Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XXVIII Ogólnopolski Bieg Zbąskich IX Półmaraton

Wyniki - 20 września 2015, Zbąszyń

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
#1 42625Cieszyński Piotr1972POZNAŃRRPolskaM40901:28:3401:28:3036-
#2 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !43515Łuc Jan1954SWARZĘDZMERCEDES BENZ STSPolskaM60101:28:4801:28:4637-
#3 45745Wojtkowiak Mariusz1982POZNAŃPolskaM301701:29:2501:29:1939-
#4 46291Budkiekwicz Adrian1979POZNAŃNIGHT RUNNERSPolskaM301801:29:3301:29:2740-
#5 47698Małecki Bartłomiej1979GORZÓW WLKP.PolskaM301901:29:3601:29:3141-
#6 49104Misiorny Radosław1973POZNAŃPolskaM401101:29:5701:29:0143-
#7 51598Lech Radosław1976ŚWIEBODZINPolskaM302001:30:1601:30:1245-
#8 52530Klimaszewski Daniel1976JABŁONÓWPolskaM302101:30:3201:30:3046-
#9 53537Sieroń Kamil1991NOWY TOMYŚLPolskaM201001:30:3601:30:3047-
#10 54595Nowak Przemysław1976OPALENICAOPALENICKIKLUB BIEGACZAPolskaM302201:30:3801:30:3148-
#11 55222Jaśkowiak Maciej1974GRODZISK WLKPGRDZISKI KLUB BIEGACZAPolskaM401201:30:5301:30:4949-
#12 5689Czachor Marek1982ŚWIEBODZINWULKANY MIŁOŚCIPolskaM302301:30:5701:30:5150-
#13 57333Baer Tomasz1968BABIMOSTBABIMOJSKI KLUB BIEGOWY BAKCYLPolskaM401301:31:0701:30:5951-
#14 58283Sikora Robert1980POZNAŃWOLNY STRZELECPolskaM302401:31:0901:31:0452-
#15 59495Floraszek Arkadiusz1972DĄBRÓWKAGALOPUJĄCE FLORASZKIPolskaM401401:31:2301:30:3553-
#16 61356Moraczewski Konrad1976MAGDALENKAPolskaM302501:31:3601:31:2755-
#17 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !62395Wojciechowski Lech1953GRODZISK WLKP.GRODZISKI KLUB BIEGACZAPolskaM60201:31:5201:31:4056-
#18 63744Nowaczyk Maciej1979POZNAŃNOJMANY BIEGAJA NAJŁADNIEJPolskaM302601:32:0101:31:5257-
#19 65328Maciąg Iwona1988BOLEWICEKLUB BIEGACZA BOLEWICEPolskaK20401:32:0101:31:54-7
#20 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 66448Melinski Wojciech1954ZIELONA GÓRABRACTWO BIEGACZYPolskaM60301:32:1201:32:0959-
#21 67214Woźny Przemysław1990KUŚLINBUKOWSKI KLUB BIEGACZAPolskaM201101:32:1301:32:0660-
#22 69635Cieślik Maciej1977POZNAŃKSG DIRETAPolskaM302801:32:2001:32:1462-
#23 70687Mańczak Bogdan1956KUŚLINNKB CHYŻYPolskaM50501:32:2301:32:2263-
#24 71254Krysztofiak Slawomir1965BYDGOSZCZPolskaM50601:32:2601:32:2164-
#25 72715Blim Waldemar1977KAZIMIERZ BISKUPIPolskaM302901:32:3301:32:2865-
#26 73218Rolnik Jarosław1971GOSTYŃPolskaM401601:32:3401:32:1966-
#27 77735Kupka Mirosław1982RAKONIEWICEPolskaM303101:33:2201:33:1470-
#28 78730Marczak Mariusz1958ZIELONA GÓRARUNPLANET ZIELONA GÓRAPolskaM50701:33:2901:33:2671-
#29 79514Cymerman Artur1977PAPROĆPolskaM303201:33:3001:33:2272-
#30 80246Szylak Piotr1975PNIEWY31.BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGOPolskaM401801:33:3401:33:2973-
#31 81119Kaczmarek Mirosław1970KOŚCIANPolskaM401901:33:3701:33:3574-
#32 82186Zybura Paweł1979POZNAŃNYSA BIEGAPolskaM303301:33:4201:33:3075-
#33 83248Stęclik Przemysław1979POZNAŃMNPPolskaM303401:34:0201:33:5676-
#34 84684Jerzewski Bartosz1987ZBĄSZYŃPolskaM201401:34:1001:33:5977-
#35 85615Tarsa Tomasz1972WOLSZTYNNIEZRZESZONYPolskaM402001:34:1101:34:0078-
#36 86527Perz Emilia1990BUKOWIECPolskaK20501:34:1101:33:57-8
#37 88314Pernak Andrzej1972POZNAŃPolskaM402101:34:2301:34:1679-
#38 89734Wajs Paweł1982WOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYPolskaM303501:34:3001:34:1080-
#39 92345Mazur Wiktor1986KOŚCIANPolskaM201501:34:3301:34:2483-
#40 93109Kamiński Jerzy1970OBRNIKIMAGDALENAPolskaM402201:34:4101:34:3484-
#41 94270Przybyła Łukasz1984KARPICKOPolskaM303801:34:4301:34:2485-
#42 96315Sołtysik Jarosław1972ZBĄSZYŃTKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃPolskaM402301:34:5001:34:3187-
#43 98272Nowak Grzegorz1979STRZYŻEWOTKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃPolskaM304101:34:5301:34:3589-
#44 99529Rygiel Krzysztof1974KAMIENIEC WROCŁAWSKITRENERPERSONALNYWROCLAW.PLPolskaM402401:34:5601:34:5590-
#45 100260Ciechorski Jarosław1978ZBĄSZYŃBEZ KLUBUPolskaM304201:34:5901:34:4791-
#46 101661Sierszuła Wiktor1978WOLSZTYNPolskaM304301:35:0401:34:5992-
#47 10285Madajczak Jarosław1973TRZCIANKAPolskaM402501:35:0701:35:0194-
#48 103647Gościniak Łukasz1981ZBĄSZYŃPolskaM304401:35:0701:34:5693-
#49 104671Sudzik Mirosław1980RAKONIEWICENIAGARA FITNESS KLUBPolskaM304501:35:1101:35:0295-
#50 105301Bartoszek Paweł1979ZALASEWOPolskaM304601:35:1301:35:0696-
#51 106578Wolnik Wojciech1982WOLSZTYNPolskaM304701:35:2701:35:1897-
#52 107295Chróścik Andrzej1960GRODZISK WIELKOPOLSKIPolskaM50801:35:2901:35:1698-
#53 108265Giełda Tomasz1975BUKBUKOWSKI KLUB BIEGACZAPolskaM402601:35:3701:35:2999-
#54 109194Pacharzyński Grzegorz1969SKÓRZEWOKS STOMILPolskaM402701:35:5701:35:55100-
#55 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !110407Akuszewska Agata1965PUSZCZYKOWOPolskaK50101:36:0801:35:57-10
#56 111122Chylak Witold1976LUBOŃPolskaM304801:36:0901:36:02101-
#57 112276Kostrzewa Zbigniew1973STARA ŁUBIANKASTOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWOPolskaM402801:36:2101:36:04102-
#58 113366Jessa Włodzimierz1965ŚREMRUNNER\S POWER ŚREMPolskaM50901:36:2301:36:04103-
#59 114605Wałowski Przemysław1981WSCHOWAPolskaM304901:36:3001:36:10104-
#60 115326Szofer Filip1990ZBĄSZYNEKPolskaM201601:36:3301:36:11105-
#61 116147Wiśniewski Arkadiusz1970POZNAŃPolskaM402901:36:3501:36:26106-
#62 117634Wieczorek Zbigniew1975RAKONIEWICEPolskaM403001:36:3801:36:28107-
#63 118733Urbaniak Łukasz1980TRZEMESZNOPolskaM305001:36:4701:36:40108-
#64 119211Szymaniak Bartosz1979KOŚCIANPolskaM305101:36:4801:36:34109-
#65 120302Zielenda Andrzej1961ROSTARZEWOWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYPolskaM501001:37:0001:36:36110-
#66 121516Frański Hubert1978LEWICZYNEKPolskaM305201:37:0201:36:38111-
#67 122637Ludwiczak Konrad1985POZNAŃSTR POZNAŃPolskaM305301:37:0501:36:55112-
#68 123677Miadziołko Tomasz1981WIELEŃPolskaM305401:37:1601:37:08113-
#69 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !124274Besz-Malinowska Katarzyna1973POZNAŃPolskaK40201:37:2201:37:17-11
#70 126347Ceglarek Tomasz1977WOLSZTYNPolskaM305501:37:2401:37:17115-
#71 127399Bryński Dariusz1963ZIELONA GÓRAPolskaM501101:37:2901:37:24116-
#72 128228Ligęza Patryk1993ZBĄSZYŃTKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃPolskaM201701:37:3401:37:19117-
#73 131421Nafalski Artur1984TARNOWO PODGORNEPolskaM305701:37:4401:37:42120-
#74 132467Warczewski Tomasz1980LESZNOPolskaM305801:37:4401:37:24121-
#75 133444Kowalczyk Sebastian1985STĘSZEWPolskaM305901:37:4601:37:24122-
#76 134692Pawłowski Sławomir1972WOLSZTYNNIEZRZESZONYPolskaM403201:37:5301:37:34123-
#77 135645Lis Marcin1977SWARZĘDZHARCERSKI KLUB TURYSTYCZNY AZYMUTPolskaM306001:37:5401:37:46124-
#78 136564Gliński Jarosław1966POZNAŃPOLSKA BIEGAPolskaM403301:37:5501:37:51125-
#79 137490Miller Adrian1984GRODZISK WLKP.GRODZISKI KLUB BIEGACZAPolskaM306101:37:5701:37:46126-
#80 138620Mańkowski Bartosz1983POZNAŃPolskaM306201:37:5801:37:47127-
#81 140560Roszak Bartosz1983WRONKIWRONIECKI KLUB BIEGACZAPolskaM306301:38:0001:37:43129-
#82 141633Tomiak Ania1987WOLSZTYNWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYPolskaK20601:38:0101:37:43-12
#83 143682Puzynowicz Mariusz1982POZNAŃPolskaM306401:38:1001:38:04131-
#84 144594Wiśniewski Patryk1988RAKONIEWICEDRINKING TEAM RAKONIEWICEPolskaM202001:38:1301:37:50132-
#85 14553Donaj Adam1974KOŚCIANNIEZRZESZONYPolskaM403501:38:1601:38:00133-
#86 146134Nowakowski Ryszard1976POZNAŃPolskaM306501:38:1901:38:02134-
#87 147432Fornalik Sławomir1976KOMOROWOPolskaM306601:38:1901:37:59135-
#88 148308Witkowski Tomasz1972KAMIONKIALTO KAMIONKIPolskaM403601:38:2201:38:17136-
#89 149561Sterczewski Wojciech1949POZNAŃNEW QRDE BALANCEPolskaM60401:38:2401:38:16137-
#90 150434Kandulski Andrzej1953BORÓWIECMALTA POZNAŃPolskaM60501:38:3301:38:29138-
#91 151156Białas Aldona1977GRUSZCZYNPolskaK30401:38:3701:38:24-13
#92 15261Kurzyński Piotr1980ZBĄSZYNEKZBĄSZYNEKPolskaM306701:38:4101:38:20139-
#93 153475Banaszczak Izabela1984KOŚCIANTGV RUNNING TEAMPolskaK30501:38:4801:38:48-14
#94 154137Wiatr Dariusz1972WRZEŚNIAPolskaM403701:38:5701:38:29140-
#95 155528Molenda Tomasz1993ZBĄSZYŃPolskaM202101:38:5801:38:45141-
#96 156167Szczerbal Adam1961KOŚCIANPolskaM501201:38:5901:38:45142-
#97 157543Mikołajewski Mateusz1991IGNACÓWPolskaM202201:39:1101:38:40143-
#98 158483Wojnicz Przemek1972ZIELONA GÓRAKRÓL JULIAN TEAMPolskaM403801:39:1101:39:02144-
#99 159192Gaca Dominik1982DOPIEWIECPolskaM306801:39:1301:39:02145-
#100 160610Patalas Alan1992CHROŚNICAPolskaM202301:39:2301:38:38146-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności