Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XXXV Półmaraton Gochów

Wyniki - 13 czerwca 2015, Bytów

Msc
Nr
Rok
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1121Zblewski TadeuszM1984BytówMLKS BASZTA BYTÓW01:09:28
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !210Grzonka PawełM1984Bytów01:13:57
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3313Pietraszke PawełM1979SłupskSZKOŁA POLICJI01:15:32
#4 411Grzonka PiotrM1984BytówOLIMPIA BYTÓW01:23:13
#5 5161Nikrant DawidM1987LeśniewoLKS PUCK01:24:17
#6 628Dzięgielowski PawełM1980ŻoryNADLEŚNICTWO RYBNIK / HRMAX ŻORY01:25:10
#7 7118Oliński WojciechM1969MalborkACTIVE MALBORK01:25:56
#8 8116Zwolski AndrjzeM1969Bytów01:26:33
#9 9182Żywicki JanuszM1968SzczecinKB PIONIER SZCZECIN01:27:01
#10 10138Przemysław UrzędowskiM1987SiemirowiceBAZA 4401:27:29
#11 11202Kazimierski MichałM1970Zatorze OlsztynKLUB BIEGACZA GOCH01:27:58
#12 1216Gostkowski ŁukaszM1987BytówKB GOCH BYTÓW01:28:23
#13 1351Kuta KrystynaK1967SerockLUKS SEROCK01:29:13
#14 14113Rydwelski KrzysztofM1991Bytów01:29:38
#15 1578Kryczka StanisławM1969MiastkoMTS''HAMER''MIASTKO01:30:21
#16 1648Konkol KazimierzM1974Somonino01:30:32
#17 17203Owśnicki WojciechM1976Lipnica01:30:50
#18 1885Derc ArkadiuszM1982Puck01:30:59
#19 1986Herman ArkadiuszM1973Słupsk01:31:02
#20 20187Tuwalska MałgorzataK1979GdańskLKS ZANTYR SZTUM01:32:23
#21 21204Rokita JerzyM1960SerockLUKS SEROCK01:33:00
#22 22111Rybarczyk MaciejM1972Bytów01:33:28
#23 233Hering MateuszM1991Bytów01:33:51
#24 2432Elendt TomaszM1990Bytów01:33:57
#25 25103Radtke RafałM1979BytówKB GOCH BYTÓW01:34:04
#26 2633Kozłowski JerzyM1957Czarna DąbrówkaGTS CZARNA DĄBRÓWKA01:35:00
#27 27400Glazik DariuszM1975Bytów01:35:15
#28 28112Zieman MichałM1988Bytów01:35:22
#29 29172Rudnikowski MaciejM1974DarłowoRUNNERSWALDE01:35:26
#30 30186Tuwalska ElżbietaK1979GdańskLKS ZANTYR STUM01:35:37
#31 3113Groszewski GrzegorzM1977ŁącznoNADLEŚNICTWO SZCZECINEK01:35:58
#32 32135Maksyś RyszardM1955Pierwoszyno01:36:10
#33 3327Chwojnicki JanuszM1972GdyniaEX BYTOVIA BYTÓW01:36:17
#34 34309Kopijowski KrzysztofM197301:36:32
#35 3572Grzonka PiotrM1988GdyniaNADLEŚNICTWO GDAŃSK01:36:34
#36 36115Spierewka RafałM1992BytówJEDYNKA BYTÓW01:36:46
#37 3781Kanawka GrzegorzM1984Gdańsk01:37:03
#38 3863Lenc JanM1986RozwalewoNADLEŚNICTWO CHOCZEWO01:37:23
#39 39106Jarosław WitkaM1983Gdańsk01:37:46
#40 40157Wilkowski WojciechM1966DamnicaSSI AKTYWNI DAMNICA01:38:33
#41 41122Rosiński PiotrM1963WejherowoPRO-CARS01:39:10
#42 4214Jaszewski TomaszM1978BytówK.B. GOCH BYTÓW01:39:15
#43 4364Kowalski KazimierzM1959Starogard Gdanski01:39:20
#44 4431Chałupa DanielM1975Bytów01:39:31
#45 45131Tomaszewski KrzysztofM1961SobowidzNADLESNICTWO KOLBUDY01:39:37
#46 46159Wojtalik PrzemysławM1978Koszalin01:39:51
#47 47209Skorupski RobertM1978SłupskSTOPA SŁUPSK01:39:54
#48 4837Klinkusz AdrianM1978SlupskSAMOTNY JEZDZIEC SLUPSK01:40:43
#49 49105Szyca ŁukaszM1982Gdańsk01:40:57
#50 5060Lange PiotrM1969MiastkoMŻS WOŁCZA MAŁA01:41:26
#51 5154Kanigowski GrzegorzM1980Gdańsk01:41:37
#52 52125Zebzda RobertM1976Nowa Sarzyna01:41:54
#53 53132Okołotowicz SebastianM1983Słupsk01:42:12
#54 54109Reglińska JoannaK1988BytówKB GOCH BYTÓW01:42:17
#55 55144Piłczyński ZbigniewM1963Słupsk01:42:46
#56 56180Olechnowicz SlawomirM1975SłupskSTOPS SLUPSK01:43:25
#57 5726Kisielewski KrzysztofM1983JózefowoNADLEŚNICTWO DWUKOŁY01:43:35
#58 58146Rudnik JerzyM1952ChojniceFLORIAN CHOJNICE01:43:38
#59 59318Naczk AdamM1971Gdynia01:44:07
#60 60153Orłowski BogusławM1964BorzytuchomOSP BORZYTUCHOM01:44:12
#61 61102Muerau-Nowicka HannaK1964BytówKB GOCH BYTÓW01:44:30
#62 6250Jabłonowski WojciechM1972LęborkFM201201:44:38
#63 63130Maciej RetzlaffM1984Bytów01:45:08
#64 64310Żylicz PawełM1993SłupskSTOPA SŁUPSK01:45:28
#65 6522Barwolf SilviaK1961Iimenau01:46:01
#66 6619Król PiotrM1979ZabierzówKLUB BIEGAJĄCYCH LEŚNIKÓW01:46:13
#67 6753Drążkowski DanielM1954Gdańsk01:46:26
#68 685Jażdżewski SebastianM1981UgoszczKB GOCH BYTÓW01:46:44
#69 698Bogusławski SzymonM1989BytówAFC01:46:50
#70 70176Majkowski MarcinM1971GdyniaSALONY PHU MEBLE01:47:02
#71 71321Bierzanowski RafałM1975Słupsk01:47:27
#72 7276Bińczak PawełM1984SłupskMLKS TUCHOLANKA TUCHOLA01:47:32
#73 7371Kwaśnicki WojciechM1976Strzebielino01:48:12
#74 74322Walińska AgnieszkaK1974Słupsk01:48:39
#75 75148Szymański TomaszM1972Słupsk01:48:51
#76 7612Bilicki SławomirM1981Bytów01:49:13
#77 77123Matuszyński MirosławM1975BytówKB GOCH BYTÓW01:49:21
#78 78120Nowodworska JustynaK1985BytówŚCIGAŁ TEAM01:49:43
#79 7936Bednarczyk ArkadiuszM1973KobylnicaSTOPA SŁUPSK01:49:45
#80 80124Rolbiecki AdamM1977Bytów01:49:50
#81 81183Świątek Brzezinski HubertM1999Miastko01:50:02
#82 8274Jasiński KrzysztofM1972GdyniaKS PIDRINA GDYNIA01:50:05
#83 83155Plewa MariuszM1974DamnicaSSI AKTYWNI DAMNICA01:50:08
#84 84168Spalik MichałM1997Miastko01:50:15
#85 8570Lewandowski KrzysztofM1976Koszalin01:50:18
#86 86174Sowa JoannaK1975Kościerzyna01:50:19
#87 87175Sowa KrzysztofM1975Kościerzyna01:50:19
#88 8856Kik AndrzejM1947GdańskMORSY GDAŃSKIE01:50:21
#89 89301Kleina GrzegorzM1974Bytów01:50:34
#90 90129Piekarski TomaszM1988BytówTENIS KLUB BYTÓW01:50:50
#91 91320Nadolski WiesławM1966Rumia01:51:42
#92 9266Łepek AgnieszkaK1971GdyniaKS PIDRINA GDYNIA01:51:49
#93 9375Janiszewski MarekM1981Bytów01:51:51
#94 94167Spalik MariuszM1972Miastko01:52:00
#95 95140Szczur DanielM1974Słupsk01:52:01
#96 96142Piotrowski MirosławM1964SłupskSTOPA SŁUPSK01:52:04
#97 9746Labuda AnnaK1976ProkowoPOWERSYSTEM01:52:09
#98 9849Leszkowski SławomirM1976Somonino01:52:23
#99 9957Gajewski AndrzejM1977DamnicaSSI AKTYWNI DAMNICA01:52:42
#100 100141Wysocki PiotrM1964Słupsk01:53:04

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności