Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Grand Prix Łopuchówko BiegamBoLubię

Wyniki - 21 czerwca 2015, Dziewicza Góra

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
M
K
Rok
Kat
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1194Zawistowski Krzysztof1-1991M 0-44POLMIASTECZKO KRAJEŃSKIE LOKATOR TEAM PIŁA00:43:0500:04:19
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !250Jerzyk Marcin2-1976M 0-44POL00:44:1600:04:26
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3124Klaja Aleksander3-1986M 0-44POLWĄGROWIEC SCIM00:44:4200:04:28
#4 4106Olszewski Tomasz4-1979M 0-44POLMOSINA CHEMADEX00:44:5500:04:30
#5 5141Hadam Michał5-1977M 0-44POLLUBOŃ KB MANIAC POZNAŃ00:45:1100:04:31
#6 6190Czapliński Mariusz6-1967M 45-54POLGNIEZNO00:45:4800:04:35
#7 7265Polkowski Stanisław7-1963M 45-54POLMUROWANA GOŚLINA00:45:5800:04:36
#8 8310Hornik Zbigniew8-1956M 55 i więcejPOLKOZIEGŁOWY 195600:46:1100:04:37
#9 9133Bednarczyk Paweł9-1988M 0-44POL00:46:1800:04:38
#10 1089Ciećmierowski Łukasz10-1984M 0-44POLWĄGROWIEC BIEGAJĄCY WĄGROWIEC00:46:5700:04:42
#11 11110Marciniak Maciej11-1964M 45-54POLPOZNAŃ00:47:3200:04:45
#12 12204Janas Dariusz12-1975M 0-44POLCZERWONAK BIEGACZE JUNIORA00:47:5800:04:48
#13 13155Binkowski Marcin13-1973M 0-44POL00:48:2000:04:50
#14 14196Ignasiak Rafał14-1974M 0-44POLPOZNAŃ00:48:5400:04:53
#15 15131Wieczorkowski Władysław15-1956M 55 i więcejPOLPOZNAŃ00:49:1900:04:56
#16 1647Kaźmierczak Mariusz16-1972M 0-44POLPOZNAŃ PIĄTKOWO NA BIEGOWO00:49:2500:04:57
#17 17281Ćwilkicki Maciej17-1974M 0-44POLPOZNAŃ00:49:4200:04:58
#18 1883Kaczmarczyk Bogdan18-1980M 0-44POLMUROWANA GOŚLINA KLUB PŁYWACKI KOZIEGŁOWY00:50:0800:05:01
#19 19118Szulc Krzysztof19-1983M 0-44POLKOMORNIKI00:50:1100:05:01
#20 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !20253Gimzicka Ewa-11977K 0-39POLPOZNAŃ00:50:3300:05:03
#21 21251Najderek Cezary20-1971M 0-44POLZALASEWO00:50:4000:05:04
#22 2296Sygnet Marcin21-1980M 0-44POL00:50:4000:05:04
#23 23126Filipowski Zenon22-1973M 0-44POLWSCHOWA SCIM00:51:1300:05:07
#24 2491Harmaciński Bartosz23-1978M 0-44POLWĄGROWIEC00:51:1500:05:07
#25 25134Ciupiński Adam24-1985M 0-44POLPOZNAŃ00:51:3400:05:09
#26 2686Bielejewski Łukasz25-1978M 0-44POLCHLUDOWO00:52:0300:05:12
#27 27163Sokołowski Andrzej26-1977M 0-44POLCZERWONAK00:52:0700:05:13
#28 28313Mielczarek Rafał27-1976M 0-44POLPOZNAŃ00:52:0800:05:13
#29 2956Bożkiewicz Jacek28-1975M 0-44POLGŁĘBOCKO00:52:2100:05:14
#30 30104Bieniecki Marcin29-1988M 0-44POLWŁOCŁAWEK UAM00:52:3400:05:15
#31 31237Wójcik Karol30-1989M 0-44POLBIEDRUSKO00:52:4700:05:17
#32 32245Olszewski Jacek31-1981M 0-44POLMOSINA CHEMADEX00:52:4900:05:17
#33 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !33260Lirsz Justyna-21976K 0-39POL00:52:5400:05:17
#34 34150Dziedziczak Daniel32-1996M 0-44POLPOZNAŃ ZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKU00:53:1600:05:20
#35 35218Plaszczak Jarosław33-1974M 0-44POLTULCE00:53:2500:05:21
#36 36136Dunowski Łukasz34-1987M 0-44POLPOZNAŃ00:53:3800:05:22
#37 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 37186Hanysz Magdalena-31978K 0-39POLKOZIEGŁOWY00:53:4300:05:22
#38 38181Julkowski Mirosław35-1976M 0-44POL00:53:4800:05:23
#39 39248Serek Grzegorz36-1975M 0-44POLPOZNAŃ BARCELONA CASUAL RUNNERS00:53:5600:05:24
#40 40223Turan Maciej37-1970M 45-54POLBOLECHÓWKO00:54:2000:05:26
#41 41113Kominowski Piotr38-1953M 55 i więcejPOLPOZNAŃ MSICS POZNAŃ00:54:3800:05:28
#42 4269Kujawa Maciek39-1979M 0-44POLKARCZEWKO00:54:5600:05:30
#43 43115Stęk Tomasz40-1978M 0-44POL00:55:1100:05:31
#44 44116Czekała Adam41-1987M 0-44POLPOZNAŃ EXTREME HOBBY00:55:1400:05:31
#45 4585Kopytek Grzegorz42-1976M 0-44POLMUROWANA GOŚLINA00:55:2400:05:32
#46 4680Pawlicki Piotr43-1992M 0-44POLBOLECHÓWKO00:55:2600:05:33
#47 4765Mruczyk Jacek44-1992M 0-44POLPOZNAŃ00:55:3800:05:34
#48 48154Mędrek Kacper45-1998M 0-44POLPOZNAŃ ZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKU00:55:4100:05:34
#49 49315Łuczak Maciej46-1979M 0-44POLMROWINO LEŚNIK00:56:0300:05:36
#50 50128Konieczka Marek47-1960M 55 i więcejPOLBIEDRUSKO BIEDRUSKO NATURA 200000:56:0700:05:37
#51 52252Najderek Kamil49-2000M 0-44POLZALASEWO00:56:0800:05:37
#52 53135Weinstok Robert50-1972M 0-44POLPOZNAŃ00:56:1000:05:37
#53 54100Hańczak Jacek51-1982M 0-44POL00:56:4300:05:40
#54 55273Tomczyk Stanisław52-1962M 45-54POL00:57:0400:05:42
#55 56306Cieślak Radek53-1977M 0-44POLPOZNAŃ KLUB BIEGAJĄCYCH LEŚNIKÓW/DRUŻYNA SZPIKULEŚNIK00:57:0400:05:42
#56 57121Klaja Karolina-41986K 0-39POLWĄGROWIEC00:57:4000:05:46
#57 5873Wasielewski Tomasz54-1987M 0-44POLPOZNAŃ00:57:4100:05:46
#58 59158Burdajewicz Magdalena-51980K 0-39POLMOSINA00:57:4200:05:46
#59 60212Pietek Robert55-1972M 0-44POLMUROWANA GOŚLINA BIKTTOP TEAM00:57:4200:05:46
#60 61117Szulc Julia-61984K 0-39POLMIŁOMŁYN00:57:4200:05:46
#61 62143Ciechorski Andrzej56-1985M 0-44POLJANIKOWO ZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKU00:58:3100:05:51
#62 63139Olejnik Miłka-71978K 0-39POLPOZNAŃ DRUŻYNA SZPIKU00:59:2300:05:56
#63 6444Woźniak Dariusz57-1971M 0-44POLRYCZYWÓŁ01:01:0200:06:06
#64 65259Roszak Łukasz58-1983M 0-44POLBIEDRUSKO01:01:0900:06:07
#65 66132Scheffs Julia-81988K 0-39POLPOZNAŃ01:01:1100:06:07
#66 67130Bargiel Dariusz59-1984M 0-44POLBIEDRUSKO01:01:1600:06:08
#67 68159Gorzan Mikołaj60-1978M 0-44POLPOZNAŃ POZNAŃ01:01:3100:06:09
#68 69120Lissewska Konstancja-91986K 0-39POLPOZNAŃ REWOR01:01:4100:06:10
#69 70153Pieczarka Michał61-1997M 0-44POLPOZNAŃ ZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKU01:02:1200:06:13
#70 71171Sidor Grzegorz62-1969M 45-54POL01:02:1700:06:14
#71 72318Burzchalski Wojciech63-1982M 0-44POL01:03:0500:06:18
#72 73239Ożga Agnieszka-101988K 0-39POLPOZNAŃ01:03:1800:06:20
#73 7493Woźniak Beata-111977K 0-39POLKOZIEGŁOWY01:04:3300:06:27
#74 75256Czaplińska Antonina-121997K 0-39POLGNIEZNO01:04:5200:06:29
#75 76188Czaplińska Joanna-131973K 40-54POLGNIEZNO01:04:5900:06:30
#76 77192Jurga Agata-141971K 40-54POLKOZIEGŁOWY01:05:4000:06:34
#77 7855Janicka Magda-151980K 0-39POLMOSINA01:06:0500:06:36
#78 7946Jerzyk Monika-161981K 0-39POLPOZNAŃ01:06:0600:06:37
#79 80125Klaja Katarzyna-171958K 55 i więcejPOLCZERWONAK SCIM01:06:4500:06:41
#80 81149Zając Krzysztof64-1977M 0-44POLPOZNAŃ ZP SZPIKI DRZUŻYNA SZPIKU01:07:5700:06:48
#81 82119Zabłocka Magdalena-181982K 0-39POLPOZNAŃ01:09:1800:06:56
#82 8390Majewska Beata-191976K 0-39POLPOZNAŃ MSICS01:11:5500:07:11
#83 84144Oleś Mateusz65-1998M 0-44POLPOZNAŃ ZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKU01:14:0900:07:25
#84 85122Kuśmierzak Karolina-201987K 0-39POLKRZYWIŃ LEŚNIK01:14:3900:07:28

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności