Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XXVIII Ogólnopolski Bieg Zbąskich IX Półmaraton

Wyniki - 20 września 2015, Zbąszyń

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
#1 22969Uhura Rafał1978POZNAŃNIGHT RUNNERSPolskaM309301:44:3101:43:47210-
#2 489533Urbańska Magdalena1980POZNAŃPolskaK303702:02:5902:02:37-76
#3 49183Lehnhardt Wiesław1970POZNAŃPolskaM4011702:03:3302:02:47415-
#4 492670Kolbusz Jan1985POZNAŃPolskaM3017902:04:1102:03:58416-
#5 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !237317Spychała Danuta1953POZNAŃKB UE POZNAŃPolskaK60101:44:4501:44:40-20
#6 495118Panieński Paweł1967POZNAŃPRZEMEK KOWALIK TEAMPolskaM4011802:04:2902:03:25418-
#7 243103Wieczorek Łukasz1984POZNAŃKLUB NA WOLIPolskaM3010101:45:0501:44:30223-
#8 245342Mika Józef1960POZNAŃBRYLANT KÓRNIKPolskaM502301:45:0601:44:48225-
#9 246300Mika Karolina1989POZNAŃPolskaK201001:45:0601:44:48-21
#10 502235Bródka Magdalena1975POZNAŃNIEZRZESZONAPolskaK401302:05:1402:04:27-79
#11 506163Burnos-Paszczak Aleksandra1987POZNAŃHEVEA TEAM / HERNIK TEAMPolskaK202502:05:4502:04:58-81
#12 510236Antczak Grzegorz1960POZNAŃDRUŻYNA SZPIKUPolskaM505102:06:2002:05:37429-
#13 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 5321Fluks Szymon1983POZNAŃPolskaM30301:15:2901:15:285-
#14 519256Modzelewski Piotr1969POZNAŃWUEF CLUB POZIOM WYŻEJPolskaM4011902:08:3402:08:21432-
#15 265120Wojnowski Leonard1960POZNAŃMETALSTUDIOPolskaM502601:46:2701:46:08241-
#16 522102Woźniak Tomasz1957POZNAŃPolskaM505202:08:4302:07:34433-
#17 270143Kubaczyk Artur1989POZNAŃPolskaM203501:46:4601:46:05245-
#18 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !15544Janasiak Agnieszka1981POZNAŃAGARUN.PLPolskaK30101:19:1401:19:13-3
#19 527212Ryczak Tomasz1985POZNAŃMICHAŁEK TEAMPolskaM3018502:09:0202:07:55437-
#20 272413Wesołowski Ryszard1960POZNAŃFIZJO4FAMILYPolskaM502701:46:5401:46:43247-
#21 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !19284Antczak Robert1962POZNAŃPolskaM50101:22:3701:22:3616-
#22 28217Matuszewski Nikodem1989POZNAŃWWW.KONRADMATUSZEWSKI.PLPolskaM20801:25:5401:25:5123-
#23 542443Różańska Kinga1983POZNAŃPolskaK304902:11:2502:10:47-100
#24 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 34563Staniewska Agnieszka1986POZNAŃPolskaK20301:27:5201:27:48-6
#25 35539Domski Marcin1977POZNAŃDRUŻYNA SZPIKUPolskaM301101:28:1001:28:0429-
#26 292710Walczak Krzysztof1977POZNAŃNIGHT RUNNERSPolskaM3011201:47:5401:47:22263-
#27 296127Wiczuk-Wiczewski Marcin1976POZNAŃORANGE POLSKAPolskaM3011401:48:0401:47:03267-
#28 297354Gruchot Łukasz1984POZNAŃPolskaM3011501:48:1101:47:29268-
#29 42625Cieszyński Piotr1972POZNAŃRRPolskaM40901:28:3401:28:3036-
#30 298148Trampnau Thomas1967POZNAŃNiemcyM407901:48:1401:47:49269-
#31 556406Urbański Radosław1973POZNAŃSTOCKMEIER CHEMIA TEAMPolskaM4012402:14:3002:13:35455-
#32 45745Wojtkowiak Mariusz1982POZNAŃPolskaM301701:29:2501:29:1939-
#33 30184Kaczmarek Adam1985POZNAŃPolskaM3011601:48:2901:48:07272-
#34 46291Budkiekwicz Adrian1979POZNAŃNIGHT RUNNERSPolskaM301801:29:3301:29:2740-
#35 302108Komorowski Stefan1950POZNANSTRABAGPolskaM601001:48:3701:48:05273-
#36 49104Misiorny Radosław1973POZNAŃPolskaM401101:29:5701:29:0143-
#37 564175Zawadzki Józef1949POZNAŃPolskaM601402:16:3402:15:30459-
#38 311299Węglarski Bartosz1989POZNAŃVOLKSWAGEN POZNAŃPolskaM204001:49:1901:48:52282-
#39 568129Kamińska Sylwia1973POZNAŃPolskaK401802:17:2002:16:13-109
#40 58283Sikora Robert1980POZNAŃWOLNY STRZELECPolskaM302401:31:0901:31:0452-
#41 6082Szymański Robert1974POZNAŃPolskaM401501:31:3401:31:3254-
#42 80246Szylak Piotr1975PNIEWY31.BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGOPolskaM401801:33:3401:33:2973-
#43 463678Ciebielski Michał1972PNIEWYPolskaM4011402:00:1201:59:43397-
#44 467238Woźniczka Anna1987PNIEWYKOBIETY NA MEDALPolskaK202102:00:4101:59:58-68
#45 29350Mrówka Krzysztof1982PNIEWYCONCORDIA RUNNERS TEAMPolskaM30901:26:1101:26:0724-
#46 31404Marek Paweł1973PNIEWYPolskaM40601:26:2701:26:2426-
#47 91435Walkowiak Bartosz1980PLEWISKAWWW.STUDIOMOTIV.PLPolskaM303701:34:3101:34:2282-
#48 471428Rzywucka Jolanta1977PIŁAKRÓLICZKI W PLECAKUPolskaK303602:00:5902:00:38-70
#49 577723Pietraszewski Zdzisław1958PIASKI WLKPPolskaM505502:19:2102:19:00463-
#50 196376Pal Emilian1974PEŁCZYCEKŁ SOKÓŁPolskaM404801:41:3601:41:18179-
#51 26557Janowski Arkadiusz1976PERZYNY5 LUBUSKI PUŁK ARTYLERIIPolskaM30801:25:0001:24:5922-
#52 79514Cymerman Artur1977PAPROĆPolskaM303201:33:3001:33:2272-
#53 175465Kaźmierowski Dariusz1978PAPROĆPolskaM307301:40:1501:40:02158-
#54 244681Marcjanik Błażej1979OSTRÓW WLKPNIEZRZESZONYPolskaM3010201:45:0501:44:36224-
#55 573496Mortka Elżbieta1971OPALENICAOSP OPALENICAPolskaK402002:18:5602:18:06-113
#56 329250Janowicz Zbigniew1958OPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZAPolskaM503001:50:3301:50:03294-
#57 585363Powel Karolina1979OPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZAPolskaK305802:23:2002:22:18-118
#58 330219Janowicz Honorata1995OPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZAPolskaK201401:50:3301:49:58-36
#59 76484Drobnik Błażej1987OPALENICAPROMIEN OPALENICAPolskaM201301:33:0801:32:5769-
#60 588364Powel Piotr1975OPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZAPolskaM4012602:24:2302:23:21468-
#61 396213Cyprian Jarosław1969OPALENICAOSP OPALENICAPolskaM4010201:54:3801:53:59350-
#62 165312Świątek Agata1993OPALENICAOSP OPALENICAPolskaK20701:39:3901:39:20-15
#63 18778Kukawa Hubert1983OPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZAPolskaM307801:41:1301:40:54170-
#64 207439Targosz Wojciech1976OPALENICAOPALENICAPolskaM308501:42:5001:42:19189-
#65 483157Domagalski Marcin1962OPALENICAPolskaM504502:02:2702:01:44409-
#66 24074Kluczyński Kamil1984OPALENICAPolskaM309801:44:5901:44:47220-
#67 532221Cyprian Paula1992OPALENICAPolskaK202902:09:3402:08:42-94
#68 539166Grelka Adrianna1991OPALENICAOSP OPALENICAPolskaK203102:10:4702:09:55-97
#69 555263Smyk Andrzej1969OPALENICABUKOWSKI KLUB BIEGACZAPolskaM4012302:14:2202:13:26454-
#70 54595Nowak Przemysław1976OPALENICAOPALENICKIKLUB BIEGACZAPolskaM302201:30:3801:30:3148-
#71 482138Rybski Marek1958OBRZYCKOT.P.Z.O OBRZYCKOPolskaM504402:02:2402:01:33408-
#72 93109Kamiński Jerzy1970OBRNIKIMAGDALENAPolskaM402201:34:4101:34:3484-
#73 411566Rybicki Daniel1979OBRAPolskaM3015501:56:0101:55:35362-
#74 344197Haliniak Marek1977NOWY TOMYŚLPolskaM3013201:51:1401:50:45304-
#75 352461Jankowiak Maciej1989NOWY TOMYŚLPolskaM204401:51:5001:51:10311-
#76 383403Nahaczewski Grzegorz1975NOWY TOMYŚLPolskaM409801:53:1701:52:29341-
#77 3841Redlich Adam1981NOWY TOMYŚLPolskaM3014501:53:1701:52:36340-
#78 398282Konieczny Piotr1981NOWY TOMYŚLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚLPolskaM3014901:54:4301:53:55351-
#79 399132Bielawa Kamila1981NOWY TOMYŚLNKB CHYŻY NOWY TOMYSLPolskaK302301:54:4701:53:59-48
#80 407173Konieczny Jakub1978NOWY TOMYŚLPTLGPolskaM3015201:55:3901:54:45358-
#81 433739Jarosz Michał1981NOWY TOMYŚLPolskaM3016201:58:1801:57:42377-
#82 178365Zerbst Jacek1974NOWY TOMYŚLNIEZRZESZONYPolskaM404401:40:2501:40:09161-
#83 180368Rybak Paweł1983NOWY TOMYŚLPolskaM307501:40:3101:40:05163-
#84 191629Michałowicz Jakub1983NOWY TOMYŚLPolskaM307901:41:2701:41:01174-
#85 218159Jakubowski Leszek1978NOWY TOMYŚLPolskaM309001:43:4101:43:13199-
#86 232509Spychała Mariusz1971NOWY TOMYŚLBEER DRINKERS TEAMPolskaM405701:44:3601:44:18213-
#87 238303Zawadziński Maciej1981NOWY TOMYŚLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚLPolskaM309701:44:5201:44:29218-
#88 241370Frański Łukasz1976NOWY TOMYŚLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚLPolskaM309901:45:0201:44:29221-
#89 24997Łuczak Zbyszek1972NOWY TOMYŚLPolskaM406001:45:1901:45:03228-
#90 257195Grześkowiak Maciej1976NOWY TOMYŚLPolskaM3010601:45:4601:45:17235-
#91 262417Giel Jarosław1986NOWY TOMYŚLPolskaM203401:46:0701:45:33239-
#92 266396Kasperczak Paweł1975NOWY TOMYŚLPolskaM406701:46:4001:46:07242-
#93 530646Marszałkiewicz Joanna1981NOWY TOMYŚLNKB CHYŻYPolskaK304502:09:2202:08:20-92
#94 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 22125Ruta Dariusz1971NOWY TOMYŚLPolskaM40301:23:2401:23:2218-
#95 280456Szwedek Michał1979NOWY TOMYŚLLKS BUDOWLANI NOWY TOMYŚLPolskaM3011001:47:3001:47:06254-
#96 540556Dolecka Ela1975NOWY TOMYŚLPolskaK401602:11:0402:10:11-98
#97 541316Andrzejczak Anna1984NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLPolskaK304802:11:1002:10:17-99
#98 299144Olejniczak Andrzej1974NOWY TOMYŚLPolskaM408001:48:1701:47:45270-
#99 305229Jokś Jakub1993NOWY TOMYŚLNIEZRZESZONYPolskaM203901:48:4501:48:17276-
#100 53537Sieroń Kamil1991NOWY TOMYŚLPolskaM201001:30:3601:30:3047-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności