Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

8 Wysokogórski Bieg im. druha Franciszka Marduły

Wyniki - 6 czerwca 2015, Zakopane

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
M
K
Rok
Kat
-
-
#1 14030Sadowski Tomasz129-1977Senior M103POLKraków04:43:3401:42:15
#2 14427Pyrek Joanna-131981Senior K12POLKraków04:45:5801:44:39
#3 151311Basiński Michał138-1975Masters M27POLAZS AWF Kraków MastersKraków04:47:0801:45:49
#4 178166Kijowski Marcin163-1975Masters M35POLUltra Trail Runner MagazynKraków04:56:1201:54:53
#5 184238Muszyński Maciej169-1966Masters M37POLPLACETOTRIKraków04:57:4901:56:30
#6 197110Obarzanowski Michał182-1978Senior M132POLKraków05:03:5902:02:40
#7 203105Muniak Kamil187-1981Senior M134POLkukuczsport.plKraków05:05:5202:04:33
#8 206237Bzowski Jan Michał189-1972Masters M44POLKraków05:07:5202:06:33
#9 210314Śliwińska Małgorzata-191991Senior K17POLKraków05:09:0902:07:50
#10 215266Rachwał Paweł196-1976Senior M138POLDynaft PLKraków05:13:2702:12:08
#11 219140Zychowicz Michał199-1978Senior M140POLKraków05:13:5602:12:37
#12 22149Krowicka Agnieszka-211982Senior K19POLOlimpijczyk SzczekocinyKraków05:14:1602:12:57
#13 2429Madej Mirosław220-1964WeteranIM13POLDystans KrakówKraków05:29:1002:27:51
#14 25036Różańska Sylwia-251987Senior K22POLKW KrakówKraków05:34:2902:33:10
#15 253235Zielińska Beata-261978Senior K23POLKrakow05:35:4802:34:29
#16 257255Misiuk Marek230-1977Senior M158POLKraków05:37:2202:36:03
#17 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !86Wąsowicz Jan8-1973Masters M2POLKrakow03:18:4200:17:23
#18 265308Siekanka Stefan236-1980Senior M161POLKraków05:40:0002:38:41
#19 108174Hałubiec Jarosław100-1977Senior M80POLKrapkowice04:32:1301:30:54
#20 260175Żmuda Bartłomiej233-1973Masters M55POLKrapkowice05:39:2002:38:01
#21 56221Pawul Wojciech53-1992Senior M44POLGOPR Bieszczady ŁemkowynaUltraTrailKrosno04:00:4900:59:30
#22 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 48281Tomasiak Natalia-31986Senior K3POLSalco Sport TeamKrynica - Zdrój03:54:0000:52:41
#23 59217Sagan Łukasz56-1983Senior M47POLSalco Sport TeamKrzczonów04:02:0301:00:44
#24 1084Hercog Piotr10-1976Senior M8POLSalomon Suunto TeamKudowa Zdrój03:21:0300:19:44
#25 10181Martini Dawid93-1991Senior M76POLSBL TeamLędziny04:26:1801:24:59
#26 234111Czuchaj Tomasz212-1976Senior M148POLlesna05:23:4302:22:24
#27 97296Turosz Iwona-81990Senior K8POLDynafit PLLeżajsk04:25:0401:23:45
#28 251180Adamaszek Michał226-1976Senior M154POLHAGERLIBIĄŻ05:34:3102:33:12
#29 -170Michalczyk Daniel--1981Senior M-POLProSportRehabLimanowa
#30 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11Świerc Marcin1-1985Senior M1POLSalomon Suunto PolandLisowice03:01:19
#31 154236Kowal Amadeusz141-1987Senior M110POLZadyszkaLubaczów04:47:3601:46:17
#32 179167Kocemba Askaniusz164-1980Senior M123POLALASKALUBAWKA04:56:2101:55:02
#33 -302Korzeń Fryderyk--1992Senior M-POLPerfect Runner LublinLublin
#34 27025Hadam Michał240-1977Senior M165POLKB Maniac PoznańLuboń05:45:4502:44:26
#35 32309Dudzik Robert31-1984Senior M25POLMSZANA DOLNA03:46:0500:44:46
#36 34213Pradziad Andrzej33-1994Senior M27POLSystemEco TEAMMURZASICHLE03:46:4300:45:24
#37 271215Satała Michał241-1992Senior M166POLNiepolomice BiegająNiepolomice05:46:3502:45:16
#38 52Wosik Daniel5-1980Senior M4POLRMD Montrail TeamNietulisko Małe03:13:2300:12:04
#39 79218Jończyk Jakub73-1989Senior M62POLMission Impossible TeamNowe Brzesko04:17:5601:16:37
#40 88178Kowalski-Barysznikow Mikołaj81-1985Senior M69POLkingrunner.comNowica04:21:2001:20:01
#41 5033Wojnarowski Jacek47-1977Senior M39POLVisegrad Maraton RytroNowy Sącz03:54:4500:53:26
#42 99259Mróz Piotr91-1983Senior M74POLVISEGRAD MARATON RYTRONOWY SĄCZ04:25:3701:24:18
#43 139260Kocoń Paweł128-1988Senior M102POLVisegrad Maraton RytroNowy Sącz04:42:2201:41:03
#44 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1822Huzior Piotr18-1972Masters M3POLFake RunnersNowy Targ03:32:1900:31:00
#45 22304Sobczak Henryk22-1983Senior M17POLNowy Targ03:38:2700:37:08
#46 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !279220Budzyk Janina-321960WeteranIK1POLNowy Targ05:58:4502:57:26
#47 24241Atanasow Ancew Dawid24-1971Masters M5POLFake RunnersNowy Targ03:41:4300:40:24
#48 38307Sawicki Szymon37-1975Masters M6POLFake RunnersNowy Targ03:50:5800:49:39
#49 12532Zych Adam117-1987Senior M92POLWataha Trail TeamNowy Targ04:36:5501:35:36
#50 158246Haręża Jan145-1978Senior M113POLWartkie Kiyrpcenowy targ04:48:3001:47:11
#51 166303Szlachtowski Andrzej151-1969Masters M30POLNowy Targ04:50:5601:49:37
#52 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !180232Mojżyszek Maciej165-1946WeteranIIM1POLnowy targnowy targ04:56:3201:55:13
#53 923Biernawski Piotr9-1977Senior M7POLFake RunnersNowy Targ03:20:1400:18:55
#54 238161Świderski Sławomir216-1972Masters M50POLBemoviaOkuniew05:26:2102:25:02
#55 20274Kokošek Oldřich20-1988Senior M16CZEPearl Izumi CzechOpava03:33:5500:32:36
#56 -280Bortnik Ryszard--1960WeteranIM-POLBieg Stylem ŻyciaOPOLE
#57 109229Smolis Ivo101-1988Senior M81POLOpole04:32:3701:31:18
#58 176277Kotysz Waldemar161-1964WeteranIM6POLBBL OpoleOpole04:55:0901:53:50
#59 13271Ondruch Adam13-1990Senior M11CZEPearl iZUMi CzechOrlova03:28:4400:27:25
#60 7272Macecek Tomas7-1991Senior M6CZEPearl iZUMi CzechOstrava03:16:1100:14:52
#61 126202Hanczka Piotr118-1981Senior M93POLŁKWPabianice04:37:5501:36:36
#62 22673Obłoza Piotr204-1971Masters M47POLGOSiR PiasecznoPiaseczno05:17:4202:16:23
#63 22774Dąbrowski Cezary205-1971Masters M48POLMAXI PiasecznoPiaseczno05:17:4202:16:23
#64 -67Dziubecki Kamil--1984Senior M-POLFUDU&Co.Sport TeamPiotrków Trybunalski
#65 -104Piasecki Piotr--1979Senior M-POLTG Sokół ZakopanePiotrków Trybunalski
#66 239275Matejko Bogdan217-1965WeteranIM12POLB.Z.S.R. "START" Bielsko-BiałaPisarzowice05:26:3802:25:19
#67 475Baranow Tomasz45-1976Senior M37POLPlaterów03:53:5100:52:32
#68 -98Markiewicz Artur--1980Senior M-POLK.B. Geotermia UniejówPoddębice
#69 14295Chodakowski Marceli130-1978Senior M104POLk.b.geotermia uniejówPoddębice04:45:1101:43:52
#70 -145Rybicki Janusz--1950WeteranIIM-POLPolice
#71 27324Vnencak Matus26-1988Senior M20SVKTEAM DYNAFITPoprad03:42:1500:40:56
#72 16753Szecówka Zbigniew152-1974Masters M31POLAmbitni AmatorzyPoraj04:51:5101:50:32
#73 65288Landa Michał60-1995Senior M51POLTG Sokół ZakopanePoronin04:07:2001:06:01
#74 12250Gutt Piotr12-1994Senior M10POLPoronin03:26:1300:24:54
#75 4347Kęsy Marcin42-1985Senior M34POLwww.marcinkesy.plPoznań03:51:3700:50:18
#76 4651Kammer Krzysztof44-1986Senior M36POLFillcoPoznań03:53:3600:52:17
#77 135156Biskupski Piotr126-1976Senior M100POLPoznań04:40:5401:39:35
#78 164115Walczak Maciej149-1978Senior M115POLQUAY POZNANPoznań04:50:1101:48:52
#79 16813Czerwiński Rafał153-1973Masters M32POL"Piotr i Paweł" Marka FormyPoznań04:52:1101:50:52
#80 223114Wolnik Emilia-221984Senior K20POLKB Maniac PoznańPoznań05:14:3502:13:16
#81 256163Pilarska Magdalena-271982Senior K24POLSTR PoznańPoznań05:36:2302:35:04
#82 264150Kudła Jarosław235-1960WeteranIM15POL40-latek TychyPoznań05:39:5602:38:37
#83 93321Michalik Rafał86-1981Senior M71POLPtaszkowaPtaszkowa04:23:4601:22:27
#84 19312Madejowicz Piotr19-1985Senior M15POLFake RunnersRdzawka03:32:4600:31:27
#85 -83Kunert Kamil--1985Senior M-POLrybnik
#86 111298Fojcik Grzegorz103-1967Masters M19POLRybnik04:33:0801:31:49
#87 17171Paluch Tobiasz156-1986Senior M119POLRunForFun RYGLICERYGLICE04:54:0301:52:44
#88 2524Konwerski Jędrek25-1982Senior M19POLSidzina03:41:4700:40:28
#89 41204Michnol Kamil40-1978Senior M32POLSiemianowice Slaskie03:51:1100:49:52
#90 124286Kopkowicz Piotr116-1983Senior M91POLSkawina04:36:1701:34:58
#91 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2290Gorczyca Bartosz2-1991Senior M2POLBUFF TEAM POLSKA/AltiActivSkołyszyn03:06:5600:05:37
#92 3591Kałużny Jakub34-1991Senior M28POLTIGER Team Palestra / OTK RzeźnikSopot03:48:4400:47:25
#93 7590Sierocin Jakub69-1982Senior M59POLKDATPSopot04:16:3901:15:20
#94 233285Makuch Artur211-1982Senior M147POLSosnowiec05:22:5102:21:32
#95 106205Perez Arnold98-1993Senior M78POLKKS Victoria Stalowa WolaStalowa Wola04:30:0101:28:42
#96 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !189214Bukowski Marian174-1948WeteranIIM2POLStaryKazanow05:02:0002:00:41
#97 119276Linkowski Michał111-1977Senior M87POLMaratończyk PoznańSuchy Las04:35:2001:34:01
#98 11042Ratajczak Marek102-1975Masters M18POLSwarzędz04:32:5301:31:34
#99 228282Maćkowski Tomasz206-1982Senior M144POLSwarzędz05:20:3402:19:15
#100 146172Grubarek Dariusz133-1969Masters M25POLSZAFLARY04:46:1001:44:51

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności