Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XLPL Ekiden Maraton

Wyniki - 14 czerwca 2015, Poznań

Msc
Nr
-
-
-
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1186Niemyt Adam, Kęsy Marcin, Kazikowski Karol, Fluks Szymon, Maik Mateusz, Belgrau SzymonRUNNERSCLUB.PL I PRZYJACIELENIEMYT ADAM00:14:49KĘSY MARCIN00:35:58KAZIKOWSKI KAROL00:38:48FLUKS SZYMON00:18:11MAIK MATEUSZ00:17:00BELGRAU SZYMON00:17:2202:22:08
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !289Bytniewski Szymon, Tomczyk Piotr, Garczarek Mateusz, Kanrowski Michał, Ławrowski Michał, Glonek WaldemarDELTASZWADRONSUPERCOOLKOMANDOWILKÓWALFABYTNIEWSKI SZYMON00:13:28TOMCZYK PIOTR00:39:09GARCZAREK MATEUSZ00:38:21KANROWSKI MICHAŁ00:18:30ŁAWROWSKI MICHAŁ00:17:16GLONEK WALDEMAR00:19:0602:25:50
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 315Stasikowski Bartosz, Jurek Łukasz, Fehlau Marcin, Widerak Rafał, Matysiak Adam, Greiveldinger GillesŚWIAT BIEGACZA 1STASIKOWSKI BARTOSZ00:14:58JUREK ŁUKASZ00:40:29FEHLAU MARCIN00:35:32WIDERAK RAFAŁ00:20:17MATYSIAK ADAM00:21:22GREIVELDINGER GILLES00:20:2002:32:58
#4 497Tamowicz Mariusz, Koper Mateusz, Mikuś Marcin, Jendrzejewski Piotr, Pawelczyk Krzysztof, Humiński AndrzejEATON RUNNING TEAM-1TAMOWICZ MARIUSZ00:18:26KOPER MATEUSZ00:40:25MIKUŚ MARCIN00:39:53JENDRZEJEWSKI PIOTR00:20:44PAWELCZYK KRZYSZTOF00:21:50HUMIŃSKI ANDRZEJ00:19:1402:40:32
#5 5207Feifer Bartosz, Matysik Wiktor, Staniszczak Tomasz, Serwa Wojciech, Grelak Adam, Pohl TomaszSTRONG BOYS WOLSZTYNFEIFER BARTOSZ00:14:16MATYSIK WIKTOR00:42:56STANISZCZAK TOMASZ00:42:04SERWA WOJCIECH00:20:02GRELAK ADAM00:22:03POHL TOMASZ00:22:0802:43:29
#6 6176Witkowski Tomasz, Cieślak Krzysztof, Jamrozik Jakub, Sendziak Daniel, Krzemiński Tomasz, Piotrowski MarcinŻARY RUNNERS TEAMWITKOWSKI TOMASZ00:16:27CIEŚLAK KRZYSZTOF00:41:07JAMROZIK JAKUB00:43:41SENDZIAK DANIEL00:21:15KRZEMIŃSKI TOMASZ00:20:58PIOTROWSKI MARCIN00:20:1702:43:45
#7 7247Ługowski Paweł, Dworakowski Tomasz, Ossowski Maciej, Grabowski Szymon, Laskowski Mikołaj, Wojciechowski ŁukaszGETRESPONSEŁUGOWSKI PAWEŁ00:19:48DWORAKOWSKI TOMASZ00:41:29OSSOWSKI MACIEJ00:44:36GRABOWSKI SZYMON00:20:49LASKOWSKI MIKOŁAJ00:21:22WOJCIECHOWSKI ŁUKASZ00:21:5802:50:02
#8 822Wierzbicki Michał, Mich Szymon, Januszewski Aleksander, Szczeszek Łukasz, Szczeszek Robert, Muślewski MaciejLOGOS TRAVELWIERZBICKI MICHAŁ00:15:45MICH SZYMON00:50:35JANUSZEWSKI ALEKSANDER00:43:49SZCZESZEK ŁUKASZ00:21:36SZCZESZEK ROBERT00:20:01MUŚLEWSKI MACIEJ00:18:5602:50:42
#9 96Wiśniewska Katarzyna, Walewski Przemysław, Kledzik Zbigniew, Karolczak Klaudia, Józefowicz Maciej, Sakowski MarcinWSZYSTKOOBIEGANIU.PLWIŚNIEWSKA KATARZYNA00:24:51WALEWSKI PRZEMYSŁAW00:40:11KLEDZIK ZBIGNIEW00:39:45KAROLCZAK KLAUDIA00:24:26JÓZEFOWICZ MACIEJ00:22:24SAKOWSKI MARCIN00:19:3302:51:10
#10 10146Fiebich Zbigniew, Lis Piotr, Lipowy Dawid, Stachowiak Łukasz, Gembalski Łukasz, Mierzyński MichałLUCKY LUKIFIEBICH ZBIGNIEW00:18:30LIS PIOTR00:44:17LIPOWY DAWID00:44:15STACHOWIAK ŁUKASZ00:19:30GEMBALSKI ŁUKASZ00:21:32MIERZYŃSKI MICHAŁ00:23:1302:51:17
#11 11239Białek Mirek, Stefaniak Mateusz, Wziętek Adam, Baranowski Szymon, Urban Marcin, Urban MichałWKB - SZYBKA "CZARNA WIŚNIA"BIAŁEK MIREK00:16:12STEFANIAK MATEUSZ00:40:16WZIĘTEK ADAM00:45:07BARANOWSKI SZYMON00:24:21URBAN MARCIN00:22:48URBAN MICHAŁ00:22:3802:51:22
#12 12138Michalik Marcin, Cieślak Dawid, Radosław Kociński, Rasztorf Robert, Stefanowicz Piotr, Woźniak MichałKP POZNAO-GRUNWALDMICHALIK MARCIN00:17:55CIEŚLAK DAWID00:40:51RADOSŁAW KOCIŃSKI00:45:20RASZTORF ROBERT00:23:13STEFANOWICZ PIOTR00:22:36WOŹNIAK MICHAŁ00:22:2202:52:17
#13 13230Borowicz Marcin, Karbowiak Jacek, Padoł Krzysztof, Totoo Maciej, Pawlak Paweł, Wewiór KrzysztofVWP ODLEWNIABOROWICZ MARCIN00:18:43KARBOWIAK JACEK00:42:29PADOŁ KRZYSZTOF00:43:55TOTOO MACIEJ00:22:47PAWLAK PAWEŁ00:23:24WEWIÓR KRZYSZTOF00:21:5002:53:08
#14 14217Ludwiczak Michał, Michałowski Michał, Wojciechowski Paweł, Górka Leonard, Pankowski Adam, Czarnecki TomaszTFP SPORT TEAM ILUDWICZAK MICHAŁ00:17:35MICHAŁOWSKI MICHAŁ00:46:24WOJCIECHOWSKI PAWEŁ00:40:15GÓRKA LEONARD00:23:42PANKOWSKI ADAM00:23:05CZARNECKI TOMASZ00:22:4702:53:48
#15 1560Dawidziak Jarosław, Prozorowski Wiesław, Mateusz Gryczka, Kubiak Michał, Stajer Mariusz, Błachowiak MariuszAMBIT RACING TEAMDAWIDZIAK JAROSŁAW00:18:13PROZOROWSKI WIESŁAW00:43:57MATEUSZ GRYCZKA00:41:06KUBIAK MICHAŁ00:25:30STAJER MARIUSZ00:24:52BŁACHOWIAK MARIUSZ00:22:5602:56:34
#16 1650Nowacka Natalia, Pelc-Wanielista Agnieszka, Wanielista Piotr, Szukała Mateusz, Botorowicz Tomasz, Żuberek PiotrKB MANIAC TEAMNOWACKA NATALIA00:19:15PELC-WANIELISTA AGNIESZKA00:44:49WANIELISTA PIOTR00:43:58SZUKAŁA MATEUSZ00:22:00BOTOROWICZ TOMASZ00:23:51ŻUBEREK PIOTR00:22:4102:56:34
#17 1755Szczygielski Arkadiusz, Kujawa Grzegorz, Kramski Tomasz, Małecki Tomasz, Bilski Tomasz, Pawłowski FabianACTIVE NEKLASZCZYGIELSKI ARKADIUSZ00:17:57KUJAWA GRZEGORZ00:42:10KRAMSKI TOMASZ00:41:34MAŁECKI TOMASZ00:26:09BILSKI TOMASZ00:26:34PAWŁOWSKI FABIAN00:23:3102:57:55
#18 18151Winkowski Marcin, Roth Łukasz, Organiściak Piotr, Pawłowski Grzegorz, Grooski Grzegorz, Kolwicz WiktorM.O.L.- ROMGUM SUCHY LASWINKOWSKI MARCIN00:19:06ROTH ŁUKASZ00:45:36ORGANIŚCIAK PIOTR00:46:08PAWŁOWSKI GRZEGORZ00:21:36GROOSKI GRZEGORZ00:23:23KOLWICZ WIKTOR00:23:3002:59:19
#19 1936Pietruszka Marcin, Tajchert Marcin, Wajs Paweł, Koziołek Marcin, Orwat Adam, Gbiorczyk RobertWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYPIETRUSZKA MARCIN00:16:23TAJCHERT MARCIN00:50:15WAJS PAWEŁ00:44:16KOZIOŁEK MARCIN00:21:13ORWAT ADAM00:22:51GBIORCZYK ROBERT00:25:0002:59:58
#20 20145Mączkowiak Filip, Witt Marcin, Chudzicki Adam, Czech Krzystof, Janiak Marcin, Budziszewski SławomirLUBOOSKI KLUB BIEGACZAMĄCZKOWIAK FILIP00:20:25WITT MARCIN00:45:48CHUDZICKI ADAM00:40:22CZECH KRZYSTOF00:24:57JANIAK MARCIN00:24:30BUDZISZEWSKI SŁAWOMIR00:23:5903:00:01
#21 217Jarmuła Mirosław, Marek Daniel, Śmichurski Kacper, Słomka Rafał, Kaszyński Michał, Kaczmarek PawełCYBINA TEAM IJARMUŁA MIROSŁAW00:18:43MAREK DANIEL00:44:27ŚMICHURSKI KACPER00:45:21SŁOMKA RAFAŁ00:22:50KASZYŃSKI MICHAŁ00:24:16KACZMAREK PAWEŁ00:24:4303:00:20
#22 222Warych Stanisław, Wytwer Błażej, Czapiewski Paweł, Angielczyk Daniel, Chojniak Wiesław, Konieczna PaulinaCZAPI VS. MARATONWARYCH STANISŁAW00:19:39WYTWER BŁAŻEJ00:40:35CZAPIEWSKI PAWEŁ00:51:04ANGIELCZYK DANIEL00:21:02CHOJNIAK WIESŁAW00:24:04KONIECZNA PAULINA00:26:3403:02:58
#23 2447Budner Waldemar, Waśkowski Zygmunt, Nowakowski Aleksander, Gorynia Marian, Białowąs Sylwester, Rydzak WaldemarKB UE POZNAO 1BUDNER WALDEMAR00:20:21WAŚKOWSKI ZYGMUNT00:49:22NOWAKOWSKI ALEKSANDER00:41:50GORYNIA MARIAN00:25:16BIAŁOWĄS SYLWESTER00:25:24RYDZAK WALDEMAR00:21:5403:04:07
#24 2516Zmitrowicz Norbert, Basiński Łukasz, Janik Sebastian, Jóźwiak Robert, Panieoski Paweł, Sąsiadek SławomirŚWIAT BIEGACZA 2ZMITROWICZ NORBERT00:20:12BASIŃSKI ŁUKASZ00:44:45JANIK SEBASTIAN00:45:47JÓŹWIAK ROBERT00:24:31PANIEOSKI PAWEŁ00:25:53SĄSIADEK SŁAWOMIR00:23:5403:05:02
#25 2694Filoda Damian, Stęplowski Maciej, Dąbrowski Sebastian, Mikołajewicz Grzegorz, Polaczek Robert, Wosiński ArturDYLEMAT KONSTRUKCYJNYFILODA DAMIAN00:14:46STĘPLOWSKI MACIEJ00:46:36DĄBROWSKI SEBASTIAN00:47:34MIKOŁAJEWICZ GRZEGORZ00:25:05POLACZEK ROBERT00:25:19WOSIŃSKI ARTUR00:25:5503:05:15
#26 27222Wilusz Agnieszka, Stróżyna Mariusz, Mądry Wojciech, Lisek Artur, Skoczek Sebastian, Kanikowski TomaszUTAL TEAM IWILUSZ AGNIESZKA00:20:00STRÓŻYNA MARIUSZ00:47:39MĄDRY WOJCIECH00:45:40LISEK ARTUR00:27:42SKOCZEK SEBASTIAN00:23:25KANIKOWSKI TOMASZ00:21:1203:05:38
#27 28142Pasek Mirosław, Słomińska Ewelina, Łukaszewski Piotr, Hojny Tomasz, Krakowiak Łukasz, Geppert JakubLISNERPASEK MIROSŁAW00:18:59SŁOMIŃSKA EWELINA00:55:47ŁUKASZEWSKI PIOTR00:44:39HOJNY TOMASZ00:23:13KRAKOWIAK ŁUKASZ00:21:52GEPPERT JAKUB00:21:2203:05:52
#28 29173Pawlicka Magdalena, Fabisiak Szymon, Wawrzyniak Marcin, Parzyszek Przemysław, Ratajszczak Konrad, Walkowiak-Cieślak MA POSNANIA TRI TEAMPAWLICKA MAGDALENA00:23:29FABISIAK SZYMON00:45:36WAWRZYNIAK MARCIN00:44:18PARZYSZEK PRZEMYSŁAW00:25:15RATAJSZCZAK KONRAD00:24:07WALKOWIAK-CIEŚLAK MARIA00:23:1603:06:01
#29 3021Grygiel Dariusz, Agaciak Roman, Rogala Michał, Madkowiak Krystian, Agaciak Mateusz, Szymczak TomaszCAFE PRIMAGRYGIEL DARIUSZ00:19:47AGACIAK ROMAN00:49:01ROGALA MICHAŁ00:46:13MADKOWIAK KRYSTIAN00:24:22AGACIAK MATEUSZ00:20:24SZYMCZAK TOMASZ00:27:2003:07:07
#30 31206Bobrowski Artur, Ciszewski Paweł, Iskrzyński Adrian, Bartkowiak Andrzej, Piasecki Damian, Kościółek MateuszSTRAŻ POŻARNA WĄGROWIEC III ZMIANABOBROWSKI ARTUR00:21:41CISZEWSKI PAWEŁ00:47:01ISKRZYŃSKI ADRIAN00:44:06BARTKOWIAK ANDRZEJ00:25:39PIASECKI DAMIAN00:24:09KOŚCIÓŁEK MATEUSZ00:26:3803:09:14
#31 32237Gzyl Jakub, Zimny Rafał, Roszak Bartosz, Piwosz Michał, Teska Maciej, Frąckowiak WłodzimierzWKB - "NIESAMOWITA MIĘTA"GZYL JAKUB00:18:17ZIMNY RAFAŁ00:48:10ROSZAK BARTOSZ00:48:51PIWOSZ MICHAŁ00:25:23TESKA MACIEJ00:23:21FRĄCKOWIAK WŁODZIMIERZ00:25:1703:09:19
#32 33130Uniejewski Przemysław, Szymczak Wojciech, Wojciechowski Mateusz, Nowicka Joanna, Wojciechowska Aleksandra, Woźny JakuKANCELARIA PRAWNA MEDIAUNIEJEWSKI PRZEMYSŁAW00:22:46SZYMCZAK WOJCIECH00:48:17WOJCIECHOWSKI MATEUSZ00:44:40NOWICKA JOANNA00:25:22WOJCIECHOWSKA ALEKSANDRA00:25:07WOŹNY JAKUB00:23:2903:09:41
#33 34184Jaśniaczyk Maciej, Diering Tomasz, Waliszewski Jakub, Bogucki Bartosz, Wojciechowski Aleksander, Matusiak MichałROWERY MAŁGOŚKAJAŚNIACZYK MACIEJ00:21:28DIERING TOMASZ00:48:55WALISZEWSKI JAKUB00:44:55BOGUCKI BARTOSZ00:23:24WOJCIECHOWSKI ALEKSANDER00:24:54MATUSIAK MICHAŁ00:26:3703:10:13
#34 35220Hoffmann Miłosz, Miszkiel Jarosław, Jurga Marcin, Cejza Przemysław, Czarniecka Agnieszka, Skorczyk AdrianTGV RUNNING TEAMHOFFMANN MIŁOSZ00:18:07MISZKIEL JAROSŁAW00:46:53JURGA MARCIN00:45:46CEJZA PRZEMYSŁAW00:24:38CZARNIECKA AGNIESZKA00:29:41SKORCZYK ADRIAN00:25:3103:10:36
#35 36201Kwaśna Marzena, Kaczmarek Mateusz, Jankowiak Adam, Padła Łukasz, Olejniczak Damian, Szpajer PiotrSPP TEAMKWAŚNA MARZENA00:21:40KACZMAREK MATEUSZ00:43:46JANKOWIAK ADAM00:49:27PADŁA ŁUKASZ00:24:43OLEJNICZAK DAMIAN00:26:47SZPAJER PIOTR00:24:4903:11:12
#36 3783Andruszkiewicz Michał, Wosiek Mateusz, Pasik Marcin, Koczara Wojciech, Roksela Iwona, Pierzchała JoannaCMS POZNAO TEAMANDRUSZKIEWICZ MICHAŁ00:19:37WOSIEK MATEUSZ00:48:59PASIK MARCIN00:45:24KOCZARA WOJCIECH00:26:36ROKSELA IWONA00:27:20PIERZCHAŁA JOANNA00:23:2503:11:21
#37 38213Suszka Michał, Bobińska Kamila, Kałążny Piotr, Górzny Łukasz, Suszka Marcin, Jasik WojciechSZYBKIE BĄKISUSZKA MICHAŁ00:23:39BOBIŃSKA KAMILA00:47:43KAŁĄŻNY PIOTR00:42:44GÓRZNY ŁUKASZ00:23:31SUSZKA MARCIN00:27:24JASIK WOJCIECH00:27:4403:12:45
#38 39210Wójcik Julian, Skowrooski Bogdan, Adamczak Krzysztof, Nowicki Tomasz, Bielecka Elżbieta, Grzesiak SylwiaSZWLAWÓJCIK JULIAN00:24:35SKOWROOSKI BOGDAN00:45:17ADAMCZAK KRZYSZTOF00:47:35NOWICKI TOMASZ00:23:45BIELECKA ELŻBIETA00:26:52GRZESIAK SYLWIA00:25:0403:13:08
#39 40122Bajerski Piotr, Dziechciowski Jacek, Wojciechowski Tomasz, Kozłowski Leszek, Baszkiewicz Wojciech, Helak MaciejHOCHTIEF POLSKABAJERSKI PIOTR00:20:53DZIECHCIOWSKI JACEK00:41:39WOJCIECHOWSKI TOMASZ00:52:05KOZŁOWSKI LESZEK00:24:44BASZKIEWICZ WOJCIECH00:26:07HELAK MACIEJ00:28:2303:13:51
#40 4142Harasymczuk Piotr, Kozinoga Mateusz, Wolff-Stefaniak Maria, Walczak Michał, Główka Paweł, Musielak BartoszPOZNAOSKA ORTOPEDIA DZIECIĘCA 2HARASYMCZUK PIOTR00:18:13KOZINOGA MATEUSZ00:43:01WOLFF-STEFANIAK MARIA00:54:19WALCZAK MICHAŁ00:24:07GŁÓWKA PAWEŁ00:26:25MUSIELAK BARTOSZ00:27:5003:13:55
#41 42242Orlicki Dominik, Wieczorek Bartosz, Połczyński Maciej, Jędrzak Przemysław, Jarzembowski Tomasz, Sobczak MikołajWYBIEGANIORLICKI DOMINIK00:18:37WIECZOREK BARTOSZ00:51:17POŁCZYŃSKI MACIEJ00:50:42JĘDRZAK PRZEMYSŁAW00:25:35JARZEMBOWSKI TOMASZ00:24:00SOBCZAK MIKOŁAJ00:24:2503:14:36
#42 43200Dutkiewicz Błażej, Orywał Piotr, Koliński Grzegorz, Madkowiak Radosław, Górski Zbigniew, Tęsiorowski MarcinSPEC KABLEDUTKIEWICZ BŁAŻEJ00:19:00ORYWAŁ PIOTR00:48:23KOLIŃSKI GRZEGORZ00:47:06MADKOWIAK RADOSŁAW00:29:29GÓRSKI ZBIGNIEW00:28:27TĘSIOROWSKI MARCIN00:22:3703:15:02
#43 44238Hercka Maciej, Sikora Robert, Zieliński Krzysztof, Spychała Michał, Salski Jarek, Bilski RafałWKB - "SŁODKO - GORZKI" TEAMHERCKA MACIEJ00:16:26SIKORA ROBERT00:50:36ZIELIŃSKI KRZYSZTOF00:50:42SPYCHAŁA MICHAŁ00:25:35SALSKI JAREK00:24:59BILSKI RAFAŁ00:26:4503:15:03
#44 45141Sroka Joanna, Wędrychowicz Adam, Floraszek Arkadiusz, Sroka Maciej, Woliński Ireneusz, Floraszek MałgorzataLINEA BIEGASROKA JOANNA00:24:22WĘDRYCHOWICZ ADAM00:47:22FLORASZEK ARKADIUSZ00:47:06SROKA MACIEJ00:25:41WOLIŃSKI IRENEUSZ00:24:02FLORASZEK MAŁGORZATA00:27:0103:15:34
#45 4643Kulasza Karina, Majchrzak Patryk, Krajewski Łukasz, Mejzińska Anna, Wyrzykowski Mateusz, Walczak MaciejQUAY POZNAOKULASZA KARINA00:21:35MAJCHRZAK PATRYK00:53:47KRAJEWSKI ŁUKASZ00:47:48MEJZIŃSKA ANNA00:28:20WYRZYKOWSKI MATEUSZ00:22:34WALCZAK MACIEJ00:22:0903:16:13
#46 4723Klimkiewicz Jakub, Zieliński Robert, Wojciechowski Wojciech, Szuster Sławomir, Kopaniarz Szymon, Bartkowak PawełMASERATI POZNAO MARCIECH TEAMKLIMKIEWICZ JAKUB00:20:18ZIELIŃSKI ROBERT00:44:18WOJCIECHOWSKI WOJCIECH00:55:18SZUSTER SŁAWOMIR00:27:42KOPANIARZ SZYMON00:24:26BARTKOWAK PAWEŁ00:24:3103:16:33
#47 4873Kasprzak Paweł, Paciorkowski Maciej, Kowalski Adam, Ignaszak-Kaus Natalia, Chwarścianek Dagna, Wiśniewska MartaAZS UMP MEDYCZNI BIEGACZEKASPRZAK PAWEŁ00:17:36PACIORKOWSKI MACIEJ00:44:03KOWALSKI ADAM00:58:25IGNASZAK-KAUS NATALIA00:25:44CHWARŚCIANEK DAGNA00:23:56WIŚNIEWSKA MARTA00:26:5903:16:43
#48 49163Kordaczuk Michał, Lizakowski Piotr, Chlasta Jacek, Lech Robert, Jodko Piotr, Jodko PawełNYHA IVKORDACZUK MICHAŁ00:23:06LIZAKOWSKI PIOTR00:48:29CHLASTA JACEK00:47:55LECH ROBERT00:24:05JODKO PIOTR00:29:14JODKO PAWEŁ00:23:5403:16:43
#49 5068Kasztelan Andre, Strzelczyk Remigiusz, Wójcik Jan, Burdzy Michał, Zamiara Donat, Binek StanisławART TEAM PEGAZ2NAJSZYBSZE SMYCZKI ŚWIATAKASZTELAN ANDRE00:22:21STRZELCZYK REMIGIUSZ00:47:51WÓJCIK JAN00:44:34BURDZY MICHAŁ00:24:06ZAMIARA DONAT00:33:05BINEK STANISŁAW00:25:1603:17:13
#50 51246Radziej Alicja, Kwiek Janusz, Bojewski Jerzy, Lewandowska Dominika, Mieścicki Łukasz, Gratkowski MarekAIRWAVES RUNNING TEAM 2RADZIEJ ALICJA00:18:24KWIEK JANUSZ00:53:33BOJEWSKI JERZY00:49:08LEWANDOWSKA DOMINIKA00:25:13MIEŚCICKI ŁUKASZ00:24:48GRATKOWSKI MAREK00:26:3703:17:43
#51 5395Wojciechowska Weronika, Wrzos Marcin, Kapitańczyk Paweł, Rewerenda Magdalena, Szczęśniak Dagmara, Podsiadło PawełDZIKIE KUNY W AGREŚCIEWOJCIECHOWSKA WERONIKA00:20:11WRZOS MARCIN00:51:11KAPITAOCZYK PAWEŁ00:44:31REWERENDA MAGDALENA00:31:21SZCZĘŚNIAK DAGMARA00:27:56PODSIADŁO PAWEŁ00:24:0303:19:13
#52 54216Gierlińska Izabela, Markowski Michał, Ilasz Michał, Harkiewicz Wioletta, Antczak Arkadiusz, Szafer AndrzejTB HYDRO TEAMGIERLIŃSKA IZABELA00:21:59MARKOWSKI MICHAŁ00:48:31ILASZ MICHAŁ00:48:25HARKIEWICZ WIOLETTA00:26:05ANTCZAK ARKADIUSZ00:28:37SZAFER ANDRZEJ00:25:3703:19:14
#53 55170Leniart Krzysztof, Fudalej Mariusz, Zabrocki Jacek, Śmigiel Tomasz, Śliwiński Paweł, Brożyna TomaszPKO BANK POLSKI - NOWOSOLANIELENIART KRZYSZTOF00:20:31FUDALEJ MARIUSZ00:50:35ZABROCKI JACEK00:51:10ŚMIGIEL TOMASZ00:28:41ŚLIWIŃSKI PAWEŁ00:24:12BROŻYNA TOMASZ00:24:1203:19:21
#54 56127Wagner Piotr, Bartz Krzysztof, Madkowski Mateusz, Kornaszewski Bartłomiej, Świdurski Marek, Olszewski SzymonINFECTEAMWAGNER PIOTR00:20:05BARTZ KRZYSZTOF00:48:56MADKOWSKI MATEUSZ00:48:43KORNASZEWSKI BARTŁOMIEJ00:30:45ŚWIDURSKI MAREK00:26:28OLSZEWSKI SZYMON00:24:3603:19:33
#55 57105Wandel Agnieszka, Miś Malwina, Matuła Ewelina, Michalak Aleksandra, Haremza Kinga, Śliżewska SylwiaENERKIWANDEL AGNIESZKA00:23:02MIŚ MALWINA00:50:42MATUŁA EWELINA00:46:57MICHALAK ALEKSANDRA00:26:41HAREMZA KINGA00:26:31ŚLIŻEWSKA SYLWIA00:25:5603:19:49
#56 5893Czub Jakub, Czub Andrzej, Czub Wojciech, Wypychowski Piotr, Czub Karol, Czub PiotrDRUŻYNA ZENKACZUB JAKUB00:21:43CZUB ANDRZEJ00:48:46CZUB WOJCIECH00:49:55WYPYCHOWSKI PIOTR00:25:40CZUB KAROL00:23:35CZUB PIOTR00:30:2003:19:59
#57 59117Krause Tomasz, Imaszewska-Palm Patrycja, Wiliński Mariusz, Borkowska Agata, Schwarz Magdalena, Sowa MaciejGRAPHCOMKRAUSE TOMASZ00:19:46IMASZEWSKA-PALM PATRYCJA00:54:07WILIŃSKI MARIUSZ00:46:33BORKOWSKA AGATA00:24:48SCHWARZ MAGDALENA00:28:32SOWA MACIEJ00:26:1303:19:59
#58 6076Baraniak Małgosia, Michalski Mateusz, Lewandowski Paweł, Hoppe Mateusz, Hoppe Anna, Zalewski WojtekBIEGAJ Z WSL 1BARANIAK MAŁGOSIA00:21:31MICHALSKI MATEUSZ00:46:31LEWANDOWSKI PAWEŁ00:46:19HOPPE MATEUSZ00:30:02HOPPE ANNA00:26:55ZALEWSKI WOJTEK00:30:0703:21:25
#59 611Kolber Dorota, Moralewski Adrian, Kowalski - Barasznikow Mikołaj, Arendt Magda, Kamińska Ania, Strychalski DarekZWYCIĘZCAKOLBER DOROTA00:24:42MORALEWSKI ADRIAN00:45:23KOWALSKI - BARASZNIKOW MIKOŁA00:46:44ARENDT MAGDA00:28:33KAMIŃSKA ANIA00:30:41STRYCHALSKI DAREK00:25:3903:21:42
#60 62112Zbroszczyk Joanna, Nowak Szymon, Zbroszczyk Michał, Frąszczak Mikołaj, Krzywińska Sylwia, Altmann ZbigniewFTI RUN TEAMZBROSZCZYK JOANNA00:21:57NOWAK SZYMON00:49:55ZBROSZCZYK MICHAŁ00:47:55FRĄSZCZAK MIKOŁAJ00:26:11KRZYWIŃSKA SYLWIA00:29:39ALTMANN ZBIGNIEW00:26:1503:21:52
#61 6371Zgliński Daniel, Hadam Michał, Schwarz Marek, Targosz Edward, Dolatowski Leszek, Molicki JarosławAUTOSTRADA EKSPLOATACJA SA - TEAM 2ZGLIŃSKI DANIEL00:18:15HADAM MICHAŁ00:46:01SCHWARZ MAREK00:58:17TARGOSZ EDWARD00:25:21DOLATOWSKI LESZEK00:27:33MOLICKI JAROSŁAW00:26:2803:21:55
#62 64144Kołodziejczuk Krzysztof, Konieczka Kamil, Klupczyński Piotr, Knoll Aleksander, Antkowiak Dawid, Kujawa IzabelaWŚCIEKŁE WILKIKOŁODZIEJCZUK KRZYSZTOF00:18:56KONIECZKA KAMIL00:54:36KLUPCZYŃSKI PIOTR00:44:28KNOLL ALEKSANDER00:32:02ANTKOWIAK DAWID00:23:03KUJAWA IZABELA00:29:2803:22:33
#63 6548Polowczyk Jan, Obrzeżgiewicz Dawid, Świderska Joanna, Walkowiak Marcin, Nowakowski Aleksander, Spychała DanutaKB UE POZNAO 2POLOWCZYK JAN00:20:54OBRZEŻGIEWICZ DAWID00:48:43ŚWIDERSKA JOANNA01:00:32WALKOWIAK MARCIN00:23:25NOWAKOWSKI ALEKSANDER00:23:19SPYCHAŁA DANUTA00:25:4403:22:37
#64 66249Duda Marcin, Dąbkowski Łukasz, Szymaoski Jarosław, Maciąg Sławomir, Lewkowicz Agnieszka, Wielicki RobertSCHNEIDER ELECTRIC EEDUDA MARCIN00:18:14DĄBKOWSKI ŁUKASZ00:48:50SZYMAOSKI JAROSŁAW00:56:20MACIĄG SŁAWOMIR00:25:38LEWKOWICZ AGNIESZKA00:28:08WIELICKI ROBERT00:25:4903:22:59
#65 67159Zieliński Maciej, Skibiński Grzegorz, Kopankiewicz Paweł, Bazaniak Robert, Ilkowski Jan, Jeremicz IgorMONKEY FELLOWS RACE TEAMZIELIŃSKI MACIEJ00:21:35SKIBIŃSKI GRZEGORZ00:53:20KOPANKIEWICZ PAWEŁ00:49:36BAZANIAK ROBERT00:24:33ILKOWSKI JAN00:30:17JEREMICZ IGOR00:24:1103:23:32
#66 68236Rybarczyk Grzegorz, Rybarczyk Michał, Domaradzka Anita, Nowak Aleksandra, Mielech Agata, Niewiada MaciejWINGINEERSRYBARCZYK GRZEGORZ00:17:47RYBARCZYK MICHAŁ00:44:36DOMARADZKA ANITA00:58:28NOWAK ALEKSANDRA00:23:32MIELECH AGATA00:32:17NIEWIADA MACIEJ00:27:0703:23:47
#67 69177Janicki Błażej, Mielnik Michał, Pawlak Tomasz, Jaraczewski Marcin, Kowalski Jacek, Brudkiewicz RyszardPRAWNICY PRZEBIEGLIJANICKI BŁAŻEJ00:19:43MIELNIK MICHAŁ00:48:36PAWLAK TOMASZ00:47:16JARACZEWSKI MARCIN00:26:32KOWALSKI JACEK00:32:19BRUDKIEWICZ RYSZARD00:29:3303:23:59
#68 7051Czerwiński Rafał, Kucharski Michał, Piekarek Mariusz, Jeremicz Kamil, Malinowski Marcin, Domagała Karol"PIOTR I PAWEŁ"MARKA FORMY 1CZERWIŃSKI RAFAŁ00:16:10KUCHARSKI MICHAŁ00:52:18PIEKAREK MARIUSZ01:02:43JEREMICZ KAMIL00:21:34MALINOWSKI MARCIN00:27:25DOMAGAŁA KAROL00:24:0503:24:15
#69 7184Biernacki Robert, Kaczmarek Ewa, Socha Seweryn, Robakowski Paweł, Socha Ewa, Paciej AnnaCONCORDIA RUNNERS TEAM 1BIERNACKI ROBERT00:25:53KACZMAREK EWA00:49:44SOCHA SEWERYN00:40:51ROBAKOWSKI PAWEŁ00:30:07SOCHA EWA00:27:51PACIEJ ANNA00:29:5103:24:17
#70 7388Guzek Maciej, Pieta Krzysztof, Pochylski Paweł, Grądzka Anna, Sawicka Agnieszka, Ciszak KarolDELOITTE ADVENTURE TEAMGUZEK MACIEJ00:19:34PIETA KRZYSZTOF00:50:37POCHYLSKI PAWEŁ00:48:30GRĄDZKA ANNA00:29:50SAWICKA AGNIESZKA00:30:17CISZAK KAROL00:26:2503:25:13
#71 74193Klaja Katarzyna, Pawelec Paweł, Matuszewski Krzysztof, Wieczorek Krzysztof, Skrzypczak Krzysztof, Stępa BartoszSCIM 4KLAJA KATARZYNA00:23:36PAWELEC PAWEŁ00:52:31MATUSZEWSKI KRZYSZTOF00:43:09WIECZOREK KRZYSZTOF00:28:40SKRZYPCZAK KRZYSZTOF00:30:49STĘPA BARTOSZ00:26:4103:25:26
#72 75240Domagalska Weronika, Pietruszka Katarzyna, Tomiak Anna, Nowicka Beata, Tomiak - Rozynek Sylwia, Mrugalska - Wajs MoniWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWY LADIESDOMAGALSKA WERONIKA00:19:08PIETRUSZKA KATARZYNA00:50:02TOMIAK ANNA00:48:29NOWICKA BEATA00:31:17TOMIAK - ROZYNEK SYLWIA00:30:10MRUGALSKA - WAJS MONIKA00:26:2403:25:30
#73 76165Frydrychowicz-Lilley Eliza, Robaszkiewicz Robert, Zientalski Piotr, Młyoczak Przemysław, Wolek Waldemar, WieczorkowskOMASZ PANASONIC 1FRYDRYCHOWICZ-LILLEY ELIZA00:20:07ROBASZKIEWICZ ROBERT00:48:56ZIENTALSKI PIOTR00:46:55MŁYOCZAK PRZEMYSŁAW00:33:02WOLEK WALDEMAR00:27:57WIECZORKOWSKI TOMASZ00:28:4903:25:46
#74 7754Surowiak Karolina, Augustyniak Michał, Buchnat Marek, Maciejewski Piotr, Wiśniewski Arkadiusz, Wojtkowiak Elżbieta(NIE)DZIELNA DRUZYNASUROWIAK KAROLINA00:25:18AUGUSTYNIAK MICHAŁ00:51:02BUCHNAT MAREK00:50:50MACIEJEWSKI PIOTR00:28:20WIŚNIEWSKI ARKADIUSZ00:23:52WOJTKOWIAK ELŻBIETA00:26:2703:25:49
#75 7853Binkowski Sławomir, Janowski Szymon, Wrzesiński Michał, Powarzyńska Aneta, Gąsiorowski Przemysław, Bukowska Małgorzat"PWSZ IM. H. CEGIELSKIEGO W GNIEŹNIE"BINKOWSKI SŁAWOMIR00:20:13JANOWSKI SZYMON00:46:17WRZESIŃSKI MICHAŁ00:44:43POWARZYŃSKA ANETA00:30:59GĄSIOROWSKI PRZEMYSŁAW00:33:32BUKOWSKA MAŁGORZATA00:30:1303:25:57
#76 79107Rzeszutko Hubert, Seidel Michał, Kokociński Jan, Ratajczak Dariusz, Zyskowski Michał, Durkiewicz AndrzejEUROKLIMATRZESZUTKO HUBERT00:20:06SEIDEL MICHAŁ00:52:33KOKOCIŃSKI JAN00:50:00RATAJCZAK DARIUSZ00:30:46ZYSKOWSKI MICHAŁ00:27:02DURKIEWICZ ANDRZEJ00:25:3903:26:06
#77 80178Szajek Marcin, Pokotycki Denis, Wachowiak Artur, Czarny Adam, Żarnecki Michał, Radomski WojciechPROGRAMA.PLSZAJEK MARCIN00:24:00POKOTYCKI DENIS00:48:07WACHOWIAK ARTUR00:52:28CZARNY ADAM00:28:55ŻARNECKI MICHAŁ00:26:49RADOMSKI WOJCIECH00:25:5103:26:10
#78 8139Tyliński Tomasz, Kasprzyk Piotr, Kowalski Michał, Nojmann Bartosz, Jaroszyk Marcin, Niemyt MichalKIBOLE W BIEGU!TYLIŃSKI TOMASZ00:24:41KASPRZYK PIOTR00:56:45KOWALSKI MICHAŁ00:50:51NOJMANN BARTOSZ00:25:13JAROSZYK MARCIN00:23:03NIEMYT MICHAL00:25:5203:26:25
#79 8278Bukowska Agnieszka, Kozłowska Kornelia, Buszka Anita, Pauszek-Substyk Lucyna, Kołacka-Guziałek Małgorzata, Banach KarNA BIEGAJĄCY WĄGROWIECBUKOWSKA AGNIESZKA00:21:39KOZŁOWSKA KORNELIA00:48:55BUSZKA ANITA00:54:23PAUSZEK-SUBSTYK LUCYNA00:24:21KOŁACKA-GUZIAŁEK MAŁGORZAT00:27:50BANACH KAROLINA00:29:4003:26:48
#80 83250Widła Dominika, Rutkowski Tomasz, Chmarzyński Witold, Szymkowiak Rafał, Szuflak Marcin, Gałek AleksanderPRAGMATIQWIDŁA DOMINIKA00:25:50RUTKOWSKI TOMASZ00:50:49CHMARZYŃSKI WITOLD00:54:07SZYMKOWIAK RAFAŁ00:25:37SZUFLAK MARCIN00:23:26GAŁEK ALEKSANDER00:27:0903:26:58
#81 8432Walkowiak - Markiewicz Katarzyna, Dudziak Mateusz, Grudniak Filip, Fligiel Magdalena, Nowotny Bartek, Walkowiak-KamińANNA NIVEA FINANCEWALKOWIAK - MARKIEWICZ KATARZYNA00:26:01DUDZIAK MATEUSZ00:51:19GRUDNIAK FILIP00:46:19FLIGIEL MAGDALENA00:30:27NOWOTNY BARTEK00:21:55WALKOWIAK-KAMIŃSKA ANNA00:31:4803:27:49
#82 85180Sielimowicz Agata, Wojtysiak Michał, Wiktorowski Fabian, Woromin Bartłomiej, Kowalczyk Mariusz, Grajek JoannaROCHE RUNNERS 1SIELIMOWICZ AGATA00:24:17WOJTYSIAK MICHAŁ00:51:20WIKTOROWSKI FABIAN00:42:59WOROMIN BARTŁOMIEJ00:23:49KOWALCZYK MARIUSZ00:33:52GRAJEK JOANNA00:31:4003:27:57
#83 86233Roszko Andrzej, Kuster Roman, Żaguo Jarosław, Stanek Paweł, Ludwiczak Anna, Baumgart MarekWFOŚIGW W POZNANIU IIROSZKO ANDRZEJ00:20:56KUSTER ROMAN00:46:15ŻAGUO JAROSŁAW00:56:31STANEK PAWEŁ00:25:13LUDWICZAK ANNA00:29:44BAUMGART MAREK00:29:4103:28:20
#84 8720Wodecki Damian, Konieczny Patryk, Nowak Szymon, Markiewicz Jakub, Małek Adam, Król MichałLABO PRINT TEAM 2WODECKI DAMIAN00:24:43KONIECZNY PATRYK00:48:08NOWAK SZYMON00:56:18MARKIEWICZ JAKUB00:26:44MAŁEK ADAM00:23:45KRÓL MICHAŁ00:29:0703:28:45
#85 888Lis Marcin, Kalemba Daniel, Szulczewski Tomasz, Dawidziński Tomasz, Maciej Sołtysiak, Kosmala SzymonCYBINA TEAM IILIS MARCIN00:17:37KALEMBA DANIEL00:57:12SZULCZEWSKI TOMASZ00:59:35DAWIDZIŃSKI TOMASZ00:23:30MACIEJ SOŁTYSIAK00:28:08KOSMALA SZYMON00:22:4503:28:47
#86 89169Dzitkowska Kaja, Daracz Błażej, Zaleski Tomasz, Budynek Monika, Jambor Magdalena, Suliński PrzemysławPIĘKNI I BESTIEDZITKOWSKA KAJA00:26:46DARACZ BŁAŻEJ00:51:29ZALESKI TOMASZ00:46:42BUDYNEK MONIKA00:31:15JAMBOR MAGDALENA00:31:05SULIŃSKI PRZEMYSŁAW00:21:3003:28:47
#87 90225Bełkowska Vel Kamińska Dorota, Szeról Kamil, Lewandowski Rafał, Obuchowicz Weronika, Podlaszewski Jacek, Przyjemska DTA VENI, CUCURRI, VICI.BEŁKOWSKA VEL KAMIŃSKA DOROTA00:25:28SZERÓL KAMIL00:50:50LEWANDOWSKI RAFAŁ00:49:33OBUCHOWICZ WERONIKA00:28:22PODLASZEWSKI JACEK00:26:39PRZYJEMSKA DOROTA00:28:1203:29:04
#88 91229Pietrzak Kornelia, Krysztofiak Daniel, Budnik Eryk, Krukar Dorota, Świrska Katarzyna, Zamorski ŁukaszVOXPIETRZAK KORNELIA00:24:09KRYSZTOFIAK DANIEL00:51:00BUDNIK ERYK00:45:34KRUKAR DOROTA00:33:21ŚWIRSKA KATARZYNA00:30:37ZAMORSKI ŁUKASZ00:24:4703:29:28
#89 92172Masternak Agata, Dragan Karol, Gilwatowsk Bartosz, Skarbiński Paweł, Stępka Aleksandra, Stępka PawełPOBIEDZISKA RUNNING TEAM 1MASTERNAK AGATA00:20:27DRAGAN KAROL00:48:57GILWATOWSK BARTOSZ00:56:01SKARBIŃSKI PAWEŁ00:30:27STĘPKA ALEKSANDRA00:26:25STĘPKA PAWEŁ00:27:2203:29:39
#90 9337Gazda Wojciech, Jakubczyk Zbigniew, Pieronkiewicz Jacek, Wyzuj-Rogalska Anna, Kubacki Marcin, Wojtkowiak MaciejBIURO PLUS I PRZYJACIELE TEAM 1GAZDA WOJCIECH00:23:33JAKUBCZYK ZBIGNIEW00:54:40PIERONKIEWICZ JACEK00:47:19WYZUJ-ROGALSKA ANNA00:34:16KUBACKI MARCIN00:27:28WOJTKOWIAK MACIEJ00:22:2803:29:44
#91 94128Król Łukasz, Łapa Tomasz, Nagórski Jacek, Fliegner Filip, Pawłowski Marcin, Paździor ArturINOUTIC TEAMKRÓL ŁUKASZ00:20:46ŁAPA TOMASZ00:52:35NAGÓRSKI JACEK00:51:17FLIEGNER FILIP00:25:15PAWŁOWSKI MARCIN00:28:38PAŹDZIOR ARTUR00:31:1603:29:47
#92 9567Raczkiewicz Jarosław, Kuczkowski Przemysław, Piechocki Romuald, Pasternak Maria, Kostrzewska Paulina, Brzezińska-KapłEDYTA ART TEAM PEGAZ 1 TEATR WIELKI POZNAORACZKIEWICZ JAROSŁAW00:20:04KUCZKOWSKI PRZEMYSŁAW00:53:30PIECHOCKI ROMUALD00:46:12PASTERNAK MARIA00:30:18KOSTRZEWSKA PAULINA00:31:14BRZEZIŃSKA-KAPŁON EDYTA00:29:1203:30:30
#93 9638Ostrowicki Piotr, Przybylski Radosław, Miś Zbigniew, Lembicz Monika, Nowak Wojciech, Sowińska TeresaOPTYK PRZYBYLSCY RODENSTOCK TEAMOSTROWICKI PIOTR00:22:43PRZYBYLSKI RADOSŁAW00:54:24MIŚ ZBIGNIEW00:44:17LEMBICZ MONIKA00:31:13NOWAK WOJCIECH00:30:21SOWIŃSKA TERESA00:27:5503:30:53
#94 97119Szuleta-Kosicka Agnieszka, Wiśniewski Mateusz, Chojnacki Maciej, Kurzawski Bartosz, Zając Magdalena, Tomaszkiewicz RoT GRUPA VERBICOMSZULETA-KOSICKA AGNIESZKA00:22:47WIŚNIEWSKI MATEUSZ00:54:52CHOJNACKI MACIEJ00:46:59KURZAWSKI BARTOSZ00:27:54ZAJĄC MAGDALENA00:29:36TOMASZKIEWICZ ROBERT00:28:5503:31:03
#95 9898Rekowski Kazimierz, Siondalski Mateusz, Pawełek Marcin, Szutta Rafał, Sobolewski Antoni, Szcześniak AdamEATON RUNNING TEAM-2REKOWSKI KAZIMIERZ00:22:00SIONDALSKI MATEUSZ00:49:56PAWEŁEK MARCIN00:56:42SZUTTA RAFAŁ00:26:09SOBOLEWSKI ANTONI00:29:30SZCZEŚNIAK ADAM00:26:5603:31:13
#96 99115Roszyk Dominik, Długosz Szymon, Kaczmarek Jacek, Radziejewski Bartosz, Szmajda Jarosław, Staniewicz WitoldGLAS-TECHROSZYK DOMINIK00:20:33DŁUGOSZ SZYMON00:47:48KACZMAREK JACEK00:53:50RADZIEJEWSKI BARTOSZ00:30:25SZMAJDA JAROSŁAW00:30:37STANIEWICZ WITOLD00:28:0403:31:17
#97 1004Demel-Wieczorek Magdalena, Adamski Jakub, Leśniowski Andrzej, Mieloch Aleksander, Stróżniak Mikołaj, Kępiński MarcinFOR RUN TEAM IIDEMEL-WIECZOREK MAGDALENA00:20:19ADAMSKI JAKUB00:56:44LEŚNIOWSKI ANDRZEJ00:50:51MIELOCH ALEKSANDER00:31:35STRÓŻNIAK MIKOŁAJ00:26:29KĘPIŃSKI MARCIN00:25:2203:31:20
#98 101212Nerka Michał, Gieżek Konrad, Jabłooski Jakub, Majewski Radosław, Kolenkiewicz Jacek, Chełminiak DamianSZYBCY I GIBCYNERKA MICHAŁ00:25:54GIEŻEK KONRAD00:48:45JABŁOOSKI JAKUB00:53:03MAJEWSKI RADOSŁAW00:24:13KOLENKIEWICZ JACEK00:31:12CHEŁMINIAK DAMIAN00:28:1603:31:23
#99 102164Wiaderek Krzysztof, Tomaszewski Jacek, Paciorkowski Maciej, Wiaderek Joanna, Wassielewska Oliwia, Paciorkowski AndrzeOMAJKAWIADEREK KRZYSZTOF00:26:50TOMASZEWSKI JACEK00:50:00PACIORKOWSKI MACIEJ00:47:46WIADEREK JOANNA00:29:36WASSIELEWSKA OLIWIA00:30:47PACIORKOWSKI ANDRZEJ00:26:4403:31:43
#100 103100Kruszona Dominik, Tomczak Marcin, Jakubik Jarosław, Sipiński Marcin, Piątek Michał, Przybył MarcinEDICA - MAGAZYNKRUSZONA DOMINIK00:22:35TOMCZAK MARCIN00:59:59JAKUBIK JAROSŁAW00:52:29SIPIŃSKI MARCIN00:23:51PIĄTEK MICHAŁ00:25:27PRZYBYŁ MARCIN00:27:3503:31:56

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności