Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

III Bieg Pokój i Dobro

Wyniki - 20 czerwca 2015, Lubartów

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
M
K
Kat
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1221Kamil MłynarzM1990LUBLINPOLSKASKB KRAŒ NIK00:32:4600:32:451-M151
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !230Bartosz CeberakM1988LUBARTÓWPOLSKALUBARTÓWBIEGA.PL00:33:0700:33:062-M152
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3185Piotr ZiębaM1987LUBLINPOLSKAPERFECT RUNNER LUBLIN00:35:2500:35:243-M153
#4 440Maciej BujakM1973LUBLINPOLSKAM M B U J A K00:36:0500:36:044-M401
#5 529Maciej CeberakM1990LUBARTÓWPOLSKA00:36:2100:36:205-M154
#6 6227Stanisław TerentowiczM1966LUBLINPOLSKA00:36:5100:36:486-M402
#7 774Paweł KozyraM1996LUBLINPOLSKARUNNERPAWCISLAW00:37:3900:37:387-M155
#8 8138Stanisław SołowiejM1975LUBLINPOLSKA00:37:4300:37:438-M403
#9 928Łukasz AugustyniakM1992JACKÓWPOLSKABIEGAJĄCY ŚWIDNIK00:38:0500:38:039-M156
#10 10206Grzegorz PożakM1980LUBARTÓWPOLSKAOSTATNIE PODRYGI00:38:0500:37:5810-M301
#11 1187Filip DyguŒŚM1978LUBLINPOLSKATEAM 66600:38:0700:38:0511-M302
#12 12199Piotr ZajaczkowskiM1991ZAKALEWPOLSKAOSP ZAKALEW00:38:0900:38:0712-M157
#13 13147Paweł OlszewskiM1989DYSPOLSKA00:38:2000:38:1813-M158
#14 1480Ryszard KrólM1976RADZYŃ PODL.POLSKAWOJOWNIK WIATŁA Œ RADZYŃ PODL.00:38:2500:38:2414-M303
#15 15189Maciej SzubaM1983LUBLINPOLSKASZUBY BIEGAJĄ00:38:3500:38:3215-M304
#16 16144Marcin WronowskiM1986LUBARTÓWPOLSKA00:38:3800:38:2416-M159
#17 17242Adam MituraM1994ZAKALEWPOLSKAOSP ZAKALEW / BIEGUSIEM.PL00:38:3900:38:3817-M1510
#18 1833Ireneusz HawrylukM1969KRASNYSTAWPOLSKASTOWARZYSZENIE KRASNYSTAW BIEG00:38:4400:38:4218-M404
#19 19136Adrian MyszkowskiM1973ŚWIDNIKPOLSKAPIĘKNY I BESTIA00:38:4900:38:4719-M405
#20 20125Stanisław StećM1965LISZNOPOLSKAKU PAMIĘCI BRONKA MALINOWSKIE00:38:5700:38:5420-M501
#21 21198Mikołaj MituraM1988ZAKALEWPOLSKAOSP ZAKALEW00:39:1500:39:1321-M1511
#22 2264Denis DadosM1998LUBLINPOLSKA00:39:5500:39:5222-M1512
#23 23247Michał BóbskiM1986LUBLINPOLSKAŻELAZNE ŁYDY00:40:2000:40:1523-M1513
#24 24216Andrzej PożakM1967POLSKA00:40:4400:40:3524-M406
#25 2538Dawid IskierkaM1999LUBARTÓWPOLSKA00:41:0000:40:5725-M1514
#26 26155Piotr MałekM1990NIEMCEPOLSKA00:41:2000:41:1726-M1515
#27 27105Jacek KosackiM1977LUBARTÓWPOLSKAGOOD LIFE FITNESS00:41:2300:41:1727-M305
#28 2896Piotr DobrowolskiM1973LUBLINPOLSKA1BZ CHEŁM00:41:3000:41:2828-M407
#29 2985Bartłomiej KaszyńskiM1986KRYŁÓWPOLSKA00:41:4900:41:3329-M1516
#30 30101Grzegorz WojtowiczM1988LUBARTÓWPOLSKA00:41:5000:41:3230-M1517
#31 3123Jakub KardaszM1997LUBARTÓWPOLSKA00:42:0500:42:0031-M1518
#32 32166Krystian SkowronekM1985LUBLINPOLSKA00:42:0600:42:0232-M306
#33 33161Paweł SzeremetaM1972LUBLINPOLSKA00:42:2400:42:2333-M408
#34 3416Jakub BednarczykM1988LUBARTÓWPOLSKA00:42:2800:42:2234-M1519
#35 35229Maciej DudzikM1984LUBLINPOLSKA00:42:3400:42:2435-M307
#36 3683Paweł CegiełkoM1972LUBLINPOLSKA00:42:3900:42:3136-M409
#37 37596Łukasz WasylukM1982LUBARTÓWPOLSKA00:42:4700:42:4137-M308
#38 38122Piotr SawaM1994LUBLINPOLSKA00:42:5700:42:5238-M1520
#39 39181Marcin WalczakM1981LUBLINPOLSKAWALCZAK00:42:5800:42:4339-M309
#40 4041Jarosław LewczukM1992LUBARTÓWPOLSKA00:43:0100:43:0040-M1521
#41 41148Piotr MamejM1964LUBLINPOLSKABBL LUBLIN00:43:0700:43:0441-M502
#42 42117Andrzej MarzętaM1965LUBARTÓWPOLSKALUBARTÓWBIEGA.PL00:43:0700:43:0242-M503
#43 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !431Violetta DessauerK1975LUBARTÓWPOLSKALUBARTOWBIEGA.PL00:43:1200:43:05-1K401
#44 4412Paweł ŁukaszukM1988LUBARTÓWPOLSKA00:43:1500:42:5643-M1522
#45 45233Leszek KotM1951ŁĘCZNAPOLSKALW BOGDANKA00:43:1700:43:1444-M601
#46 46124Łukasz WięchM1985LUBELSKIEPOLSKA00:43:2000:43:1545-M3010
#47 472Mariusz KowalczykM1965LUBARTÓWPOLSKA00:43:3400:43:2946-M504
#48 48194Sławomir MajM1978ŚWIDNIK ŒPOLSKA00:43:4500:43:4347-M3011
#49 49164Radosław MalesaM1974LESZKOWICEPOLSKADLA LENY I ŁUCJI00:43:4900:43:4448-M4010
#50 5077Bartosz MichalakM1999LUBARTÓWPOLSKA00:43:5600:43:5249-M1523
#51 51119Leszek ZiemichódM1962LUBARTÓWPOLSKAKLUB TENISOWY KOZŁÓWKA00:44:1100:44:0650-M505
#52 52158Tomasz MichalikM1979GDAŃSKPOLSKABRUNO/TYTUS/LILA/MUFFIN00:44:2000:44:0151-M3012
#53 5359Dariusz Franczak Vel ZwM1975KRASNYSTAWPOLSKAKRASNYSTAW BIEGA00:44:2200:44:1852-M4011
#54 54239Krzysztof BraszkoM1997LUBARTÓWPOLSKA00:44:3200:44:2853-M1524
#55 5582Radosław BorkowskiM1975BIAŁA PODLASKAPOLSKATRANS KAMPANIA00:44:3300:44:2554-M4012
#56 5671Dawid BogaczewiczM1989KAMIONKAPOLSKA00:44:4000:44:3255-M1525
#57 5799Karol TrąbkaM1993LUBARTÓWPOLSKA00:44:4500:44:3456-M1526
#58 5897Denys IsaienkoM1991LUBLINUKRAINALUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOW00:44:4600:44:2757-M1527
#59 5981Jarosław KałakuckiM1973LUBLINPOLSKAORTOPEDIA PIERWSZA00:44:5100:44:3958-M4013
#60 60179Kamil MatyjaszczykM1987ŁĘCZNAPOLSKALW BOGDANKA00:44:5900:44:3559-M1528
#61 61139Łukasz WartaczM1999SKROBÓW KOL.POLSKA00:44:5900:44:5560-M1529
#62 6251Michał KozakM1983JAROSŁAWPOLSKA00:45:0100:44:5461-M3013
#63 63245Mirosław ZiółekM1963JACKÓWPOLSKAZIÓŁEK00:45:0400:45:0062-M506
#64 64241Tomasz MalesaM1978CEGIELNIAPOLSKA00:45:0700:45:0163-M3014
#65 65100Paweł SzczygiełM1979LUBARTÓWPOLSKALUBARTÓW BIEGA00:45:1000:44:5964-M3015
#66 66202Grzegorz HołubM1964ŚWIDNIK ŒPOLSKA00:45:1200:44:5765-M507
#67 67131Mateusz PilcherM1992LUBARTÓWPOLSKAATHLETICO KOK00:45:2300:45:2266-M1530
#68 68130Karol ZielińskiM1985LUBARTÓWPOLSKACHARLES BIEGA :)00:45:2900:45:2767-M3016
#69 69237Sebastian WójcikM1978WARSZAWAPOLSKA00:45:3400:45:2668-M3017
#70 7021Jerzy LachowiczM1977DYSPOLSKA00:45:4900:45:4169-M3018
#71 7144Michał KarpińskiM1978MICHÓWPOLSKAKARPIKI00:45:5600:45:4170-M3019
#72 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !72188Justyna SzubaK1987LUBLINPOLSKASZUBY BIEGAJĄ00:45:5800:45:50-2K151
#73 73240Adam ZbiciakM1966LUBARTÓWPOLSKA00:46:1000:46:0571-M4014
#74 74154Krzysztof PiechM1961BIAŁA PODLASKAPOLSKAAWF BIAŁA PODLASKA00:46:1100:46:0872-M508
#75 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 758Joanna Borkowska-SergiK1989WYSZKÓWPOLSKAKB WYSZKÓW00:46:1700:46:14-3K152
#76 7648Michał BranicaM1999LUBARTÓWPOLSKALUBARTOWBIEGA00:46:1900:46:1973-M1531
#77 77243Adrian PękalaM1999LUBARTÓWPOLSKA00:46:2000:46:0074-M1532
#78 78222Mateusz RomanekM1995BRZEZINYPOLSKA00:46:2300:46:1375-M1533
#79 79127Agnieszka MisztalK1977LUBARTOWPOLSKA00:46:2900:46:26-4K301
#80 80109Tomasz ChoduńM1976JAWIDZPOLSKA00:46:3800:46:2776-M3020
#81 81210Paweł SochaM1996LUBARTÓWPOLSKA00:46:4800:46:4077-M1534
#82 8293Łukasz KamińskiM1982LUBLINPOLSKA00:46:4900:46:3778-M3021
#83 83586Katarzyna Iwaniuk-MroczeK1990WANDZINPOLSKALUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOW00:46:4900:46:31-5K153
#84 84561Albert MirosławM1970LUBLINPOLSKASPARTA00:46:4900:46:3279-M4015
#85 85772Marcin KozakM1979LUBARTÓWPOLSKA00:46:5200:46:4680-M3022
#86 86118Adam SzyszkaM1973LUBARTÓWPOLSKA00:46:5600:46:3881-M4016
#87 8788Tomasz CybulskiM1980LUBARTÓWPOLSKA00:46:5700:46:4682-M3023
#88 8836Tomasz KwasM1986RYKIPOLSKA00:46:5700:46:3783-M1535
#89 89180Robert PeciakM1964LUBLINPOLSKA00:46:5700:46:4184-M509
#90 9095Piotr DziubaM1984NIEMCEPOLSKA00:46:5900:46:4685-M3024
#91 917Sławomir BartońM1973LUBARTÓWPOLSKA00:47:0000:46:4286-M4017
#92 925Zbigniew GdulaM1960WOLA NIEMIECKAPOLSKA00:47:0400:46:5987-M5010
#93 93175Krzysztof SymborM1973FIRLEJPOLSKA00:47:0500:46:5988-M4018
#94 94250Waldemar KanadysM1960LUBARTÓWPOLSKA00:47:0600:47:0289-M5011
#95 9510Ireneusz GóŹdźM1971LUBARTÓWPOLSKALUBARTOWBIEGA00:47:0800:47:0190-M4019
#96 96172Sylwia PajdowskaK1979RYKIPOLSKABIEGUSIEM.PL 100:47:1500:47:03-6K302
#97 97150Radosław SuskiM1967LUBLINPOLSKASKLEP BIEGACZA LUBLIN TEAM00:47:2000:47:0391-M4020
#98 98141Roman PrażmoM1956SAMOKLĘSKIPOLSKA00:47:2200:47:1592-M5012
#99 99149Przemysław ŻmudaM1981TRZCINIECPOLSKA00:47:2300:47:1493-M3025
#100 100193Adam PeterwasM1970LUBARTÓWPOLSKA00:47:2700:47:1894-M4021

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności