Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Triathlon Chmielno

Wyniki - 29 sierpnia 2015, Chmielno

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
K
M
T1
T2
-
-
-
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Walkowiak Miłosz134MKS SAMBOR TCZEWTCZEWPOLSKA1-100:08:21100:00:4600:26:09900:00:3000:10:39400:46:2500:46:25
#2 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2Jankowski Jacek135POSNANIA POZNAŃPOZNAŃPOLSKA1-200:08:22200:00:4600:25:56600:00:5000:10:41500:46:3500:46:35
#3 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !3Czajkowski Paweł18BCT TEAM GDYNIAGDYNIAPOLSKA2-300:11:031700:00:4300:24:33200:00:5100:11:381500:48:4800:48:48
#4 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 4Bondaruk Paweł130XTEAMGDAŃSK3-400:10:511400:00:3000:26:091000:00:5000:10:29200:48:4900:48:49
#5 5Polański Piotr91AT TEAM / UKS TRI-TEAM RUMIASŁUPSKPOLSKA4-500:10:421300:01:0500:25:46500:00:5200:10:49700:49:1400:49:14
#6 6Sokołowski Krzysztof107TRUSO ELBLĄGELBLĄGPOLSKA5-600:10:231100:01:0400:25:33300:00:5600:11:241300:49:2000:49:20
#7 7Juśkiw Paweł42GDYNIAPOLSKA6-700:09:26300:00:5100:27:132000:00:5500:11:201200:49:4500:49:45
#8 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !8Smaruj Monika103SMARUJ NA TRENING TEAMGDAŃSKPOLSKA71-00:09:35400:00:3600:26:131200:01:0200:12:433000:50:0900:50:09
#9 9Radczuk Marcin93F3TEAMTUCHOMPOLSKA8-800:10:561500:00:4900:25:44400:01:0800:11:451600:50:2200:50:22
#10 10Ceklarz Michał14GDYNIAPOLSKA9-900:11:202100:01:2400:25:57700:01:2000:11:021000:51:0300:51:03
#11 11Maziewski Piotr75TCZEWPOLSKA10-1000:09:52700:01:0400:27:192200:01:0600:11:491900:51:1000:51:10
#12 12Buchliński Rafał10SPORT-EVO, BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAPOLSKA11-1100:13:173700:00:3400:26:111100:01:0100:10:36300:51:3900:51:39
#13 13Lemke Krzysztof68BIOVICO LAB TEAMGDYNIAPOLSKA12-1200:11:252200:01:1300:26:08800:01:0000:12:202400:52:0600:52:06
#14 14Bieliński Piotr131POWERSYSTEMGDAŃSK13-1300:12:533100:00:5000:26:181300:01:1100:11:031100:52:1500:52:15
#15 15Kowalski Kuba59GNIEŹNIEŃSKIE TOWARZYSTWO TRIATHLON "DIAMENT"GNIEZNOPOLSKA14-1400:09:36500:00:4200:27:111900:01:0800:13:394500:52:1600:52:16
#16 16Kriese Piotr61TKKF WODNIK WIĘCBORKRUNOWO KRAJEŃSKIEPOLSKA15-1500:11:191900:01:2900:27:162100:01:0800:11:451700:52:5700:52:57
#17 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !17Sobielga Agata104FABRYKA TRIATHLONUPOZNAŃPOLSKA162-00:11:131800:01:0100:27:492900:01:0100:12:082100:53:1200:53:12
#18 18Wilandt Konrad121GDYŃSKI TRIATHLONJURATAPOLSKA17-1600:12:272900:01:0600:27:593200:01:0600:10:44600:53:2200:53:22
#19 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 19Goc Julia25KTS IRONMANKWIDZYNPOLSKA183-00:09:54900:00:4400:29:084000:01:0600:12:543200:53:4600:53:46
#20 20Ćwirko Sławomir119STOPA SŁUPSKSŁUPSKPOLSKA19-1700:13:324700:01:1800:26:391400:00:5800:11:251400:53:5200:53:52
#21 21Kosiedowski Wojciech53BGK TRIPOZNAŃPOLSKA20-1800:10:191000:01:1800:27:543000:01:0300:14:095000:54:4300:54:43
#22 22Kowalewski Maciej57TP SKALAR SŁUPSKSŁUPSKPOLSKA21-1900:09:51600:00:5800:29:545600:01:1800:12:553300:54:5600:54:56
#23 23Treder Wiesław116SUPRAGRZYBNOPOLSKA22-2000:13:183800:01:2700:26:441500:01:0300:12:322500:55:0400:55:04
#24 24Rumińska Katarzyna97MKS DELFIN MALBORKMALBORKPOLSKA234-00:10:241200:00:4200:29:284900:01:0300:13:354200:55:1200:55:12
#25 25Olejniczak Bartosz81GDAŃSKPOLSKA24-2100:11:422400:02:0400:27:472600:01:0700:12:392800:55:1900:55:19
#26 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !26Walkowiak Marcin118AGROS-TJSUBKOWYPOLSKA2-2200:12:042500:01:0700:28:163300:01:0000:13:073900:55:3400:55:34
#27 27Goździewicz Paweł27BIEGAMYRAZEM.PL / PAPUNIS TEAM GDYNIAGDYNIAPOLSKA25-2300:13:585800:01:2200:26:581600:01:0600:12:162200:55:4000:55:40
#28 28Signerski Remigiusz100PR KARTUZYGDAŃSKPOLSKA26-2400:13:234000:01:5100:27:362400:01:2700:11:471800:56:0400:56:04
#29 29Słodowicz Piotr102GRUPA TRÓJMIASTOGDANSKPOLSKA27-2500:15:037200:01:1900:27:091700:01:0500:11:512000:56:2700:56:27
#30 30Paschke Roman84SHIPCUPGDYNIAPOLSKA28-2600:11:352300:01:3300:29:174400:01:3200:12:362600:56:3300:56:33
#31 31Żywna Marcin129KASZUBSKIE LESZCZEGDYNIAPOLSKA29-2700:13:264100:02:1600:27:101800:01:0800:12:382700:56:3800:56:38
#32 32Brylowski Zbigniew9POWERSYSTEMKARTUZYPOLSKA30-2800:14:046000:01:0800:27:392500:01:0700:13:013600:56:5900:56:59
#33 33Kowalski Michał58KSR TEAMKOŚCIERZYNAPOLSKA31-2900:13:314500:01:3700:27:583100:01:1200:12:513100:57:0900:57:09
#34 34Zduński Maciej127BRAKSŁUPSKPOLSKA32-3000:12:283000:01:2800:30:216300:07:1100:05:54100:57:2200:57:22
#35 35Chalecki Piotr15TRI FORCE SŁUPSKSŁUPSKPOLSKA33-3100:12:152700:01:4200:29:1342-00:57:2200:57:22
#36 36Suska Arkadiusz112BIEGOSFERAGDYNIAPOLSKA34-3200:13:133600:01:2400:28:5038-00:57:5400:57:54
#37 37Kucharek Marcin63STOPA SŁUPSKSŁUPSKPOLSKA35-3300:13:395000:01:3700:27:482800:01:3000:13:314000:58:0500:58:05
#38 38Maj Marek72SOPOTPOLSKA36-3400:13:495500:00:5500:28:463700:01:2400:13:334100:58:2700:58:27
#39 39Kucal Maciej62TRIATHLON TRÓJMIASTO / SMARUJ NA TRENINGGDAŃSKPOLSKA37-3500:15:047300:01:3000:27:2623-00:58:3300:58:33
#40 40Staszewski Karol111STOPA SŁUPSK/AT TEAMKIELCEPOLSKA38-3600:13:023300:01:2700:30:186200:01:0300:12:563400:58:4600:58:46
#41 41Kowalczyk Magdalena55SPORTEVOGDAŃSKPOLSKA395-00:15:097600:01:3000:28:183400:01:0300:13:033700:59:0300:59:03
#42 42Kearney Marek48O'CEARNAIGHGDYNIAPOLSKA40-3700:13:364800:01:4600:28:333600:01:3100:13:424600:59:0800:59:08
#43 43Szymborski Adam115GDAŃSKPOLSKA41-3800:13:405100:01:3700:30:2765-00:59:5000:59:50
#44 44Romaniec Szymon96RUMIAPOLSKA42-3900:09:53800:01:1100:33:3188-01:00:1501:00:15
#45 45Ambroziak Krzysztof1BLUE MEDIA TEAMGDAŃSKPOLSKA43-4000:13:475400:01:4700:29:495200:01:3000:13:354301:00:2801:00:28
#46 46Szafrański Marek113MOSTYPOLSKA44-4100:11:202000:01:2200:32:298000:01:2900:13:524701:00:3201:00:32
#47 47Budzik Ireneusz12BOZITA TEAMBYDGOSZCZPOLSKA45-4200:15:217900:01:2800:28:283500:01:2600:13:574801:00:4001:00:40
#48 48Maślanka Tomasz74GT TRIFORCE SŁUPSKSŁUPSKPOLSKA46-4300:12:152600:01:4000:30:296600:01:1100:15:166401:00:5101:00:51
#49 49Bobowik Maciej5SPORT-EVOBANINOPOLSKA47-4400:13:405200:01:1800:29:174300:01:0300:15:417301:00:5901:00:59
#50 50Kacprzak Marcin45ZPORTOWE KNURYGDAŃSKPOLSKA48-4500:14:556900:01:4400:29:385100:01:3900:13:043801:01:0001:01:00
#51 51Wysocki Piotr125DYMANO TEAMGDYNIAPOLSKA49-4600:13:565700:02:4500:29:274800:01:5300:12:593501:01:0001:01:00
#52 52Cichowski Krzysztof16GDYNIAPOLSKA50-4700:16:058600:01:3000:30:065900:01:0700:12:182301:01:0601:01:06
#53 53Wąs Mateusz120GDYNIAPOLSKA51-4800:15:077400:01:3000:29:315000:01:2900:13:364401:01:1301:01:13
#54 54Juchnowicz Radosław41SULMINPOLSKA52-4900:15:107700:01:4000:29:104100:01:1100:14:205201:01:3101:01:31
#55 55Stachańczyk Wiesia108ACTIVE-IT KOMPUTERYMARKOWE.PLGDYNIAPOLSKA536-00:14:015900:01:5400:30:015800:01:2900:14:215401:01:4601:01:46
#56 56Podhorodecki Arkadiusz90ACTIVE-IT KOMPUTERYMARKOWE.PLELBLĄGPOLSKA54-5000:13:304400:02:2600:30:005700:01:2900:14:215301:01:4601:01:46
#57 57Walkowicz Bartłomiej19GDYNIAPOLSKA55-5100:13:445300:02:2900:30:5269-01:01:5101:01:51
#58 58Pacek Marcin83GDYNIAPOLSKA56-5200:16:078700:00:5800:30:2967-01:01:5301:01:53
#59 59Maciborko Piotr71BLINK PHOTORUMIAPOLSKA57-5300:13:294300:01:3800:29:505300:01:4700:15:277001:02:1101:02:11
#60 60Kalinowski Piotr132ACTIVE LIFE58-5400:13:093400:01:3200:31:287400:01:0100:15:066001:02:1601:02:16
#61 61Serkowski Piotr98KP PSP TCZEWSTĘŻYCAPOLSKA59-5500:18:5010300:01:0500:29:5054-01:02:1801:02:18
#62 62Blew Wojciech4LOTOS RUNNING TEAMGDAŃSKPOLSKA60-5600:13:374900:01:5500:30:186100:01:0900:15:206701:02:1901:02:19
#63 63Kowalewski Zbigniew56GDAŃSKPOLSKA61-5700:13:223900:02:4200:29:535500:01:3800:15:156301:02:5001:02:50
#64 64Greczyło Adam28GO TRI KKS TEAMGDYNIAPOLSKA62-5800:14:597100:02:0700:29:234600:01:1300:15:206801:03:0201:03:02
#65 65Simlat Kamil101GOWIDLINOPOLSKA63-5900:14:126100:01:5000:31:307500:01:1500:14:175101:03:0401:03:04
#66 66Sobota Agata105GDAŃSKPOLSKA647-00:15:167800:02:0400:29:184500:01:4700:14:465801:03:1101:03:11
#67 67Jachowicz Julia32GDAŃSKPOLSKA658-00:14:316500:02:0000:31:147300:01:0000:14:315501:03:1601:03:16
#68 68Głodek Paweł23ŁAPINOPOLSKA66-6000:12:593200:02:2900:30:567000:01:3400:15:246901:03:2201:03:22
#69 69Polański Sławomir92X-TRAINER.PLGDYNIAPOLSKA67-6100:14:276400:01:2400:31:117200:01:1700:15:176501:03:3601:03:36
#70 70Jedut Katarzyna37GDAŃSKPOLSKA689-00:14:416700:01:4800:33:2887-01:03:4101:03:41
#71 71Socha Marek106CHMIELNOPOLSKA69-6200:17:509700:01:4500:30:2664-01:03:4701:03:47
#72 72Łopaciński Tomasz70KORGDAŃSKPOLSKA70-6300:15:077500:01:2600:30:306800:01:1100:16:007401:04:1401:04:14
#73 73Kabaciński Michal44SISUGDYNIAPOLSKA71-6400:13:093500:01:4100:34:5397-01:04:2201:04:22
#74 74Szmyt Jarosław114STAROGARD/CHMIELNOPOLSKA72-6500:16:399000:01:2800:34:079300:01:1500:11:02901:04:3101:04:31
#75 75Formela Leszek21CHMIELNOPOLSKA73-6600:15:578300:02:0300:31:3276-01:04:5201:04:52
#76 76Borchmann Szymon8WŁADYSŁAWOWOPOLSKA74-6700:16:549100:02:1100:31:0471-01:05:0601:05:06
#77 77Kujawiński Robert66SPORT-EVOGDAŃSKPOLSKA75-6800:13:515600:02:0400:32:528300:01:2100:15:136201:05:2101:05:21
#78 78Klimecka Klara49KOBIETA NA FALIGDYNIAPOLSKA7610-00:10:571600:01:2500:35:11100-01:05:3601:05:36
#79 79Jaśkiewicz Paweł36SHIPCUPRUMIAPOLSKA77-6900:14:166200:01:4100:32:388200:01:2600:15:397101:05:4001:05:40
#80 80Odwald Robert79SPORTOWE POMORZE WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOPOLSKA78-7000:16:158800:02:0600:32:0478-01:05:5701:05:57
#81 81Wulczyński Zbigniew124SPORTEVOGDAŃSKPOLSKA79-7100:18:5710400:02:1500:29:264700:01:1600:14:064901:06:0001:06:00
#82 82Ożarowska Monika82GDAŃSKPOLSKA8011-00:12:252800:01:4500:35:43103-01:06:2001:06:20
#83 83Piotrkowski Tomasz89STOPA SŁUPSKSŁUPSKPOLSKA81-7200:20:2811100:02:3300:30:1560-01:06:3801:06:38
#84 84Zaborski Waldemar126PIMLGDYNIAPOLSKA82-7300:14:366600:01:4700:33:178600:01:3900:15:417201:07:0001:07:00
#85 85Grzebyta Mateusz29KARTUZYPOLSKA83-7400:13:324600:02:1100:33:5590-01:07:1401:07:14
#86 86Niewolski Wojciech77RUMIAPOLSKA84-7500:14:266300:02:1000:34:299600:01:0500:15:066101:07:1601:07:16
#87 87Włodarczyk Marta122STOPA SŁUPSKSŁUPSKPOLSKA8512-00:13:274200:01:0000:03:52100:32:5600:16:127601:07:2701:07:27
#88 88Siezieniewska Agnieszka99LOTOS RUNNING TEAMGDAŃSKPOLSKA8613-00:14:557000:02:0800:32:358100:01:0700:16:547801:07:3901:07:39
#89 89Bitowt Izabela30-GDAŃSKPOLSKA8714-00:18:069800:02:1700:33:368900:01:1400:12:402901:07:5301:07:53
#90 90Pięta Sylwester88STRASZYNPOLSKA88-7600:19:2010500:01:5700:32:2079-01:08:1701:08:17
#91 91Rivat Emmanuel94BIALE BLOTAPOLSKA89-7700:18:3310000:03:1400:27:482700:02:4200:17:288001:09:4501:09:45
#92 92Treder Marcin117SELA BAJKKARTUZYPOLSKA90-7800:15:508200:03:1300:34:559800:01:1600:15:186601:10:3201:10:32
#93 93Jachowicz Adam33GDAŃSKPOLSKA91-7900:15:588400:02:1900:33:088400:01:3200:17:368101:10:3301:10:33
#94 94Jachowicz Dariusz31GDAŃSKPOLSKA92-8000:16:038500:02:1500:33:108500:01:3100:17:398201:10:3801:10:38
#95 95Małecka Dorota73SPORTEVOOLSZTYNPOLSKA9315-00:14:416800:01:4800:41:17120-01:11:2601:11:26
#96 96Kmieć Karol50STAROGARD GDAŃSKIPOLSKA94-8100:22:1811800:03:3800:38:09112-01:11:5101:11:51
#97 97Figel Monika120MIKI TEAMGDAŃSKPOLSKA9516-00:16:589200:02:1700:35:58105-01:11:5701:11:57
#98 98Olejniczak Andrzej80SPORT-EVOGDAŃSKPOLSKA96-8200:17:319500:02:2800:35:3810200:01:4100:14:415601:11:5901:11:59
#99 99Pawłowski Stanisław86GDAŃSKPOLSKA97-8300:18:239900:03:1100:34:019100:01:0400:16:167701:12:5501:12:55
#100 100Pawłowski Marek85GDAŃSKPOLSKA98-8400:17:269300:04:1000:34:039200:01:1400:16:027501:12:5501:12:55

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności