Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XXVIII Ogólnopolski Bieg Zbąskich IX Półmaraton

Wyniki - 20 września 2015, Zbąszyń

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
#1 122637Ludwiczak Konrad1985POZNAŃSTR POZNAŃPolskaM305301:37:0501:36:55112-
#2 123677Miadziołko Tomasz1981WIELEŃPolskaM305401:37:1601:37:08113-
#3 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !124274Besz-Malinowska Katarzyna1973POZNAŃPolskaK40201:37:2201:37:17-11
#4 126347Ceglarek Tomasz1977WOLSZTYNPolskaM305501:37:2401:37:17115-
#5 127399Bryński Dariusz1963ZIELONA GÓRAPolskaM501101:37:2901:37:24116-
#6 128228Ligęza Patryk1993ZBĄSZYŃTKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃPolskaM201701:37:3401:37:19117-
#7 131421Nafalski Artur1984TARNOWO PODGORNEPolskaM305701:37:4401:37:42120-
#8 132467Warczewski Tomasz1980LESZNOPolskaM305801:37:4401:37:24121-
#9 133444Kowalczyk Sebastian1985STĘSZEWPolskaM305901:37:4601:37:24122-
#10 134692Pawłowski Sławomir1972WOLSZTYNNIEZRZESZONYPolskaM403201:37:5301:37:34123-
#11 135645Lis Marcin1977SWARZĘDZHARCERSKI KLUB TURYSTYCZNY AZYMUTPolskaM306001:37:5401:37:46124-
#12 136564Gliński Jarosław1966POZNAŃPOLSKA BIEGAPolskaM403301:37:5501:37:51125-
#13 137490Miller Adrian1984GRODZISK WLKP.GRODZISKI KLUB BIEGACZAPolskaM306101:37:5701:37:46126-
#14 138620Mańkowski Bartosz1983POZNAŃPolskaM306201:37:5801:37:47127-
#15 140560Roszak Bartosz1983WRONKIWRONIECKI KLUB BIEGACZAPolskaM306301:38:0001:37:43129-
#16 141633Tomiak Ania1987WOLSZTYNWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYPolskaK20601:38:0101:37:43-12
#17 143682Puzynowicz Mariusz1982POZNAŃPolskaM306401:38:1001:38:04131-
#18 144594Wiśniewski Patryk1988RAKONIEWICEDRINKING TEAM RAKONIEWICEPolskaM202001:38:1301:37:50132-
#19 14553Donaj Adam1974KOŚCIANNIEZRZESZONYPolskaM403501:38:1601:38:00133-
#20 146134Nowakowski Ryszard1976POZNAŃPolskaM306501:38:1901:38:02134-
#21 147432Fornalik Sławomir1976KOMOROWOPolskaM306601:38:1901:37:59135-
#22 148308Witkowski Tomasz1972KAMIONKIALTO KAMIONKIPolskaM403601:38:2201:38:17136-
#23 149561Sterczewski Wojciech1949POZNAŃNEW QRDE BALANCEPolskaM60401:38:2401:38:16137-
#24 150434Kandulski Andrzej1953BORÓWIECMALTA POZNAŃPolskaM60501:38:3301:38:29138-
#25 151156Białas Aldona1977GRUSZCZYNPolskaK30401:38:3701:38:24-13
#26 15261Kurzyński Piotr1980ZBĄSZYNEKZBĄSZYNEKPolskaM306701:38:4101:38:20139-
#27 153475Banaszczak Izabela1984KOŚCIANTGV RUNNING TEAMPolskaK30501:38:4801:38:48-14
#28 154137Wiatr Dariusz1972WRZEŚNIAPolskaM403701:38:5701:38:29140-
#29 155528Molenda Tomasz1993ZBĄSZYŃPolskaM202101:38:5801:38:45141-
#30 156167Szczerbal Adam1961KOŚCIANPolskaM501201:38:5901:38:45142-
#31 157543Mikołajewski Mateusz1991IGNACÓWPolskaM202201:39:1101:38:40143-
#32 158483Wojnicz Przemek1972ZIELONA GÓRAKRÓL JULIAN TEAMPolskaM403801:39:1101:39:02144-
#33 159192Gaca Dominik1982DOPIEWIECPolskaM306801:39:1301:39:02145-
#34 160610Patalas Alan1992CHROŚNICAPolskaM202301:39:2301:38:38146-
#35 161401Tobys Marcin1987ZBĄSZYŃPolskaM202401:39:2501:39:00147-
#36 162741Borowczak Leszek1975WOJCIECHOWOPolskaM403901:39:2501:39:11148-
#37 163457Skornowicz Paweł1971KAŹMIERZBRYGADA RUMCAJSA ROJBERAPolskaM404001:39:3401:39:20149-
#38 165312Świątek Agata1993OPALENICAOSP OPALENICAPolskaK20701:39:3901:39:20-15
#39 166480Molenda Daniel1989ZBĄSZYŃPolskaM202501:39:4001:39:22151-
#40 167614Wróblewski Rafał1973ZBĄSZYŃPolskaM404201:39:4201:39:22152-
#41 16873Piosik Artur1976BABIMOSTBABIMOJSKI KLUB BIEGOWY BAKCYLPolskaM306901:39:4301:39:23153-
#42 169462Sterna Żaneta1991ZBĄSZYNEKKOLECTEAMPolskaK20801:39:4301:39:22-16
#43 170463Kolecka Sylwia1977ZBASZYNEKKOLECTEAMPolskaK30601:39:4301:39:22-17
#44 171139Peta Rafał1977LUBOŃPolskaM307001:39:4601:39:34154-
#45 172590Duszyński Tomasz1985NOWA WIEŚPolskaM307101:39:4801:39:12155-
#46 174349Łysiak Michał1978ZBĄSZYNEKZBĄSZYNEKPolskaM307201:40:0201:39:41157-
#47 175465Kaźmierowski Dariusz1978PAPROĆPolskaM307301:40:1501:40:02158-
#48 176580Adamczak Krzysztof1958STARGARD SZCZECIŃSKISZWLA STARGARDPolskaM501301:40:1801:40:13159-
#49 177648Kieslich Mariusz1962POZNAŃBRYLANT KÓRNIKPolskaM501401:40:2401:40:19160-
#50 178365Zerbst Jacek1974NOWY TOMYŚLNIEZRZESZONYPolskaM404401:40:2501:40:09161-
#51 179707Pałucki Zbigniew1985POZNAŃPolskaM307401:40:2801:40:11162-
#52 180368Rybak Paweł1983NOWY TOMYŚLPolskaM307501:40:3101:40:05163-
#53 181352Kowczyk Łukasz1977SZPROTAWAPolskaM307601:40:3201:39:42164-
#54 182416Szott Leszek1962ZBĄSZYŃPolskaM501501:40:3301:40:08165-
#55 184576Górny Marek1955ŚWIĘCIECHOWAMARATON LESZNO-DRUŻYNA SZPIKUPolskaM60601:40:5001:40:27167-
#56 185388Popławski-Niewiadomski Wiesław1972WARSZAWAPolskaM404501:40:5101:40:20168-
#57 186679Hauffa Adam1972ZĘBOWONIEZRZESZONYPolskaM404601:41:0401:40:42169-
#58 18778Kukawa Hubert1983OPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZAPolskaM307801:41:1301:40:54170-
#59 188392Ganczarek Mateusz1986ZBASZYNPolskaM202601:41:1501:40:50171-
#60 190209Zaremba Piotr1966WOLSZTYNNIEZRZESZONYPolskaM404701:41:2501:41:03173-
#61 191629Michałowicz Jakub1983NOWY TOMYŚLPolskaM307901:41:2701:41:01174-
#62 192220Podwójci Michał1981DĄBRÓWKAZABIEGANI LUSÓWKOPolskaM308001:41:2901:41:20175-
#63 194721Reiman Mateusz1992JASTRZĘBSKO STAREPolskaM202701:41:3101:41:02177-
#64 195487Jaroni Tomasz1977POZNAŃHANDEX POZNAŃPolskaM308101:41:3401:41:26178-
#65 196376Pal Emilian1974PEŁCZYCEKŁ SOKÓŁPolskaM404801:41:3601:41:18179-
#66 197267Strabel Jacek1980KOMORNIKIKB INTREX POZNAŃPolskaM308201:41:4401:41:29180-
#67 198452Węgłowski Maciej1971ŚRODA WIELKOPOLSKAPolskaM404901:41:5401:41:32181-
#68 199581Tomczak Zbigniew1954GNIEZNOALTOM GNIEZNOPolskaM60701:41:5701:41:41182-
#69 201607Wesoły Piotr1963BOLEWICEKLUB BIEGACZA BOLEWICEPolskaM501801:42:2101:41:59184-
#70 202412Kopaczyński Ryszard1983POZNAŃKLUB METAPolskaM308301:42:2801:42:16185-
#71 203231Skowroński Paweł1955POZNAŃN/ZPolskaM60801:42:2901:42:18186-
#72 204126Przybylak Dorota1993SWARZEDZBEZPolskaK20901:42:3301:42:20-18
#73 205655Stachowiak Tomasz1978WOLSZTYNPolskaM308401:42:3601:42:22187-
#74 207439Targosz Wojciech1976OPALENICAOPALENICAPolskaM308501:42:5001:42:19189-
#75 208391Krzyżański Remigiusz1962KOŚCIANKB KOŚCIANPolskaM501901:42:5501:42:40190-
#76 209378Woźniak Dawid1986RASZKÓWPolskaM202901:42:5601:42:48191-
#77 210285Michalski Radosław1980LWÓWEKPolskaM308601:43:0401:42:44192-
#78 211476Wylegała Krzysztof1981POZNAŃPolskaM308701:43:0701:42:26193-
#79 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 212619Ciekańska Kamilla1974GOSTYŃKLUB BIEGACZA 365 GOSTYŃPolskaK40301:43:1001:42:54-19
#80 214642Cyranowicz Mateusz1985ZBĄSZYNEKPolskaM308801:43:2101:42:58195-
#81 215676Stachowiak Michał1977WOJNOWICEPolskaM308901:43:2501:43:10196-
#82 216667Chłopek Dariusz1969ZBĄSZYŃTKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃPolskaM405201:43:2601:43:02197-
#83 217601Chodkiewicz Wieslaw1960SWIEBODZINKB CHODAK TEAMPolskaM502001:43:3301:43:15198-
#84 219334Brzozowski Szymon1972ZALASEWOZAWSZE DO METYPolskaM405301:43:5601:43:48200-
#85 220696Nowicki Jacek1963POZNAŃPolskaM502101:43:5801:43:39201-
#86 221501Marchewka Marek1959JASTRZĘBSKO ST.NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLPolskaM502201:44:0001:43:16202-
#87 222609Kaczmarek Jan1947MIESZKOWICEPolskaM60901:44:0701:43:35203-
#88 223408Szymański Roman1966BUKBUKOWSKI KLUB BIEGACZAPolskaM405401:44:1001:43:44204-
#89 224531Lewandowski Marek1972ZBĄSZYŃTKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃPolskaM405501:44:2401:43:54205-
#90 225665Połka Błażej1988ZBĄSZYŃPolskaM203001:44:2501:44:06206-
#91 226719Mania Jarosław1970ZBĄSZYŃPolskaM405601:44:2601:43:43207-
#92 22856Wilczyński Błażej1978POZNAŃNESTHORNPolskaM309201:44:2901:44:13209-
#93 22969Uhura Rafał1978POZNAŃNIGHT RUNNERSPolskaM309301:44:3101:43:47210-
#94 23088Hildebrandt Tomasz1982KOŚCIANKB HILDAS KOŚCIANPolskaM309401:44:3201:44:08211-
#95 231297Grzelka Tomasz1983KAŹMIERZBRYGADA RUMCAJSA ROJBERAPolskaM309501:44:3201:43:27212-
#96 232509Spychała Mariusz1971NOWY TOMYŚLBEER DRINKERS TEAMPolskaM405701:44:3601:44:18213-
#97 233477Lewandowski Michał1989SIEDLECFC MELANŻPolskaM203101:44:3701:44:10214-
#98 235599Andrzejewski Jacek1966KOŚCIANKOŚCIANPolskaM405801:44:4201:44:37216-
#99 236165Zawłocki Marek1975JASTRZĘBSKO STAREBRAKPolskaM405901:44:4301:44:05217-
#100 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !237317Spychała Danuta1953POZNAŃKB UE POZNAŃPolskaK60101:44:4501:44:40-20

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności