Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

III Słupski Bieg Charytatywny na Rzecz Zwierząt

Wyniki - 4 października 2015, Słupsk

Msc
Nr
Rok
K
M
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !139Burzyński Aleksander1977STOPA SŁUPSK (POL)-1100:24:22
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2103Masłowski Mateusz1986WIN-PRO (POL)-2200:25:14
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 378Garski Kryspin1976Świat Płytek/Sexy Runners (POL)-3300:25:44
#4 438Rodziński Damian1978STOPA SŁUPSK (POL)-4400:26:15
#5 522Wąsicki Jacek1973STOPA SŁUPSK (POL)-5500:26:40
#6 694Sadowski Paweł1979STOPA SŁUPSK (POL)-6600:27:06
#7 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !799Wieleba Marlena1988K TUPOT USTKA (POL)1-100:27:15
#8 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !8102Karolak Anna1985K STOPA SŁUPSK (POL)2-200:27:39
#9 959Kurkul Jan1999Pałówko (POL)-7700:27:56
#10 1070Klinkusz Adrian1978SPORT TEAM MARKOS (POL)-8800:28:05
#11 1140Kosicki Tomasz1979STOPA SŁUPSK-9900:28:15
#12 1241Gierlach Jacek1989STOPA SŁUPSK-101000:28:55
#13 131Żylicz Paweł1993STOPA SŁUPSK (POL)-111100:29:02
#14 1410Szymański Tomasz1972Słupsk (POL)-121200:29:04
#15 1555Piłczyński Zbigniew1963Słupsk (POL)-131300:29:22
#16 1677Majerowski Zbigniew1960Słupsk (POL)-141400:29:51
#17 1780Bondarenko Jan1954Biegajło Słupsk (POL)-151500:29:51
#18 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1893Chołody Ewelina1985K (POL)3-300:29:59
#19 1944Jasiewicz Adrian1979Słupsk (POL)-161600:30:10
#20 209Bińczak Paweł1984(POL)-171700:30:28
#21 2158Gieszczak Paweł1981Słupsk (POL)-181800:30:28
#22 2266Szuta Andrzej1980MARKOS SPORT TEAM (POL)-191900:30:55
#23 2313Firlong Maciej1982NIGHT RUNNERS Słupsk (POL)-202000:31:01
#24 2414Werra Krzysztof1969Słupsk (POL)-212100:31:08
#25 2587Wojtalik Adrian1989Aktywna Fabryka (POL)-222200:31:16
#26 2689Domagała Edyta1986K Darżyno (POL)4-400:31:51
#27 2731Lelukiewicz Rafał1983(POL)-232300:31:55
#28 287Gruszczyński Łukasz1983BBL Słupsk (POL)-242400:32:18
#29 2918Sech Roman1996Słupsk (POL)-252500:32:28
#30 3069Lerczyński Szymon1983Kobylnica (POL)-262600:32:32
#31 3142Wilkowski Wojciech1966SSI Aktywni Damnica (POL)-272700:32:41
#32 3261Rudnik Krzysztof1980NIGHT RUNNERS Słupsk (POL)-282800:32:53
#33 3356Luty Łukasz1983Słupsk (POL)-292900:32:57
#34 3451Soroka Tomasz1986NIGHT RUNNERS Słupsk (POL)-303000:33:10
#35 35100Półtorzycki Piotr1971STOPA SŁUPSK (POL)-313100:33:12
#36 3617Olechnowicz Bartosz2003Słupsk (POL)-323200:33:14
#37 3748Łoś Rafał1974NIGHT RUNNERS Słupsk (POL)-333300:33:20
#38 3815Olechnowicz Sławomir1975STOPA SŁUPSK (POL)-343400:33:24
#39 3952Stucki Marcin1977Słupsk (POL)-353500:33:24
#40 4068Kaniak Sławomir1976Orlen CUK (POL)-363600:33:34
#41 413Jabłoński Maciej1989Słupsk (POL)-373700:33:37
#42 4286Klauz Barbara1978K Słupsk (POL)5-500:33:38
#43 4357Piotrkowska Agata1978K Słupsk (POL)6-600:33:39
#44 44107Grocholski Jan1999(POL)-383800:33:43
#45 4588Ruszczyńska Kinga1986K Słupsk (POL)7-700:34:06
#46 4662Konwiński Zbigniew1974BBL Słupsk (POL)-393900:34:12
#47 4726Stawicki Marek1970Smołdzino (POL)-404000:34:16
#48 4850Chyrek Łukasz1979NIGHT RUNNERS Słupsk (POL)-414100:34:19
#49 4949Kargul Jacek1979NIGHT RUNNERS Słupsk (POL)-424200:34:21
#50 5037Włodarczyk Marta1984K STOPA SŁUPSK (POL)8-800:34:26
#51 5190Jaskólski Piotr1985night runnerss (POL)-434300:34:31
#52 525Porzda-Pozorska Małgorzata1982K NIGHT RUNNERS Słupsk (POL)9-900:34:31
#53 5371Lemańska Katarzyna1990K Ustka (POL)10-1000:34:36
#54 5435Gawin Paulina1987K NIGHT RUNNERS Słupsk (POL)11-1100:34:39
#55 5536Klimski Michał1988BBL Słupsk (POL)-444400:34:41
#56 5633Kanigowski Lech1954Słupsk (POL)-454500:34:56
#57 5721Kowalewski Radosław1983Siemianice (POL)-464600:35:02
#58 5827Zielonka Mateusz1987Słupsk (POL)-474700:35:09
#59 592Piotrowicz Piotr1973NIGHT RUNNERS Słupsk (POL)-484800:35:09
#60 6096Staniaszek Bogusław1952Tupot Ustka (POL)-494900:35:17
#61 6123Czerwiński Waldemar1985(POL)-505000:35:17
#62 62106Zganiacz Andrzej1978słupsk (POL)-515100:35:20
#63 6319Kępka Karolina1975K STOPA SŁUPSK (POL)12-1200:35:25
#64 6475Rawski Jarosław1965STOPA SŁUPSK (POL)-525200:35:25
#65 6545Tłuchowski Jan1964STOPA SŁUPSK (POL)-535300:35:26
#66 668Turczyn Grzegorz1970NIGHT RUNNERS Słupsk (POL)-545400:35:42
#67 6776Muszyński Jacek1952Goch Bytów (POL)-555500:35:50
#68 6885Klimowicz-Nejman Agata1979K CKB Słupsk (POL)13-1300:36:04
#69 6964Kowalski Hubert2001Słupsk (POL)-565600:36:07
#70 7072Dziadosz Anna1981K Słupsk (POL)14-1400:36:13
#71 7134Kosicka Iwona1979K STOPA SŁUPSK (POL)15-1500:36:13
#72 724Majkowski Krzysztof1988Kaliop Poland (POL)-575700:36:37
#73 73108Gałka Agata1995K Słupsk (POL)16-1600:36:48
#74 7467Aziukiewicz Łukasz1982(POL)-585800:36:52
#75 7520Bednarczyk Bożena1975K Chodecz (POL)17-1700:36:55
#76 7624Bednarczyk Arkadiusz1973STOPA SŁUPSK (POL)-595900:36:56
#77 776Szóstakiewicz-Litych Aneta1973K Potęgowo (POL)18-1800:37:05
#78 7829Szewczuk Andrzej1953BBL Słupsk (POL)-606000:37:05
#79 7953Zarzycki Dariusz1979Ustka (POL)-616100:37:13
#80 8095Kłusek Marek1977Słupsk (POL)-626200:37:23
#81 8179Chalecki Piotr1984Słupsk (POL)-636300:37:23
#82 8265Węgiel Aleksandra1990K Słupsk (POL)19-1900:37:34
#83 8392Holak Monika1983K Słupsk (POL)20-2000:37:34
#84 8481Mikołasun Kamila1984K BBL Słupsk (POL)21-2100:37:51
#85 8546Pępko Joanna1981K (POL)22-2200:37:59
#86 8643Grużewska Martyna1984K (POL)23-2300:38:00
#87 8783Żulińska Wioletta1975K Sycewice (POL)24-2400:38:04
#88 8882Zientarska Martyna1993K Świat Płytek u Kryspina (POL)25-2500:38:34
#89 8974Wierzbińska Dorota1990K Objazda (POL)26-2600:38:45
#90 9091Felska Katarzyna1987K NIGHT RUNNERS Słupsk (POL)27-2700:38:45
#91 9173Gago Jakub1986Słupsk (POL)-646400:38:45
#92 92104Kłoś Przemysław1974(POL)-656500:39:17
#93 9332Borodziuk Aneta1981K Słupsk (POL)28-2800:39:36
#94 94101Twitchett Iain1971lone badger Słupsk (GBR)-666600:40:26
#95 9554Hryhorowicz Joanna1979K Słupsk (POL)29-2900:40:31
#96 9628Gabryś Anna1971K Słupsk (POL)30-3000:40:40
#97 9711Jusiel Joanna1973K Dębnica Kaszubska (POL)31-3100:40:41
#98 9812Firlong Katarzyna1987K NIGHT RUNNERS Słupsk (POL)32-3200:41:26
#99 9930Kopiniak Jacek1985NIGHT RUNNERS Słupsk (POL)-676700:41:46
#100 10063Ochnik Kacper2001(POL)-686800:42:32

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności