Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XXVIII Ogólnopolski Bieg Zbąskich IX Półmaraton

Wyniki - 20 września 2015, Zbąszyń

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
#1 476716Antczak Riwana1968WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPolskaK401002:01:3102:00:34-71
#2 487624Langner Krzysztof1962WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPolskaM504602:02:3702:01:41412-
#3 505694Napierała Oskar1996WROCŁAWPolskaM206302:05:4302:05:26425-
#4 85615Tarsa Tomasz1972WOLSZTYNNIEZRZESZONYPolskaM402001:34:1101:34:0078-
#5 101661Sierszuła Wiktor1978WOLSZTYNPolskaM304301:35:0401:34:5992-
#6 106578Wolnik Wojciech1982WOLSZTYNPolskaM304701:35:2701:35:1897-
#7 126347Ceglarek Tomasz1977WOLSZTYNPolskaM305501:37:2401:37:17115-
#8 389348Lepa Arkadiusz1983WOLSZTYNPolskaM3014601:53:2801:52:43344-
#9 134692Pawłowski Sławomir1972WOLSZTYNNIEZRZESZONYPolskaM403201:37:5301:37:34123-
#10 141633Tomiak Ania1987WOLSZTYNWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYPolskaK20601:38:0101:37:43-12
#11 410172Chałupka Marcin1968WOLSZTYNCHALUPCZOK TEAMPolskaM4010501:55:5901:55:18361-
#12 420577Piesik Benek1962WOLSZTYNPolskaM503801:57:0601:56:56370-
#13 432569Kaczmarek Przemysław1989WOLSZTYNPolskaM205401:58:1801:57:54376-
#14 442639Nitschke Maciej1972WOLSZTYNWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYPolskaM4011001:59:0001:58:14384-
#15 190209Zaremba Piotr1966WOLSZTYNNIEZRZESZONYPolskaM404701:41:2501:41:03173-
#16 459341Lewandowska Martyna1996WOLSZTYNPolskaK201902:00:0501:59:24-66
#17 205655Stachowiak Tomasz1978WOLSZTYNPolskaM308401:42:3601:42:22187-
#18 461386Walkowiak Konrad1992WOLSZTYNPolskaM205602:00:0601:59:24395-
#19 475703Malajka Józef1964WOLSZTYNWOLSZTYNSKI KLUB BIEGOWYPolskaM504302:01:2802:00:55405-
#20 508280Durkowiak Piotr1979WOLSZTYNNIGHT RUNNERSPolskaM3018102:06:0202:05:06427-
#21 271367Waligórski Łukasz1983WOLSZTYNCENTRUM MOTO-ROWER URSZULA WALIGÓRSKAPolskaM3010701:46:5101:46:25246-
#22 285631Sworowski Maciej1970WOLSZTYNWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYPolskaM407601:47:4801:47:22258-
#23 286630Sworowska Izabela1970WOLSZTYNWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYPolskaK40401:47:4801:47:21-28
#24 562277Skupniewicz Anna1982WOLSZTYNWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYPolskaK305202:16:0602:15:09-105
#25 572154Dudziak Arleta1972WOLSZTYNPolskaK401902:18:1302:17:18-112
#26 215676Stachowiak Michał1977WOJNOWICEPolskaM308901:43:2501:43:10196-
#27 162741Borowczak Leszek1975WOJCIECHOWOPolskaM403901:39:2501:39:11148-
#28 130152Matysik Piotr1984WIRYPolskaM305601:37:4401:37:29119-
#29 393374Pozorska Marta1989WILCZYNPolskaK201701:54:2101:53:53-46
#30 375567Zając Leszek1958WIJEWOPolskaM503501:52:5601:52:12333-
#31 123677Miadziołko Tomasz1981WIELEŃPolskaM305401:37:1601:37:08113-
#32 412518Sawiński Radosław1979WARSZAWAZGRYŹLIWI TETRYCYPolskaM3015601:56:0501:55:08363-
#33 185388Popławski-Niewiadomski Wiesław1972WARSZAWAPolskaM404501:40:5101:40:20168-
#34 503680Szczepaniak Bartosz1983URBANOWOPolskaM3018002:05:1802:04:31424-
#35 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 74Kononov Dmytro1989UKRAINAKS ICE MAT TEAM OSTROW WLKPUkrainaM20301:15:5101:15:517-
#36 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !215Olijnyk Switlana1985UkrainaKS ICE MAT TEAM OSTROW WLKKPUkrainaK30201:23:1001:23:09-4
#37 350553Tomys Przemysław1982TUCHORZAPolskaM3013501:51:4701:50:56309-
#38 351185Wawrzyński Tomasz1984TUCHORZAPolskaM3013601:51:4801:50:57310-
#39 571187Piosik Weronika1987TUCHORZAPolskaK203302:18:1302:17:21-111
#40 118733Urbaniak Łukasz1980TRZEMESZNOPolskaM305001:36:4701:36:40108-
#41 469714Skrzypczak Patryk1988TRZCIELSPARTAKUS MIĘDZYRZECZPolskaM205702:00:5602:00:25401-
#42 10285Madajczak Jarosław1973TRZCIANKAPolskaM402501:35:0701:35:0194-
#43 131421Nafalski Artur1984TARNOWO PODGORNEPolskaM305701:37:4401:37:42120-
#44 213675Kozicz Leszek1968TARNOWO PODGÓRNEWUEF CLUB POZIOM WYŻEJ TARNOWO PODGÓRNEPolskaM405101:43:1901:43:04194-
#45 289488Sieczkarek Klaudia1992SŁUPCANIGHT RUNNERSPolskaK201201:47:5201:47:27-29
#46 427293Pysiak Damian1980SŁUBICEFSL VERUS AOK.PL TEAMPolskaM3016101:57:3501:56:40373-
#47 57855Jakubowski Maciej1984SZRENIAWAPolskaM3019602:19:4702:18:41464-
#48 60254Dylawerska Alicja1983SZRENIAWAPolskaK306402:29:3902:28:34-127
#49 181352Kowczyk Łukasz1977SZPROTAWAPolskaM307601:40:3201:39:42164-
#50 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !4700Wostal Aleksander1992SZPROTAWALLKS OSOWA SIEŃPolskaM20201:11:4201:11:424-
#51 470373Szajdak Ada1989SZAMOTUŁYBUKOWSKI KLUB BIEGACZAPolskaK202202:00:5902:00:34-69
#52 184576Górny Marek1955ŚWIĘCIECHOWAMARATON LESZNO-DRUŻYNA SZPIKUPolskaM60601:40:5001:40:27167-
#53 317415Górny Tomasz1982ŚWIĘCICHOWADRUŻYNA SZPIKUPolskaM3012501:49:3501:49:25287-
#54 9559Lech Jacek1978ŚWIEBODZINROCKWOOLPolskaM303901:34:4401:34:3186-
#55 429632Mackiewicz Katarzyna1976ŚWIEBODZINŚWIEBODZINSKA GRUPA BIEGOWAPolskaK302801:57:4601:57:05-55
#56 431596Lech Marta1989ŚWIEBODZINPolskaK201801:58:0201:57:21-56
#57 437592Górna Małgorzata1974ŚWIEBODZINPolskaK40901:58:5301:58:11-57
#58 217601Chodkiewicz Wieslaw1960SWIEBODZINKB CHODAK TEAMPolskaM502001:43:3301:43:15198-
#59 239181Dolatowski Marek1987ŚWIEBODZINPolskaM203201:44:5601:44:28219-
#60 513545Stankiewicz Arkadiusz1982ŚWIEBODZINŚWIEBODZIŃSKA GRUPA BIEGOWAPolskaM3018402:07:0602:06:05431-
#61 51598Lech Radosław1976ŚWIEBODZINPolskaM302001:30:1601:30:1245-
#62 5689Czachor Marek1982ŚWIEBODZINWULKANY MIŁOŚCIPolskaM302301:30:5701:30:5150-
#63 341234Mucha Malwina1989SWARZĘDZSWARZĘDZPolskaK201501:50:5901:50:24-39
#64 135645Lis Marcin1977SWARZĘDZHARCERSKI KLUB TURYSTYCZNY AZYMUTPolskaM306001:37:5401:37:46124-
#65 45264Domazer-Rosa Edyta1984SWARZĘDZPolskaK303301:59:3301:58:51-63
#66 204126Przybylak Dorota1993SWARZEDZBEZPolskaK20901:42:3301:42:20-18
#67 485390Bury Tomasz1985SWARZĘDZPolskaM3017702:02:3502:02:00411-
#68 493664Grabowski Michał1986SWARZĘDZPolskaM206002:04:2102:03:39417-
#69 14294Jaśniewicz Mateusz1987SWARZĘDZPolskaM20501:18:5001:18:4812-
#70 531225Tarnowska Małgorzata1984SWARZĘDZPolskaK304602:09:2502:08:51-93
#71 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !43515Łuc Jan1954SWARZĘDZMERCEDES BENZ STSPolskaM60101:28:4801:28:4637-
#72 524199Borkowski Piotr1962SULECHÓWRAISIO SULMA SULECHÓWPolskaM505302:08:5702:07:56435-
#73 525198Borkowska Bożena1968SULECHÓWPolskaK401502:08:5702:07:58-90
#74 526247Borkowski Paweł1994SULECHÓWSULMA SULECHÓWPolskaM206502:08:5802:07:59436-
#75 376180Sikora Piotr1974SUCHY LASPolskaM409601:52:5701:51:53334-
#76 377711Silski Maciej1977SUCHY LASPolskaM3014201:52:5801:51:54335-
#77 42290Klupś Mieczysław1959SUCHY LASPolskaM503901:57:1701:56:30372-
#78 98272Nowak Grzegorz1979STRZYŻEWOTKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃPolskaM304101:34:5301:34:3589-
#79 446380Młodystach Joanna1977STRZYŻEWOPolskaK303001:59:2201:58:45-60
#80 47762Flak Tomasz1980STRZYŻEWOROZBIEGANY ZBĄSZYŃPolskaM3017502:01:3302:00:42406-
#81 258204Brychcy-Nowak Paulina1982STRZYŻEWOTKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃPolskaK30801:45:5001:45:24-23
#82 278383Młodystach Maciej1978STRZYŻEWOPolskaM3010901:47:2201:46:46253-
#83 133444Kowalczyk Sebastian1985STĘSZEWPolskaM305901:37:4601:37:24122-
#84 419372Borys Patryk1991STĘSZEWTRZYNASTKA PLUSPolskaM205301:56:5101:56:30369-
#85 382526Jarnót Agnieszka1977STARY TOMYŚLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚLPolskaK301901:53:1601:52:30-43
#86 402171Gładziszewski Krzysztof1975STARY TOMYSLPolskaM4010301:55:2001:54:19354-
#87 575286Olejnik Krzysztof1990STARY LUBOSZKP MOSINAPolskaM207202:19:1102:18:15462-
#88 576287Grzesiak Bernadeta1992STARY LUBOSZPolskaK203402:19:1102:18:14-114
#89 176580Adamczak Krzysztof1958STARGARD SZCZECIŃSKISZWLA STARGARDPolskaM501301:40:1801:40:13159-
#90 17575Terlikowski Grzegorz1985STARGARD SZCZECIŃSKIBRAKPolskaM30601:21:0101:21:0014-
#91 601469Kupka Zbigniew1962STARE BOJANOWOPolskaM505902:29:3302:28:49475-
#92 112276Kostrzewa Zbigniew1973STARA ŁUBIANKASTOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWOPolskaM402801:36:2101:36:04102-
#93 300275Drożdż Piotr1970STARA ŁUBIANKASTOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWOPolskaM408101:48:1901:47:59271-
#94 371438Furmanek Piotr1979ŚRODA WLKPSZNEKA RUNNERS TEAMPolskaM3014001:52:4301:52:11330-
#95 325451Węgłowski Karol1996ŚRODA WIELKOPOLSKADRUŻYNA SZPIKUPolskaM204101:50:1101:49:38291-
#96 198452Węgłowski Maciej1971ŚRODA WIELKOPOLSKAPolskaM404901:41:5401:41:32181-
#97 113366Jessa Włodzimierz1965ŚREMRUNNER\S POWER ŚREMPolskaM50901:36:2301:36:04103-
#98 247279Hamrol Łukasz1977ŚMIGIELBLIŹNIAK TEAM ŚMIGIELPolskaM3010301:45:1401:45:06226-
#99 12306Kaźmierczak Damian1977ŚMIGIELDIMPolskaM30501:18:3301:18:3211-
#100 74203Nowaczyk Michał1980SKÓRZEWONOJMANY BIEGAJĄ NAJŁADNIEJPolskaM303001:32:3801:32:2967-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności