Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

I Bieg po schodach Collegium Altum - Bieg Eliminacyjny

Wyniki - 24 października 2015, Poznań

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
#1 101122Przemysław AndrzejewskiPoznańPOLWK Poznań1980M302397-09:25:2309:27:4600:02:23
#2 102231Krystian TarajkowskiPoznańPOLKB Maniac Poznań1975M40598-09:48:1809:50:4100:02:23
#3 103124Marcin BąkowskiPoznańPOL1980M302499-09:25:5509:28:1800:02:23
#4 104177Marcin LisSwarzędzPOLHarcerski Klub Turystyczny AZYMUT w Swarzędzu1977M3025100-09:36:3209:38:5500:02:23
#5 1058Roman KusterKomornikiPOLKomenda Miejska Policji w Poznaniu1970M406101-09:01:4609:04:0900:02:23
#6 106118Dawid WojciechowskiKsiąż WielkopolskiPOLNight Runners1993M2070102-09:24:3809:27:0100:02:23
#7 107174Piotr LewandowskiJelenia GóraPOL1991M2071103-09:35:4209:38:0500:02:23
#8 10817Tomasz PeisertPoznańPOLBiegologia.pl1984M3026104-09:04:0309:06:2700:02:24
#9 10992Piotr NowickiŚremPOLJanusze Menedżmentu Z1995M2072105-09:19:2209:21:4600:02:24
#10 110176Zbigniew LipkowskiPoznańPOL1982M3027106-09:36:1509:38:4000:02:25
#11 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11114Agnieszka KusterKomornikiPOLKGB GRZMOT KOMORNIKI1973K401-509:03:1709:05:4200:02:25
#12 112160Michał KawaOstrowitePOLTODO1983M3028107-09:33:1309:35:3900:02:26
#13 113244Daniel ZielińskiSYCEWOPOL1989M2073108-09:51:0309:53:3000:02:27
#14 114200Kamil PiątekPoznańPOL1991M2074109-09:41:1409:43:4100:02:27
#15 115214Szymon SikoraPoznańPOL1973M407110-09:44:3109:46:5800:02:27
#16 116233Grzegorz TokarskiPoznańPOLPower Rangers1985M3029111-09:48:4709:51:1400:02:27
#17 117211Wojtek RaweckiWolsztynPOL1983M3030112-09:43:4409:46:1200:02:28
#18 118215Tomasz RybarczykPoznańPOL1974M408113-09:44:4509:47:1300:02:28
#19 11939Marcin NyczkaPogorzelaPOLSTRAŻ POŻARNA GOSTYŃ1989M2075114-09:08:2109:10:5000:02:29
#20 120251Jacek SadłoPoznańPOLSport Test Polska1972M409115-09:51:3509:54:0500:02:30
#21 12182Adrian MaćkowiakŚroda WielkopolskaPOL1992M2076116-09:17:0709:19:3700:02:30
#22 12273Mateusz KościelniakSuchy LasPOLMłodzi, gniewni, zabiegani1996M2077117-09:15:3409:18:0400:02:30
#23 123112Marcin TupajPoznańPOL1991M2078118-09:23:2109:25:5200:02:31
#24 124254Marcin WysockiPoznańPOLwszystkoobieganiu.pl / Malta Poznań1978-119-09:52:0109:54:3200:02:31
#25 12555Sławomir GajcPoznańPOLZ miasta do miasta1993M2079120-09:10:4809:13:2000:02:32
#26 12691Łukasz NowickiW ągrowiecPOLBiegający W ągrowiec1992M2080121-09:19:0709:21:3900:02:32
#27 127202Krzysztof PierzchlewiczPoznańPOL1981M3031122-09:41:2909:44:0200:02:33
#28 12865Natalia JanikPoznańPOL1992K204-609:13:1809:15:5100:02:33
#29 1299Paweł LembiczPoznańPOLKB UE Poznań1975M4010123-09:02:0009:04:3300:02:33
#30 130204Dawid PiotrowskiBrzeziePOL31 Baza Lotnictwa Taktycznego Krzesiny1991M2081124-09:41:5909:44:3200:02:33
#31 131186Adam MuchaBorówiecPOLRunners Power1970M4011125-09:38:2709:41:0000:02:33
#32 132102Daniel ReszkowskiPobiedziskaPOL1992M2082126-09:21:2309:23:5700:02:34
#33 133226Michał SzwedekNowy TomyślPOLLKS Budowlani Nowy Tomyśl1979M3032127-09:47:0009:49:3400:02:34
#34 134120Arkadiusz ŻabierekKoninPOL1993M2083128-09:24:5309:27:2700:02:34
#35 13515Wioleta FranczykBiadoliny RadłowskiePOL1992K205-709:03:3109:06:0700:02:36
#36 136154Jan JózefiakChludowoPOL1985M3033129-09:31:4109:34:1700:02:36
#37 137132Szymon ChraplakPniewyPOLPNIEWY1975M4012130-09:27:1109:29:4800:02:37
#38 138159Łukasz KawaPoznańPOL1981M3034131-09:33:0009:35:3800:02:38
#39 139208Tomasz PrzybyłekPoznańPOL1975M4013132-09:43:0209:45:4200:02:40
#40 140148Dawid GołębiewskiPoznańPOL1987M2084133-09:30:2709:33:0700:02:40
#41 141163Krzysztof KluczyńskiWRZEŚNIAPOL1972M4014134-09:33:2709:36:0700:02:40
#42 142166Rafał KomorowskiPoznańPOL1989M2085135-09:33:5709:36:3800:02:41
#43 143147Piotr GalasPoznańPOLPoznańskie Twardziele1987M2086136-09:30:1209:32:5300:02:41
#44 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1442Waldemar W. BudnerPoznańPOLKB UE Poznań1962M502137-09:00:2909:03:1000:02:41
#45 145194Dominik PaluszakPoznańPOL1986M2087138-09:39:4509:42:2700:02:42
#46 146206Maciej PopielarzSkórzewoPOLPOZRUNIACY1982M3035139-09:42:2909:45:1200:02:43
#47 147241Pawel WydraSwidwinPOL1989M2088140-09:50:3009:53:1300:02:43
#48 148198Dominik PemperaPoznańPOLrunblog.com.pl team1987M2089141-09:40:4609:43:2900:02:43
#49 14946Dominika ChmielewskaPoznańPOLUE Poznań1994K206-809:09:0309:11:4700:02:44
#50 150182Tomasz MakowskiPoznańPOLNight Runners1985M3036142-09:37:4109:40:2600:02:45
#51 15194Jacek OlechPoznańPOL1991M2090143-09:19:5309:22:3800:02:45
#52 152222Andrzej SzajkowskiKOSZALINPOLGwardia Koszalin1982M3037144-09:46:1609:49:0200:02:46
#53 153157Jeremiasz KamzaSłupcaPOLPasjonaci Słupca1990M2091145-09:32:2609:35:1200:02:46
#54 154232Jakub TaturPiotrowicePOL1987M2092146-09:48:3309:51:1900:02:46
#55 155240Paweł WróblewskiPoznańPOLKB Maniac Poznań1976M3038147-09:50:1909:53:0600:02:47
#56 15611Jacek TrębeckiPoznańPOLKB UEP Poznań1970M4015148-09:02:2909:05:1600:02:47
#57 157169Kornelia KozłowskaRogoźnoPOLNight Runners1987K207-909:34:4309:37:3100:02:48
#58 158172Sławomir KubiakPoznańPOL1982M3039149-09:35:2809:38:1600:02:48
#59 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !159223Andrzej SzcześniakWrocławPOLLUKS Żórawina1949M601150-09:46:3409:49:2300:02:49
#60 160135Maciej CzapczykPoznańPOL1987M2093151-09:27:4109:30:3000:02:49
#61 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !16113Klaudia KarolczakPoznańPOLWSZYSTKOOBIEGANIU.pl / Drużyna Szpiku1978K302-1009:03:0409:05:5400:02:50
#62 16223Tomasz RyczakPoznańPOLMichałekTeam1985M3040152-09:05:1809:08:0900:02:51
#63 16364Mateusz JakoniukPoznańPOLMłodzi, gniewni, zabiegani1995M2094153-09:13:0309:15:5400:02:51
#64 16477Kinga KubiakPoznańPOL1993K208-1109:16:2109:19:1200:02:51
#65 165115Dawid UlanowskiPoznańPOL1993M2095154-09:24:0809:26:5900:02:51
#66 166123Michał BartkowiakLesznoPOL1986M2096155-09:25:4309:28:3400:02:51
#67 16757Radosław GłowackiPoznańPOLWSB Poznań1994M2097156-09:11:1809:14:1000:02:52
#68 168228Paulina ŚwiątkowskaKoronowoPOL1989K209-1209:47:3409:50:2800:02:54
#69 169171Malwina KuberkaCzerwonakPOLALTOM GNIEZNO1991K2010-1309:35:1209:38:0600:02:54
#70 17081Mikołaj MaciaszczykPoznańPOLPoznań1994M2098157-09:16:5009:19:4400:02:54
#71 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !171152Kinga HaremzaPoznanPOLNight Runners1973K402-1409:31:1109:34:0600:02:55
#72 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 172212Natalia RembowskaPoznańPOLBiegająca złośnica1979K303-1509:44:0209:46:5700:02:55
#73 173109Marta StacheckaPoznańPOL1993K2011-1609:23:0809:26:0600:02:58
#74 174180Jędrzej ŁuczewskiOpalenicaPOLKibole w biegu1989M2099158-09:37:1309:40:1200:02:59
#75 175239Przemysław WosikLubońPOLJKBH1976M3041159-09:50:0309:53:0400:03:01
#76 17640Waldemar PrussW ągrowiecPOLSA PSP Poznań1983M3042160-09:08:3409:11:3500:03:01
#77 177145Przemysław FonrobertPoznańPOL1983M3043161-09:29:4109:32:4300:03:02
#78 178255Mateusz MalickiPoznańPOLNight Runners1981M3044162-09:18:2309:21:2600:03:03
#79 179216Izabela SławińskaPoznańPOL1977K304-1709:45:0109:48:0400:03:03
#80 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 180213Robert ReszkowskiPobiedziskaPOLPKS Kotwica1964M503163-09:44:1809:47:2500:03:07
#81 181156Artur KaletaPoznańPOL1964M504164-09:32:1409:35:2300:03:09
#82 182106Alicja SobczakOpatówekPOLPower Rangers1991K2012-1809:22:2109:25:3200:03:11
#83 183121Radosław AmbroziakKoziegłowyPOL1978M3045165-09:25:0909:28:2100:03:12
#84 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 184217Katarzyna SobczakGarbyPOL1968K403-1909:45:1909:48:3300:03:14
#85 18544Olena BudarinaWarszawaUKR1984K305-2009:08:5009:12:0400:03:14
#86 18667Beata JóźwiakSierakówPOLMłodzi, gniewni, zabiegani1995K2013-2109:13:5109:17:0500:03:14
#87 18796Maja PaluszakPoznańPOL1992K2014-2209:20:2209:23:3700:03:15
#88 188143Dorota ErdmannPoznańPOL1983K306-2309:29:0909:32:2400:03:15
#89 18958Paulina GorzelańczykPoznańPOLPower Rangers1991K2015-2409:11:3209:14:4800:03:16
#90 190237Agnieszka WieczorekPOZNAŃPOL1982K307-2509:49:3309:52:5200:03:19
#91 19184Marcin MalinowskiPoznańPOLUAM1992M20100166-09:17:3609:20:5600:03:20
#92 192137Joanna DajerlingPoznańPOL1996K2016-2609:27:5709:31:1700:03:20
#93 193146Maciej FrydrychowiczSasinowoPOLNight Runners1981M3046167-09:29:5509:33:1700:03:22
#94 194108Paula SójkaPOZNAŃPOLSMASH SLOTH1987K2017-2709:22:5309:26:1600:03:23
#95 19576Dorian KraskaPleszewPOLPleszew1988M20101168-09:16:0409:19:2700:03:23
#96 196151Paweł GóreckiPoznańPOL1979M3047169-09:30:5709:34:2200:03:25
#97 19762Ewelina HelikJaraczewoPOL1995K2018-2809:12:3509:16:0100:03:26
#98 19829Michał ŻymirskiPoznańPOLKP GRUNWALD1986M20102170-09:06:3309:09:5900:03:26
#99 199149Tomasz GorczowskiKórnikPOLPoznańskie Twardziele1982M3048171-09:30:4309:34:0900:03:26
#100 2001Cezary KochalskiPoznańPOL1967M4016172-09:00:1809:03:4400:03:26

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności