Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XXVIII Ogólnopolski Bieg Zbąskich IX Półmaraton

Wyniki - 20 września 2015, Zbąszyń

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
#1 455241Kuzin Ilia1981ZBĄSZYŃRosjaM3017001:59:5701:59:07391-
#2 456239Balenko Adela1984ZBĄSZYŃPolskaK303501:59:5701:59:07-65
#3 457385Szczeciński Piotr1979ZBĄSZYŃPolskaM3017102:00:0101:59:09392-
#4 458524Krajewski Robert1979POZNAŃ31 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGOPolskaM3017202:00:0401:59:20393-
#5 459341Lewandowska Martyna1996WOLSZTYNPolskaK201902:00:0501:59:24-66
#6 460478Misiuda Sebastian1981POZNAŃPolskaM3017302:00:0501:59:17394-
#7 461386Walkowiak Konrad1992WOLSZTYNPolskaM205602:00:0601:59:24395-
#8 462425Błażejczak Damian1972ZIELONA GÓRAPolskaM4011302:00:0901:59:12396-
#9 463678Ciebielski Michał1972PNIEWYPolskaM4011402:00:1201:59:43397-
#10 464244Zimna Marta1993KUŚLINPolskaK202002:00:1701:59:28-67
#11 465597Mysio Lech1956POZNAŃMORSY POZNAŃPolskaM504202:00:1801:59:33398-
#12 466520Paszke Michal1974GRODZISK WLKP.PolskaM4011502:00:3601:59:56399-
#13 467238Woźniczka Anna1987PNIEWYKOBIETY NA MEDALPolskaK202102:00:4101:59:58-68
#14 468379Majewski Robert1971KOZIEGŁOWYZAWSZE DO METYPolskaM4011602:00:4502:00:01400-
#15 469714Skrzypczak Patryk1988TRZCIELSPARTAKUS MIĘDZYRZECZPolskaM205702:00:5602:00:25401-
#16 470373Szajdak Ada1989SZAMOTUŁYBUKOWSKI KLUB BIEGACZAPolskaK202202:00:5902:00:34-69
#17 471428Rzywucka Jolanta1977PIŁAKRÓLICZKI W PLECAKUPolskaK303602:00:5902:00:38-70
#18 472361Michałowski Paweł1979ZBĄSZYŃPolskaM3017402:01:0602:00:14402-
#19 473574Jędrzejczak Mateusz1991BOLEWICEKLUB BIEGACZA BOLEWICEPolskaM205802:01:1802:00:25403-
#20 474479Wojsa Damian1987MIĘDZYRZECZPolskaM205902:01:1902:00:49404-
#21 475703Malajka Józef1964WOLSZTYNWOLSZTYNSKI KLUB BIEGOWYPolskaM504302:01:2802:00:55405-
#22 476716Antczak Riwana1968WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPolskaK401002:01:3102:00:34-71
#23 47762Flak Tomasz1980STRZYŻEWOROZBIEGANY ZBĄSZYŃPolskaM3017502:01:3302:00:42406-
#24 478445Łakoma Paulina1987POZNAŃPolskaK202302:01:4402:01:21-72
#25 479252Piskorz Sylwia1975SIEDLECPolskaK401102:01:4902:01:17-73
#26 480708Siekierski Marek1953POZNAŃPolskaM601302:01:5702:01:05407-
#27 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 481706Wolna Aleksandra1956POZNAŃPolskaK50302:01:5902:01:46-74
#28 482138Rybski Marek1958OBRZYCKOT.P.Z.O OBRZYCKOPolskaM504402:02:2402:01:33408-
#29 483157Domagalski Marcin1962OPALENICAPolskaM504502:02:2702:01:44409-
#30 484419Brychcy Fabian1977CHORZEMINSTAY STRONG TEAMPolskaM3017602:02:2802:01:32410-
#31 485390Bury Tomasz1985SWARZĘDZPolskaM3017702:02:3502:02:00411-
#32 486555Para Dorota1990ZBĄSZYŃPolskaK202402:02:3602:01:53-75
#33 487624Langner Krzysztof1962WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPolskaM504602:02:3702:01:41412-
#34 488176Grzelewski Karol1977GRODZISK WLKP.STADOPolskaM3017802:02:4002:02:01413-
#35 489533Urbańska Magdalena1980POZNAŃPolskaK303702:02:5902:02:37-76
#36 490654Fleiszerowicz Piotr1965ZBĄSZYŃPolskaM504702:03:1102:02:26414-
#37 49183Lehnhardt Wiesław1970POZNAŃPolskaM4011702:03:3302:02:47415-
#38 492670Kolbusz Jan1985POZNAŃPolskaM3017902:04:1102:03:58416-
#39 493664Grabowski Michał1986SWARZĘDZPolskaM206002:04:2102:03:39417-
#40 494722Biały Anna1975JERZMANOWAPolskaK401202:04:2202:03:43-77
#41 495118Panieński Paweł1967POZNAŃPRZEMEK KOWALIK TEAMPolskaM4011802:04:2902:03:25418-
#42 496740Wróbel Marzena1980PSZCZEWPolskaK303802:04:3902:03:45-78
#43 497394Pyta Grzegorz1960GRODZISK WLKP.NIEZRZESZONYPolskaM504802:04:4002:03:46419-
#44 498507Zasiński Przemysław1988PRZYPROSTYNIASWLPolskaM206102:04:4102:03:47420-
#45 499430Żychliński Krzysztof1960GRODZISK WIELKOPOLSKIPolskaM504902:04:5702:03:58421-
#46 500189Badziński Adrian Dariusz1989BUKNIEZRZESZONYPolskaM206202:05:1302:04:38422-
#47 501169Dudziak Jerzy1963KOSCIANNIEZRZESZONYPolskaM505002:05:1402:04:27423-
#48 502235Bródka Magdalena1975POZNAŃNIEZRZESZONAPolskaK401302:05:1402:04:27-79
#49 503680Szczepaniak Bartosz1983URBANOWOPolskaM3018002:05:1802:04:31424-
#50 505694Napierała Oskar1996WROCŁAWPolskaM206302:05:4302:05:26425-
#51 506163Burnos-Paszczak Aleksandra1987POZNAŃHEVEA TEAM / HERNIK TEAMPolskaK202502:05:4502:04:58-81
#52 508280Durkowiak Piotr1979WOLSZTYNNIGHT RUNNERSPolskaM3018102:06:0202:05:06427-
#53 509602Kubicki Przemysław1980ZBĄSZYNEKPolskaM3018202:06:0702:05:29428-
#54 510236Antczak Grzegorz1960POZNAŃDRUŻYNA SZPIKUPolskaM505102:06:2002:05:37429-
#55 511296Bartkowiak Piotr1976GRODZISK WLKP.GRODZISKI KLUB BIEGACZAPolskaM3018302:06:2502:05:36430-
#56 512668Chłopek Magdalena1969ZBĄSZYŃTKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃPolskaK401402:06:5502:05:57-82
#57 513545Stankiewicz Arkadiusz1982ŚWIEBODZINŚWIEBODZIŃSKA GRUPA BIEGOWAPolskaM3018402:07:0602:06:05431-
#58 514447Borsów Magdalena1983LOCHÓWNIEZRZESZONAPolskaK304002:07:1202:07:10-83
#59 515685Kierznowska Iwona1978MACHARYPolskaK304102:07:1402:06:46-84
#60 516742Mikołajczak Dorota1990GOSTYŃ365 GOSTYŃPolskaK202602:08:0102:07:37-85
#61 517644Jankowska Paulina1990SKOKIPolskaK202702:08:1802:07:40-86
#62 518504Lisek Beata1989LWÓWEKPolskaK202802:08:3202:07:49-87
#63 519256Modzelewski Piotr1969POZNAŃWUEF CLUB POZIOM WYŻEJPolskaM4011902:08:3402:08:21432-
#64 520278Lachman Katarzyna1979NOWE JASTRZĘBSKOPolskaK304202:08:4002:07:41-88
#65 521510Błaszyk Basia1979GRODZISK WLKPPolskaK304302:08:4102:07:40-89
#66 52368Kluczyński Krzysztof1973KALSKBABIMOJSKI KLUB BIEGOWY BAKCYLPolskaM4012002:08:5702:07:57434-
#67 524199Borkowski Piotr1962SULECHÓWRAISIO SULMA SULECHÓWPolskaM505302:08:5702:07:56435-
#68 527212Ryczak Tomasz1985POZNAŃMICHAŁEK TEAMPolskaM3018502:09:0202:07:55437-
#69 528324Maćkowiak Marek1979GRODZISK WIELKOPOLSKISTADOPolskaM3018602:09:0402:08:24438-
#70 529112Malinowska Ewa1983MIĘDZYRZECZPolskaK304402:09:1402:08:21-91
#71 530646Marszałkiewicz Joanna1981NOWY TOMYŚLNKB CHYŻYPolskaK304502:09:2202:08:20-92
#72 531225Tarnowska Małgorzata1984SWARZĘDZPolskaK304602:09:2502:08:51-93
#73 532221Cyprian Paula1992OPALENICAPolskaK202902:09:3402:08:42-94
#74 533491Gindera Patryk1990RYDZYNAPolskaM206602:09:4702:08:42439-
#75 534732Woliński Rafał1973PRUSZKÓWMMFPolskaM4012102:09:5202:08:50440-
#76 535691Broniewski Marek1982KÓRNIKBRYLANT KÓRNIKPolskaM3018702:10:0202:09:10441-
#77 536640Rybak Agnieszka1978ZBĄSZYNPolskaK304702:10:2502:09:46-95
#78 537688Stachowiak Adam1981ZBASZYNPolskaM3018802:10:3202:09:31442-
#79 538414Grześko Patrycja1990ZBĄSZYŃPolskaK203002:10:4302:10:31-96
#80 542443Różańska Kinga1983POZNAŃPolskaK304902:11:2502:10:47-100
#81 544142Marciniak Mariusz1985ZBĄSZYNEKPolskaM3018902:11:5602:11:09444-
#82 545359Nowak Pawel1981GRODZISK WLKPPolskaM3019002:12:1702:11:37445-
#83 546358Weihs Szymon1992ZBĄSZYŃPolskaM206702:12:2702:11:36446-
#84 547135Mierzyński Szymon1977ZBĄSZYŃPolskaM3019102:12:5502:11:57447-
#85 548613Dąbrowski Krzysztof1990ZBĄSZYŃPolskaM206802:12:5602:12:02448-
#86 549674Bartkowiak Szymon1985DĄBRÓWKAPolskaM3019202:13:3902:12:49449-
#87 550683Okulski Przemysław1981DĄBRÓWKAPolskaM3019302:13:3902:12:49450-
#88 55170Puchacz Wojciech1992ZBĄSZYŃTKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃPolskaM206902:14:0702:13:14451-
#89 552638Puchacz Jakub1997ZBĄSZYŃBIEGAM, BO MAM ZAKŁAD.PolskaM207002:14:0702:13:14452-
#90 55377Jankowiak Iwona1976ZBĄSZYŃPolskaK305002:14:1102:13:32-101
#91 554405Chłopek Jakub1993ZBĄSZYŃPolskaM207102:14:1602:14:01453-
#92 555263Smyk Andrzej1969OPALENICABUKOWSKI KLUB BIEGACZAPolskaM4012302:14:2202:13:26454-
#93 556406Urbański Radosław1973POZNAŃSTOCKMEIER CHEMIA TEAMPolskaM4012402:14:3002:13:35455-
#94 557606Pawlak Patrycja1987BOLEWICEKLUB BIEGACZA BOLEWICEPolskaK203202:14:5902:14:07-102
#95 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !558335Czop Jan1939BABIMOSTBAKCYL BKBPolskaM70102:15:0002:14:01456-
#96 559499Towarzyńska Edyta1978DĄBRÓWKA WLKPPolskaK305102:15:0702:14:30-103
#97 560262Maciejewski Dariusz1972GORZÓW WLKP.HDK KWP GORZÓW WLKP.PolskaM4012502:15:3002:14:51457-
#98 561511Stepczak Renata1973GRODZISK WLKPPolskaK401702:15:5002:14:49-104
#99 562277Skupniewicz Anna1982WOLSZTYNWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYPolskaK305202:16:0602:15:09-105
#100 563743Sobalski Stanisław1957GOSTYŃ365 GOSTYŃPolskaM505402:16:0702:15:04458-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności