Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XXVIII Ogólnopolski Bieg Zbąskich IX Półmaraton

Wyniki - 20 września 2015, Zbąszyń

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
#1 192220Podwójci Michał1981DĄBRÓWKAZABIEGANI LUSÓWKOPolskaM308001:41:2901:41:20175-
#2 185388Popławski-Niewiadomski Wiesław1972WARSZAWAPolskaM404501:40:5101:40:20168-
#3 585363Powel Karolina1979OPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZAPolskaK305802:23:2002:22:18-118
#4 588364Powel Piotr1975OPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZAPolskaM4012602:24:2302:23:21468-
#5 393374Pozorska Marta1989WILCZYNPolskaK201701:54:2101:53:53-46
#6 225665Połka Błażej1988ZBĄSZYŃPolskaM203001:44:2501:44:06206-
#7 204126Przybylak Dorota1993SWARZEDZBEZPolskaK20901:42:3301:42:20-18
#8 94270Przybyła Łukasz1984KARPICKOPolskaM303801:34:4301:34:2485-
#9 33999Przywecki Lech1971KOŚCIANKP PSP RAWICZPolskaM408601:50:5501:50:25301-
#10 552638Puchacz Jakub1997ZBĄSZYŃBIEGAM, BO MAM ZAKŁAD.PolskaM207002:14:0702:13:14452-
#11 55170Puchacz Wojciech1992ZBĄSZYŃTKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃPolskaM206902:14:0702:13:14451-
#12 143682Puzynowicz Mariusz1982POZNAŃPolskaM306401:38:1001:38:04131-
#13 427293Pysiak Damian1980SŁUBICEFSL VERUS AOK.PL TEAMPolskaM3016101:57:3501:56:40373-
#14 366589Pyszkowski Mariusz1981BABIMOSTPYRA TEAMPolskaM3013901:52:2601:51:31325-
#15 497394Pyta Grzegorz1960GRODZISK WLKP.NIEZRZESZONYPolskaM504802:04:4002:03:46419-
#16 586513Ratajczak Anna1981GRODZISK WLKPPolskaK305902:23:3502:22:34-119
#17 189486Ratajczak Rajmund1962POZNAŃPolskaM501601:41:2201:41:06172-
#18 3841Redlich Adam1981NOWY TOMYŚLPolskaM3014501:53:1701:52:36340-
#19 194721Reiman Mateusz1992JASTRZĘBSKO STAREPolskaM202701:41:3101:41:02177-
#20 589184Rogoziński Henryk1976BUKBUKOWSKI KLUB BIEGACZAPolskaM3019802:24:2502:23:30469-
#21 73218Rolnik Jarosław1971GOSTYŃPolskaM401601:32:3401:32:1966-
#22 595600Romankiewicz Leszek1956ZDUŃSKA WOLAPolskaM505802:28:0902:27:09472-
#23 331508Romanowski Jacek1963KICINPolskaM503101:50:3501:49:57295-
#24 320381Rosolska Rita1986ZBĄSZYŃPolskaK201301:49:5601:49:29-32
#25 140560Roszak Bartosz1983WRONKIWRONIECKI KLUB BIEGACZAPolskaM306301:38:0001:37:43129-
#26 542443Różańska Kinga1983POZNAŃPolskaK304902:11:2502:10:47-100
#27 594351Rugała Przemysław1981ZBĄSZYŃPolskaM3019902:27:3402:26:46471-
#28 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 22125Ruta Dariusz1971NOWY TOMYŚLPolskaM40301:23:2401:23:2218-
#29 536640Rybak Agnieszka1978ZBĄSZYNPolskaK304702:10:2502:09:46-95
#30 180368Rybak Paweł1983NOWY TOMYŚLPolskaM307501:40:3101:40:05163-
#31 411566Rybicki Daniel1979OBRAPolskaM3015501:56:0101:55:35362-
#32 482138Rybski Marek1958OBRZYCKOT.P.Z.O OBRZYCKOPolskaM504402:02:2402:01:33408-
#33 527212Ryczak Tomasz1985POZNAŃMICHAŁEK TEAMPolskaM3018502:09:0202:07:55437-
#34 99529Rygiel Krzysztof1974KAMIENIEC WROCŁAWSKITRENERPERSONALNYWROCLAW.PLPolskaM402401:34:5601:34:5590-
#35 27672Rzepa Roman1970ZBĄSZYŃTKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃPolskaM407201:47:1301:47:00251-
#36 471428Rzywucka Jolanta1977PIŁAKRÓLICZKI W PLECAKUPolskaK303602:00:5902:00:38-70
#37 322298Sawicka- Moczulskaagnieszka1980LUBOŃPolskaK301301:50:0201:49:22-33
#38 412518Sawiński Radosław1979WARSZAWAZGRYŹLIWI TETRYCYPolskaM3015601:56:0501:55:08363-
#39 289488Sieczkarek Klaudia1992SŁUPCANIGHT RUNNERSPolskaK201201:47:5201:47:27-29
#40 312191Siedlarz Anna1983CHROŚNICAPolskaK301201:49:1901:48:48-30
#41 316190Siedlarz Mariusz1984CHROŚNICAPolskaM3012401:49:3401:49:03286-
#42 480708Siekierski Marek1953POZNAŃPolskaM601302:01:5702:01:05407-
#43 53537Sieroń Kamil1991NOWY TOMYŚLPolskaM201001:30:3601:30:3047-
#44 101661Sierszuła Wiktor1978WOLSZTYNPolskaM304301:35:0401:34:5992-
#45 376180Sikora Piotr1974SUCHY LASPolskaM409601:52:5701:51:53334-
#46 58283Sikora Robert1980POZNAŃWOLNY STRZELECPolskaM302401:31:0901:31:0452-
#47 343736Sikorska Joanna1992GUBINBBL GUBINPolskaK201601:51:0801:50:46-40
#48 294737Sikorski Cezary1970GUBINBBL GUBINPolskaM407801:47:5501:47:34265-
#49 377711Silski Maciej1977SUCHY LASPolskaM3014201:52:5801:51:54335-
#50 125663Skórnicki Leszek1971POZNAŃNIGHT RUNNERSPolskaM403101:37:2301:37:18114-
#51 163457Skornowicz Paweł1971KAŹMIERZBRYGADA RUMCAJSA ROJBERAPolskaM404001:39:3401:39:20149-
#52 203231Skowroński Paweł1955POZNAŃN/ZPolskaM60801:42:2901:42:18186-
#53 261472Skrzypczak Marian1959KOŚCIANOKFIR ŚMIGIELPolskaM502501:45:5701:45:34238-
#54 469714Skrzypczak Patryk1988TRZCIELSPARTAKUS MIĘDZYRZECZPolskaM205702:00:5602:00:25401-
#55 562277Skupniewicz Anna1982WOLSZTYNWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYPolskaK305202:16:0602:15:09-105
#56 590113Śliwińska Weronika1992BUKBUKOWSKI KLUB BIEGACZAPolskaK203602:24:2502:23:31-121
#57 555263Smyk Andrzej1969OPALENICABUKOWSKI KLUB BIEGACZAPolskaM4012302:14:2202:13:26454-
#58 563743Sobalski Stanisław1957GOSTYŃ365 GOSTYŃPolskaM505402:16:0702:15:04458-
#59 336387Sobański Mateusz1985POZNAŃDECO-SUNPolskaM3013001:50:4801:50:08298-
#60 454728Sobieszek Justyna1980KOPANICAPolskaK303401:59:5501:58:57-64
#61 326729Sobieszek Marcin1976KOPANICAPolskaM3012801:50:2101:49:23292-
#62 96315Sołtysik Jarosław1972ZBĄSZYŃTKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃPolskaM402301:34:5001:34:3187-
#63 435320Sołtysik Maciej1976ZBĄSZYŃTKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃPolskaM3016401:58:3201:57:40379-
#64 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !237317Spychała Danuta1953POZNAŃKB UE POZNAŃPolskaK60101:44:4501:44:40-20
#65 232509Spychała Mariusz1971NOWY TOMYŚLBEER DRINKERS TEAMPolskaM405701:44:3601:44:18213-
#66 359201Sroczyński Stefan1957GŁOGÓWPolskaM503301:52:0301:51:29318-
#67 537688Stachowiak Adam1981ZBASZYNPolskaM3018802:10:3202:09:31442-
#68 215676Stachowiak Michał1977WOJNOWICEPolskaM308901:43:2501:43:10196-
#69 205655Stachowiak Tomasz1978WOLSZTYNPolskaM308401:42:3601:42:22187-
#70 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 34563Staniewska Agnieszka1986POZNAŃPolskaK20301:27:5201:27:48-6
#71 513545Stankiewicz Arkadiusz1982ŚWIEBODZINŚWIEBODZIŃSKA GRUPA BIEGOWAPolskaM3018402:07:0602:06:05431-
#72 252627Stasik Aleksander1979GLINNOPolskaM3010501:45:3001:44:56231-
#73 97151Stasik Leszek1978BABIMOSTBABIMOJSKI KLUB BIEGOWY BAKCYLPolskaM304001:34:5101:34:3788-
#74 565153Stasik Magdalena1978BABIMOSTBABIMOJSKI KLUB BIEGOWY BAKCYLPolskaK305302:16:4002:15:54-106
#75 253583Stasik Monika1978GLINNOPolskaK30701:45:3001:44:56-22
#76 83248Stęclik Przemysław1979POZNAŃMNPPolskaM303401:34:0201:33:5676-
#77 561511Stepczak Renata1973GRODZISK WLKPPolskaK401702:15:5002:14:49-104
#78 149561Sterczewski Wojciech1949POZNAŃNEW QRDE BALANCEPolskaM60401:38:2401:38:16137-
#79 169462Sterna Żaneta1991ZBĄSZYNEKKOLECTEAMPolskaK20801:39:4301:39:22-16
#80 197267Strabel Jacek1980KOMORNIKIKB INTREX POZNAŃPolskaM308201:41:4401:41:29180-
#81 324656Stryjakowska Marta1981POZNAŃBULA TEAMPolskaK301401:50:0301:49:27-34
#82 104671Sudzik Mirosław1980RAKONIEWICENIAGARA FITNESS KLUBPolskaM304501:35:1101:35:0295-
#83 165312Świątek Agata1993OPALENICAOSP OPALENICAPolskaK20701:39:3901:39:20-15
#84 286630Sworowska Izabela1970WOLSZTYNWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYPolskaK40401:47:4801:47:21-28
#85 285631Sworowski Maciej1970WOLSZTYNWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYPolskaM407601:47:4801:47:22258-
#86 33863Szaferski Maciej1981ZBĄSZYŃPolskaM3013101:50:5401:50:26300-
#87 470373Szajdak Ada1989SZAMOTUŁYBUKOWSKI KLUB BIEGACZAPolskaK202202:00:5902:00:34-69
#88 397616Szańca Monika1979WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPolskaK302201:54:3901:53:43-47
#89 457385Szczeciński Piotr1979ZBĄSZYŃPolskaM3017102:00:0101:59:09392-
#90 503680Szczepaniak Bartosz1983URBANOWOPolskaM3018002:05:1802:04:31424-
#91 156167Szczerbal Adam1961KOŚCIANPolskaM501201:38:5901:38:45142-
#92 367264Szeląg Marcin1973POZNAŃPolskaM409301:52:3601:52:07326-
#93 580547Szeszuła Paulina1983KAMIENIECPolskaK305702:20:4102:19:41-116
#94 290604Szewczyk Andrzej1975ZIELONA GÓRAPolskaM407701:47:5301:47:29261-
#95 335673Szkudlarek Aneta1975PRZYPROSTYNIATKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃPolskaK40601:50:4201:50:42-38
#96 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !583471Szkudlarek Michał1933PRZYSIEKA POLSKAOKFIR ŚMIGIELPolskaM70202:23:0002:21:57466-
#97 33571Szkudlarek Sławomir1970PRZYPROSTYNIATKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃPolskaM40701:27:4301:27:4028-
#98 318468Sznycer Mirosława1966BUKBUKOWSKI KLUB BIEGACZAPolskaK40501:49:3901:49:04-31
#99 600327Szofer Adam1970ZBĄSZYNEKPolskaM4012702:29:2002:28:34474-
#100 115326Szofer Filip1990ZBĄSZYNEKPolskaM201601:36:3301:36:11105-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności