Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

3 x Śnieżka = 1 x Mont Blanc - ULTRA

Wyniki - 4 lipca 2015, Karpacz

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Nr
Rok
Msc
M
K
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !514Solak AysenaK1983WROCLAW002:07:4804:31:0707:05:018-1
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !470Matejczuk AgataK1981PARZĘCZEWKS Alaska Łódź/SPARTEZ02:08:0904:46:5407:38:2717-2
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 566Hofman EwaK1976SELENIA GÓRA002:37:5805:25:3108:20:5034-3
#4 476Muzyka BarbaraK1970WARSZAWAKopytko02:39:2605:40:1609:09:2055-4
#5 409Bobek AleksandraK1985ZIELONA GóRA002:34:1205:46:1709:25:5860-5
#6 538Wityk-Szumna PaulinaK1979ŚCINAWAstart Ścinawa02:37:0906:00:4209:37:4266-6
#7 451Kowalska MałgorzataK1990WARSZAWA002:34:5205:50:5010:02:2480-7
#8 426Filipek UlaK1994WROCłAW002:42:2906:09:1610:10:1582-8
#9 456Kuczkowska AnetaK1981WROCłAWWKB Piast Wrocław02:34:1706:18:4810:22:0990-9
#10 484Ohla JustynaK1979POZNAńDrużyna Szpiku03:12:0506:53:5310:24:2792-10
#11 480Nyzio MonikaK1987SZCZECINSzczecin Biega03:29:1507:53:05---
#12 510Salej MałgorzataK1986ZIELONA GóRA002:47:2606:29:13---
#13 561Sobczak KatarzynaK1968GARBY003:20:48---
#14 460Liberek RenataK1974ŁOPUCHOWO002:51:1506:32:56---
#15 448Kęsicka AgnieszkaK1982GDYNIA003:10:22---
#16 438Gurdek WeronikaK1986KRAKóW003:10:4107:05:29---
#17 475Morawska AnnaK1953WARSZAWA003:17:3106:54:26---
#18 435Greszta MonikaK1978WARSZAWAAlbatrosy---
#19 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !549Dawidziuk MaciejM1979ZłOTORYJAOSP Karpacz01:39:0103:33:4705:48:1711-
#20 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !560Nakielski JakubM1987KARPACZ001:46:3103:56:5906:28:1622-
#21 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 413Chyłek WiesławM1976NIEGOWONICE001:57:2404:10:3206:38:0833-
#22 556Jeżewski KrzysztofM-JELENIA GóRA001:55:3304:15:3306:47:5344-
#23 458Kuriata RobertM1966ZłOTORYJA002:00:0504:09:2806:48:2355-
#24 455Kucharczyk MaciejM1976CHOSZCZNO001:55:0404:15:5206:53:1766-
#25 437Gunia TomaszM1984NOWA HUTA -KRAKóW002:09:3404:23:5706:53:3377-
#26 505Rousek MiloslavM1984TRUTNOVAKLVK Janske Lazne01:52:5604:15:0807:10:0798-
#27 401Alker AdamM1986WARSZAWAbiegapan:com01:55:1104:24:2007:10:08109-
#28 551Wąsowicz JanM1973KRAKOW001:44:0503:58:4407:12:331110-
#29 457Kujawiński ArturM1976POZNANKB MANIAC Poznań02:03:0904:30:1707:17:531211-
#30 539Wojtczak MariuszM1975GAłKóWEK KOLONIA002:04:4004:36:2807:23:021312-
#31 543Zakrzewski AleksanderM1970ZGORZELEC002:00:1004:44:4707:32:521413-
#32 546Zientara AdrianM1988JELENIA GÓRA002:11:2004:48:5807:36:131514-
#33 509Rycerski BogdanM1971IłOWASkyrunning Poland02:02:1804:34:4207:36:291615-
#34 452Kozłowski WojciechM1968ZIELONA GóRASudety MTB Challenge02:02:5504:36:5807:39:181816-
#35 544Zakrzewski KrzysztofM1971PALęDZIE3:33TEAM02:10:2604:42:2107:40:341917-
#36 497Podsiadło MikołajM1992POZNAń Koporacja Akademicka Chrobria02:10:2504:43:2507:41:542018-
#37 405Basis MarcinM1974WARSZAWA001:59:0704:34:5107:43:172119-
#38 559Świerzyński ŁukaszM1986DĄBROWA GÓRNICZA002:07:2704:39:0807:43:172220-
#39 414Ciechanowski BartłomiejM1976WROCłAW002:10:4104:54:0107:44:162321-
#40 449Kęszka PiotrM1978KALISZSupermaraton Kalisz02:00:2204:37:5307:47:272422-
#41 424Dziuban ŁukaszM1981ORELECGOPR Grupa Bieszczadzka02:04:3004:35:3107:48:372523-
#42 541Wójcik KarolM1982BOJSZOWY002:14:2904:51:5107:50:412624-
#43 450Klimczewski AndrzejM1962ŁóDźForever Young Łódź02:10:2004:48:3807:55:172725-
#44 495Patsch VăclavM1979TRUTNOVRunSport Team02:15:2704:56:3707:58:572826-
#45 523Śmiałek ZbigniewM1979WAłBRZYCH002:15:4504:57:0908:01:542927-
#46 512Salski RafałM1968ŻYRARDóWTrailteam Żyrardów02:07:4004:50:4108:09:533028-
#47 432Gierula RobertM1964KRAKOWUBS Krakow Ruuning Team02:15:0105:04:0108:19:243129-
#48 501Rakowski ŁukaszM1981ŁóDźks alaska02:01:4604:44:3508:20:203230-
#49 563Szczepański AndrzejM1970ZIELONA GÓRA002:02:2004:29:2408:20:223331-
#50 428Gadzimski MichałM1981JELENIA GóRA002:10:2405:00:3208:20:583532-
#51 471Medejszo MariuszM1975NOWA SóLNowosolska Grupa Biegowa02:25:0005:22:4808:21:523633-
#52 540Wosik MarekM1955WARSZAWAszybka małpa02:17:3205:04:1408:25:373734-
#53 511Salej KrzysztofM1985ZIELONA GóRA002:14:5205:14:1108:33:463835-
#54 529Tuszkanow GrzegorzM1980WROCłAW002:15:1005:04:5108:35:113936-
#55 429Galka GrzegorzM1973SZYMANóWPRO-RUN02:09:3504:53:5208:35:484037-
#56 488Orczyk WojciechM1980WRZEŚNIA002:20:4405:23:1008:39:054138-
#57 492Pabisiak KarolM1979POZNAń002:30:4805:18:3508:42:594239-
#58 493Ziemba PrzemysławM1981LUBIN002:24:3905:20:5308:47:164340-
#59 434Gostkowski ŁukaszM1987BYTóWKB GOCH BYTÓW02:29:4205:32:1808:50:254441-
#60 536Wiszowaty MariuszM1975PABIANICEAmator02:18:0305:14:4608:50:484643-
#61 442Jachymski IgnacyM1991ŁóDźAKG Łódź02:26:4505:32:3108:55:364744-
#62 410Bordych AndrzejM1974KOżUCHóWświat maratonczyka02:24:5905:33:0108:56:294845-
#63 532Wesołowski SebastianM1989BYDGOSZCZ1 Brygada Logistyczna02:31:2905:29:0908:57:214946-
#64 474Mojek MichałM1980KARPACZ002:22:5905:16:5108:59:325047-
#65 496Pawłowski ErnestM1976JELENIA GóRABIEGAMDLAZDROWIA:PL02:19:5305:21:4109:00:305148-
#66 499Popko ŁukaszM1983LUBAń002:27:0505:43:1009:00:325249-
#67 479Nowiński RafałM1974WSCHOWABiegaj Wschowo02:37:3105:42:4709:04:295350-
#68 498Pokotycki DenisM1990POZNAńOtomo STP02:21:5105:15:4909:07:325451-
#69 525Trochimowicz HubertM1975WARSZAWA002:39:4005:52:2909:10:415652-
#70 422Deroń WaldemarM1987BYDGOSZCZRUN 4 FUN02:26:2805:36:0309:15:235753-
#71 416Czechorowski Ryszard PiotrM1972SZKLARSKA PORĘBATS REGLE02:07:3005:18:2309:20:245854-
#72 443Jakubiec BartłomiejM1986WARSZAWARozpierdolsi02:23:5305:40:3809:25:375955-
#73 486Oleksy JaroslawM1959TYMBARKKS Limanowa forrest02:35:3605:50:0909:28:386156-
#74 419Demby MichałM1988PAKOśćMUD GOATS02:37:2905:40:5109:30:256257-
#75 502Redziak ŁukaszM1989SOSNOWIECwkurw_team02:26:5505:43:2509:30:436358-
#76 477Myśliński MarcinM1986WARSZAWABB BGK02:38:3105:51:2109:31:316459-
#77 519Szczygielski BartłomiejM1973WROCłAWTrisfera Wrocław02:27:4705:35:0709:32:056560-
#78 555Walacik AdamM1994WIERUSZóWWieRUNszów02:35:4805:50:3009:38:266761-
#79 568Dwornicki KamilM1984WROCŁAW002:43:3105:56:5109:41:446862-
#80 436Grzeszczuk GrzegorzM1966WARSZAWAKB Galeria Warszawa02:19:2605:13:0009:43:196963-
#81 524Świderski MarcinM1985BARANOWODziki Sukcesu02:35:5106:00:2609:45:017064-
#82 527Turlej DariuszM1957WARSZAWAKondycja02:31:5105:50:3009:45:057165-
#83 552Głogowski MirosławM1960JELENIA GÓRA002:42:2906:12:2609:45:277266-
#84 468Mamaj SebastianM1985WARSZAWA002:26:5105:50:2309:48:127367-
#85 516Sulej KamilM1983KARPACZ002:20:2605:07:5009:48:137468-
#86 481Oczkoś WojciechM1982POZNAńRAKIETA POZNAŃ02:49:2306:07:5909:52:417569-
#87 412Borejszo KarolM1990ŻARY002:25:3905:44:3909:53:067670-
#88 564Rychlik Artur AdamM1968FELIKSÓW002:37:5005:46:3609:53:317771-
#89 517Sworobowicz PawełM1985SZCZECINFizjobiegacze Szczecin02:32:2206:09:4409:56:227872-
#90 507Rutkowski KrzysztofM1985SZCZECINFizjobiegacze Szczecin02:32:2206:09:4409:56:237973-
#91 402Barancewicz JacekM1955JEżóW SUDECKIGOPR Karkonosze/SKW02:42:3006:12:2610:04:128174-
#92 423Dobiecki TomaszM1970KARPACZcarving-ski02:47:5106:15:4110:13:388375-
#93 445Jaz KrzysztofM1970MIESZKOWICEKM TEAM02:49:5506:25:0010:14:098476-
#94 485Olejnik PiotrM1988WROCłAWMustangu mknij02:28:4705:44:0610:15:128577-
#95 473Modrzyński TomaszM1992JELENIA GóRA002:33:4906:04:0910:15:128678-
#96 446Kachniarz MirosławM1976TRZEMESZNO NOEXCUSES TEAM / OSiR Trzemeszno02:36:5106:08:5810:18:498779-
#97 506Różański SzymonM1981TORUŃRUN 4 FUN02:31:2906:11:3310:20:448880-
#98 433Gorgol TomaszM1978BYDGOSZCZRUN Bydgoszcz02:32:2406:11:3310:20:448981-
#99 500Potoczny ŁukaszM1983GóRA003:17:5506:34:3110:22:439182-
#100 531Wawrzyniak MichałM1977PAJęCZNOKlub Biegacza Warta02:41:5806:25:0010:24:369383-

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności