Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XXVIII Ogólnopolski Bieg Zbąskich IX Półmaraton

Wyniki - 20 września 2015, Zbąszyń

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
#1 349474Moryson Krzysztof1982POZNAŃPolskaM3013401:51:3601:51:01308-
#2 350553Tomys Przemysław1982TUCHORZAPolskaM3013501:51:4701:50:56309-
#3 351185Wawrzyński Tomasz1984TUCHORZAPolskaM3013601:51:4801:50:57310-
#4 352461Jankowiak Maciej1989NOWY TOMYŚLPolskaM204401:51:5001:51:10311-
#5 353552Miler Dariusz1988POZNAŃPolskaM204501:51:5001:50:47312-
#6 354375Tobys Łukasz1987NĄDNIAPolskaM204601:51:5501:51:48313-
#7 355170Wiśniewski Artur1975POZNAŃINTROPolskaM408801:51:5601:51:34314-
#8 356699Liszkowski Marek1975LWOWEKPolskaM408901:51:5601:51:02315-
#9 357618Kozber Ireneusz1971WRONKIPolskaM409001:51:5801:51:27316-
#10 358210Łuczak Marcin1982GLINNOPolskaM3013701:51:5901:51:19317-
#11 359201Sroczyński Stefan1957GŁOGÓWPolskaM503301:52:0301:51:29318-
#12 360449Kruk Maciek1986WRZEŚNIANAPIERDA...Y :)PolskaM204701:52:1301:51:44319-
#13 361397Kruk Maciek1986WRZEŚNIADRUŻYNA SZPIKUPolskaM204801:52:1401:51:45320-
#14 362573Frankowski Zbigniew1980ŻODYŃPolskaM3013801:52:1701:51:54321-
#15 363658Grabia Mikołaj1993POZNAŃKOHORTA POZNAŃPolskaM204901:52:1801:51:21322-
#16 364540Kryś Mariusz1975BUKBUKOWSKI KLUB BIEGACZAPolskaM409101:52:2001:51:46323-
#17 365251Taciak Błażej1975GRODZISK WLKPPolskaM409201:52:2501:51:49324-
#18 366589Pyszkowski Mariusz1981BABIMOSTPYRA TEAMPolskaM3013901:52:2601:51:31325-
#19 367264Szeląg Marcin1973POZNAŃPolskaM409301:52:3601:52:07326-
#20 368585Gruszczyński Jacek1974MUROWANA GOŚLINASZWAGIER TEAMPolskaM409401:52:3801:52:05327-
#21 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !369110Zawodnik Zawodnik1999PolskaM10101:52:3901:51:45328-
#22 373534Michalik-Tomczak Hanna1976POZNAŃMALTA POZNAŃPolskaK301801:52:5301:52:30-42
#23 374709Oliwecki Rafal1981KRZYMOWPolskaM3014101:52:5401:51:50332-
#24 375567Zając Leszek1958WIJEWOPolskaM503501:52:5601:52:12333-
#25 376180Sikora Piotr1974SUCHY LASPolskaM409601:52:5701:51:53334-
#26 377711Silski Maciej1977SUCHY LASPolskaM3014201:52:5801:51:54335-
#27 378649Wiśniewski Paweł1976POZNAŃSUŁTAN SULEIMAN POZNAŃPolskaM3014301:53:0301:52:19336-
#28 379650Dera Jakub1977MIĘDZYCHÓDSUŁTAN SULEJMAN POZNAŃPolskaM3014401:53:0301:52:19337-
#29 380258Szott Krzysztof1957ZBĄSZYNEKPolskaM503601:53:1201:52:48338-
#30 381455Kochański Tomasz1974LUBRZAPolskaM409701:53:1301:52:31339-
#31 382526Jarnót Agnieszka1977STARY TOMYŚLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚLPolskaK301901:53:1601:52:30-43
#32 383403Nahaczewski Grzegorz1975NOWY TOMYŚLPolskaM409801:53:1701:52:29341-
#33 3841Redlich Adam1981NOWY TOMYŚLPolskaM3014501:53:1701:52:36340-
#34 385591Karmolińska-Peta Iwona1979LUBOŃPolskaK302001:53:2101:52:47-44
#35 386562Owczarek Sebastian1994ZBĄSZYŃPolskaM205001:53:2201:53:10342-
#36 387289Gembicka Natalia1984POZNAŃPolskaK302101:53:2301:52:14-45
#37 38867Lehmann Paweł1975ZBASZYŃPolskaM409901:53:2701:52:56343-
#38 389348Lepa Arkadiusz1983WOLSZTYNPolskaM3014601:53:2801:52:43344-
#39 390216Szułczyński Witold1969GOSTYŃKLUB BIEGACZA 365 GOSTYŃPolskaM4010001:53:3101:53:01345-
#40 391686Kierznowski Radosław1976MACHARYPolskaM3014701:53:5601:53:28346-
#41 392712Tomczak Mikołaj1980PYSZĄCAPolskaM3014801:53:5801:53:21347-
#42 393374Pozorska Marta1989WILCZYNPolskaK201701:54:2101:53:53-46
#43 394559Kasprowiak Patryk1996RAKONIEWICEPolskaM205101:54:2901:53:53348-
#44 395281Pawłowski Krzysztof1975ZBĄSZYŃPolskaM4010101:54:3501:53:57349-
#45 396213Cyprian Jarosław1969OPALENICAOSP OPALENICAPolskaM4010201:54:3801:53:59350-
#46 397616Szańca Monika1979WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPolskaK302201:54:3901:53:43-47
#47 399132Bielawa Kamila1981NOWY TOMYŚLNKB CHYŻY NOWY TOMYSLPolskaK302301:54:4701:53:59-48
#48 400738Mejza Janusz1963ŁAGÓWPolskaM503701:54:4901:54:07352-
#49 401727Błoch Mirosław1985PRZEŹMIEROWOWUEF KLUBPolskaM3015001:55:1501:54:13353-
#50 402171Gładziszewski Krzysztof1975STARY TOMYSLPolskaM4010301:55:2001:54:19354-
#51 404659Krotoszyński Jerzy1986GRODZISK WLKP.PolskaM205201:55:3001:55:20356-
#52 405489Krotoszyńska Agnieszka1983POZNAŃPolskaK302401:55:3001:55:19-49
#53 406130Konieczny Rafał1979ŁOPUCHÓWKOSHOOTBOXER MOSINAPolskaM3015101:55:3701:55:00357-
#54 407173Konieczny Jakub1978NOWY TOMYŚLPTLGPolskaM3015201:55:3901:54:45358-
#55 408549Wojciechowski Wojciech1981POZNAŃBBL GUBINPolskaM3015301:55:4201:55:22359-
#56 409672Krzywiecki Krzysztof1980NĄDNIATKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃPolskaM3015401:55:4401:55:17360-
#57 411566Rybicki Daniel1979OBRAPolskaM3015501:56:0101:55:35362-
#58 413519Jerzykowski Tomasz1979ZBĄSZYNEKZGRYŹLIWI TETRYCYPolskaM3015701:56:0501:55:07364-
#59 414338Fornalik Marcin1975DABRÓWKAPolskaM4010601:56:1701:55:30365-
#60 415695Piasecka Lucyna1978KASZCZORPolskaK302501:56:2001:55:48-50
#61 417608Bartczak Paweł1982KRUSZWICADRUŻYNA SZPIKUPolskaM3015801:56:2801:55:49367-
#62 418536Kaczmarek Jacek1981WŁOSZAKOWICEPolskaM3015901:56:4401:55:47368-
#63 419372Borys Patryk1991STĘSZEWTRZYNASTKA PLUSPolskaM205301:56:5101:56:30369-
#64 420577Piesik Benek1962WOLSZTYNPolskaM503801:57:0601:56:56370-
#65 421426Błażejczak Agnieszka1979ZIELONA GÓRAPolskaK302601:57:1201:56:16-51
#66 42290Klupś Mieczysław1959SUCHY LASPolskaM503901:57:1701:56:30372-
#67 423652Zawadzki Marcin1978POZNAŃPolskaM3016001:57:1701:56:30371-
#68 424523Perz Marzenna1968BUKOWIECNKB CHYŻY NOWY TOMYSLPolskaK40701:57:1701:56:30-52
#69 425309Witkowska Aleksandra1973KAMIONKIALTO KAMIONKIPolskaK40801:57:1901:57:06-53
#70 427293Pysiak Damian1980SŁUBICEFSL VERUS AOK.PL TEAMPolskaM3016101:57:3501:56:40373-
#71 428693Klonowski Michał1973KÓRNIKBRYLANT KÓRNIKPolskaM4010801:57:3501:56:43374-
#72 429632Mackiewicz Katarzyna1976ŚWIEBODZINŚWIEBODZINSKA GRUPA BIEGOWAPolskaK302801:57:4601:57:05-55
#73 430697Kopeć Bogdan1970GORZÓW WLKP.PolskaM4010901:58:0001:57:18375-
#74 431596Lech Marta1989ŚWIEBODZINPolskaK201801:58:0201:57:21-56
#75 432569Kaczmarek Przemysław1989WOLSZTYNPolskaM205401:58:1801:57:54376-
#76 433739Jarosz Michał1981NOWY TOMYŚLPolskaM3016201:58:1801:57:42377-
#77 434146Woźniak Tomasz1980KOMORNIKISPEEDY GONZALES TEAMPolskaM3016301:58:2101:57:52378-
#78 435320Sołtysik Maciej1976ZBĄSZYŃTKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃPolskaM3016401:58:3201:57:40379-
#79 436164Bachszyjew Eldar1980ZBĄSZYŃPolskaM3016501:58:4701:57:54380-
#80 437592Górna Małgorzata1974ŚWIEBODZINPolskaK40901:58:5301:58:11-57
#81 438227Fimiński Bartosz1979NĄDNIATKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃPolskaM3016601:58:5601:58:18381-
#82 439136Kreft Marcin1981ZBĄSZYŃPolskaM3016701:58:5701:58:26382-
#83 440389Teresiak-Piechocka Katarzyna1980POZNAŃWILDA BIEGAPolskaK302901:58:5901:58:16-58
#84 441535Tobys Mateusz1990KIEŁKOWOPolskaM205501:58:5901:58:13383-
#85 442639Nitschke Maciej1972WOLSZTYNWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYPolskaM4011001:59:0001:58:14384-
#86 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !443149Fras Ewa1964POZNAŃPolskaK50201:59:0501:58:16-59
#87 445554Gładysiak Przemysław1977KOMORNIKIHKS ŁOŚ 47 KOMORNIKIPolskaM3016801:59:1501:58:07386-
#88 446380Młodystach Joanna1977STRZYŻEWOPolskaK303001:59:2201:58:45-60
#89 447502Klój Krzysztof1962POZNAŃ31 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGOPolskaM504001:59:2201:58:39387-
#90 448322Fulczyk Agnieszka1980KOZIEGŁOWYSTADOPolskaK303101:59:2901:58:51-61
#91 449701Biedna Agnieszka1979ROKIETNICAPolskaK303201:59:2901:58:39-62
#92 450512Dziamski Marek1976GRODZISK WLKPPolskaM3016901:59:3001:58:40388-
#93 451183Broniarz Robert1972POZNAŃPolskaM4011201:59:3201:58:45389-
#94 45264Domazer-Rosa Edyta1984SWARZĘDZPolskaK303301:59:3301:58:51-63
#95 454728Sobieszek Justyna1980KOPANICAPolskaK303401:59:5501:58:57-64
#96 455241Kuzin Ilia1981ZBĄSZYŃRosjaM3017001:59:5701:59:07391-
#97 456239Balenko Adela1984ZBĄSZYŃPolskaK303501:59:5701:59:07-65
#98 457385Szczeciński Piotr1979ZBĄSZYŃPolskaM3017102:00:0101:59:09392-
#99 458524Krajewski Robert1979POZNAŃ31 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGOPolskaM3017202:00:0401:59:20393-
#100 459341Lewandowska Martyna1996WOLSZTYNPolskaK201902:00:0501:59:24-66

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności