Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

II Zaprowy Triathlon

Wyniki - 19 września 2015, Orelec

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
Kat
T1
T2
M
K
-
-
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1141Woźniak JakubGIELNIÓWDOTSPORTPOLSKA1990M1100:21:202200:01:2001:31:53400:00:5200:45:02102:40:271-
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !294Przybysz MichałWARSZAWAPolska1982M1200:18:59800:01:3701:30:20200:01:3400:50:04502:42:342-
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 359Lisieński MichałSIEMIANOWICE ŚLASKIECHOP ZE ŻELAZA TRI TEAMPolska1987M1300:16:13200:01:0001:36:31500:01:0400:49:09302:43:573-
#4 4123Tylek MateuszGŁOGOCZÓWLKS ISKRA GŁOGOCZÓWPolska1983M1400:21:192100:02:2401:30:47300:01:1800:49:57402:45:454-
#5 558Lis ŁukaszLUBLINTRICLUBPolska1986M1500:15:04100:01:2201:39:17700:01:1000:51:21602:48:145-
#6 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !682Odróbka StanisławSIEMIANOWICE ŚLĄSKIECHOP ZE ŻELAZAPL1979M2100:18:52700:01:0901:41:00800:01:0000:52:34702:54:356-
#7 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !775Mossoczy ZbigniewZABIERZÓWWERTYKAL BIKEBOARD TEAMPolska1973M2200:21:111900:01:3101:39:08600:01:2200:53:35902:56:467-
#8 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 8110Siwirski RobertWARSZAWAWTT/TRINERGYPolska1975M2300:22:402900:01:3901:42:051000:01:2100:54:031003:01:488-
#9 9131Zając TomaszRUDAWAKLUB TRIATHLONOWY WATER KNIGHTS ZABIERZÓWPolska1978M2400:21:122000:01:5501:44:151100:01:3200:56:201803:05:139-
#10 1029Górka PiotrDĄBROWAPolska1979M2500:23:203800:02:3601:41:41900:01:2600:56:371903:05:4010-
#11 114Barszcz MarcinBARANÓW SANDOMIESKITRI2LIVE THE LIVE YOU LOVEPolska1982M1600:20:351500:02:0101:46:251300:01:3700:55:461603:06:2311-
#12 1233Iwanicki KrzysztofKROSNOPolska1993M1700:23:374100:02:2201:46:131200:01:4700:54:401303:08:3712-
#13 1396Ptak WojciechZĄBKOWICE ŚLĄSKIEBROWAR DOMOWY "REBELIA" ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEPOLSKA1985M1800:17:57400:01:4101:54:233200:01:2900:54:231203:09:5413-
#14 1444Komisarz TomaszRZESZÓW/KRASNERZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYPolska1983M1900:29:209700:03:2101:47:391500:02:0600:49:09203:11:3514-
#15 1540Karwala LukaszSZARLEJKAPOZYTYWNIE AKTYWNIPOLSKA1978M2600:19:331100:01:5201:50:402300:01:4800:58:442603:12:3615-
#16 16100Ratajewicz MaciekWARSZAWASPELEOKLUB WARSZAWSKIPolska1980M2700:25:327000:01:3901:47:581700:01:3100:56:021703:12:4316-
#17 1771Mika TomaszWARSZAWALABOSPORT TEAMPolska1979M2800:23:394300:01:3001:49:272000:01:2500:57:242103:13:2517-
#18 1842Kisielewski PawełKRAKÓWWERTYKAL BIKEBOARD TEAMPolska1974M2900:24:115500:01:3601:47:101400:01:3200:59:112703:13:4018-
#19 193Baran TomaszDUKLA1 BKPOWPolska1986M11000:24:125600:02:5701:49:131900:02:0700:55:151503:13:4419-
#20 20114Solecki TomaszBIERUŃGOMOLA TRANS AIRCOPolska1979M21000:18:04600:01:1501:55:313700:01:0200:58:332503:14:2520-
#21 2154Lenczowski JakubMODLNICAKLUB TRIATHLONOWY WATER KNIGHTS ZABIERZÓWPolska1971M21100:23:564900:01:4901:52:412800:02:0100:54:231103:14:5021-
#22 2210Boucher Alexandre ThomasWARSZAWAKOLARSKI.EU TEAMPolska1973M21200:20:481600:02:3601:50:372200:01:3100:59:442903:15:1622-
#23 2386Paulanis CyprianWARSZAWAX-BIONIC TEAM POLSKAPolska1989M11100:23:093600:01:2101:51:242400:01:2200:59:112803:16:2823-
#24 24137Żyra MaciejJASŁOPolska1987M11200:22:463100:02:5801:54:523500:01:1400:58:052303:19:5524-
#25 2553Lejman AdamWARSZAWAPoland1969M21300:22:152700:01:5201:56:474200:01:3700:58:212403:20:5225-
#26 2697Pyka MarekSIEMIANOWICE ŚLĄSKIECHOP ZE ŻELAZA TRI TEAMPolska1977M21400:20:541800:02:0101:54:463300:01:2501:02:023903:21:0726-
#27 2789Pilszek AdamTYCHYIRON FRIENDSPolska1981M11300:20:291400:02:3101:52:593000:02:5201:02:334203:21:2427-
#28 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2811Broekere KrzysztofZABRZEMYCENTER RTV AGDPolska1959M3100:24:265900:03:0301:47:461600:01:3301:05:124903:22:0128-
#29 29135Zioło JarosławSANOKPolska1977M21500:22:092600:02:4902:01:355200:02:1300:53:21803:22:0629-
#30 3092Popławski MarekWARSZAWANNYTTPolska1976M21600:26:528500:01:2301:52:452900:01:1401:00:143103:22:2830-
#31 3176Mucha GrzegorzZABIERZOWKLUB TRIATHLONOWY WATER KNIGHTS ZABIERZÓWPoland1976M21700:25:337100:02:2601:50:292100:01:5901:02:314103:22:5831-
#32 32115Sołdan MaciejWARSZAWAPolska1972M21800:25:517500:04:0501:21:25100:02:0901:30:0511003:23:3532-
#33 3330Grochowina FilipGLIWICEPolska1987M11400:23:123700:02:3401:55:333800:01:5601:00:323203:23:4833-
#34 3423Fąferko WojciechSIEWIERZDENTIM SPORT TEAMPolska1979M21900:23:474700:02:0801:55:303600:01:2101:01:233803:24:0934-
#35 3549Krawczyk BernardWARSZAWALUFT TRI TEAMPolska1977M22000:22:573200:02:2101:51:492500:02:2501:06:085603:25:4035-
#36 3698Radomski KamilSZARLEJKAPOZYTYWNIE AKTYWNIPolska1983M11500:23:364000:01:3601:54:103100:01:4701:05:004703:26:0836-
#37 37105Sacha ŁukaszCHOTOMÓWTRIWAWAPolska1980M22100:24:336100:02:0601:55:564000:02:4201:01:093603:26:2637-
#38 3843Kocoń MarcinTYCHYIRON FRIENDSPolska1979M22200:19:541200:02:4301:56:524400:01:3101:05:365003:26:3738-
#39 3972Miśkowiec JanuszDOBRAKLIFORNIA TRIPolska1972M22300:24:045200:04:2201:49:081800:03:3601:06:035403:27:1339-
#40 40118Świerczyński MarcinPOZNAŃEVENT PORTPolska1970M22400:30:1310000:01:5001:52:382700:02:3601:00:493303:28:0640-
#41 4157Libucha JacekSTRZYŻÓWPolska1976M22500:23:595000:02:0302:00:045000:01:1901:01:073503:28:3141-
#42 4231Gurgacz DominikZAGÓRZKOMURCZAKRUNPolska1993M11600:26:348100:02:4301:55:533900:01:3401:02:074003:28:5142-
#43 4367Mazurkiewicz MaciekKIELCEMEDITRANSkielce1984M11700:20:081300:01:5702:00:004900:01:5101:05:024803:28:5743-
#44 4460Lisowski JacekDĄBROWICAPolska1970M22600:23:444600:03:5701:57:094500:03:1501:00:543403:29:0044-
#45 45142Frączek TomaszKRAKÓWPolska1969M22700:31:0910600:03:1401:56:254100:01:3900:58:002203:30:2745-
#46 4687Pelczarski ŁukaszSANOKSTRZEL SE PIWKO HEJpolska1984M11800:25:226800:03:3901:52:322600:01:5901:06:596003:30:3046-
#47 4734Jandziś WiesławDYNÓWAKTYWNY DYNÓWPolska1974M22800:24:175800:04:5701:59:234800:02:4000:59:573003:31:1447-
#48 488Boroń MichałKIELCEEKSTREMALNI STRAWCZYNPolska1982M11900:21:452400:02:2902:05:096200:01:4801:03:444503:34:5548-
#49 49125Wiora MaciejZABRZEMYCENTER RTV AGDZabrze1969M22900:22:062500:02:0201:56:514300:01:3601:12:498103:35:2549-
#50 50127Wojdyło WojciechDYNÓW21 DAPLOT JAROSŁAWPolska1986M12000:24:356200:02:2102:06:136300:01:0701:01:153703:35:3150-
#51 5138Jurczak DanielMINSK MAZOWIECKIMIŃSKA GRUPA ROWEROWAPolska1977M23000:23:083500:02:1801:58:304700:02:5201:08:536603:35:4151-
#52 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !529Borzyńska MartaWARSZAWATRIWAWAPL1983K1100:23:595100:02:3402:02:515600:02:4001:07:046203:39:08-1
#53 53111Skwierczynski DarekSULEJÓWEKpolska1973M23100:30:4610500:03:2402:00:565100:01:3101:03:204303:39:5852-
#54 5445Miąsik JakubRZESZÓWMUNGO POLISH TRIATHLON TEAMPolska1981M12100:26:468300:03:3402:02:235400:01:4001:05:405103:40:0353-
#55 5545Kondaszewski BartoszBRZYCZYNAPolska1983M12200:26:468300:03:3402:02:235400:01:4001:05:405103:40:0354-
#56 5685Palka JacekDOBRAKS LIMANOWA FORREST, KLIFORNIA TRIPolska1979M23200:20:501700:02:5901:54:503400:02:3201:20:1710503:41:2855-
#57 5774Mlyniec MarekWARSZAWAPolska1974M23300:19:02900:02:1802:03:055700:02:4901:14:278903:41:4056-
#58 5870Mieszkowski RadosławPIASTÓWUKS SKALARPolska1971M23400:25:006500:01:5302:04:275900:01:3801:08:566803:41:5457-
#59 59117Świda AdamBYDLINTRIDEA TEAMPolska1978M23500:24:065300:01:4402:08:376800:02:5101:04:374603:41:5558-
#60 6062Ludwig MarcinPŁAWNIOWICEPolska1978M23600:24:506400:04:0601:57:264600:03:2701:13:098203:42:5959-
#61 61106Salik StaszekKRAKOWPoland1976M23700:24:135700:02:3302:09:377100:02:1101:06:445903:45:1860-
#62 62121Tokarz AndrzejNOWY SĄCZRTCKPolska1985M12300:30:3810400:05:57-00:54:451403:45:3561-
#63 63136Żydzik JanuszRZESZÓWPolska1969M23800:22:362800:03:2102:02:055300:02:0701:16:549603:47:0362-
#64 6480Narożny TomaszPOZNAŃEFAR TEAMPolska2015#N/D!-00:25:226700:02:0902:07:076500:01:4601:11:557703:48:1863-
#65 65108Sieradzki RafalBIELSKO-BIALAPolska1975M23900:32:0510800:03:3902:03:395800:03:1201:06:215703:48:5764-
#66 6637Jurasz MarcinBIELSKO-BIAŁAPolska1977M24000:22:433000:03:1402:14:228300:02:1701:06:215803:48:5765-
#67 6724Fila MarekWARSZAWAPolska1976M24100:23:023400:03:0302:04:476100:02:4601:15:259303:49:0366-
#68 68129Wruk RemigiuszOPOLESTOWARZYSZENIE BIEG OPOLSKIPolska1971M24200:24:276000:02:5702:13:498000:01:3001:07:016103:49:4467-
#69 69138Leśko PawełPolska1987M12400:25:527600:02:5802:08:526900:03:1101:09:267003:50:1968-
#70 7021Drewuszewski MaciejPŁAWNIOWICEPolska1978M24300:26:538600:04:1902:09:087000:02:0501:08:046403:50:3069-
#71 7168Mądry MarcinCZĘSTOCHOWASTARTMETABANIAPolska1984M12500:23:343900:02:2402:12:547800:02:1201:09:437103:50:4770-
#72 7293Poszelężny DariuszWARSZAWAPolska1974M24400:28:459200:03:3702:10:327200:02:4501:05:585303:51:3871-
#73 7399Radziejewski GrzegorzJABLONNABRAKpolska1973M24500:25:507400:03:2202:10:537500:02:4201:08:536703:51:4072-
#74 7484Palczak RafałGŁOGÓW MAŁOPOLSKIPolska1971M24600:25:196600:03:2602:14:028200:03:3901:06:065503:52:3273-
#75 7578Mytnik GrzegorzZABIERZOWKLUB TTIATHLONOWY WATER KNIGHTS ZABIERZOWPolska1972M24700:18:02500:02:0702:14:488600:03:2901:14:258803:52:5174-
#76 7622Dziamski MarcinWARSZAWATRIWAWAWarszawa1983M12600:25:357200:03:2702:08:016700:02:1101:14:319003:53:4475-
#77 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !7727Gąsiewska ZuzaWARSZAWATRIWAWAPolska1978K2100:23:494800:02:0502:10:427400:01:5401:15:149103:53:44-2
#78 78140Zawistowski PiotrWARSZAWAT-MOBILE RUNNING TEAMPolska1985M12700:26:207900:03:1102:11:587600:01:3901:11:507603:54:5976-
#79 79126Witaszewski KrzysztofWARSZAWAANONIMOWI TRIATHLOHOLICYPolska1978M24800:23:424400:02:3202:07:206600:02:3901:20:1110403:56:2477-
#80 80116Strzecha TomaszRZESZÓWGOŃ ZAJĄCZKA SQADPolska1977M24900:26:087700:02:2602:04:356000:02:2301:20:5610603:56:2778-
#81 81112Słowik DariuszWARSZAWALAFIRBYLAFIRpolska1974M25000:25:497300:03:3202:07:006400:02:1301:17:589903:56:3279-
#82 8239Kaczmarczyk SzymonWARSZAWAPolska1984M12800:26:218000:02:3302:18:308900:01:4201:07:476303:56:5480-
#83 8318Czerwiec ArturRUDAWAKT WATER KNIGHTSPolska2020#N/D!-00:17:10300:01:2402:39:1810800:02:0800:57:132003:57:1381-
#84 8435Jarema MaciejKRAKÓWLOKOMOTIV MAJDANPolska1982M12900:24:366300:05:2202:10:347300:03:3201:13:218403:57:2682-
#85 8541Karwat RomanBIERUŃGOMOLA TRANS AIRCOPolska1966M25100:27:368700:03:0402:14:368400:02:1601:12:037803:59:3683-
#86 8655Lewandowski RobertWARSZAWAPolska1971M25200:28:309100:03:1402:12:407700:01:5801:15:219204:01:4384-
#87 8748Kraszkiewicz AleksanderDĘBICAPolska1979M25300:23:444500:02:3202:14:378500:03:0101:18:2910204:02:2385-
#88 88119Thamm MarcinKATOWICEPolska1984M13000:31:1410700:02:4102:16:568800:03:2801:09:226904:03:4086-
#89 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !8917Czerska PaulinaWARSZAWACISOWIANKA TEAMPolska1985K1200:32:5311000:03:3402:23:369600:01:5401:03:324404:05:29-3
#90 9036Jarmołowicz ArturKIELCEJARMOŁOWICZ TEAMPolska1975M25400:28:138800:02:3702:13:568100:02:3601:18:2410104:05:4687-
#91 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 9116Czekaj JustynaDĘBICAWarszawa1981K1300:29:469800:04:1502:19:229100:02:1601:10:167204:05:55-4
#92 9213Cioch PiotrRZESZÓWPolska1981M13100:21:222300:03:5802:15:228700:03:3801:21:4110704:06:0188-
#93 9315Ciżmowski WiesławBYDGOSZCZPolska1970M25500:26:428200:03:1102:20:009200:02:5501:13:168304:06:0489-
#94 941Bachurski MariuszDĘBICAPolska1977M25600:30:2810100:02:3002:21:099300:01:1901:10:397304:06:0490-
#95 95130Zadorożny BartekPOZNAŃPOOLMATE.PLPolska1978M25700:19:181000:04:5102:23:119500:02:3301:17:309804:07:2491-
#96 96103Roczniak BogdanRZESZÓWRTIPPolska1976M25800:28:239000:05:4002:13:427900:07:1001:12:408004:07:3592-
#97 9726Gawlas MateuszWARSZAWATRINERGYPolska1981M13200:25:306900:12:3902:18:569000:02:0401:11:397504:10:4893-
#98 9888Pękala ŁukaszŁAŃCUTKILOMETRY MAJĄ SENSPolska1978M25900:29:079500:05:2102:26:4910000:01:5601:08:206504:11:3394-
#99 99107Sekuła PiotrMILANÓWEKPolska1983M13300:28:509300:04:3402:24:159700:03:0901:11:337404:12:2195-
#100 10064Mac MaciejSTRZYŻÓWPRZEBIEGLI STRZYŻÓWPolska1972M26000:23:394200:02:3202:31:3910200:02:4201:12:187904:12:5096-

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności