Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

53. Bieg Westerplatte

Wyniki - 12 września 2015, Gdańsk

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
P1
M
K
-
-
-
-
#1 19561Grusznis LeszekGDAŃSKPOLSKA1983M3066500:05:2200:27:4000:55:0800:53:401626-
#2 6182Abramek ArkadiuszPRUSZCZ GDAŃSKISEVENSPORTSPOLSKA1977M3025200:04:2900:22:1600:45:1500:44:52576-
#3 29984Abramik MonikaGDAŃSKPOLSKA1984K3039000:06:3800:33:3101:06:1901:06:19-892
#4 30105Abucewicz UrszulaGDAŃSKPOLSKA1975K4015400:06:4100:31:3801:06:4601:06:46-900
#5 10426Adamczak MateuszGDYNIASII GDAŃSKPOLSKA1988M2024000:04:4800:23:5600:48:5200:47:57955-
#6 8757Adamczak KrzysztofGDYNIAPOLSKA1960M504700:04:4100:22:4200:47:0900:46:49813-
#7 6488Adamczak SławomirGDYNIAPOLSKA1963M503300:04:3100:21:3500:45:2100:45:05602-
#8 14879Adamczuk PawełGDAŃSKPOLSKA1987M2031600:05:0300:25:3000:51:3300:50:331312-
#9 11310Adamczyk MarcinGDAŃSKBLUE MEDIA TEAMPOLSKA1982M303500:03:5500:18:4700:39:1700:39:12104-
#10 117811Adamczyk SławomirRUMIAPOLSKA1975M4023000:04:5300:25:1000:50:0000:48:471068-
#11 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 54713Adamczyk BożenaPASŁĘKKB BIEGAMBOLUBIĘ PASŁĘKPOLSKA1971K40300:04:2600:21:4300:44:4100:44:21-33
#12 69614Adamczyk SebastianGDAŃSKERRORPOLSKA1983M3028200:04:3300:20:4700:45:3900:45:30648-
#13 29815Adamczyk ZbigniewPASŁĘKKB BIEGAMBOLUBIĘ PASŁĘKPOLSKA1970M405100:04:1200:20:1000:42:1300:42:01282-
#14 209616Adamczyk SzymonGDAŃSKPOLSKA1978M3069700:05:2800:28:2800:56:5800:54:391702-
#15 236417Adamek MartynaGDAŃSKPOLSKA1989K2017800:05:3800:30:2800:58:3100:56:19-522
#16 261718Adamek ŁukaszGDAŃSKPOLSKA1990M2045600:05:5400:31:5101:01:1300:59:031966-
#17 112219Adamiak KatarzyynaGDAŃSKINTERSPORTPOLSKA1990K203900:04:5000:23:1300:48:5700:48:24-99
#18 140820Adamowicz PiotrGDAŃSKPOLSKA1976M3053300:05:0000:26:1700:52:0000:50:011249-
#19 312621Adamowicz MartaJANKOWO GDANSKIEPOLSKA1977K3042400:07:2500:38:0301:16:2201:14:12-986
#20 153822Adamska AleksandraGLINCZPOLSKA1988K206800:05:0500:25:2000:52:0200:50:51-189
#21 152323Aksan PiotrGDYNIAPOLSKA1990M2032100:05:0500:26:1100:51:5700:50:471340-
#22 247224Albiniak PrzemysławHEL13 DYWIZJON TRAŁOWCÓWPOLSKA1980M3077500:05:4400:29:3100:59:2900:57:241892-
#23 102425Alchimowicz MichałGDAŃSKCAMANGULAPOLSKA1986M2023700:04:4700:24:1400:48:4200:47:52940-
#24 278026Alfuth AnnaGDAŃSKPOLSKA1991K2025100:06:0900:31:5201:03:4301:01:26-747
#25 65027Ambroziak KrzysztofGDAŃSKBLUE MEDIA TEAMPOLSKA1979M3026300:04:3100:21:5600:45:2200:45:07604-
#26 175828Andrusz KamilGDYNIATRIDEA / MNIAM.NETPOLSKA1978M3061900:05:1500:26:5700:53:2300:52:251498-
#27 105829Andrzejczak ZbigniewREWAWKB ŚLEDZIOWE WZGÓRZEPOLSKA1956M505700:04:4800:24:3400:49:1500:48:04968-
#28 170630Andrzejczyk GrzegorzGDYNIAKROPLA BESKIDUPOLSKA1975M4033300:05:1200:28:0000:54:0300:52:021462-
#29 63132Andrzejuk WojciechGDAŃSKWARBUD RUNNING TEAMPOLSKA1984M3025500:04:3000:22:4400:45:3900:44:58587-
#30 264633Ang Choy JooSINGAPORESINAPORE1958M5014700:05:5600:31:0401:01:4300:59:201982-
#31 307834Antonič MałgorzataKWIDZYNPOLSKA1985K3040900:07:0100:37:5801:13:2801:10:06-946
#32 138335Apanasewicz RobertGDAŃSKARRO RUNNERS TEAMPOLSKA1973M4026800:04:5900:23:5200:49:5300:49:531228-
#33 214836Apanowicz MartaELBLĄGAPACZE TEAMPOLSKA1982K3018400:05:3000:28:5300:56:3000:54:55-414
#34 39637Apanowicz RadosławELBLĄGAPACZE TEAMPOLSKA1977M3015700:04:1800:20:5600:43:1600:43:03374-
#35 143538Arciemiuk MariuszGDAŃSKDELPHI GDAŃSKPOLSKA1975M4027900:05:0100:26:4500:52:2700:50:131271-
#36 269539Arciuch ŻanettaGDYNIAPARKRUNPOLSKA1976K3029700:06:0000:31:2401:02:2601:00:01-697
#37 51040Arendt MichałGDYNIAPOLSKA1985M3021000:04:2500:21:4600:44:3400:44:06480-
#38 64141Arent AlanGDAŃSKARENT TEAMPOLSKA1982M3026100:04:3000:21:4500:45:2800:45:00596-
#39 210242Arent MagdalenaGDAŃSKARENT TEAMPOLSKA1983K3017700:05:2800:28:5000:56:3900:54:41-397
#40 211543Arent JarosławGDAŃSKPOLSKA1954M603800:05:2900:28:5200:56:4300:54:461714-
#41 276745Armada AnnaGDAŃSKNO TO MYKPOLSKA1985K3032100:06:0700:33:0001:04:1301:01:11-740
#42 188446Aszyk JanuszGDAŃSKZSOIO PRUSZCZ GDANSKIPOLSKA1950M603400:05:1900:25:5600:53:3100:53:081579-
#43 192247Augustyniak MirosławaGDYNIAKUJATT RUNNERS TEAMPOLSKA1976K3013800:05:2100:26:5400:54:4300:53:26-318
#44 221348Augustyniak NataliaGDYNIAPOLSKA1986K2015100:05:3100:27:3000:56:1200:55:13-440
#45 196749Augustyniak TomaszPRUSZCZ GDAŃSKIPOLSKA1981M3066800:05:2200:27:3200:55:3500:53:441632-
#46 301951Babicka KatarzynaGDYNIAPOLSKA1989K2029200:06:4300:34:0701:09:3901:07:09-906
#47 302052Babicka OlgaGDYNIAPOLSKA1989K2029300:06:4300:34:0701:09:3901:07:09-907
#48 248653Babicz ArturGDAŃSKPOLSKA1949M604800:05:4500:31:4201:00:2700:57:321899-
#49 294954Babinek BeataGDAŃSKPOLSKA1976K3038000:06:2900:34:0101:07:4401:04:49-862
#50 138855Babinek AdamGDAŃSKPOLSKA1974M4027000:04:5900:25:1900:50:5700:49:541232-
#51 53856Bach MaciejPRUSZCZ GDAŃSKIPOLSKA1987M2013900:04:2600:22:1900:44:5800:44:19506-
#52 70057Bachar PiotrGDAŃSKRUN4PAWEŁPOLSKA1979M3028300:04:3300:22:4500:46:1500:45:31652-
#53 224158Bachórz AgataGDAŃSKPOLSKA1979K3020000:05:3300:29:2200:57:1400:55:25-460
#54 52959Baczewski DanielBANINOLOTOS TEAMPOLSKA1982M3022000:04:2600:21:0500:44:2400:44:15498-
#55 128261Badtke DamianGDYNIABPH RUNNERS TEAMPOLSKA1987M2028600:04:5600:24:4700:50:2400:49:231150-
#56 11662Badziong MateuszGDANSKINTEL RUNNERS / AZS UGPOLSKA1991M204200:03:5600:18:5200:39:2000:39:15107-
#57 93963Bakuła JerzyLASKOWIECPOLSKA1960M505100:04:4300:23:1500:47:3800:47:14867-
#58 73664Bala MariuszELBLĄGPOLSKA1979M3029900:04:3500:22:5700:46:2100:45:45687-
#59 273965Balakowska EdytaORLEPOLSKA1986K2024600:06:0400:31:5601:03:0501:00:39-722
#60 12766Balcer Marcin7POLSKA1980M304100:03:5600:18:5800:39:2900:39:24118-
#61 157667Balcerowski KrzysztofGDAŃSKPOLSKA1975M4031100:05:0700:26:4900:53:0700:51:081376-
#62 308468Balcerzak AnnaGDAŃSKPOLSKA1986K2031000:07:0200:37:2201:13:0701:10:24-951
#63 148469Bałamucka NicoleRUMIAPOLSKA1992K206500:05:0300:26:0600:52:1900:50:32-174
#64 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2170Bałdyga KarolKWIDZYNPOLSKA1998M16200:03:3100:16:5500:35:1200:35:1218-
#65 82271Bałut MichałSOPOTSOPOCKI POTOK KAMIONKA/SPORTOWAPOLSKA DIETA1990M2020100:04:3900:23:3000:46:5500:46:26767-
#66 264073Ban PiotrGDAŃSKPOLSKA1974M4046800:05:5600:32:4801:01:5000:59:161977-
#67 189674Banach AndrzejGDAŃSKPOLSKA1971M4037200:05:1900:28:3600:55:4300:53:121589-
#68 98076Banaszak PawełGDAŃSKPOLSKA1979M3038800:04:4500:24:0000:48:2000:47:31902-
#69 68678Banaś SebastianELBLĄGPOLSKA1976M3027900:04:3300:22:1800:45:4000:45:27638-
#70 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !286479Bandurski JacekSOPOTBIEGAM BO LUBIĘ GDŃSKPOLSKA1935M80100:06:1700:34:2001:06:0201:02:522063-
#71 287781Bańkowska MonikaGDYNIAPRODUCENT KILOMETRÓWPOLSKA1984K3035800:06:1800:31:2501:05:0201:03:01-811
#72 92782Bańkowski PiotrKWIDZYNSZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W KWIDZYNIEPOLSKA1977M3036900:04:4300:23:4800:47:4900:47:08856-
#73 175783Baran TomaszGDYNIAPOLSKA1974M4034600:05:1400:25:3300:53:1300:52:251497-
#74 217184Baran PrzemysławGDYNIAPOLSKA1975M4042000:05:3000:29:3400:57:2200:55:031749-
#75 27885Baran PiotrGDANSKPOLSKA1973M404200:04:1000:20:3700:42:0400:41:44263-
#76 100086Baraniak KatarzynaSOPOTTRIDEA TEAMPOLSKA1975K40900:04:4600:24:0800:48:2700:47:43-83
#77 83587Baranowska AgnieszkaGDAŃSKPOLSKA1989K202400:04:3900:23:1100:47:1900:46:33-58
#78 60488Baranowska-Trzasko AleksandraGDYNIAPOLSKA1979K301900:04:2900:23:0800:45:3800:44:46-42
#79 272989Baranowski MarekKOSAKOWOPARKRUN GDYNIA/CIEŃKIE GRUBASYPOLSKA1969M4047600:06:0300:32:3501:03:2701:00:332013-
#80 81590Baranowski RomanWEJHEROWOPORTA DRZWIPOLSKA1973M4015900:04:3800:22:1300:46:4500:46:23760-
#81 303991Baranowski AdamGDAŃSKBPH RUNNERS TEAMPOLSKA1984M3087000:06:4800:36:3701:11:4101:08:032120-
#82 5692Baranowski AdamGDAŃSKPOLSKA1988M202500:03:4600:18:4500:37:4400:37:4151-
#83 64294Barczak TomaszBYDGOSZCZPOLSKA1971M4011600:04:3000:22:3000:45:3000:45:01597-
#84 3495Barej PiotrGDAŃSKPOLSKA1986M201500:03:4200:17:1900:36:5600:36:5630-
#85 242197Bartoszewicz AdamPRUSZCZ GDAŃSKIPOLSKA1981M3076600:05:4100:30:1400:59:0100:56:521873-
#86 300598Bartoszewicz TomaszGDANSKPOLSKA1974M4049900:06:3900:32:3001:08:5401:06:322108-
#87 2234101Basa MartaMIŁOBĄDZPOLSKA1989K2015700:05:3200:29:4100:57:4400:55:23-455
#88 1053102Bastian TomaszGDAŃSKPOLSKA1976M3041400:04:4800:25:5800:50:1800:48:02963-
#89 238104Batorski MaciejGDAŃSKPOLSKA1976M308900:04:0800:19:3300:41:2800:41:15224-
#90 2335105Batycki KrzysztofHELPB HEL - HELSKIE WICHRYPOLSKA1980M3074800:05:3700:30:1000:58:5100:56:061831-
#91 126106Bauza PiotrSOPOTTOTAL IMMERSIONPOLSKA1982M304000:03:5600:19:1800:39:2500:39:23117-
#92 1893107Bąba DorotaŻUKOWOPOLSKA1970K404700:05:1900:26:2300:54:2200:53:11-307
#93 1739108Bączek ZbigniewGDYNIAARKA GDYNIAPOLSKA1973M4034000:05:1400:26:1700:53:4100:52:181486-
#94 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !90109Bączek-Motała BarbaraRUMIAWAWEL KRAKÓWPOLSKA1972K40100:03:5300:18:4900:38:5200:38:49-7
#95 2865111Bąkowska AdrianaSOPOTPOLSKA1984K3035200:06:1700:33:2901:05:2501:02:55-802
#96 1828112Bąkowski MarekGDAŃSKSERWIS RENO MAX SPORT TEAMPOLSKA1978M3063800:05:1700:27:2200:54:3000:52:501546-
#97 1663113Bąkowski ZbigniewGDAŃSKAKADEMIA BIEGANIAPOLSKA1951M603000:05:1000:25:4500:52:4000:51:451433-
#98 1205114Becker MarcinGDYNIAPOLSKA1982M3046500:04:5400:24:3600:49:4900:48:591088-
#99 1774115Beczek AleksandraSUCHY DWÓRPARKRUN GDYNIAPOLSKA1979K3011400:05:1500:26:1000:53:4600:52:32-264
#100 1138116Beczek SławomirSUCHY DWÓRPARKRUN GDYNIAPOLSKA1977M3044500:04:5100:23:2900:49:0200:48:301037-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności