35POLUltra Trail Runner MagazynKraków04:56:1201:54:53
#79 179167Kocemba Askaniusz164-1980Senior M123POLALASKALUBAWKA04:56:2101:55:02
#80 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !180232Mojżyszek Maciej165-1946WeteranIIM1POLnowy targnowy targ04:56:3201:55:13
#81 181118Jurasz Paweł166-1970Masters M36POLDogoń Grodzisk MazowieckiGrodzisk Mazowiecki04:56:4701:55:28
#82 182151Senatorski Piotr167-1961WeteranIM7POLWarszawa04:57:1901:56:00
#83 183244Czapiewski Janusz168-1962WeteranIM8POLSBL TeamBieruń04:57:3601:56:17
#84 184238Muszyński Maciej169-1966Masters M37POLPLACETOTRIKraków04:57:4901:56:30
#85 18548Lisak Wojciech170-1980Senior M124POLKatowice04:58:2601:57:07
#86 186216Porębski Marek171-1975Masters M38POLNiepołomice BiegająTargowisko04:58:5101:57:32
#87 187243Czapiewski Dariusz172-1986Senior M125POLSBL TeamBieruń05:00:3601:59:17
#88 188119Najbert Krystian173-1978Senior M126POLPKO BPWarszawa05:01:3502:00:16
#89 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !189214Bukowski Marian174-1948WeteranIIM2POLStaryKazanow05:02:0002:00:41
#90 190134Nowak Kuba175-1976Senior M127POLProca TeamWarszawa05:02:1002:00:51
#91 191126Wojdal Piotr176-1992Senior M128POLRubaszne RabarbaryKoluszki05:02:1402:00:55
#92 19221Majewski Tomasz177-1980Senior M129POLWołomin05:02:3402:01:15
#93 193149Kohutnick Rafał178-1982Senior M130POLObi-boki running crewWarszawa05:03:0902:01:50
#94 194133Kamiński Artur James179-1974Masters M39POLSunday Sweaty SundayJózefów05:03:1402:01:55
#95 195116Gawroński Tomasz180-1992Senior M131POLUMKS NADIR JĘDRZEJÓWJĘDRZEJÓW05:03:3602:02:17
#96 196120Góźdź Wojtek181-1974Masters M40POLSpeleoklub ŚwiętokrzyskiKielce05:03:5502:02:36
#97 197110Obarzanowski Michał182-1978Senior M132POLKraków05:03:5902:02:40
#98 19866Krowisz Kamil183-1974Masters M41POLDobrzykowice05:04:0002:02:41
#99 199159Dederko Piotr184-1972Masters M42POLStraż Graniczna BiałystokBiałystok05:04:1502:02:56
#100 200258Kwiatkowska Kinga-161988Senior K15POLVisegrad Maraton RytroChełmiec05:05:0502:03:46

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności