Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

TriCity Trail Półmaraton

Wyniki - 12 lipca 2015, Wejherowo

Cityzen_ General
Msc
Nr
Kat
-
#1 222626Chudecki AndrzejMM2BOOT CAMP POLSKA02:04:56
#2 224713Worzała AleksandraKK2OIRP GDAŃSK02:05:23
#3 225708Franczak KrzysztofMM402:05:25
#4 226491Pachocki MichałMM202:05:26
#5 227712Zielonka AdamMM4AMICUS AR02:06:02
#6 228760Szulc KatarzynaKK202:06:02
#7 229501Olszewski KarolMM2PARÓWYDŻOANY02:06:06
#8 230678Wita DarkoMM3SOPOCKIE PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE02:06:20
#9 231761Napiontek MariaKK102:06:24
#10 232489Maj KatarzynaKK2PADŁ NA RYJ TEAM02:06:27
#11 233432Brauer MagdalenaKK202:06:48
#12 234723Witbrodt LeszekMM302:07:00
#13 235561Poszytek JagodaKK1WIOSŁOTEAM02:07:01
#14 236700Herman KrystianaKK202:07:08
#15 237753Gasperowicz AsiaKK1NA ILE W KOŃCU TEN MARATON?02:07:17
#16 238601Wolański TomaszMM2WOLAŃSKI COUNSELS/ OIRP GDAŃSK02:07:21
#17 239775Kozłowski MarcinMM2COPYMASTER.PL02:07:22
#18 240650Jakubowski ZbigniewMM4MTB - MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA02:07:22
#19 241519Głuchowska MartaKK202:07:36
#20 242630Wieczorek MonikaKK102:07:39
#21 243685Grzeszczak AdamMM302:07:45
#22 245625Pusdrowski MichałMM2RUNEDA02:08:17
#23 246660Kobyłecki RafałMM2RYSIE02:08:27
#24 247540Karasiński PrzemysławMM102:08:39
#25 248742Stopka JulianMM4INSTAL-TECH TEAM02:08:41
#26 249664Gazarkiewicz AntoniMM4BHMW02:08:44
#27 250677Tywonski MarcinMM202:08:47
#28 251645Bartecki TomaszMM2PRO-RUN02:08:58
#29 252593Hinz AnnaKK2PARKRUN RUMIA02:09:24
#30 253616Nowicki JacekMM4GOREDA02:09:28
#31 254510Winiecka JustynaKK1NIEZRZESZONY02:09:33
#32 255701Lipski HenrykMM4START SZCZECIN02:09:37
#33 256707Gorczyca AnetaKK202:09:40
#34 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1402Rolbiecki MichałMM1LLKS SMĘTOWO GRANICZNE01:16:23
#35 257780Gawlik JarosławMM3ZAJĄC I ŻÓŁW02:09:47
#36 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2737Wolak RafałMM2ZORZA GDYNIA01:21:54
#37 258757Krzemiński PawełMM302:10:30
#38 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3537Sławiński DamianMM1LKS ZORZA GDYNIA01:22:43
#39 259549Bednarek AnnaKK2NASZE ZDROWIE SZEMUD02:10:53
#40 4730Orzeł MichałMM2ENTRE.PL TEAM01:23:51
#41 260748Kikolski PawełMM202:11:20
#42 5572Grochowski MarekMM3T.G. SOKÓŁ ZAKOPANE01:25:26
#43 6698Jendrych ArturMM1BIEGAJĄCY ŚWIDNIK01:27:13
#44 262602Hetmann MaciejMM202:11:58
#45 7725Bogusz TomaszMM201:29:32
#46 263769Dubiecka AgnieszkaKK3BIŻUTERIA SPORTOWA.COM02:12:08
#47 8580Pietrzak PiotrMM3AKADEMIA BIEGANIA01:29:35
#48 264741Wiśniosz RenataKK202:12:28
#49 9661Nitka ŁukaszMM201:29:53
#50 265732Kurzyński KrystianMM2UBEZPIECZENIA-GDYNIA.PL02:12:30
#51 10696Wronka CezaryMM1NOKIA / GRUPA TRIATHLONOWA RAT01:30:47
#52 266758Lelonkiewicz KrzysztofMM202:12:35
#53 11513Oberzig TomaszMM201:30:58
#54 267467Lisiak DagmaraKK102:12:50
#55 12641Petrów DawidMM2DREAM RUN01:32:10
#56 268756Retzlaff BrunonMM3KUJATT RUNNERS TEAM02:12:52
#57 13438Skuza MateuszMM142.195 WEJHEROWO01:32:39
#58 269689Konopka AnnaKK2MYK MYK TEAM02:13:31
#59 14781Olszewski KamilMM101:33:36
#60 270570Korpal KrzysztofMM3PARKRUN RUMIA02:13:51
#61 15509Hebel SławomirMM3RUMIA BIEGA01:33:44
#62 271691Mazanowska EwaKK2EWABIEGA02:14:15
#63 16566Małachowicz ŁukaszMM1BRAK01:33:46
#64 272702Mischke WeronikaKK202:14:35
#65 17622Brom VincentMM2PARKRUN GDYNIA01:34:12
#66 273786Piwko GrażynaKK4MORSY GDYŃSKIE02:14:40
#67 18764Żołnowski MateuszMM1CLIMA GOLD01:34:49
#68 274688Wycichowski WojciechMM202:14:59
#69 19646Borski AdamMM342 195 WEJHEROWO01:34:56
#70 275445Pachulski MichałMM202:15:28
#71 20772Palma PawełMM2SUBMARINE TEAM01:34:58
#72 276624Dubiecki MariuszMM3BIŻUTERIA SPORTOWA.COM02:16:11
#73 21750Sternal AdamMM101:35:09
#74 277439Mikołajczyk-Sowa MonikaKK2SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹ02:16:13
#75 22656Żelazny MarcinMM1IBERYSTYKA UG01:35:24
#76 23654Dobrowolska JoannaKK2MAJA TEAM01:35:29
#77 279751Rudko MaciejMM102:16:22
#78 24662Kujawski RobertMM2LOWLANDERS GDYNIA01:35:32
#79 280550Smith PaulinaKK202:16:50
#80 25547Snarski BogdanMM2ALBATROSY01:35:38
#81 281512Modzelewski KazimierzMM442.195 WEJHEROWO02:17:18
#82 26687Wojciechowski ŁukaszMM101:35:42
#83 282591Spręga AureliaKK202:17:20
#84 27434Goździewicz PawełMM2BIEGAMYRAZEM.PL01:36:10
#85 283627Byczyńska BarbaraKK302:17:20
#86 28636Pawlak MarekMM201:36:20
#87 284638Roszman HenrykMM402:17:38
#88 29464Górski SławomirMM3RUMIA BIEGA01:36:28
#89 285607Wąsik AndrzejMM3AKADEMIA BIEGANIA02:18:20
#90 30787Jankowski AdamMM201:36:34
#91 286773Sullivan JamesMM202:18:56
#92 31716Montewski PiotrMM101:36:50
#93 287614Przyłucka AnnaKK302:19:04
#94 32443Sierocin JakubMM2KDATP01:37:03
#95 288643Luczko MilenaKK1GDYNIA HARBOUR RUNNERS02:19:33
#96 33740Gałęza SławomirMM2MINNEAPOLIS TWINS01:37:33
#97 289483Zielińska SylwiaKK2BO-TEAM02:19:51
#98 290619Czech MichałMM102:19:52
#99 35435Goździewicz LeszekMM2BIEGAMYRAZEM.PL01:37:39
#100 291558Miśkowiec PatrycjaKK2KANCELARIE BGP02:19:52

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności