Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XXVIII Ogólnopolski Bieg Zbąskich IX Półmaraton

Wyniki - 20 września 2015, Zbąszyń

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
#1 68304Kociński Radosław1989PolskaM201201:32:1501:32:1061-
#2 89734Wajs Paweł1982WOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYPolskaM303501:34:3001:34:1080-
#3 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !369110Zawodnik Zawodnik1999PolskaM10101:52:3901:51:45328-
#4 313651Buśkiewicz Tomasz1976PolskaM3012101:49:2301:49:13283-
#5 31491Podlecki Wojciech1983ROKIETNICA BIEGAPolskaM3012201:49:3101:48:48284-
#6 97151Stasik Leszek1978BABIMOSTBABIMOJSKI KLUB BIEGOWY BAKCYLPolskaM304001:34:5101:34:3788-
#7 366589Pyszkowski Mariusz1981BABIMOSTPYRA TEAMPolskaM3013901:52:2601:51:31325-
#8 16873Piosik Artur1976BABIMOSTBABIMOJSKI KLUB BIEGOWY BAKCYLPolskaM306901:39:4301:39:23153-
#9 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !558335Czop Jan1939BABIMOSTBAKCYL BKBPolskaM70102:15:0002:14:01456-
#10 565153Stasik Magdalena1978BABIMOSTBABIMOJSKI KLUB BIEGOWY BAKCYLPolskaK305302:16:4002:15:54-106
#11 567717Kaczmarek Ilona1979BABIMOSTBABIMOJSKI KLUB BIEGOWY BAKCYLPolskaK305402:16:4502:15:58-107
#12 57333Baer Tomasz1968BABIMOSTBABIMOJSKI KLUB BIEGOWY BAKCYLPolskaM401301:31:0701:30:5951-
#13 65328Maciąg Iwona1988BOLEWICEKLUB BIEGACZA BOLEWICEPolskaK20401:32:0101:31:54-7
#14 129398Chwalisz Łukasz1990BOLEWICEKB BOLEWICE / VOLKSWAGEN POZNAŃPolskaM201801:37:4401:37:38118-
#15 201607Wesoły Piotr1963BOLEWICEKLUB BIEGACZA BOLEWICEPolskaM501801:42:2101:41:59184-
#16 473574Jędrzejczak Mateusz1991BOLEWICEKLUB BIEGACZA BOLEWICEPolskaM205802:01:1802:00:25403-
#17 557606Pawlak Patrycja1987BOLEWICEKLUB BIEGACZA BOLEWICEPolskaK203202:14:5902:14:07-102
#18 150434Kandulski Andrzej1953BORÓWIECMALTA POZNAŃPolskaM60501:38:3301:38:29138-
#19 318468Sznycer Mirosława1966BUKBUKOWSKI KLUB BIEGACZAPolskaK40501:49:3901:49:04-31
#20 589184Rogoziński Henryk1976BUKBUKOWSKI KLUB BIEGACZAPolskaM3019802:24:2502:23:30469-
#21 590113Śliwińska Weronika1992BUKBUKOWSKI KLUB BIEGACZAPolskaK203602:24:2502:23:31-121
#22 591160Szpurek Anna1981BUKBUKOWSKI KLUB BIEGACZAPolskaK306102:25:0602:24:12-122
#23 108265Giełda Tomasz1975BUKBUKOWSKI KLUB BIEGACZAPolskaM402601:35:3701:35:2999-
#24 364540Kryś Mariusz1975BUKBUKOWSKI KLUB BIEGACZAPolskaM409101:52:2001:51:46323-
#25 372305Haj Tomasz1974BUKPolskaM409501:52:4601:52:13331-
#26 223408Szymański Roman1966BUKBUKOWSKI KLUB BIEGACZAPolskaM405401:44:1001:43:44204-
#27 500189Badziński Adrian Dariusz1989BUKNIEZRZESZONYPolskaM206202:05:1302:04:38422-
#28 507188Badziński Damian1996BUKPolskaM206402:05:5202:05:17426-
#29 86527Perz Emilia1990BUKOWIECPolskaK20501:34:1101:33:57-8
#30 424523Perz Marzenna1968BUKOWIECNKB CHYŻY NOWY TOMYSLPolskaK40701:57:1701:56:30-52
#31 71254Krysztofiak Slawomir1965BYDGOSZCZPolskaM50601:32:2601:32:2164-
#32 484419Brychcy Fabian1977CHORZEMINSTAY STRONG TEAMPolskaM3017602:02:2802:01:32410-
#33 160610Patalas Alan1992CHROŚNICAPolskaM202301:39:2301:38:38146-
#34 312191Siedlarz Anna1983CHROŚNICAPolskaK301201:49:1901:48:48-30
#35 316190Siedlarz Mariusz1984CHROŚNICAPolskaM3012401:49:3401:49:03286-
#36 1693Graczyk Adrian1988CZARNKÓWBIEGI.WLKPPolskaM20601:19:3501:19:3513-
#37 254313Kaptur Wojciech1963CZEMPIŃPolskaM502401:45:3201:45:11232-
#38 603355Malik Karol1981CZMOŃKP MOSINAPolskaM3020002:30:5602:29:59476-
#39 599141Piątek Kamila1989DĄBRÓWKAPolskaK203702:29:0202:28:19-126
#40 414338Fornalik Marcin1975DABRÓWKAPolskaM4010601:56:1701:55:30365-
#41 192220Podwójci Michał1981DĄBRÓWKAZABIEGANI LUSÓWKOPolskaM308001:41:2901:41:20175-
#42 549674Bartkowiak Szymon1985DĄBRÓWKAPolskaM3019202:13:3902:12:49449-
#43 550683Okulski Przemysław1981DĄBRÓWKAPolskaM3019302:13:3902:12:49450-
#44 59495Floraszek Arkadiusz1972DĄBRÓWKAGALOPUJĄCE FLORASZKIPolskaM401401:31:2301:30:3553-
#45 559499Towarzyńska Edyta1978DĄBRÓWKA WLKPPolskaK305102:15:0702:14:30-103
#46 604202Gaca Anna1982DOPIEWIECPolskaK306502:35:1902:34:20-128
#47 159192Gaca Dominik1982DOPIEWIECPolskaM306801:39:1301:39:02145-
#48 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !38Kwalia Lauren1993ELDORETSKKS DORCUS SPORTKeniaM20101:10:0101:10:003-
#49 340237Kleszcz Robert1974GLINNOBRAKPolskaM408701:50:5501:50:16302-
#50 358210Łuczak Marcin1982GLINNOPolskaM3013701:51:5901:51:19317-
#51 252627Stasik Aleksander1979GLINNOPolskaM3010501:45:3001:44:56231-
#52 253583Stasik Monika1978GLINNOPolskaK30701:45:3001:44:56-22
#53 199581Tomczak Zbigniew1954GNIEZNOALTOM GNIEZNOPolskaM60701:41:5701:41:41182-
#54 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 609623Łuc Andrzej1943GORZÓW WIELKOPOLSKIPolskaM70302:52:2302:51:15478-
#55 430697Kopeć Bogdan1970GORZÓW WLKP.PolskaM4010901:58:0001:57:18375-
#56 47698Małecki Bartłomiej1979GORZÓW WLKP.PolskaM301901:29:3601:29:3141-
#57 30352Bandur Grzegorz1988GORZÓW WLKP.KB MANIAC POZNAŃPolskaM203801:48:3901:48:14274-
#58 560262Maciejewski Dariusz1972GORZÓW WLKP.HDK KWP GORZÓW WLKP.PolskaM4012502:15:3002:14:51457-
#59 64161Feledziak Witold1980GOSTYŃPolskaM302701:32:0101:31:4558-
#60 73218Rolnik Jarosław1971GOSTYŃPolskaM401601:32:3401:32:1966-
#61 390216Szułczyński Witold1969GOSTYŃKLUB BIEGACZA 365 GOSTYŃPolskaM4010001:53:3101:53:01345-
#62 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 212619Ciekańska Kamilla1974GOSTYŃKLUB BIEGACZA 365 GOSTYŃPolskaK40301:43:1001:42:54-19
#63 256621Olejniczak Krzysztof1967GOSTYŃKLUB BIEGACZA 365 GOSTYŃPolskaM406301:45:4401:45:39234-
#64 516742Mikołajczak Dorota1990GOSTYŃ365 GOSTYŃPolskaK202602:08:0102:07:37-85
#65 563743Sobalski Stanisław1957GOSTYŃ365 GOSTYŃPolskaM505402:16:0702:15:04458-
#66 347643Fojud Maja1979GOWARZEWOPolskaK301701:51:3101:51:08-41
#67 10603Humerski Piotr1989GOŹDZICHOWODANFLOR TEAMPolskaM20401:18:0101:18:009-
#68 579205Jaśkowiak Joanna1977GRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISKI KLUB BIEGACZAPolskaK305602:20:3202:19:38-115
#69 597325Maćkowiak Ewa1979GRODZISK WIELKOPOLSKISTADOPolskaK306302:28:5702:28:20-124
#70 598318Piechocka Beata1975GRODZISK WIELKOPOLSKISTADOPolskaK402102:28:5702:28:20-125
#71 107295Chróścik Andrzej1960GRODZISK WIELKOPOLSKIPolskaM50801:35:2901:35:1698-
#72 499430Żychliński Krzysztof1960GRODZISK WIELKOPOLSKIPolskaM504902:04:5702:03:58421-
#73 250411Andrys Łukasz1988GRODZISK WIELKOPOLSKIPolskaM203301:45:2401:44:55229-
#74 268431Chorąziak Jacek1973GRODZISK WIELKOPOLSKINIEZRZESZONYPolskaM406801:46:4201:46:02243-
#75 528324Maćkowiak Marek1979GRODZISK WIELKOPOLSKISTADOPolskaM3018602:09:0402:08:24438-
#76 543319Piechocki Dawid1974GRODZISK WIELKOPOLSKISTADOPolskaM4012202:11:4802:11:07443-
#77 569429Żychlińska Małgorzata1965GRODZISK WIELKOPOLSKIPolskaK50402:17:2702:16:28-110
#78 586513Ratajczak Anna1981GRODZISK WLKPPolskaK305902:23:3502:22:34-119
#79 365251Taciak Błażej1975GRODZISK WLKPPolskaM409201:52:2501:51:49324-
#80 450512Dziamski Marek1976GRODZISK WLKPPolskaM3016901:59:3001:58:40388-
#81 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !6660Janas Roman1972GRODZISK WLKPGRODZISKI KLUB BIEGACZA/ NOJANPolskaM40101:15:4301:15:426-
#82 521510Błaszyk Basia1979GRODZISK WLKPPolskaK304302:08:4102:07:40-89
#83 23725Golczak Piotr1982GRODZISK WLKPGRODZINSKI KLUB BIEGACZAPolskaM30701:23:3701:23:3619-
#84 30525Melonek Paweł1966GRODZISK WLKPPolskaM40501:26:1201:26:0825-
#85 545359Nowak Pawel1981GRODZISK WLKPPolskaM3019002:12:1702:11:37445-
#86 38505Kaniuk Sławomir1970GRODZISK WLKPGB WIELKOPOLSCY BIEGACZEPolskaM40801:28:2001:28:1032-
#87 561511Stepczak Renata1973GRODZISK WLKPPolskaK401702:15:5002:14:49-104
#88 55222Jaśkowiak Maciej1974GRODZISK WLKPGRDZISKI KLUB BIEGACZAPolskaM401201:30:5301:30:4949-
#89 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !62395Wojciechowski Lech1953GRODZISK WLKP.GRODZISKI KLUB BIEGACZAPolskaM60201:31:5201:31:4056-
#90 137490Miller Adrian1984GRODZISK WLKP.GRODZISKI KLUB BIEGACZAPolskaM306101:37:5701:37:46126-
#91 404659Krotoszyński Jerzy1986GRODZISK WLKP.PolskaM205201:55:3001:55:20356-
#92 466520Paszke Michal1974GRODZISK WLKP.PolskaM4011502:00:3601:59:56399-
#93 488176Grzelewski Karol1977GRODZISK WLKP.STADOPolskaM3017802:02:4002:02:01413-
#94 497394Pyta Grzegorz1960GRODZISK WLKP.NIEZRZESZONYPolskaM504802:04:4002:03:46419-
#95 511296Bartkowiak Piotr1976GRODZISK WLKP.GRODZISKI KLUB BIEGACZAPolskaM3018302:06:2502:05:36430-
#96 606255Kucharski Jakub1979GRUSZCZYNJKU1979PolskaM3020102:36:5102:35:48477-
#97 151156Białas Aldona1977GRUSZCZYNPolskaK30401:38:3701:38:24-13
#98 343736Sikorska Joanna1992GUBINBBL GUBINPolskaK201601:51:0801:50:46-40
#99 234362Jaskólski Krzysztof1983GUBINBBL GUBINPolskaM309601:44:4101:44:18215-
#100 9331Tokarek Przemysław1982GUBINGUBIN BIEGAMBOLUBIĘPolskaM30401:17:5401:17:548-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności