Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Spełniać Marzenia

Wyniki - 19 września 2015, Rudnik nad Sanem

Cityzen_ General
Msc
Nr
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1223Kutryn ŁukaszMBiszcza00:35:45
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2219Kobylarz PiotrMRzeszówRzeszowskie Gazele i Gepardy00:37:47
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3214Jachimowski BartłomiejMSiedliska00:38:00
#4 4261Trojanowski MichałMRudnik Nad Sanem00:40:28
#5 5201Augustyn AndrzejMStalowa WolaSKB Stalowa Wola00:40:53
#6 6253Szabat WiesławMAnnopol00:41:06
#7 7259Tamborski GrzegorzMRacławice3 Batalion Inżynieryjny00:41:21
#8 8230Moskal ZbigniewMNisko00:41:34
#9 9268Zieliński AndrzejMStalowa Wola00:42:18
#10 10225Łuczak StanisławMNowa Sarzyna00:42:41
#11 11221Korzeniowski TomaszMTarnobrzegTSL00:42:45
#12 12248Siembida MałgorzataKBorkiSKB Stalowa wola00:42:47
#13 13280Plewa MateuszMJanów LubelskiLJA00:43:04
#14 14238Pawłowski AndrzejMTarnobrzeg00:43:36
#15 15247Serafin MarekMCmolasOSP Cmolas00:43:38
#16 16254Szabelski JanuszMStalowa Wola3 batalion inżynieryjny Nisko00:43:48
#17 17260Trojanowski PiotrMRudnik Nad Sanem00:43:55
#18 18216Kaltenberg JanuszMJarosław00:43:59
#19 19269Ciak RadosławMJeżowe00:44:08
#20 20266Zdeb ArturMRudnik Nad Sanem00:44:08
#21 21237Paweł GołąbekMKrzątka00:44:20
#22 22236Paszko PrzemysławMJarosławJarosławska Grupa Biegowa Sokół00:44:32
#23 23206Burda AndrzejMRudnik Nad Sanem00:44:33
#24 24283Tomczyk AndrzejMTarnobrzeg00:44:48
#25 25207Ciągło JacekMNowa Sarzyna00:45:05
#26 26255Szkoda RobertMBiłgorajBiłgoraj Biega00:45:27
#27 27252Stempak MarcinMSzówskoJGB Sokół Jarosław00:45:37
#28 28287Sobino Eugeniusz JózefMUlanów00:45:55
#29 29243Rozwadowski RafałMNisko00:46:02
#30 30202Brzozowski ŁukaszMStalowa WolaVege Runners00:46:10
#31 31278Młynarski StanisławMZarzeczeSKB00:46:11
#32 32242Radawski ArturMBiłgoraj00:46:23
#33 33245Ryczko AndrzejMBilgoraj00:46:24
#34 34263Wójcik MateuszMRudnik Nad Sanem00:47:00
#35 35281Pondel JacekMRzeszówPerfect Runner Team00:47:20
#36 36250Ślusarczyk MaciejMStalowa Wola00:47:28
#37 37211Dubaj RafałMStalowa Wola00:47:34
#38 38262Warchoł PawełMNisko00:47:37
#39 39215Kaczyńska AlicjaKRzeszówPerfect Runner Team00:47:55
#40 40284Tworek BogusławMJarosławBBL00:48:31
#41 41267Zemła RyszardMStalowa Wola3 batalion inżynieryjny Nisko00:48:32
#42 42235Paczocha DariuszMNowa Sarzyna00:48:39
#43 43275Łach WiesławMJeżoweKlub Matiego Jeżowe00:48:39
#44 44228Mickiewicz JerzyMJarosławB B L Jarosław00:48:52
#45 45256Szymon JóźwiakowskiMStalowa WolaSKB Stalowa Wola00:49:07
#46 46203Brzyski PiotrMStalowa Wola00:49:42
#47 47210Domaradzki GrzegorzMRzeszówBT WAGABUNDA00:49:42
#48 48288Kupczak ZbigniewMCiosny00:50:03
#49 49251Sopała JakubMRudnik Nad Sanem00:50:33
#50 50239Pleśniarski MateuszMRudnik Nad Sanem00:50:41
#51 51209Domaradzka MałgorzataKRzeszówBT WAGABUNDA00:51:09
#52 52213Godzina JacekMTarnobrzeg00:51:13
#53 53286Błajszczak KarolMSandomierz00:51:32
#54 54240Plizga KorneliaKLeżajsk00:51:41
#55 55282Tabor JacekMJeżoweKlub Matiego Jeżowe00:51:46
#56 56220Koc MirosławMJeżoweMATIEGO Jeżowe00:51:46
#57 57218Kobylarz SławomirMJeżoweKlub Matiego Jeżowe00:51:47
#58 58257Tabor RobertMJeżoweKlub Matiego Jeżowe00:52:17
#59 59204Buczko MarekMOleszyceRun Run Oleszyce00:53:10
#60 60249Śliwiński PawełMPysznica00:53:30
#61 61205Budkowski PiotrMStalowa Wola00:53:41
#62 62227Mazur-Dubaj MartaKStalowa Wola00:53:53
#63 63234Pabiański WładysławMStalowa Wola00:54:12
#64 64244Rutkowski GrzegorzMJeżoweKlub Matiego00:54:26
#65 65241Puzio UrszulaKStany00:54:51
#66 66226Łysak-Duszyńska KatarzynaKStalowa Wola00:55:00
#67 67229Młynarska AgnieszkaKRudnik Nad Sanem00:55:24
#68 68258Tabor DanutaKJeżoweKlub Matiego Jeżowe00:55:50
#69 69222Kozdra MonikaKStalowa Wola00:55:57
#70 70265Zając ArturMRudnik Nad Sanem00:56:15
#71 71246Saja MałgorzataKStalowa WolaSKB Stalowa Wola00:56:50
#72 72208Czerwonka DariuszMNisko00:58:47
#73 73217Klijer KarolinaKMajdan Krasieniński01:00:20
#74 74271Grzecznik TomaszMRudnik Nad Sanem01:01:07
#75 75264Zając MagdalenaKRudnik Nad Sanem01:15:50

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności