Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XXVIII Ogólnopolski Bieg Zbąskich IX Półmaraton

Wyniki - 20 września 2015, Zbąszyń

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !237317Spychała Danuta1953POZNAŃKB UE POZNAŃPolskaK60101:44:4501:44:40-20
#2 238303Zawadziński Maciej1981NOWY TOMYŚLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚLPolskaM309701:44:5201:44:29218-
#3 239181Dolatowski Marek1987ŚWIEBODZINPolskaM203201:44:5601:44:28219-
#4 24074Kluczyński Kamil1984OPALENICAPolskaM309801:44:5901:44:47220-
#5 241370Frański Łukasz1976NOWY TOMYŚLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚLPolskaM309901:45:0201:44:29221-
#6 242311Wittholz Filip1978JASTRZĘBSKO STAREPolskaM3010001:45:0401:44:26222-
#7 243103Wieczorek Łukasz1984POZNAŃKLUB NA WOLIPolskaM3010101:45:0501:44:30223-
#8 244681Marcjanik Błażej1979OSTRÓW WLKPNIEZRZESZONYPolskaM3010201:45:0501:44:36224-
#9 246300Mika Karolina1989POZNAŃPolskaK201001:45:0601:44:48-21
#10 247279Hamrol Łukasz1977ŚMIGIELBLIŹNIAK TEAM ŚMIGIELPolskaM3010301:45:1401:45:06226-
#11 248724Basiński Bartosz1982ZBĄSZYŃPolskaM3010401:45:1601:44:37227-
#12 24997Łuczak Zbyszek1972NOWY TOMYŚLPolskaM406001:45:1901:45:03228-
#13 250411Andrys Łukasz1988GRODZISK WIELKOPOLSKIPolskaM203301:45:2401:44:55229-
#14 251551Olszański Roman1966ZIELONA GÓRAPolskaM406101:45:2401:44:54230-
#15 252627Stasik Aleksander1979GLINNOPolskaM3010501:45:3001:44:56231-
#16 253583Stasik Monika1978GLINNOPolskaK30701:45:3001:44:56-22
#17 254313Kaptur Wojciech1963CZEMPIŃPolskaM502401:45:3201:45:11232-
#18 255223Dobrowlański Robert1968ZBĄSZYŃPolskaM406201:45:4001:45:10233-
#19 257195Grześkowiak Maciej1976NOWY TOMYŚLPolskaM3010601:45:4601:45:17235-
#20 258204Brychcy-Nowak Paulina1982STRZYŻEWOTKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃPolskaK30801:45:5001:45:24-23
#21 259493Łagnowski Grzegorz1969ŁĘKNICAPolskaM406401:45:5001:45:16236-
#22 260565Jędrzejczak Artur1968ZBĄSZYNEKPolskaM406501:45:5701:45:33237-
#23 261472Skrzypczak Marian1959KOŚCIANOKFIR ŚMIGIELPolskaM502501:45:5701:45:34238-
#24 262417Giel Jarosław1986NOWY TOMYŚLPolskaM203401:46:0701:45:33239-
#25 263182Kulesza Grzegorz1967WRZEŚNIAPolskaM406601:46:1301:45:28240-
#26 26451Kubicka Marta1988KOŚCIANPolskaK201101:46:2101:46:19-24
#27 265120Wojnowski Leonard1960POZNAŃMETALSTUDIOPolskaM502601:46:2701:46:08241-
#28 266396Kasperczak Paweł1975NOWY TOMYŚLPolskaM406701:46:4001:46:07242-
#29 268431Chorąziak Jacek1973GRODZISK WIELKOPOLSKINIEZRZESZONYPolskaM406801:46:4201:46:02243-
#30 269242Kaczmarek Sławomir1969KOŚCIANPSS POZYTYWNIE ZAKRĘCENI KMP LESZNOPolskaM406901:46:4401:46:08244-
#31 270143Kubaczyk Artur1989POZNAŃPolskaM203501:46:4601:46:05245-
#32 271367Waligórski Łukasz1983WOLSZTYNCENTRUM MOTO-ROWER URSZULA WALIGÓRSKAPolskaM3010701:46:5101:46:25246-
#33 272413Wesołowski Ryszard1960POZNAŃFIZJO4FAMILYPolskaM502701:46:5401:46:43247-
#34 273233Mania Emil1983ZBĄSZYNEKWWW.ATE-ZBASZYN.EUPolskaM3010801:46:5501:46:28248-
#35 274402Kulon Arkadiusz1973RADZYNYRADZYNY TEAMPolskaM407001:46:5801:45:52249-
#36 275466Frański Rafał1972LUBOŃLUBOŃSKI KLUB BIEGACZAPolskaM407101:47:1101:46:38250-
#37 27672Rzepa Roman1970ZBĄSZYŃTKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃPolskaM407201:47:1301:47:00251-
#38 278383Młodystach Maciej1978STRZYŻEWOPolskaM3010901:47:2201:46:46253-
#39 279497Hauser-Giers Monika1980KOŚCIANPolskaK301001:47:2301:47:07-26
#40 280456Szwedek Michał1979NOWY TOMYŚLLKS BUDOWLANI NOWY TOMYŚLPolskaM3011001:47:3001:47:06254-
#41 281720Ciechorski Rafał1974ZBĄSZYŃPolskaM407401:47:3701:47:23255-
#42 282357Moraczewska Katarzyna1976MAGDALENKAPolskaK301101:47:3801:47:27-27
#43 283548Woźny Przemysław1986MIĘDZYCHÓDPROJTAGON TEAMPolskaM203601:47:3801:47:12256-
#44 284168Hertmanowski Tomasz1970KOŚCIANPolskaM407501:47:4601:47:09257-
#45 285631Sworowski Maciej1970WOLSZTYNWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYPolskaM407601:47:4801:47:22258-
#46 286630Sworowska Izabela1970WOLSZTYNWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYPolskaK40401:47:4801:47:21-28
#47 287485Piesik Jarosław1964ROSTARZEWOWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYPolskaM502801:47:4901:47:23259-
#48 288360Malowany Ksawery1986ZBĄSZYŃPolskaM203701:47:5101:47:13260-
#49 289488Sieczkarek Klaudia1992SŁUPCANIGHT RUNNERSPolskaK201201:47:5201:47:27-29
#50 290604Szewczyk Andrzej1975ZIELONA GÓRAPolskaM407701:47:5301:47:29261-
#51 291702Brzeziński Krzysztof1984KOSTRZYN WIELKOPOLSKIKMPSP POZNAŃPolskaM3011101:47:5401:47:42262-
#52 292710Walczak Krzysztof1977POZNAŃNIGHT RUNNERSPolskaM3011201:47:5401:47:22263-
#53 293339Zdobylak Krzysztof1982GUBINBBL GUBINPolskaM3011301:47:5501:47:35264-
#54 294737Sikorski Cezary1970GUBINBBL GUBINPolskaM407801:47:5501:47:34265-
#55 295542Napierała Tadeusz1960GŁOGOWTEGESPolskaM502901:48:0101:47:44266-
#56 296127Wiczuk-Wiczewski Marcin1976POZNAŃORANGE POLSKAPolskaM3011401:48:0401:47:03267-
#57 297354Gruchot Łukasz1984POZNAŃPolskaM3011501:48:1101:47:29268-
#58 298148Trampnau Thomas1967POZNAŃNiemcyM407901:48:1401:47:49269-
#59 299144Olejniczak Andrzej1974NOWY TOMYŚLPolskaM408001:48:1701:47:45270-
#60 300275Drożdż Piotr1970STARA ŁUBIANKASTOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWOPolskaM408101:48:1901:47:59271-
#61 30184Kaczmarek Adam1985POZNAŃPolskaM3011601:48:2901:48:07272-
#62 302108Komorowski Stefan1950POZNANSTRABAGPolskaM601001:48:3701:48:05273-
#63 304579Tomaszewski Wojciech1951ZIELONA GÓRAROCKWOOLPolskaM601101:48:4201:48:21275-
#64 305229Jokś Jakub1993NOWY TOMYŚLNIEZRZESZONYPolskaM203901:48:4501:48:17276-
#65 306690Brzeziński Tomasz1976POZNAŃ POLANDPolskaM3011701:48:5201:48:28277-
#66 307482Grodzicki Gerard1970LUBRZAPolskaM408201:49:0501:48:22278-
#67 308517Kusior Marek1984ZBĄSZYNEKPolskaM3011801:49:1001:48:22279-
#68 309131Bielawa Maciej1979NOWY TOMYŚLNKB CHYŻY NOWY TOMYSLPolskaM3011901:49:1201:48:44280-
#69 310107Niedziela Dawid1977SIEKIERKI WIELKIEPolskaM3012001:49:1501:48:42281-
#70 312191Siedlarz Anna1983CHROŚNICAPolskaK301201:49:1901:48:48-30
#71 313651Buśkiewicz Tomasz1976PolskaM3012101:49:2301:49:13283-
#72 31491Podlecki Wojciech1983ROKIETNICA BIEGAPolskaM3012201:49:3101:48:48284-
#73 315506Wróbel Marcin1982ZBĄSZYŃPolskaM3012301:49:3301:48:42285-
#74 316190Siedlarz Mariusz1984CHROŚNICAPolskaM3012401:49:3401:49:03286-
#75 317415Górny Tomasz1982ŚWIĘCICHOWADRUŻYNA SZPIKUPolskaM3012501:49:3501:49:25287-
#76 318468Sznycer Mirosława1966BUKBUKOWSKI KLUB BIEGACZAPolskaK40501:49:3901:49:04-31
#77 319622Hołyński Kamil1975ZBĄSZYNEKPolskaM408301:49:5301:48:43288-
#78 320381Rosolska Rita1986ZBĄSZYŃPolskaK201301:49:5601:49:29-32
#79 321114Brudnicki Mikolaj1983KRZYSZKOWOPolskaM3012601:50:0201:49:26289-
#80 322298Sawicka- Moczulskaagnieszka1980LUBOŃPolskaK301301:50:0201:49:22-33
#81 323492Kułaga Piotr1983POZNAŃKOCHANEJ ANIPolskaM3012701:50:0201:49:27290-
#82 325451Węgłowski Karol1996ŚRODA WIELKOPOLSKADRUŻYNA SZPIKUPolskaM204101:50:1101:49:38291-
#83 326729Sobieszek Marcin1976KOPANICAPolskaM3012801:50:2101:49:23292-
#84 327424Jakus Sylwia1980POZNAŃPolskaK301501:50:2901:50:04-35
#85 328521Kliks Dariusz1970POZNAŃZMĘCZENI JUŻ PRZED BIEGIEMPolskaM408401:50:3001:49:50293-
#86 329250Janowicz Zbigniew1958OPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZAPolskaM503001:50:3301:50:03294-
#87 330219Janowicz Honorata1995OPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZAPolskaK201401:50:3301:49:58-36
#88 331508Romanowski Jacek1963KICINPolskaM503101:50:3501:49:57295-
#89 332140Karolak Grzegorz1968POZNAŃPolskaM408501:50:3701:50:26296-
#90 333570Kośmider Mariusz1979WRONCZYNPolskaM3012901:50:4101:50:09297-
#91 334400Michalska Sylwia1977SIEDLECWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYPolskaK301601:50:4201:50:22-37
#92 335673Szkudlarek Aneta1975PRZYPROSTYNIATKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃPolskaK40601:50:4201:50:42-38
#93 336387Sobański Mateusz1985POZNAŃDECO-SUNPolskaM3013001:50:4801:50:08298-
#94 337253Trojnarski Maciej1951PUSZCZYKOWOPolskaM601201:50:5201:50:11299-
#95 33863Szaferski Maciej1981ZBĄSZYŃPolskaM3013101:50:5401:50:26300-
#96 33999Przywecki Lech1971KOŚCIANKP PSP RAWICZPolskaM408601:50:5501:50:25301-
#97 340237Kleszcz Robert1974GLINNOBRAKPolskaM408701:50:5501:50:16302-
#98 341234Mucha Malwina1989SWARZĘDZSWARZĘDZPolskaK201501:50:5901:50:24-39
#99 342230Jarnut Łukasz1989LWÓWEKLB TEAM LWÓWEKPolskaM204201:51:0801:50:34303-
#100 343736Sikorska Joanna1992GUBINBBL GUBINPolskaK201601:51:0801:50:46-40

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności